Volta Sp. z o.o.

Opinie o Volta Sp. z o.o.

Stella

Volta ma opinię dobrego pracodawcy to może z wami i waszą pracowitością jest coś nie tak?

@Stella

Stella? Brzmi jak imię Żony.

ewa
@Stella

prawie całe call center właśnie rozpadło! taki dobry pracodawca!

Angie
@ewa

To raczej nie jest typowe call center.... może jak ktoś nie ma regułki do przeczytania to sobie nie radzi...?

Dominika

@e Podobno czy na pewno? Bo na pewno wiesz o tym, że jedno a drugie to duża różnica. @Denat Jakie natomiast Ty masz informacje na temat pracy w firmie Volta? Gdybyś mógł napisać, jak wyglądała bądź dalej wygląda Twoja współpraca z firmą Volta, to będę Ci wdzięczna. Co w pracy tutaj zasługuję na pochwałę, a co nie?

Dominika

@e. A dokładniej na jakiej podstawie twierdzisz, że firma to "dno"? Nie zrozum mnie źle, proszę, ale nie napisałeś nic konkretnego na temat firmy Volta. Jeśli mogę, to chcę Cię prosić o jakieś szczegóły na ten temat. @Nickt Jeśli mogę mieć do Ciebie prośbę, to chciałabym prosić, abyś także napisał swoją opinię, zamiast wypowiadać się na temat komentarzy innych w taki sposób. Na pewno będzie to bardziej merytoryczne.

e
@Dominika

bo pracowałem w dziale handlowym, stąd wiem. Teraz podobno cały call center się zawinął...! Wiem od samych pracowników.

Denat
@e

Ale bzdury opowiadasz... typowe "nie wiem, ale się wypowiem". Pracowałem, podobno, wiem od. Czyli faktycznie same rzetelne informacje.

Jarek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Kierownik Sprzedaży

2 etapy, niełatwe, pytania ingerujące w sferę osobistą, żenada.

Pytania o rynek, jakie obroty powinien generować oddział. Pytania o pozyskiwanie klientów i idiotyczne pytanie "do jakiego zwierzęcia bym się porównał". Nie jestem osłem - nie chcę pracować w firmie, gdzie człowiek nie jest człowiekiem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
była pracownica już szczęśliwa

Najgorsze miejsce w jakim pracowałam. Uciekłam szybko i chcę o tej firmie zapomnieć. Naprawdę odradzam. Dyrektor od Sprzedaży kompletnie nie szanuje pracowników. Ostatnio odszedł cały oddział w terenie, a to nie jest odosobniony przypadek. Dziwi mnie, że właściciele nie reagują, jak firma się stacza. Ale to już nie mój problem :-)

Były

Niestety zgadzam sie

@była pracownica już szczęśliwa

Masz racje ale taki sam dyrektor jest w Szczecinie

pryk
@była pracownica już szczęśliwa

Najgorsze miejsce w jakim pracowałam. Uciekłam szybko i chcę o tej firmie zapomnieć. Naprawdę odradzam. -> A może to ty jednak jesteś najgorszym pracownikiem jakiego miała firma? Może ty sobie te problemy sama generowałaś albo i wręcz ubzdurałaś? Dyrektor od Sprzedaży kompletnie nie szanuje pracowników. -> Jakiś przykład? Ostatnio odszedł cały oddział w terenie, a to nie jest odosobniony przypadek. -> A jakie inne jeszcze są te przypadki? Dziwi mnie, że właściciele nie reagują, jak firma się stacza. -> Stacza? Jakoś nie słyszy się , żeby firma nie płaciła pracownikom, albo nie regulowała faktur. Wręcz przeciwnie. W branży firma jest stawiana za wzór rzetelności finansowej w przeciwieństwie do swojej konkurencji. Ale to już nie mój problem :-) -> I całe szczęście :)

@pryk

Darek nie cwaniakuj jestes nie z branzy nadajesz sie do sprzedazy wodki a nie zabezpieczec brak szacunku dla ludzi to jest to co robisz obgadywanie masz swojich znajomkow z liceum ktorzy klaszcza koniec jest bliski firma odrzyje kiedy braknie pana darka.pozdrawiam monike

@pryk

Darek co ty wyprawiasz

Nickt
@Johny

O matko jaki bełkot... GoWork powinien usuwać takie komentarze. ...a jest napisane aby opinia była merytoryczna.

e.

zgadzam się firma dno!

Iza

Jak kros nie potrafił pracować w dobrym miejscu to teraz pisze ze złości?

A.
@Iza

Gdyby to było fajne. Miejsce to by całe oddziały nie to ochodziły. To łatwo sprawdzić.

@Iza

Dobre miejsce?! Na Kasie w lidlu są wyższe stawki! ???? byłem tam na rozmowie i kolesiowi od telefonicznie obsługi klienta wyszły oczy, jak powiedziałem swoją stawkę. A była rynkowa, normalna.

