Opinie o OPTOPOL Technology S.A w Zawiercie

OPTOPOL Technology S.A
2 84 126 5 1

Kiedyś było o wiele lepiej A teraz. Inwigilacja,milion kamer A uszaty waruje przy kamerach.. Kompletny Nonsens i większość ludzi to fałszywe (usunięte przez administratora) .. Szkoda gadać na temat ekipy w tej firmie. Z Tobą to koledzy A za plecami latają jak pieski i szczekają wszystko.. Większość z tych ludzi to nieudacznicy nie potrafiący znaleźć czegoś lepszego tylko tkwią w tym (usunięte przez administratora) współczuję im... Chociaż nawet mi ich nie szkoda bo jeżeli ktoś przez 10lat nie potrafi pójść Level wyżej to znaczy że optopol to ich miejsce... Snoby i ludzie pozbawieni poczucia humoru w większości.. Wiele osób jest życzliwych A jeszcze więcej czyli cała reszta oprócz kilku osób na smyczy uszatego .. Szkoda gadać zero organizacj oczywiście produkują dużo Ale organizacja pracy to dno jak i w przypadku produkcji czy magazynu słaba organizacja pracowników i zadań ... (usunięte przez administratora) wszechobecnych to jedno ale ustalenia i realizacja to klapa.. Kietownik na kierowniku A i tak nic to nie daje bo opóźnienia są.. No cóż nie zmieni się to puki ludzie którzy tam siedzą będą dalej robić to co robią.. Na szczęście już niedługo i się zmywam bo nie chce umknąć w tym (usunięte przez administratora) jak większość tych pseudo-inteligentów po studiach...

Tak3Nie3
Gappcio Nowy wpis
@Pracownik

Brawo - Czytając twoją wypowiedz wiadomo kto ją napisał: Osoba o niskich kwalifikacjach, zakompleksiona, nie do końca zorientowana w organizacji firmy.(usunięte przez administratora) Kierownik na kierowniku ? Nie wiem gdzie ty pracujesz, ale chyba nie w tej samej firmie co ja. Dyrektor kieruje wszystkim i to jego można nazwać kierownikiem, wyłączając serwis i buro. I tenże Dyrektor ma przekaźniki - z tym, że jeden z nich jest bardzo responsoryjny, nadsterowny :D PS. I tu prośba do nadsterownego: Piętnuj donosicielstwo i sam nie lataj z byle problemem odrazy do Dyrektora bo to naprawdę komicznie wygląda, nie zbudujesz zaufania i szacunku podwładnych takim zachowaniem. A ty Pracowniku nie oceniaj tak szybko ludzi. (usunięte przez administratora). Oni powinni piętnować donosicieli i skarżypyty, ale może donosicielstwo to jedyny sposób na wybicie się z pośród tłumu. Może jak byś sam zaczął donosić to złapał byś dobry stołek i "umknął" byś jednak :). Jeszcze jedno: To że ktoś pracuje 10 lat na jednym stanowisku nie oznacza że jest nieudacznikiem - może realizować się w życiu w inny sposób nie koniecznie zawodowy. Optopol to Polska firma z całkiem fajną perspektywą na przyszłość, fajnie było by pracować w niej dłużej, w przyjaznej atmosferze. Fajnie było by gdyby "przekaźniki" wspierały swoich pracowników. Fajnie było by mieć szkolenia zawodowe. Fajnie było by mieć więcej osób zaangażowanych w zespole i chętnych do pracy - niestety ... jest jak jest :/. Przepraszam, ze tak na Ciebie naskoczyłem, ale mnie rozsierdziłeś @Pracowniku. Pozdro dla roboli i pseudo inteligentów

Tak1Nie2
Jasiu Nowy wpis
@Gappcio

Ojjj pojechales po chlopaku Gappcio, ????wazne ze przedstawil glowne bolaczki tej firmy, nie sciemnia i mowi wprost jak jest, a ze w wypowiedzi pojawily sie literowki, kazdemu sie moze zdarzyc???? moze wypil co nieco na odwage i palec zadrzal. A teraz troche powagi...wszyscy narzekaja, psiacza jak to jest zle, ale nikt nie porusza glownego problemu...ok,sa "przekazniki" , slupy, donosiciele...ale ktos tym wszystkim steruje i ktos wprowadzil ten chory system w zycie...i wszyscy wiedza kto..."panie " S. Jesli odwiedzasz ta strone a pewnie odwiedzasz bo uwielbiasz wiedziec co sie dookola ciebie dzieje, odpowiedz wszystkim za co tak bardzo nienawidzisz ludzi, przychodzisz do pracy z wlasnymi problemami i wyladowujesz sie na ludziach... juz raz otarles sie o afere mobbingowa, nie wystarczy?

