Opinie o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Diety Od Brokuła Torłop sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diety Od Brokuła Torłop sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. w Warszawa

marek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jak wygląda praca i atmosfera w siedzibie w Rumii? czy jest możliwość pracy hybrydowej?

Simba

Firma diety od brokuła to firma z długimi tradycjami. Firma która zatrudnia na wyższych stanowiskach głównie ludzi którzy kurczowo trzymają się nogawek prezesów, ludzi którzy nie posiadają moralności. Osoby które stawiają się na piedestale za każde swoje poczynania. Jest to grupa ludzi która nie potrafi nic innego jak szukać w innych czegoś złego poza sobą. W tym miejscu nie szuka się pozytywów a jeśli czasem tak się zdarzy to prędko o tym zapominają. W tym miejscu wysysa się z ludzi to cpo najlepsze i bez grama zrozumienia empatii pozbywa się. Z pozoru korzystne umowy i wysokie wynagrodzenia są wabikiem dla nieświadomych ludzi. Ostatecznie zarabiasz niewiele więcej niż najniższą krajowa. Nie daj Bóg jak zachorujesz, będziesz w ciąży to zostaniesz z niczym. Jeśli masz plany marzenia to nie myśl by je realizować dzięki pracy w tym miejscu. Umowa wyłudzenia tak powinna się nazywać papier który podpisuje tu każdy pracownik. Miejsce które niszczy ludzi. Ekipą można tu tylko nazwać lizusów. Tym się wiedzie dobrze. Reszta to plebs za grosze który jeszcze sobie odliczą.

@Simba

Czyli w ogłoszeniu napisana jest inna kwota, a na umowie jest inna? Skoro piszesz, że z pozoru są tutaj oferowane wysokie wynagrodzenia, a koniec końców zarabia się niewiele więcej niż najniższą krajową... To jak to jest? Jesteście w stanie podać, ile wynosi to wynagrodzenie? Jest to sama goła pensja? Czy oprócz tego można liczyć na jakąś premię bądź benefity? Jest coś takiego? ;-) Dajcie znać.

Kierowca

Tak są premie i benefity jest tego sporo i jest to w umowie

Wtttffff

Muszę się wypowiedzieć odnośnie pracy na kuchni w brokule. Na początku mojej pracy przyznaje ze praca przynosiła satysfakcje w kwestii docenienia mnie jako pracownika, odpowiednie wynagrodzenie i możliwości rozwoju. Wszystko się niestety zmieniło na gorsze. Zaczęło się wypominanie, wytykanie każdego błędu i złe traktowanie. Człowiek zaczął chodzić do pracy w nerwach. Wielu pracowników mówi o nerwowej atmosferze w pracy,ale niestety wygląda na to że wszyscy się boją rozmawiać o tym w jak sposób jesteśmy traktowani przez osobę koordynującą nasza pracę, bo nie ma komu zaufać. Nie da się normalnie pracować w atmosferze strachu która wprowadza owa osoba, która nie posiada wiedzy o pracy na kuchni. Każe nam pracować tak jak sobie to wyobrazi,nie patrząc,że czasem się nie da. Nie da się prowadzić normalnej, merytorycznej rozmowy. Tylko krzyk i pełna frustracja ze nie jest tak jakby chciała. Nie ma normalnej rozmowy, jej zawsze musi być na wierzchu. Totalna histeria. Człowiek jest ewidentnie traktowany jak ktoś kto nie jest zdolny do myslenia,a tylko do wykonywania wyznaczonych zadan. To ewidentnie zabija kreatywnosc. Nie raz słyszałem jak wypowiadała się w obelzywy sposób o pracownikach. Wstyd mi że przyszło mi pracować z taką osobą. Jest to praca dla ludzi o stalowych nerwach lub bez kręgosłupa morlnego jak ta osoba.

@Wtttffff

Czemu najpierw było dobrze, a potem wszystko się popsuło? Ktoś nowy dołączył, kto psuł atmosferę? Czy co było takim przełomem? A kasę konkurencyjną dawali, że określasz to jako odpowiednie wynagrodzenie? Czy po prostu było ok, ale bez szału?

