Opinie o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Diety Od Brokuła Torłop sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diety Od Brokuła Torłop sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. w Warszawa

Beata

Dietki dobre, liczba wybranych kalorii w sam raz. Nie muszę dojadać czymś innym. Polecam.

Kajalife

Tez jestem bardzo zaskoczona opiniami. Korzystałam przynajmniej z 6 diet pudełkowych i Dieta od Brokuła w zadnym stopniu nie odbiega od tych, najbardziej popularnych. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa odpowiada na pytania sprawnie, Pan który dowozi bardzo miły. Warzywa świeże, dania z mięsem i rybami świetnie doprawione, desery bardzo dobre. Jestem na diecie LoW Ig i bardzo polecam.

Iwka

Jestem na tej diecie drugi tydzień, posiłki są nie dobre i nie urozmaicone. Praktycznie codziennie dwa posiłki są niezjadliwe i nie rozpoznawalne np. pod nazwą "bigos" jest jakieś ratatuj i nie wiem co to jem, barszcz "ukraiński" kolejne jakieś ratatuj polem sprawdzić kucharzowi, który to przygotował przepis na barszcz ukraiński. Dieta Slim 1200 kcel nie różni się niczym od 1500 kcel, sa takie sama produkty w takich samych ilościach. Była na diecie pudełkowej z innej firmy i posiłki były urozmaicone z surówkami, zupami krem i świeżymi warzywami - pyszne. Tu warzywa są zawsze w jakieś papce. Już nie mogę się doczekać końca.

Nope
@Iwka

Zamawiałam zarówno 1500 jak i 1200 kcal, dania różnią się kalorycznością, ale nie oszukujmy się to nadal tylko 300kcal różnicy... Tyle ma 1 batonik, to nie jest drastyczna różnica. Dieta jest urozmaicona, widzę to za każdym razem, jak mam 1-2 tyg przerwę (delegacje) - psuje mi się cera, gorzej śpię i mam mniej energii w ciągu dnia. Zresztą uważam, że cofka do podstawówki i nauka czytania ze zrozumieniem by się przydała - gowork służy do oceny pracodawcy a nie usługodawcy. O ile nie pracowałaś tam to zachowaj tę opinię na Google czy inne portale, których celem nie jest ocena pracodawcy... Widzę, że gowork miał z tym spore problemy bo można już wybierać "Klient" dodając komentarz, czego kiedyś nie było...

Ola
@Nope

Google nie są odpowiednia strona do wyrażania obiektywnej oceny ponieważ niechciane komentarze są kasowane. Do tego dochodzi fala pozytywów które nakręca firma.

Joanna

Nie mam pojęcia jak taka firma funkcjonuje jeszcze na rynku przy takiej konkurencji. Jedzenie nieświeże, surówki skwaśniałe. Mięso okropne, po posiłkach źle się czułam Zamawiałam i bylam zmuszona wyrzucić do (usunięte przez administratora) Nie polecam, nie zamawiajcie bo można się zatruć. Mieszkam obok ulicy gdzie mieści się siedziba, pracują w nocy, rozwożą prawie po całej Polsce, myślałam sobie, że jak mają do mnie na piechotę to będę miala świeże jedzenie, najgorsza dieta pudełkowa w PL odradzam.

Zygmunt
@Joanna

Racja produkują 2 dni chyba przed dostawa a tir odjeżdża z dietami już przed południem na rozwożenie na następny dzień. Surówki jak konserwa ble

Firma Diety Od Brokuła Torłop sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Kadrowy / Kadrowa. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Rafał

Jestem z okolic Katowic, ( Czelad). Brokuła polecił mi znajomy. Jestem klientem od prawie miesiąca z dieta 2000kcal, wszystkie produkty są bardzo dobre, doprawione i bardzo urozmaicone. Produkty takie jak ryż czy makaron zawsze al dente, takie jak lubię. Dostawa bez problemu, kierowca dowozi do pracy i zostawia w umówionym miejscu. Cena za te posiłki jak dla mnie super. Nie zdarzyło mi się nie dojeść rządnego posiłku z powodu wad. Polecam

Aneta

Mam dietę już jakiś czas i wszystko jest super !!! Cena jakość i dostawa ❤️najlepsza dieta jaką miałam. W końcu mogę zjeść 1500kcl i nie czuć głodu! ????Polecam ze szczerym sumieniem każdemu.

