Opinie o OPTOPOL Technology Sp. z o.o. w Zawiercie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie OPTOPOL Technology Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w OPTOPOL Technology Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPTOPOL Technology Sp. z o.o. w Zawiercie

Specjalista

Fajna atmosfera w firmie. Ludzie konkretni. Do momentu przyjścia nowego właściciela było ok. Dla obecnego właściciela liczy się tylko stan konta i nie ma pojęcia o produkcji. Zwolnił pracowników specjalizujących się w danej dziedzinie produkcji. Reasumując - tam gdzie kończy się logika tam zaczyna się Optopol.

StaroObrzędowiec

do nędzy doprowadza firmę w każdej sytuacji Zarząd.... i tutaj masz 100% racji ! Natomiast nie uważam ,żeby wśród zwolnionych osób nie było takich ,którzy nie znali się na produkcji lub zarządzaniu.... Bo byli. Nie chcę i nie mogę podawać nazwisk ale uwierz - byli.... Co do Twojej całości wypowiedzi z grubsza zgadzam się - co do bałaganu to nie pewne... Po prostu procedury były kretyńskie i tak jak ilość spotkań i PowePointa - przesadzone w ilości i jakości....

optopolowiec
@Specjalista

Dziś po półtora roku od wpisu widać jakie w nim były wypisane głupoty. Oczywiście nowy prezes "nie miał i nie ma pojęcia o produkcji" - zapewne dlatego od prawie roku produkowane są 2 nowe urządzenia i chyba po raz pierwszy w dziejach tej firmy jest to produkcja planowana, terminowa i w pełni przewidywalna. Ci niby specjaliści od produkcji których zwolnił byli tak potrzebni i niezastąpieni że firma bez nich działa bezproblemowo z każdym dniem lepiej i sprawniej.

moim zdaniem wszyscy, którzy stracili pracę ( będzie ponad 50 osób spokojnie, nie wiem, nie prowadzę statystyk, nie zagłębiam się w temat ) - tylko na tym zyskają. jak najdalej od tego człowieka! był moim pracodawcą wiele lat więc znam go sądzę dość dobrze jako pracodawcę

Robert

Super zaje...a firma, szkoda, że długo nie pociągnie. Zero szacunku dla pracownika, a "zapier...ć" trzeba bez gadania. Szkoda też ludzi, którzy pracują u "takiego" pracodawcy, bo wiele potrafią, ale nie mają szansy tego pokazać. Ogólnie firma wyniszczająca zdrowe odruchy człowieczeństwa, po których ma zostać tylko g.... Pozdrawiam wszystkich pozostałych

PawełekGargamelek

Czytając te opinie nasuwa się pytanie" czy obym nie pomylił literatury? być może komiks czytam. Hm....

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Doktor

Moim zdaniem szkoda czasu żeby się "zaczepić" na pół roku... Szukaj kolego /koleżanko/ normalnej firmy... Jest takie przysłowie ,że jak ktoś ma 10 milionów to ma więcej od tego co ma 5 milionów.... I tego będzie się trzymał nowy właściciel , który dobro jakiegokolwiek pracownika będzie miał gdzieś.... Ci ludzie nie mają sumień.

Wiarus

Oczyścił..?? ha,ha nie rozśmieszaj mnie. Zostały tylko totalnie lojalne pionki a kryterium zwolnienia było czysto finansowe. Ale firmy szkoda.

optopolowiec
@Wiarus

wydaje mi się że kryteria były dwa; oszczędność pieniędzy i to co ktoś może wnieść do firmy. Ponieważ większość kadry zarządzającej nie robiła prawie nic a brała duże pieniążki to polecieli-proste jak drut.

@optopolowiec

Oszczędność - owszem - to rozumiem. Nie rozumiem tylko kto z ekipy która została "doradzał" obecnej egzekutywie co i czy cokolwiek ktoś z kadry robi... Bo nie wszystkim można brać jedną miarą ! Tak więc trzecim kryterium była po prostu wazelina i to jak i kiedy w odpowiednim czasie "doniósł" nowym panom kto najlepiej nadaje się / o subiektywnym znaczeniu / do "odstrzelenia" / Moim zdanie parę osób z tzw kierownictwa , które dostały wilczy bilet nadaje się i to bardzo do tej pracy... ale cóż - widać w Zawierciu nie można zarabiać więcej niż 1500zł bo to źle wygląda.... I zostają w większości do zarządzania bardzo mierni ludzie....

Papierosik

Źle wam było Wiarus, jak tak można grzeszyć. Żenada to była gdy żadził pan senior D wraz ze swoją Komitywą , która krzyczała równo z nim. (ty chyba do niej należałeś) A nowy Właściciel oczyścił przynajmniej firmę z powyższej komitywy, gdyż niedługo wszyscy razem by zatonęli.

cichociemny
@Papierosik

Papierosik, zgaduję że ty pewnie byłeś "doradcą" tego nowobogackiego "czyściciela". Szkoda zwolnionych ludzi, ale tak naprawdę współczuję wszystkim, którzy będą mieli wątpliwą przyjemność współpracy z nowym "pseudo-właścicielem".

siara
@cichociemny

Potraficie tylko gadac....chyba lepiej jak kilku pracowników straci prace.A nie wszyscy po zlikwidowaniu zakładu

Wiarus

Optopol był dosyć dziwną firmą ale to co zrobił nowy pseudo-własciciel nowobogacki można określić jednym słowem : żenada.... No i koniec Optopolu.

