PPH MIREX Sp. z o.o.

Słupsk

Opinie o PPH MIREX Sp. z o.o.

Bart

Nie jest to opinia związana z pracą w tej firmie, ale można z tego dużo wywnioskować. Zamówiłem u nich 3 szyby hartowane. Ofertę uzyskałem na poziomie ok. 800zł. Po pomiarach szczegółowych i dogadaniu paru rzeczy, stwierdzili że szyby są nagle warte, bagatela, 2000zł. Ogólnie muszą tam tworzyć tę firmę lekko niespełna rozumu ludzie, skoro takie pierdoły mówią jak i piszą w mailach. Pozdrawam .... Tragedia ....

Masz jakieś wieści o firmie PPH MIREX Sp. z o.o.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o PPH MIREX Sp. z o.o. - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH MIREX Sp. z o.o.