ClayMan Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Czy moge wiedziec dlaczego zniknal moj wczesniejszy wpis ? Czyzby za duzo prawdy o tej firmie??? Po woli zaczynan watpic w bezstronnosc tego serwisu...

TakNie

Czy można w OPTOPOL Technology S.A liczyć na jakieś dodatki?

kick Nowy wpis
@Pytanie

Tak, dodatkowo można dodać coś do zrobienia.

farmer
Nazwa działu: Produkcja

Czy to nie dziwne że kluczowe stanowiska związane z projektowaniem i montażem zajmuje 3 kolegów ze szkolnej ławy... Sitwa była...jest i będzie, żeby coś zmienić na lepsze trzeba by było ten cały cyrk zaorać i "zasiać" coś na nowo. W tej chwili trójka chłopczyków urządziła sobie zabawę w piaskownicy pod tytułem zarządzanie, kosztem pracujących tam ludzi. Jest takie fajne miejsce nieopodal firmy gdzie w każdy czwartek odbywa się lokalne targowisko, proponuję przebrać tych 3 gagatków w drelichy, wsadzić do Żuka i dawaj...sprzedawać zimnioki!!!...Ludzie się zwalniają i będą to robić, dziś nie trudno znaleźć pracę z lepszą atmosferą i za lepsze pieniądze, wystarczy ruszyć się trochę dalej. Pozdrawiam wytrwałych!!!!!!!!!

Tak5Nie1
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
ToNieja

Nie polecam i radzę uważać co się robi... Ludzie sympatyczni ale. Widać czasem u niektórych sztuczność. Mogą Cię wyrzucić z byle powodu szkoda gadać . Ja nie polecam i radzę się zastanowić co są o wiele lepsze miejsca do pracy niż ta firma. Pozdrawiam

Tak4Nie2
Black0909
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Chce się dowiedzieć jakie są wasze opinie na temat stanowiska monter? Kasa,dodatki czy premie? Jest cis takiego?

Ucho dyrektora

Gdzie jest Dudus ja sie pytam???

Tak2Nie2
Stary
@Ucho dyrektora

A kto to jest Dudus?????

TakNie2
Xyz
@Stary

Ten ktoremu (usunięte przez administratora)uszy pokrzywila bo za duzo nasluchiwal i donosil????

Tak3Nie2
@Ucho dyrektora

Cześć, są tutaj osoby z działu handlowego? Interesuje mnie stanowisko przedstawiciela medycznego w owej firmie. Jakie realne zarobki, jakie narzędzia pracy (laptop, flota- czy można prywatnie użytkować etc.) jak ogólnie się pracuje?

@Lala

Oby takie osoby się tu znalazły, ponieważ i ja chętnie poznałabym zarobki Przedstawiciela medycznego w OPTOPOL. Jeśli chodzi o narzędzia pracy, to znalazłam informację, iż oferują m.in. samochód służbowy, telefon, komputer. Zapewniają też pakiet szkoleń produktowych i zabiegowych. I co Ty na to? Będziesz aplikować?

Zzz
@Lala

Mogę ci zaproponować 8 tys netto za cztery spotkania w miesiącu

@Aneta

Raczej będę... Wyjdzie w trakcie czy warto? ;)

@Zzz

Dawaj :p hahaha... jesteś kimkolwiek, kto coś znaczy w tej firmie czy zwykły spamer?

Realista

Witam, w mojej opinii nowy właściciel zrobił kawał dobrej roboty pokazując Pawłowi Wojdasowi i całej jego komitywie gdzie ich miejsce a ich miejsce od dawien dawna było za bramą tego zakładu. Jak widać nie potrzeba 12 dyrektorów i 23 kierowników aby firma osiągnęła gigantyczny sukces oraz szanowała pracownika. pAN Paweł WOJDAS nie miał najmniejszego pojęcia czym jest szacunek do pracownika, natomiast presja, mobbing , obarczanie odpowiedzialnością, udawanie pseudointeligenta to tematy bardzo dobrze mu znane...

Tak8Nie1

VeloCity
@Realista

"gigantyczny sukces" , "prawa pracownika"........ ? Widzę ,że dział propagandy sukcesu W.Sz.P. "B" rozrasta się w imponującym tempie....... Jestem ciekawa co tam jeszcze wymyślicie "mądrusie"....

Tak7Nie1
Młody
@VeloCity

Rozrasta się tak imponująco jak cała firma bo coraz więcej ludzi jest zadowolonych ????