Polecam Diety od Brokuła. Jedzonko pyszne, świetny kontakt z dostawcą, zostawia w miejscu ustalonym. Super promocje. Oby tak dalej ????????

Mniam mniam

Tak jestem opłaconym. Pychotka, szczególnie ciasta. Coś niesamowitego.

Artur

Nie potrafię ocenić ponieważ dostawcą zostawił paczkę 200m od domu, na ogrodzeniu, paczka oczywiście została skradziona. Fatalny kontakt nie polecam, po opiniach wnoszę że może dobrze się stało, mógłbym się jeszcze zatruć.

chraputek

osobiście jestem bardzo zadowolona :) jakość super, obsługa też. Chudnę!

Kurcze, jestem z brokułem od 5 dni z mężem. Mamy inną kaloryczność, mamy inną diete a od 5 dni nam sie zdarza codziennie to samo danie w tej samej ilosci. Patrzylam na menu na stronie...to samo danie, ta sama ilosc ale podane zupelnie inna liczba kc... coś tu nie gra.

Kasia N.

Średnia jakość produktów. Dania dziwnie wyglądające. Cena bardzo zawyżona do jakości. Dobrze, że zamówiłam tylko dzień próbny.

Do Kasia N.
@Kasia N.

W Trójmieście super jakość, zamawiam Wege&Fish od kilku miesięcy. Dania zawsze wyglądają super, apetycznie i rozmaicie. Desery podawane z jadalnymi kwiatami, czy kolorowe sałatki. Oczywiście nie cudujmy, jak jest bigos to będzie to wygladało jak bigos - o ile nie wyłożymy sobie tego na przepiękny talerz, który będzie robił całą "wizualną robotę" to nadal mamy do czynienia z bigosem - pysznym aczkolwiek szarym wizerunkowo daniem.

Ola

Nie wiem jaką dietę Pani posiada, ale nigdy mi się nie zdążyło bym miała z partnerem to samo danie tylko innego dnia. Jestem z Brokułem dlugo i takiej sytuacji nie było. Jeśli chodzi o smaki to bywa, że autora dania trochę poniosi. Nie uważam jednak by był to zły catering. Myślę, że ocenianie brokuła, że jaka cena taki produkt to zła ocena. Ja uważam, że za te pieniądze dostaje dużo i to dobrych produktów. Korzystałam już z kilku cateringów w podobnym przedziale cenowym i Brokuł jest jednym z tych które bym poleciła. Nie ma idealnego rozwiązania. Jednak za te pieniądze uważam że Brokuł to dobry wybór.

Beka
@Ola

Ola pewnie jesteś pracownikiem Brokuła, ile obiecali Ci premii za napisanie pozytywnej opinii o Firmie Diety od Brokuła??? To pudełkowe jedzenie nawet dla psa się nie nadaje.Nie da się jeść tego co wy tam wytwarzanie, smród zostaje w kuchni po wyrzuceniu jeszcze przez kilka dni. Jak możecie brać za to żarcie które nazywacie dietami ,jak możecie brać tyle pieniędzy ??? Trujecie ludzi wciskając im śmierdzący i stary szajs. Nie pozdrawiam

Do Beka
@Beka

Mam tę dietę od kilku miesięcy. Przychylam się do opinii Oli, fajna dieta, nic się nie powtarza, dobra cena. Widzę tutaj jakiś grudniowy rajd by zniechęcić do tej diety, wygląda mi to na nieczyste zagrania konkurencji. Komentarze negatywne wystawiane regularnie co 3 lub 5ty dzień.