TimeForChanges

@pracodawca Koniec roku to czas podsumowań więc podsumuje jak według mnie wyglądał rok pracy na pakowalni. Czas leci tu jak szalony. Jest to plus. Niestety plusów jest mało. Muszę zaznaczyć,że zgadzam się z poprzednimi negatywnymi opiniami. Niestety kierowniczki wykorzystują swoje stanowisko. Są mało pomocne i praktycznie nieobecne na pakowalni a ich zastępczynie często skupione na czymś innym. Pracowało się łatwiej jak było mniej kierowników i ich zastępców. Każdy mówi coś innego. Jak coś idzie nie tak to robi się burza i wtedy wkraczają kierowniczki, szczekająca Anna i przytakująca Ewa. Tu nie ma szans na przegadanie. Zero kontroli z ich strony a wszyscy inni winni. Dyrektor ma oczy zamydlone. Wygląda na to że  ślepo wierzy we wszystko co powiedzą. To co jest najbardziej przykre to fakt że Anna ma przerośnięte ambicje. Nie szanuje zdrowia i życia ludzi. Zataja ważne fakty i udaje,że o niczym nie wie. Ambicje są ważne ale nie gdy zapomina się że jest się odpowiedzialnym na innych. Uważam że nie jest to odpowiednia osoba do kierowania. Niestety działa wyłącznie we własnym interesie. Igra z zdrowiem ludzi a co za tym idzie opinią firmy. Nie życzę tego ale kiedyś  może się to źle skończyć.Zdarzają się konflikty wśród tej kierowniczej śmietanki które odbijają się na zwykłym pracowniku. Życzę sobie i innym pracownikom w nowym roku zmian na lepsze w tym miejscu. Może warto zacząć od zmiany owych kierowników.

Firma Diety Od Brokuła Torłop sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Kadrowy / Kadrowa. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy

A o jakich karach mówisz ? Zainteresowałam się praca w tej firmie bo dużo mi wyskakiwalo ich reklam na socjalach i byłam ciekawa jaka tu praca. Ciekawi mnie technolog produkcji ale nie wiem czy piszesz o podobnym stanowisku? Bo mówią ze od 7-9 kg brutto wiec jaka ty masz stawkę godzinowa ?

Szczerze nie polecam jako były pracownik. Nie szanują ludzi, wykorzystują ludzi a jak zrobią to co do nich należy to zwalniają bez podania przyczyny(umowa skonstruowana pod nich) i zatrudniają innych. Nie ma się co wysilać bo i tak nie zostaniesz z nimi na długo bo nigdy nie zmienią podejścia do ludzi. Duże kary dla kierowców za nic tak nabijają chore pensje dla swoich kto pracował to wie. Omijać szerokim łukiem

Woś

Dziś mam zaCzac pracę w Bydgoszczy jako dostawca i teraz się zastanawiam na tym wszystkim czy to ma sens.Skoro piszecie o Sebastianie i Krzysztofie takie rzeczy to teraz jestem.w kropce czy podejmować ją czy szukać dalej.Ale z drugiej strony jak bym zarobił 3 tys będzie dobrze

Nie stety
@Woś

Taka jest prawda o tej firmie przyjeżdżają rzekomo kordynatorzy biorą twoje dane umawiają się z tobą na zaczęcie szkolenia i cisza jest jak kamień w wodę. Sam to miałem miałem zacząć pracę z kierowcą od niedzieli w nocy i ....Brak informacji człowiek się opił kaw by w nocy mógł funkcjonować normalnie a oni z ciebie zrobili (usunięte przez administratora) ...Zadzwonił po tyg i.udajac greka że o niczym nie wie dostał zjebie i podziękowałem.za współpracę tej zjebanej firmie że takich bezszczelnych ludzi zatrudniają i jeszcze ci w oczy beszczelnie kłamie. Nie stety to co piszą tu na forum to jest prawda o nich nikt sobie z palca nie wysysa kłamstw oczerniania kogoś. Jak by byli wporzadku do ludzi to i oni byli tak samo wobec ich a nie na odwrót. Przestrzegam przed tą firmą dla mnie to firma krzak brak informacji jakich kolwiek ,wypełniasz tylko kwestionariusz i tyle i nie wiesz co później z twoi danymi sie dzieje ludzie dajcie sobie spokój jedzenie w nocy za 2,5tys na rękę na zleceniu i do tego masz 150 punktów a samych paczek nie kiedy ponad 200 szt. Niech ten Sebastian i Krzysztof sam sobie jeździ (usunięte przez administratora)