Tak1Nie1

Zadowolony

Po czterech latach od zmiany właściciela mogę powiedzieć ze tyle co się wydarzyło przez ten czas, Canon nie był w stanie zrobić przez cały swój okres . Ci co zostali, są zdeterminowani i osiągneli sukces i jak na razie chyba idzie im dobrze. Wśród ludzi czuje się większa odpowiedzialność za to co robią a bez armii dyrektorów i kierowników okazuje się ze pracuje sie całkiem sprawnie. Pozostali ludzie niezbędni aby firma funkcjonowała i produkowała w ilosci adekwatnej do ilosci zamówień. Bedzie potrzeba zwiekszać produkcjie. A i zarobki coraz większe

Tak6Nie4
Alloy
@Zadowolony

Tjaaaa......ale widzę ,że propaganda sukcesu ma się dalej w tym kołchozie całkiem nieźle.... ha ha ha

Tak9Nie

Byly pracownik

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pan Bog nie wie calej prawdy. Biedni Japonczycy zostaki wyruchani przez ekipe Olas-Wojd-Bajlo. Pamietam jak Marcin wracal z firmy produkujacej z Gliwic i informowal pracownikow ze dali mu telewizor za podpisanie kontraktu. Ohhh ile ja wiem smaczkow o Wojd- Olasach. Chetni na publikacje?

lolo
@Byly pracownik

ja poprosze, tez wiem co nieco :-) , wymiana info?

Tak2Nie

Ex

to miło słyszeć... szkoda ,że nie udało się dalej w tej firmie popracować...

Tak1Nie2

mm
@Ex

Ha,ha! Piszesz, że wyszedł nowy soft a miało wyjść podobno nowe urządzenie! To są właśnie te perspektywy. Obecny model urządzenia osiągnie niedługo 10 lat, jeżeli myślisz, że to wino to rzeczywiście tylko można pogratulować.

optopolowiec
@mm

Ex polecam lekturę strony firmowej Optopolu...1-sze nowe urządzenie już w ofercie, 2-gie premiera na targach w Barcelonie. To jak z tymi perspektywami? Dalej podtrzymujesz swoje zdanie?

TakNie3

atmel
@mm

Frediie i love you

PP

Firma bardzo dobra. Stare ale najważniejsze że właściciel wywalił patologię ze Słonecznej z Poręby i głupka z Amatorskiej z Zawiercia. Teraz pracuje się bardzo dobrze. Atmosfera i zarobki jak najlepsze.

Tak6Nie3

Perun
@PP

skąd wypełzłeś lizusie??? :-) liczysz na coś.....?

Kwiatek

Chciałam krótko skomentować proces rekrutacyjny na stanowisko Global Sales Support Team Member w Z-ciu. Poza zastrzeżeniami do ogłoszenia, które okazało się zupełnie nieprzystające do obowiązków opisanych w trakcie rozmowy, chciałam zwrócić uwagę na bardzo nieprofesjonalne i nieeleganckie poprowadzenie spotkania przez pana do tego celu oddelegowanego, który pozwalał sobie na zadawanie mocno niewłaściwych pytań i deprecjonowanie pozycji osoby, która docelowo miała zająć stanowisko Global Sales Support (zarówno ze względu na płeć, jak również profil wykształcenia). Jestem bardzo rozczarowana postawą i zachowaniem wspomnianej osoby, która ze względu na swoją ignorancję i brak etykiety, powinna zostać odsunięta od prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, zwłaszcza z kobietami. Chociaż byłam tylko kandydatką w procesie, nie polecam OPTOPOL Technology S.A - Zawiercie jako potencjalnego pracodawcy.

Tak17Nie

Alfa&Omega
@Kwiatek

a to (usunięte przez administratora) ale to teraz taka firma.

Tak4Nie1

Śmieszek
@Alfa&Omega

Zważając na twój nick napewno jesteś bardzo odpowiedznią osobą żeby wypowiadać sie na temat równości płci XD

Tak2Nie2

neo
@Kwiatek

chyba wiem z kim miałaś do czynienia podczas rozmowy i szczerze współczuje, niestety w tej firmie tak już jest.Trzymaj się i powodzenia

Tymon

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Warto aplikować, potrzebujecie ludzi?

Aneta

@Zadowolony Mógłbyś napisać dokładniej jakie te benefity są? Ostatnio takie informacje się nie pojawiają, więc jakbyś mógł je trochę odświeżyć to będę Ci wdzięczna. Na pewno są osoby, którym takie informacje przed wysłaniem CV do firmy OPTOPOL Technology są potrzebne.

Aneta

@Lula Przypominam, Drogi Użytkowniku, że mówienie o innych pracownikach firmy jest wbrew regulaminowi i stanowi podstawę do usunięcia komentarza. @Zadowolony Czy jest coś jeszcze, co podoba Ci się w firmie OPTOPOL oprócz pieniędzy? Co powiesz na temat atmosfery panującej wewnątrz firmy?

