HYDROMEL Sp. z o.o.

3.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HYDROMEL Sp. z o.o.

normalny

Firma niegodna polecenia bród syf i (usunięte przez administratora)Nieogrzewana hala więc w zimie jak na zewnątrz.3 tysiące to z wszystkimi sobotami i niedzielami ale tylko dla paru wybranych.Ogólna panika i prymityw .W budynku administracyjnym więcej urzędników niż na produkcji.O wypadkach już nie wspomnę .....

Techniczny

3 tys dostaniesz jak jestes emerytem lizusem i gwiazdorem i robisz kariere na plecach mlodych a a Ciebie tylek boli z siedzenia a potem ile jo to zrobil! Jo chciol wiecej ale oni juz nie umieli!

Henio

Dupcycie gupoty marne zarobki ja? 3 z przodu za czorny miesiac to zle ja? Polecom firma

ON

Nie warto firma do bani porażka totalna za grosidła

Jp2

"Zarząd który nie szanuje produkcji i ludzi pracy prędzej czy później upadnie. A firma przez niego prowadzona upadnie"

mg

Firma dla emerytów szczególnie górniczych i dla tych co dużo gadają i mało robią i tacy są poważani i zarabiają a ci co się starają i robią ma się ich gdzieś ( bo mało mówią ponieważ nie mają czasu bo są zarobieni). Kierownictwo wraz z zarządem nie mają pojęcia o produkcji (ogólnie zasady jak za komuny) Właściciel myśli że jak ktoś kiedyś użytkował obudowę górniczą to wie jak ją produkować. To jest tak jak z użytkownikiem samochodu - użytkować umie ale czy potrafi wyprodukować.....???

fizol

Zarobki marne, obowiązków dużo, emeryci i układy nie polecam

Zarobki jak w lidlu na kasie a kierownicto j(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o HYDROMEL Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w HYDROMEL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HYDROMEL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HYDROMEL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 14 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie HYDROMEL Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy HYDROMEL Sp. z o.o., to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HYDROMEL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HYDROMEL Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HYDROMEL Sp. z o.o.