Ciekawe
@Woś

Cześć. Nikt dzisiaj, ani w tym tygodniu, ani właściwie w tym miesiącu nie rozpoczyna pracy jako dostawca na Bydgoszczy ;). A jak sądzisz inaczej, proszę o telefon - skoro zaczynasz pracę, powinieneś wiedzieć kto pisze

NIEdlaDIETYodBROKUŁA

Niestety, moje negatywne doświadczenia odnoszą się do działu cateringu okolicznościowego w firmie "Dieta u Brokuła". To w tej konkretnej dziedzinie działalności firma wykazała się nieetycznymi praktykami. Nawet bardziej frapujące jest zachowanie osób na stanowiskach kierowniczych w tym dziale. Dyrektor operacyjny oraz koordynator wydają się być niezwykle fałszywymi i niegodnymi zaufania osobami. Ich obietnice i pochwały wobec pracowników okazują się być absolutnie bezwartościowe. W momencie, gdy trzeba podjąć odpowiedzialność za swoje decyzje i działać uczciwie wobec pracowników, zwyczajnie się wykręcają i nie troszczą się o ich dobro. To, co widziałam w tym dziale cateringowym, naprawdę pozostawia wiele do życzenia. Firma "Dieta u Brokuła" nie tylko zaniedbuje swoich pracowników, ale także wydaje się działać w sposób absolutnie nieetyczny i niegodny zaufania. To miejsce, które absolutnie odradzam każdemu, kto poszukuje uczciwej i szanującej pracodawcę firmy. Zaczynając od samego początku, firma zatrudnia pracowników na własnej działalności gospodarczej, co jest już dziwne i niezwykle problematyczne. Po wielu trudach i stresie związanym z tą procedurą, wkłada się całe serce w pracę, ciężko pracuje się nad projektami i inwestuje w rozwój firmy. W zamian za to dostaje się pochwały od przełożonych, mówiąc o naszym dobrze wykonywanym zadaniach i obiecując perspektywy na przyszłość. Jednak wszystko to okazuje się być tylko czystą grą. Nagle, bez jakiejkolwiek przyczyny lub wyjaśnienia, firma rozwiązuje umowę z pracownikiem. Nikt nie jest w stanie powiedzieć, dlaczego to się dzieje, ani jakie są powody takiego działania. To absolutnie nieakceptowalne zachowanie pracodawcy, które pozostawia pracowników w totalnej niepewności i stresie. Dodatkowo, sytuacja, w której zwolnienia zachodzą jedno po drugim, tworzy atmosferę niepokoju i braku stabilności w miejscu pracy. To tylko potęguje uczucie niepewności i sprawia, że praca w "Dieta u Brokuła" jest po prostu koszmarem. Zdecydowanie odradzam zatrudnienie w tej firmie. To miejsce, w którym pracownicy są traktowani niesprawiedliwie i bez poszanowania. Szukajcie pracy gdzie indziej, gdzie będziecie doceniani i traktowani z szacunkiem.

Tomasz
@NIEdlaDIETYodBROKUŁA

Czyli specjalnie zakładałaś firmę a zostałaś zwolniona właściwie bez powodu? Nie mogłaś pogadać z przełożonym i dopytać co było nie tak i czy nie da rady tego poprawić? Może te redukcje były spowodowane oszczędnościami w firmie? Kogoś jeszcze zwolnili prócz ciebie?

Pracowałam w brokule
@Tomasz

Niestety takie praktyki mają miejsce w tej firmie. Dziś zakładasz działalność a za tydzień nie masz pracy i zostajesz z problem. Tak samo się działo jak jesteś kobietą i jesteś w ciąży. Na pakowalni nie znałam żadnej która pracowała dalej jeśli tym faktem się podzieliła. Ja zostałam zwolniona po tym jak zachorowałam na covid i nie byłam już tak wydajnym pracownikiem. Z dnia na dzień zostajesz z niczym bo dla nich to bez znaczenia ile czasu u nich spędziłeś.

