HYDROMEL Sp. z o.o.

Opinie o HYDROMEL Sp. z o.o.

to on

skoro tak wam źle w HYDROMEL to czemu dalej tam pracujecie? Kto logicznie myślący sra do miejsca w ktorym sam siedzi... Ja pracuje tam i potwierdzam słowa "długoletni pracownik i spawacz" że firma jest ok i każdemu mogę polecić, kto chce mieć pewne miejsce zatrudnienia i godziwe warunki pracy.

Almarowiec kiedys
@to on

(usunięte przez administratora) ja też 3 soboty i 2200 kwk pniowek lipa na całego znajomi na strefie w Gliwicach z dwoma sobotami maja 3k a wy się podniecacie 3k z 4 sobotami to ile bez ? 2,1 k zl za prace pod ziemią jeszcze likwidacja , wniosek jest jeden szkoda zdrowia na gornictwo za takie drobne kiedyś w pumarze na montażu rurociągów nowo przyjęty miał 2,8 bez sobot wiec czym ty się(usunięte przez administratora)podniecasz ze masz wypłatę na czas ? Nie macie żadnych ambicji i dlatego za rok z 10 sobotami nawet tego 3k nie dostaniesz Szczęść Boże ! Ps dzis zawiozlem wypowiedzenie i ide na L4

grubiorz
@Almarowiec kiedys

całe życie robia na grubie to nikaj lepszej roboty nie znajde. Ty tak cwaniaczysz a po tym l4 przyjdziesz z podkulonym ogonem. Takie mamy górnictwo i nic z tym nie zrobimy. Piątka dla pumarowiczów i przetrzymiemy to.

almarowiec
@grubiorz

Skoro zawiozlem wypowiedzenie to raczej nie wrócę napewno nie za tyle ! Skoro zostales stworzony dla górnictwa nawet za damski proszę bardzo twój wybor .

Arkadiusz
@grubiorz

Hehe żal mi cie nikaj nie znajdziesz Mosz racje wiec kis sie tam aż wyciągniesz kopyta ale się uśmiałem haha

Znajomy
@to on

ty to byś swoja żyć od dał za ten zakład,zero BHP jak i oszuści,spawacz to podobno zarabia teraz 17 zł brutto porostu śmiech na sali,za ciężka robotę przy górnictwie,emerytom to tam na pewno dobrze choć emeryt to na emeryturę a nie miejsca bukować etaty młodym,napawano te stare capy to już brak zainteresowania jakimś hobby nigdzie nie był nic nie widział tylko ryje i non stop po robocie o robocie -zal Dla mnie to z punktu widzenia słaby zakład i w dodatku spółka.Czyli okraść nowych pracowników by emeryt miał a robota była zrobiona i S.A będzie zadowolone.

@Znajomy

Ja myślę że masz coś z głową skoro piszesz takie (usunięte przez administratora). Fajna firma a Ty pewnie albo tam byłeś sprzątaczka albo nawet nie pracowałeś bo tego Ci nie dali. Jakby było tak źle to ani ja ani wszyscy Ci nowi co przychodzą nie zostali by długo a jest inaczej. Uważaj bo hejt jest karalny.

Przyjaciel
@to on

Znajomy.masz całkowicie rację.syf brut i ubustwo.a ten co pisze że firma dobra to ktoś co główni widział i wie.Takich jest wielu jak czarna masa baranów,nic nie dochodzi do cwioków ,nawet jak byś podał (usunięte przez administratora) na talezu to będzie im smakować:)

ON

Fajna firma, dobre zarobki polecam

hotter
@ON

Jak wypłaty za ten miech na pniowku bo niebawem tam ida?!.

zmeczony
@ON

to ty jeszcze dobrej firmy nie widziałeś.Jak byś tam dostał się do takiej firmy to chyba byś został gey-em.

stary

co sie poleprzylo zaczol sie leczyc

Wycofuje swoje wpisy

Tzn ze się polepszylo ??

Nie robiłem nic złego kradłem co się dało i tak mnie na ile chcieli i jeszcze na robiłem w kiblu powodzenia

Czy muszę robić

dyktator

Jaki pan taki kram

Wycofanie swoje wpisy

Driver

Tutaj się nic nie dorobicie i trzeba pilnować nadgodzin szczególnie kierowcy bo ciągle brakuje nadgodzin!!!! Szczególnie w ostatnich miesiącach!!!

@Driver

To po co kolego tam jeszcze robisz skoro tak Ci źle?