Rozczarowana

Tak fatalnego jedzenia, to się nie spodziewałam. Codziennie wyrzucam do kosza któryś z posiłków. Posiłki są jałowe, pozbawione smaku, mięsa i ryb boje się jeść, bo nie wyglądają dobrze. Warzywa tez często wyglądają na stare i tak tez smakują. Wyrzucone pieniądze w błoto.

Nel

Najgorsza dieta, z jakiej korzystałam. Błąd totalny. Wielokrotnie obiady lądowały w koszu. Mięso w kolorze "szarym", ze strachu co to może być, nie jadłam tych posiłków. Nie polecam, a wręcz odradzam.

Kaśka
@Nel

Cała prawda, miałam tak samo, część posiłków do kosza. Mięso z reguły niejadalne.

Ala

Brzmi to jak opinia na temat innego kateringu o którym tak ostatnio głośno. Jestem klientka Brokuła i jeszcze nigdy nie zaproponowano mi rabatu na kolejne dostawy. Jeśli coś było nie tak to było to rekompensowane w inny sposób, ale co może wiedzieć osoba która nie ma o tym pojęcia a wyłącznie jest tu po to by sobie ulżyć.

Uksa88

Jedzenie było by smaczne gdyby nie okropna przyprawa/zioło która jest dodawana niemal do każdej potrawy... skutecznie zabijając jej smak. Mecze się już kolejny dzień. Zdarzają się tez naprawdę smaczne dania. Dostawy zawsze na czas. Mam nadzieję że nadejdzie kiedyś dzień kiedy dodawany specyfik wam się skończy i przestaniecie go mili Państwo używać .

Małgorzata

Szkoda że przez tydzień nie potraficie odpisać na maila a jak już ktoś odpisze to nie ogarnia poprzednich maili i zaczynamy od początku.... niestety dział obsługi leży.... Czytam komentarze wcześniejsze i widzę ze od dawna jest ten sam problem z obsługa klienta nie umiecie zatrudnić rzetelnych ludzi do pracy czy ktoś nie panuje nad przygotowaniem osób do pracy ? Żenada.

@Małgorzata

Nie wiem skąd ta opinia, u mnie odpisano szybko.

pyszałek54678889hvfcj88888

tragedia z dostawami jak im pasuje w cały świat ale dzięki zacząłem sobie przez to gotować samodzielnie

schudłam

Schudłam na diecie z obniżonym IG 12 kg w 8 tygodni. I tylko to mnie przy brokule trzyma. Rzeczywiście niektóre posiłki wyrzucam, bo nie nadają się do jedzenia. Jeśli ktoś z brokuła tu zagląda, to błagam przestańcie dodawać do posiłków te masakryczne ilości udziwnionych przypraw. Przed chwila wyrzuciłam do śmietnika 2 pulpety przyprawione trawa cytrynową i liśćmi limonki tak, że równie dobrze mogłoby w nich nie byc mięsa, smak pozostałby ten sam- ohydny. NA kolacje zostały mi tym sposobem 2 łyżki ryżu jaśminowego. I niestety tak jest często. Przyprawy to dodatek do potraw a nie ich glówny składnik!!! To samo z przesładzaniem - ksylitol, erytrol, syrop z agawy - skutek jest taki, ze rano zemdliło mnie po zjedzeniu połowy placka. Błagam, bo nie chcę sie poddawać, musze schudnąć jeszcze kilka kilogramów.

Natxo
@schudłam

To prawda, zgadzam się w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Diety Od Brokuła Torłop sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Diety Od Brokuła Torłop sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diety Od Brokuła Torłop sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 24 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Diety Od Brokuła Torłop sp.k.
2.1/5 Na podstawie 167 ocen.

Diety Od Brokuła Torłop sp.k.