Aaa
@NIEdlaDIETYodBROKUŁA

Szczera prawda. Również miałem taką nieprzyjemność tam pracować i zostać zwolnionym z dnia na dzień bez żadnego ale i za nic. Traktowanie ludzi jak żołnierzy, niewypłacanie nadgodzin, oczekiwanie ze ludzie będą pracować w domu za darmo a nawet w weekendy. Nawet jeśli to zrobisz to i tak będzie źle ;)

@Aaa

Przykro mi bardzo :/ Czyli podejście do pracownika tu leży w firmie? Po jakim czasie w ogóle cię zwolnili? Nikt z pracowników nigdy nie zgłosił wyżej, że np. nadgodzin firma nie wypłaca? To bardzo duże przedsiębiorstwo, aż dziwne, że tak się dzieje. Czym cię tu przekonali do pracy, proponowali jakieś konkurencyjne wynagrodzenie, czy o co chodzi?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika JA

09.11.2023 04:11

JAikona wywiad

W tej pracy obowiązującą formą umowy jest B2B, w związku z czym firma niejako zmusza pracowników do zakładania własnej działalności gospodarczej. Moim zdaniem jest to dość problematyczne i dziwne. Proces zakładania jednoosobowej działalności był dla mnie dość trudny i stresujący. Kiedy jednak udało mi się uporać ze wszystkimi formalnościami, zaczęłam wkładać całe serce w pracę. Ciężko pracowałam nad projektami i inwestowałam swój czas w rozwój firmy. W zamian za to jedyne co dostałam, to pochwały od przełożonych, mówiące o dobrze wykonanych zadaniach i obiecujące perspektywy na przyszłość. Jednak wszystko to okazało się być tylko czystą grą. Nagle, bez jakiejkolwiek przyczyny lub wyjaśnienia, firma rozwiązała ze mną umowę. Nikt nie jest w stanie powiedzieć, dlaczego to się stało, ani jakie są powody takiego działania. To absolutnie nieakceptowalne zachowanie pracodawcy, które pozostawia pracowników w totalnej niepewności i stresie. Dodatkowo sytuacja, kiedy pracownicy są zwalniani jeden po drugim, tworzy atmosferę niepokoju i braku stabilności w miejscu pracy. Zdecydowanie odradzam zatrudnienie w tej firmie. To miejsce, w którym pracownicy są traktowani niesprawiedliwie i bez poszanowania.

JAikona wywiad

Zajmowałam się sprzedażą cateringu i obsługą imprez.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

JAikona wywiad

Tak, miałam możliwość pracy zdalnej.

JAikona wywiad

Zostałam zwolniona bez podania przyczyny. Dzień wcześniej otrzymałam informację od przełożonego, że jest zadowolony z mojej pracy i otrzymałam podwyżkę, a następnego dnia czekało na mnie wypowiedzenie bez podania przyczyny.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

4000 złotych netto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Kilka miesięcy.

JAikona wywiad

Pozytywnie oceniam ogólne warunki pracy oraz atmosferę wśród pracowników.

JAikona wywiad

W pracy nie podobało mi się to, że żeby ją dostać, byłam zmuszona do założenia własnej działalności gospodarczej. Dodatkowo nie podobało mi się to, że zostałam zwolniona z dnia na dzień, bez podania przyczyny.

Pracus

Na pakowalni praca jest niesprawiedliwa. Kierownicy może czasem coś robią i mówię tu o wszystkich czerwonych i żółtych. Przecież oni się już toczą od nierubstwa. Anulka to tylko gadać na innych potrafi,sama wiecznie nie winna może ktoś to zauważy bo na kopach powinna wylecieć. Kawa, papierosy i gadanie o głupotach... nie o pracy ale ok rozumiem że oni mogą bo przecież mają się za lepszych. A ty głupi robisz i słuchasz tego pieprzenia.Całkowicie poniosło ich wszystkich. Dobrze jest tu przede wszystkim tym co mają tu jakieś plecy. Kiedyś tak nie było a ci ludzie robią co chcą a ktoś uznał że nadają się na kierowników. Może ewentualnie na kierowników zamieszania są dobrzy.