@tirowiec

To czemu jeszcze nie przyszłeś jeszcze do roboty

@Driver

Tak się składa, że przychodzę od stycznia bo obecna umowa tak mi się kończy. Czytając te komentarze negatywne to myślę że połowa to brednie osób, które nawet nie były pogadać a połowa to osób które niby tam robią ale pewnie są tak słabe ze boją się że przyjdzie ktoś lepszy i ich wygryzie albo będzie miał lepiej. Panowie więcej powagi i bójcie się bo nadchodze:)

@tirowiec

No to przychodź i zobaczymy jak długo porabiasz jak ci nie popłacą połowy nadgodzin bo (usunięte przez administratora) powie że nie i tyle a tej premi pełnej 20% jeszcze na oczy nie widziałem

@Driver

Ja jednak zaryzykuję. Jak na razie to ludzie sobie chwalą firmę a jak nie będzie dobrze to zmienie.

to on

To mój drugi komentarz, nie będę patrzył obojętnie. Panowie ja tam pracuję kilkanaście lat i nie było miesiąca, żeby wypłata nie była na czas lub zapłacono mi mniej niż się należy. Jeżeli ktoś pisze komentarz, że go oszukali na kasie to niech poda konkrety. Jak dobrze kojarzę, to był ostatnio jakiś pseudokierowca krótko, który podczas cofania rozdupił bramę na hali. To była moja zmiana i wszystko widziałem. Taki był z niego kierowca, że cofać nie umiał i teraz się dziwi, że mu po wypłacie polecieli jak taka brama pewnie kupe kasy kosztuje. Panowie, to forum ma służyć pisaniu opinii prawdziwych i obiektywnych. Ostatnio wypłata jest większa, zarobki poszły do góry także ja sobie chwalę robotę.

Jacek
@to on

Za kogo ty tam pracujesz? Że tak Ci tam dobrze?

Suwnicowy
@to on

Jak już piszesz że był to psełdo kierowca to jesteś w wielkim błędzie był to chłopak który przyszedł dorobić sobie bo zmusiła go do tego taka sytuacja a nie inna a nie na stałe to po pierwsze po drugie jeden z lepszych kierowców co zagościł w naszej firmie zawsze się przywitał nie marudził przy załadunku że nie tak zaladowane a przede wszystkim miał pojęcie co robi, myślał w pracy a mało tego szybko się wyrabiał z kursami znał każdą dziurę na kopalniach bo jak się nie mylę to on pracuje na kopalni wiedział do kogo uderzyć na kopalni by go szybko rozładowali i wiedział czym jeździ. A wracając do nieszczęśliwej bramy to napisałeś tak jak by wnią zamkniętą wjechał pech w tym że to też było na mojej zmianie i wiem nawet kto tą bramę nie otworzył do końca a on cofajac zachaczył górną burtą naczepy i uszkodził jedno pióro tej bramy a ty piszesz jak by ją całą z mechanizmem wytargał jak już kogoś obczerniasz to pisz tak jak to było na prawdę a nie wymyślone historię. Tyle w temacie. Pozdrawiam

@Suwnicowy

Kolego, ja nikogo nie oczerniam, ale jak ktoś pisze że go oszukali bo nie dostał kasy to niech opowie dlaczego tak się stało. Pseudo reklama nie jest nikomu potrzebna. Uszkodzenia też widziałem i nie było to jedno przeslo. Co do kasy, ja nigdy nie miałem opóźnienia w wypłacie, a ty miałeś ?

on
@to on

Właśnie !!!!!!! Za kogo robisz że tak ci dobrze bo prawie ciągle pełno roboty niema czasu się dobrze w tyłek podrapać a nie wspomnie o innych rzeczach.

Nikon

Stawka za kierowcę 17 brutto i musisz robić za mechanika i ładowacza a ten biały daf zajechany i o wszytko trzeba się prosić ????

@Nikon

Ciekawy który madrala to pisze. .. stawka jaką mi zaproponowali to 18,50 i do tego 20 procent premii a daf bardzo przyzwoity. Panowie jak się wypowiadacie to piszcie prawdę. Ja chyba przyjdę tam do pracy.

Kierowca
@Nikon

Pracowałem tam nie całe 1,5 miesiąca i (usunięte przez administratora) mnie na kasie jak jest tu jeszcze jakaś osoba co została tak samo potraktowana jak ja to pisać bo zakładam im sprawę w sądzie pracy i głoszę wszystko do PIPU i ITD i gdzie tylko idzie niech się wezną za tych (usunięte przez administratora)

@Kierowca

Skoro tak długo pracowałeś to pewnie byłeś orłem haha powodzenia w walce ale napisz jak już coś osiągniesz

zadowolony

Najlepsza firma, w której pracowałem. Jestem w HYDROMEL tokarzem. Polecam każdemu.