Bartek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

anka
@Bartek

tak za pensję niższą niż McDonalds. Nie wierzysz? Złóż CV ;-)

ela
@Bartek

odpuść sobie . straszna firma!

robert
@Bartek

lepiej idź do biedronki, naprawdę. Nie żartuję.

Ciekawy

Angie

Jakie zmiany?

red
@Ciekawy

niestety fajni ludzie odchodzą....

@red

Szczera prawda 100%

Robert
@red

Widzę Szczeci Warszawa Katowice Wrocław ? Co się dzieje ?

@Angie

Firma nie przywiązuje się do ludzi bo ich można wymienić, tylko do kasy jaka im płaci. DLATEGO wszyscy odchodza w poszukiwaniu godziwych zarobków. Inni aby ich firma zatrzymała dostają gratyfikacje finansowa - aby się dzial nie rozpadł. Ale to są wyjątki.

toma
@Ciekawy

podobno nawet całe oddziały odchodzą na raz. bravo dla dyrektora handlowego - fachowiec, że hej!

Dobry pracownik zawsze sobie poradzi a słaby ze wszystkiego robi problem!!!

były-terazzadowolonypracownik

Dobry znajdzie lepszą pracę bez problemu a słaby siedzi i jęczy

rok
@były-terazzadowolonypracownik

zgadzam się.

@były-terazzadowolonypracownik

Szczera prawda!

Dawid

Powiem tylko tak w Poznaniu nie ma z kim rozmawiać.

ktoś z szeregów ...
@Dawid

Oczywiście ze nie ma . Jedyna kompetentna osoba odeszła , zabierając większość klientów . Mam nadzieje ze dyrektor Dariusz jest zadowolony :) - Podobno w Warszawie w logistyce tez nie za wesoło . Firma to ludzie a nie aluminium i szkło.

Denis
@Dawid

No to widocznie masz problem natury komunikacyjnej, poniewaz mi się z Poznaniem bardzo dobrze rozmawia. Kompetentni i pomocni w kazdej kwestii.

Piot
@ktoś z szeregów ...

Można rozmawiac z rolnikiem ????

Optymista
@Piot

Z rolnikiem TAK, z Debilem NIE.

Mateusz

???? polecam zakupy i pracę u konkurencji

Dominika

@Optymista użytkownik nie udzielił wyczerpującej odpowiedzi. Właściwie nic z tego nie wynika. Każda wypowiedź na forum jest ważna, dlatego warto uzasadnić swoją wypowiedź. @Macie czy powiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie Volta Sp. z o.o.?

Macie

Dyrektor regionalny nie wie co mówi zniechęca klientów . Ktoś ma inne zadanie?

Optymista

DO Dominika. Być może @On udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytanie... Tylko po co ? Przeczytaj raz jeszcze wszystkie wpisy, posty, etc. na temat Volty, które są dostępne i nie usunięte. Czy potrafisz pochylić się nad tą lekturą i wyciągnąć obiektywne wnioski? Czy znasz standardy pracy obowiązujące od dawna w Europie XXI w. ?

Cytron

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego?

lala
@Cytron

N o niestety nie można

Dominika

@Dratewka co masz dokładnie na myśli? Opowiedz więcej o tym. @Waldi aktualnie poszukują na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży. W ofercie napisali, że oferują stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie oraz premii miesięcznej uzależnionej od wyników sprzedaży zespołu handlowego, swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań. Może zainteresuje Cię taka oferta pracy?

On

Zerow wiedzy pan Gryglas .Po dzisiejszej rozmowie jestem przekonany w 100 procentach.

RKS
@On

Jeśli brałeś udział w rekrutacji to jestem pewien że po kilkunasto minutowej rozmowie nie jesteś w stanie stwierdzić czy ktoś ma wiedzę czy nie. Ponad 6 lat w branży to jednak dużo czasu aby posiąść wiedzę przechodząc od stanowiska Przedstawiciela handlowego do Kierownika Regionu. Szkoda że się nie dostałeś bo miałbyś okazję zweryfikować swoje zdanie - widocznie nie pasowałeś do zespołu.

Waldi

Czy stanowisko przedstawiciela handlowego jest jeszcze aktualne? Jakie warunki daje firma pracownikowi?

Amator

Widziałam w nowej ofercie Volty pracę dla konsultanta techniczno-handlowego. Czy jest to aktualne , może ktoś mi coś podpowiedzieć o firmie, atmosferze?

On
@Amator

Uciekaj !!!!

Paw

Coś się dzieję w volcie ciekawego? Widzę dużo ciekawych pomysłów wdrożonych.

Zostaw merytoryczną opinię o Volta Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Volta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Volta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volta Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Volta Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Volta Sp. z o.o.