Opinie

Zakład pracy w którym pracuje głównie personel ukraiński nawet w zarządzie i kierownictwie, ma szereg poważnych problemów. Firma oferuje jedynie umowy zlecenie uczniom, a dla innych pracowników dostępna jest wyłącznie forma B2B. To prowadzi do konsekwencji finansowych. ZUS po pewnym czasie znacząco wzrasta, aby tylko utrzymać się finansowo, trzeba robić 200 godzin miesięcznie. To liczba godzin które trzeba przepracować, aby nie tylko wyjść na zero, ale uniknąć strat finansowych. Dodatkowo, w firmie panuje śmieszny system tak zwanych tam ''mandatów'' czyli kar umownych nakładanych za najdrobniejsze przewinienia. To nie tylko tworzy atmosferę niepewności i napięcia bo każdy grozi sobie nawzajem mandatami jak coś źle zrobi, ale jest nieuczciwym dojeniem pracowników. Koszule robocze są często niedoprane i poplamione, mimo że codziennie są rzekomo ''prane''. To sprawia, że pracownicy wyglądają niechlujnie, ale tez podważa standardy higieny i estetyki. W szatniach i zaraz przed kabinami toaletowymi oraz toaletami w szatniach są kamery, w szatni jest ich nawet kilka. Rozumiem że w szatni zapobiega kradzieżom ( chociaż w szatniach są tak ustawione, często kilka kamer z różnych kątów, że bezpośrednio widać jak ktoś się przebiera i narusza prywatność), ale przed Toaletami? what the f***? dodaje to tylko złego wrażenia związanej z tą firmą. zwykły (usunięte przez administratora)

Pracownik nie od dziś

Pracuje w brokule dobre 4 lata. Przyznam ze trzymaja mnie w nim jedynie zarobki. Pracuje na pakowni. Praca nie byla by zla. Jest ciezka ze wzgledu na duza ilosc osob z Ukrainy ktore nie rozumieja co maja robic. Rotacja jest duza ciagle trzeba uczyc nowe osoby. Kierownicy umywaja rece od wszystkiego. Jak cos zlego sie wydarzy to wina pracownika a nie kierownika ktory lazi plotkuje kawkuje. Ty musisz dopilnowac obowiazkow im sie upiecze. Reka reke myje.Obecne kierowniczki to (usunięte przez administratora)dna. Im dalej w las tym ciemniej.

Klarysa
@Pracownik nie od dziś

To jakie to są kwoty skoro tylko to Cię trzyma, podasz konkretnie jak wygląda podstawa? Czy za naukę nowych pracowników dostajesz jakąś kasę ekstra czy to Twój obowiązek?

Oliwia

Diety od brokuła mają dobrą cenę. Jedzenie często jest tłuste i mało ma to wspólnego ze zdrową dietą. Często słone. Warzywa słabiej jakości. Wiotkie lub rozmoczone że odbiera apetyt. Pieczywo jak dla konia,albo czerstwe albo rozmoczone. Atutem są jeszcze słodkości lecz wyłącznie na nich nie da się oprzeć zdrowej i zbilansowanej diety. Plus za dostawę na czas.

Kinia

Hej, powiecie coś o pracy jako przedstawiciel handlowy? Już widzę po komentarzach, że nie ma opcji żeby dostać umowę o pracę, ale mi to nie przeszkadza. Zastanawia mnie za to że na początku nie dostaje się prowizji. Ten okres trwa te 3 miesiące tylko, nie dłużej? Jeszcze ciekawi mnie czy na początek dają opiekuna czy już można samodzielnie pracować od razu?

Darek

Dramat zamówiłem cztery dni wcześniej jedzenie na pięć dni ,wysłałem potwierdzenie wpłaty, oczywiście jedzenia brak, bo nie pasuje im potwierdzenie, jest czytelne i jasne ,niestety dla osoby która to weryfikuje niestety nie ,MASAKRA, będę zrezygnował ze współpracy z tą firmą, Darek Bytom

Czy nowo zatrudnione osoby w Diety Od Brokuła Torłop sp.k. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nie ma opcji zatrudnienia na umowę o pracę!! Tylko własną działalność lub zlecenie,ale z naciskiem na d.g.

Ten gorszy

Bardzo niepolecam pracy na pakowalni. Chciałbym zaznaczyć jednak,że warunki pracy są dobre. Place też są dobre. Wyższe niż w tego typu firmach. Problemem jest czas jaki praca zajmuje. Największym problem tego miejsca pracy są osoby które mają kierować ludźmi. Są to osoby o znikomej wiedzy, o kulturze osobistej nic nie wiedzą. Liczy się dla nich tylko kolesiostwo. Wielka "kierowniczka" Anna z ego większym niż jej wiedza to pokazuje. Brak szacunku do pracownika. Panoszy się i nic nie robi. Żal,że ktoś taki pełni taką funkcję. Powinna dalej nakładać jedzenie,bo kierownik z niej marny.