Dorex

kierownik informatykow ma 4,8k, informatyk(programista delphi,hehe) 3,4k, doswiadczony robol skladajacy tomografy 2,2k. Jak na Zawiercie niech bedzie.

pracuś

anonim - 2013-05-13 10:01:20 Pracował może ktoś jeszcze w OPTOPOL Technology? Jak to jest teraz? Ile wynoszą dzienne godziny pracy i za jaką stawkę? Zmieniło się coś w kwestii dogadania się z szefem? Da się nauczyć w pracy czegoś nowego, czy taka trochę monotonia? Zdarzyło się może komuś, że miał niespodziewany wypadek i dostał wsparcie od szefa w postaci pomocy finansowej?> Pracował może ktoś jeszcze w OPTOPOL Technology? Optopol zaczyna przypominać (usunięte przez administratora) - dużo osób tam pracowało, ale krótko. > Jak to jest teraz? Dużo gorzej niż np. 4 lata temu. > Ile wynoszą dzienne godziny pracy i za jaką stawkę? Nie rozumiem pytania. W sensie ile się pracuje i za jaką stawkę? W h..j dużo godzin i za (usunięte przez administratora)stawkę. W okolicach Katowic będziesz miał większe zarobki. > Zmieniło się coś w kwestii dogadania się z szefem? Zależy którym szefem. Chyba, że chodzi o nowego szefa, który zastąpił poprzedniego, ponieważ tamten odszedł ze względu na małe zarobki oraz układy w firmie. > Da się nauczyć w pracy czegoś nowego, czy taka trochę monotonia? Jeśli chodzi o obecną sytuację.. bardzo ciężkie pytanie... zależy co robiłeś wcześniej. Jeśli przechodziłeś przez przypadek pod bramą firmy w czwartek niosąc worek ziemniaków na sprzedaż albo inne świeże warzywa, to świetna sprawa dla Ciebie. Świetnie nauczysz się kombinowania i umocnisz swój charakter. Wedle zasady "co Cię nie zabije to Cię wzmocni". Ponoć na niektórych stanowiskach nie trzeba nic umieć. Tylko musisz pamiętać, że nikt nie jest niezastąpiony. Słowo "monotonia" w przypadku Optopolu niesie ze sobą zbyt dużą dawkę adrenaliny. Ostrożnie z takimi słowami.

Firma może i znośna (byłem tam tylko na rozmowie rekrutacyjnej a o pracy opowiadał mi tylko kolega, który dla nich robił parę rzeczy), ale jej lokalizacja mało zachęcająca. Gdyby to chociaż była Dąbrowa Górnicza.

rexio

(usunięte przez administratora) Wystarczy popatrzeć na listę zatrudnionych - pracują tam całe klany (oczywiście na stanowiskach kierowniczych i biurowych) a ktoś kto nie ma tam rodziny ląduje na montażu i jest traktowany gorzej niż śmieć. Nadgodziny? Masz zostać i koniec, bez dyskusji. Wylot do Japonii?? Jest nakaz to lecisz i harujesz po 13 godzin, świątek, piątek. Nie ma rozmowy, że masz rodzinę, własne sprawy itp. Jak się nie podoba to jest setka kandydatów na twoje miejsce. Kierownik serwisu do podwładnych mówi \" (usunięte przez administratora) \" (usunięte przez administratora) zarząd i dyrektorzy o tym wiedzą ale zmiany personalnej nie zrobią. Tak więc jeśli chcesz mieć spokój to owe przedsiębiorstwo omijaj szerokim łukiem.

reksio

Smieszna firma w której robi sie śmieszne rzeczy za śmieszne pieniądze. Ogólnie (usunięte przez administratora) robota za 1600 brutto

raaaaarrr

Firmę określił bym jako "cyrk na kółkach". Na jej podstawie Monty Python mógłby nakręcić swoją najlepszą komedię. Firma myśli, że jest najlepszą w całym kraju, że każdy chce się do niej dostać i będzie sikał w majtki za możliwość pracy. Tymczasem polityka wobec pracowników oraz wynagrodzenie jest tak (usunięte przez administratora), że nawet w pracy szambonurka jest mniej styczności z gównem niż w Optopolu.

Karramba

Firma jak się patrzy,ale z zewnątrz,w środku czysto i profesjonalnie,tu kończy sie zachwyt.Produkują chłam,średniowiecze i zacofanie,rozwiązania godne 10-latka o zacięciu majsterkowicza.Atmosfera kiepska,więcej kierowników i (usunięte przez administratora)nie widziałem nigdzie.

gostek

Pracowałem w Zawierciu i atmosfera była fajna. Fajni ludzie. Zarobki na poziomie zawierciańskim ale nie śląskim. Gdyby nie kasa to bardzo fajna firma.

sss

Żenada, sztywna firma

Zostaw merytoryczną opinię o OPTOPOL Technology Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w OPTOPOL Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPTOPOL Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPTOPOL Technology Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OPTOPOL Technology Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OPTOPOL Technology Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OPTOPOL Technology Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 114 ocen.
  • ul. Żabia 42
    42-400 Zawiercie
  • NIP: 6491987762 KRS: 0000195272

OPTOPOL Technology Sp. z o.o.