M

Kierowca C+E 17,50 zł brutto/h o ile dobrze pamiętam ;)

Ambitny

Aż się przykro robi jak czytam wypowiedzi, że kasa ok, wypłata super. Jak dla mnie stawka 21 zl brutto to śmieszne pieniądze dla spawacza. Bez nadgodzin zarobisz 2500 na reke. Gratuluje ambicji tym co cieszą się z takich pieniędzy.

czytelnik
@Ambitny

Trzeba sie bylo wiecej uczyc i zdobyc lepiej platny fach,teraz nie byloby rozczarowania.Nie podoba mi sie taki sposob narzekania nad wlasna nieudolnoscia. a moze i lenistwem.B

Ambitny
@czytelnik

Naucz się czytać ze zrozumieniem i dopiero nazywaj kogoś (usunięte przez administratora)

czytelnik
@Ambitny

Z mojego komentarza nie wynika ze nazywam kogos(usunięte przez administratora)a nazywac zaraz kogos (usunięte przez administratora) to swiadczy o (usunięte przez administratora). Nalezy czytac z zrozumieniem!

kleofa-siok

Jestem przypadkowym czytelnikiem tych wszystkich komentarzy i nie pracuje w tej firmie.Bylem przez 32-lata pracownikiem dolowym na jednej ze zlikwidowanych kopaln w Katowicach. W czasie tego okresu pracy zaliczylem prace od pomocnika az do osoby dozoru i poznalem setki ludzi-gornikow.Pisze to dlatego by stwierdzic ze te negatywne opinie o tej firmie pisza ludzie-pracownicy ktorzy nie bardzo powaznie mysla o robocie a bardziej interesuje ich tylko zarobek.Nikt nie pisze co robi ,jakie prace wykonuje tylko ze za malo mu placa.Zarzucaja ze emeryci tam pracujacy sa faworyzowani i ze swoja emerytura maja fajne zycie.Nikt z tych "krytykow"nie bieze pod uwage ze emeryci maja wieksze doswiadczenie zawodowe za co tez nalezy im sie uznanie -nawet w postaci lepszej placy. Na koniec jedna rada dla tych wszystkich "krytykow" zmien sobie prace.Pamietaj ze "lewusom" w kazdej firmie bedzie zle. Sumiennym pracownikom zycze wszystkiego najlepszego i zadowolenia z roboty oraz doczekania dobrej emerytury.

Pumarowicz
@kleofa-siok

W końcu ktoś mądry pisze i aż przyjemnie się czyta. Pozdrowienia dla wszystkich Pumarowiczow szczególnie tych, co pracują tam już ponad 10 lat

Miro88

Cześć, ja od niedawna pracuje w Hydromel jako Górnik ślusarz na dole. Aktualnie Knurow i z tego co sztygar gada robota do końca roku ale proponowali mi czy nie pójdę na Bielszowice bo tam też roboty maja. Firma solidna i za pracę bez weekendów 2800 na rękę to nie tak źle jak dla mnie na początek. Słyszę że roboty maja duzo i chętnie zatrudniają. Bratu kazałem iść teraz na kierowcę bo akurat szukają a to jego fach, dostał propozycję 17.50 ale oni potrzebują od już a on mógłby dopiero od września i zrezygnował.

@Miro88

To co kolego, w dwa dni podnieśli stawkę do 17,50 brutto z 16? ;) Owszem, Pan kierownik transportu wspominał, że potrzebują kierowcy na tego białego DAFika "na wczoraj" i że mają problem z znalezieniem kierowcy od dłuższego czasu, a sprawa jest banalnie prosta - zarobki. Rozumiem, że praca raczej spokojna, na miejscu (dziennie w domku), ale 2300 zł na rękę, to jak dla mnie troszkę za mało, jak na trud włożony w zdobycie uprawnień. Już te 4000 zł brutto byłoby do zniesienia - w czwartek wystawili ofertę iż wynagrodzenie od 3500 brutto, więc może dojdą do tego poziomu ;)

rudy
@Miro88

Ja od poniedziałku zaczynam jako ślusarz na hali. Na razie zarobki wyglądają ok. W kadrach przede mna czekalo 4 kolegow i tez dostsli robote. Firma chyba rosnie w sile. W urzedzie gadali mi ze druga w siemcach. Po okresie próbnym dam znać jakie wrażenia.

max

Ja byłem w sprawie pracy na dół , szukają chętnych praktycznie w wszystkich zawodach górniczych, tyle mają roboty .Nie powiem propozycja dość ciekawa w porównaniu z innymi firmami. Mam dostarczyć szkolenia i kursy i będziemy rozmawiać o stawce. Na razie jest obiecująco, jak będę pewny swego napiszę co i jak.