Dawid
@Ten gorszy

O co chodzi z tym czasem pracy na który narzekasz? Pracujesz więcej niż 8 godzin czy jak się nie wyrabiasz z robotą to trzeba zostawać po godzinch czy co?

@Aga
@Dawid

Tak. Musisz zostawać. O 8 godzinach niema gadania. Musisz pracować jak (usunięte przez administratora). Z tąd mają taką wypłatę)))

Jacek
@@Aga

O ile dłużej trzeba zostawać? Za te dodatkowe godziny jaka jest stawka? Ile procent więcej od normalnej?

prawda
@Ten gorszy

to samo dotyczy pracy w Biurze Obsługi. To jak jest pokręcona sytuacja aż trudno opisać. Jak to mówiła Pani KIEROWNIK Ewelina "prawda zawsze się obroni" tylko najgorzej jak ta "prawda" która wyjdzie po ploteczkach. Najlepiej być sztucznie miłym miec swojego zdania,

Henia
@prawda

Czy dobrze wnioskuje, że mają dobrze tylko te osoby, które dobrze żyją z kierowniczką i plotkują? A dlaczego nie można mieć swojego zdania, jakie są tego konsekwencje? W niektórych firmach jest tak, że jeśli pracownik ma swoje zdanie to zostaje zwalniany, tutaj też tak jest? :

Robić

Również muszę się zgodzić z tym co mówią powyższe osoby. W tym miejscu ewidentnie liczą się znajomości. Nic by w tym złego nie było gdyby docenili wiedzę innych osób. A tak osoba z wiedzą ameby decyduje o twoim losie w tym miejscu pracy. Jeśli szanujesz siebie i swój czas radze nie zawracać sobie tym miejscem głowy.

Czak noris

A ja daje jedna gwiazdkę z czystym sumieniem za najbardziej nieprzewidywalnego niesprawiedliwego pracodawcę u którego liczą się układy układziki z szefem...włażenie w (usunięte przez administratora) przymilanie się na sile daje skutek taki ze jest się lepiej traktowanym co z tego ze te osoby w wiekszosci albo nie ogaraniaja tego co robią albo wykirzustunauprYwieljowana pozycje, większość wyżej (usunięte przez administratora) niż d..ma. Nie polecam pracy dla świetego osobistego spokoju.

Prawda

Bolesława
@Czak noris

I masz człowieku racje! Słyszysz jak za plecami jedni drugich pobgaduja a przy tych osobach są tacy mili ze aż rzygac się chce. Czego sobie nie ugadasz na osobności z szefostwem to Twoja starta. Ogólnie zarobi na wyższych szczeblach są dużo za wysokie zwłaszcza dla wspomnianych dupo włazów, kończy się to przerostem ego na treścią merytoryczna i odpowiedzialnością za więcej niż czubek własnych obowiązków a raczej jej brakiem. Brak dobrej komunikacji. Osobiste doznania przenoszone na arenę w pracy ....dla świetego spokoju lepiej poszukać pracy gdzie są jednolite zasady dla WSZYSTKICH a pracodawcy nie odwali z dnia na dzień i złamie wszystkie ustalenia

Ildefons
@Bolesława

Absolutna prawda. Potrafią obiecywać o gwarantować słownie jedno a później zwalniają z dnia na dzień bez skrupułów. Nie jedna już tak osobę potraktowali oczywiście maja do tego prawo. Dlatego ja ze swojej strony NIE POLECAM PRACY jest niestabilna z dnia na dzień można zostać wyrzuconym. Szkoda ze nie zrobią porządku z największymi dupo włazami z BOK czy innego biura....coz bez komenatrza

Król
@Bolesława

Zgadzam się

Były pracownik …
@Czak noris

Ja pracowałam ponad 3 lata, niestety popełniłam błąd mimo to chcieli mi dać szanse ( nie mi jedynej z tego co wiem nie przez układy układziki tylko z lojalności i z tego , ze tez mogli na mnie polegać w nagłych sytuacjach (nie zawsze mogłam ale jak mogłam to byłam) ale z powodów zdrowotnych zdecydowałam się pożegnać z firma także Twój komentarz jest nieadekwatny co do traktowania pracowników. Pzdr

Ola
@Były pracownik …

Jest taka zasada nie oceniaj sytuacji kogoś przez swoj pryzmat....to ze Ty miałaś dobrze nie znaczy ze wszyscy. Proste

@Czak noris

Tak właśnie tam wygląda, w dobrym tonie jest po pracy zamiast do domku to wstąpić do biura na ploteczki bo jak mówią szefowie w biurze „wiesz my wszystkiego na halach nie widzimy” także jak lubisz sobie poopowiadać historie albo mierzyć się z wzywaniem do biura na wyjaśnienia sytuacji która nie istniała ale ten czy tamta powiedział. Niema szans na konfrontacje, obronienie się przed takimi rzeczami, ktoś powie że coś zrobiłeś to nikt nie pyta czy to prawda tylko zakłada że tak było. Ile takich sytuacji nie wychodzi, bardzo toksyczne relacje, sztuczne uśmiechy i kolesiostwo. Kolorowe opaski i ch pupile mają spoko, reszta ora żeby spiąć terminy.

Ekipa

Zgodzę się, że kolorowe opaski to banda koleżków i koleżanek. Na pakowalni w większości wybierani na opaski czyli kierowników i ich zastępców są Ci którzy albo ładnie się podlizywali albo jak jesteś związany z jakimiś z kierownikiem. Jesteś córka, dziewczyna, bawicie się razem pi pracy to jesteś kierownikiem. I chulaj dusza opaseczko

Alicja
@Czak noris

Najobrzydliwsza smakowo dieta z jakiej korzystałam,warzywa mrożone,czasem miałam wrażenie ze tylko je odmrażaja i sypią do pojemnika bez obróbki termicznej takie były twarde a fasolka szparagowa jeszcze z ogonkami,pomidorki koktailowe zawsze zielone,takie najgorszy sort i najtańsze,ogółem nie polecam bo wiecznie dają kurczaka,często na obiad i jeszcze jako dodatek w sałatce, na drugi dzień indyka i kur…po tygodniu można gdakać ,ogółem dałabym im 2 punkty na 10

Zamówiłam dietę od Brokuła low IG. Na początku jedzenie było smaczne i różnorodne jednak bardzo szybko się to zmieniło. Po kilku dniach zaczęłam dostawać nieświeże dania,po dwa, trzy dni te same jedzenie ,sałata czarna od leżenia momentami podgnita, źle zapakowane pudełka, brudna reklamówka, skisła zupa, zapach baru mlecznego w którym dawno nie było sanepidu. Gyros niczym przeżuty i wypluty do pudełka. Prosiłam kuriera o informowanie o dostarczonej diecie abym mogła ją zabrać i schować aby nie leżała na dworze, jednak moja prośba została olana, nie zawsze ten sms był. Żałuję, że nie przeczytałam opini wcześniej. Więcej już tu nie zamówię.

karola

Witam, negatywne opinie najwyraźniej są pisane przez konkurencję, bo nie można się z nimi w ogóle zgodzić. Przetestowałam kilka cateringów i Diety od Brokuła czy Pan Ogórek (ten sam właściciel) to najlepsze cateringi w dobrej cenie. Posiłki są mega pyszne, super doprawione i różnorodne. Produkty są świeże i wysokiej jakości, nigdy nie miałam żadnego zatrucia a mam bardzo wrażliwy brzuszek. Jeśli ktoś chce mogę przesłać zdjęcia. POLECAM, POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM ! Pozdrawiam, Zadowolona stała klientka.

Alicja
@karola

Ja zamawiałam i potwierdzam,dieta jest taka sobie,bardzo mało owoców i warzyw,często warzywa z wody czy pary z mrożonki, głąbowate ,bez smaku,najczesciej piers z kurczaka w kazdym posiłku po paru dniach juz sie nie da nawet na to patrzeć a w jedzeniu trzeba wydłbać i wyrzucić ,czesto dea dania na słodko,nie polec

Zostaw merytoryczną opinię o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Diety Od Brokuła Torłop sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Diety Od Brokuła Torłop sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diety Od Brokuła Torłop sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 24 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Diety Od Brokuła Torłop sp.k.
2.1/5 Na podstawie 167 ocen.

Diety Od Brokuła Torłop sp.k.