Siemce

Byłem ostatnio na rozmowie ws. pracy dla kierowcy...16 zł/brutto godzinka + zdaje się jakaś tam premia. Praca wydaje się być ok, ale szkoda, że takie małe pieniążki.

laga

Ja się zatrudnilem jako spawacz. Dużo roboty jest, ale pierwsza wypłata była i chce się robić. Kierownik gada, że roboty do końca roku i nawet weekendy wszystkie. Na dzień dzisiejszy polecam przyzwoita firma jedna z lepszych w której robię a mam już 40 na karku

Ave

Widzę, że kierowcy C+E szukają już 4 miesiące...widocznie moje 2 lata doświadczenia, to mało ;)

@Ave

Wiesz, niby tutaj "fizyczni" zarabiają przyzwoicie, ale nie wiem dlaczego kierowcy, których mają chyba tylko kilka sztuk, a również są mega ważnym ogniwem w tej firmie, zarabiają tak marnie. Tutaj na to stanowisko przyjdzie ktoś, kto potrzebuje dorobić do emerytury bo jest pełen ZUS, bo ktoś kto ma doświadczenie, to z całą pewnością znajdzie coś lepiej płatnego - na CE w biedronce jest +/- 3200 zł. OK, nie mówię, żeby zaraz rzucali te 3200, ale spokojnie 2800 mogliby dać, a przy pracy 8h dziennie, to byłoby już ok. Szkoda, no ale cóż ;)

@Ave

Wiesz, niby tutaj "fizyczni" zarabiają przyzwoicie, ale nie wiem dlaczego kierowcy, których mają chyba tylko kilka sztuk, a również są mega ważnym ogniwem w tej firmie, zarabiają tak marnie. Tutaj na to stanowisko przyjdzie ktoś, kto potrzebuje dorobić do emerytury bo jest pełen ZUS, bo ktoś sporo przed emeryturą, kto ma doświadczenie, to z całą pewnością znajdzie coś lepiej płatnego - na CE w biedronce jest +/- 3200 zł. OK, nie mówię, żeby zaraz rzucali te 3200, ale spokojnie 2800 mogliby dać, a przy pracy 8h dziennie, to byłoby już ok. Szkoda, no ale cóż ;)

Hank

Polecam firmę. Nigdy nie spóźnili się z wypłatami. Wysoka ilość bonów żywnościowych, całkiem niezła organizacja pracy, wiele zadowalających przetargów. Dozór w miarę ogarnięty, pracownicy też. Wiadomo zdarzają się półgłówki, jak wszędzie. Ale jak najbardziej pozytywna opinia od mojej osoby.

Prosiak

Siema . Ja Pracuje rok czasu w tej firmie i polecam j kazdemu kto chce pracowac, ludzie sa wporzadku nie wazne czy to emeryt czy mlody , wszyscy sie doagaduja. Co prac na danych kopalniach i wyplat to owszem w grudniu kazdy mial wyplate ucieta . a zaraz po nowym roku zrobilo sie lepiej. Ja bez sobot mam 2,7 na reke zrobie 3 czerwone i mom 3,4 na reke. Trzeba chciec robic a nie (usunięte przez administratora) ze jest dupnie zle, kartki sa po 18 zł wyplata terminowa kartki najpozniej do 20 kazdego miescia sa, co do osob dozoru to praktycznie kazdy sztygar jest normalny nie ma jakis dolewan czy czegos , przychodzisz robisz swoje i (usunięte przez administratora) na 6 bez zadnyhc problemow. Ci co pisza te komentarze to sa osoby ktore nie chca robic i patrza tylko zeby ktos zanich zrobil a oni dostali piniadze i co onie to nie sa. Pozdro Polecam Firme :)

Zostaw merytoryczną opinię o HYDROMEL Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w HYDROMEL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HYDROMEL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HYDROMEL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 15 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HYDROMEL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HYDROMEL Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HYDROMEL Sp. z o.o.