@Aneta

Beenfity tez sa

Tak1Nie3

anonymous

O to spoko

TakNie2

Zenobiusz
@Zadowolony

uścisk dłoni "prezesa" i powąchanie dymu z rury nowej furki...?

Tak6Nie

anonymous

same złe opinie

Zadowolony

W tym roku w styczniu znów były premie. Ludzie widzą że warto się starać bo coś się z tego ma.

Tak16Nie2

Też zadowolony
@Zadowolony

Potwierdzam. Pieniążki były i to całkiem fajne.

Tak3Nie1

Lula
@Też zadowolony

daj pan już spokój panie B. z tymi "komentarzami"

Tak2Nie

Były
@Lula

A kto jest pan B?

Optic
@Były

Ten co siedzi w akwarium.

Tak4Nie

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami dotyczącymi tego, jak wygląda praca w OPTOPOL Technology S.A?

duduś

"zabawne jest to ,że ci rzekomo ambitni ludzie dłubali w nosie ( za przeproszeniem oczywiście ) i jakoś nie mieli tych "ambicji" kiedy japończycy tego oczekiwali...." a nie uważasz że ambicja powinna iść z góry czyli od kadry dyrektorsko kierowniczej? tak się składa że nowy prezes w pierwszej kolejności ich wymienił zostawiając tylko garstkę ludzi ze starej ekipy często obarczając ich nowymi zadaniami. Nie da się być ambitnym w firmie gdzie najlepszy bezdyskusyjnie inzynier trafia do nowo powołanego działu pod skrzydła szwagra jednego z dyrektorów i zamiast wymyślać rzeczy do których jest stworzony zajmuje się pierdołami na linii montażowej lub wytyka błędy panom z R&D wroclawskiego, toruńskiego lub japońskiego wprawiając ich w nielada zakłopotanie. Nie da się być ambitnym gdy pan JJ rozmontowuje bez czyjegokolwiek sprzeciwu praktycznie cale R&D w Zawierciu- przestaje istnieć dział programistów i elektroników...nie da się być ambitnym gdy główny optyk w firmie zamiast projektować optykę zajmuje się głupotami "bo tak mu kazali"...teraz wróciły czasy gdy wspomniany inżynier projektuje i wymyśla rzeczy o których większość zwykłych ludzi nie wie że mogą istnieć...główny optyk projektuje samodzielnie optykę a do firmy powrocił min. bardzo dobry informatyk (który notabene odszedł bo był zapewne za mało ambitny żeby dalej pracować w dziale kontroli produkcji i pisać im skrypty w excelu), pozwolono też w koncu dojść do głosu projekt managerowi który o OCT pod kątem oczekiwań klienta i rynku wie więcej niż cały canon marketing razem wzięte...no ale wcześniej przy HS100 nikt go nie słuchal...może uznali że jest za mało ambitny...a może strzelał z kozy.... to tyle tytułem wyjaśnienia panie serafin

Tak9Nie2

@duduś

poniekąd prawda co piszesz zapewne - ja tylko mówię ,żeby nie potępiać w czambuł wszystkich którzy pracowali jeszcze w Canon-Optopol . Co do zarządzania w tamtych czasach to też widziałem duuuużo śmiesznych rzeczy ale niekoniecznie dobrzy pracownicy mieli na to jakikolwiek wpływ -nawet kadra kierownicza. Zresztą - to już historia. Oby Wam się wiodło :-)

Krzywe Uszy
@duduś

dudusiu, pizdusiu, tadeuszku, sławusiu czy jak cie tam zwą??? Piszesz o jakichś szwagrach, kozach z nosa i ambicjach, pochwal się proszę czym ty zasłużyłeś się dla firmy oprócz tego że perfekcyjnie strzelasz z ucha i jęczysz ja ta piz... bo to i tamto ci nie pasuje. Łatwo kogoś oceniać, może powiedz jak głęboko musiałeś wejść w (usunięte przez administratora) twojemu koledze a obecnemu dyrektorowi żeby zostać tym "kim" teraz jesteś? Pusto we łbie i mocne plecy, to twoje atuty. Skończyła się sitwa pana P.W. nastała sitwa pana P.S. przykre ale prawdziwe, trzymajcie się ludziska...

Tak14Nie
Mondeo

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać od komentarza :-) w ofercie pracy niniejszej firmy możemy przeczytać że oferuje m.in. .........Przyjazną atmosferę w pracy.........Człowieku i przyszły pracowniku jeśli masz trochę krzty godności to omijaj tą miejscówkę z daleka, no chyba że jesteś masochistą i odpowiada Ci terror psychiczny, inwigilacja i poniżanie - to wal jak w dym, to robota w sam raz dla Ciebie... Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić "pana" specjalistę od spraw mobbingu którego wydarzenia z przeszłości chyba niczego nie nauczyły...jak to mówią "raz na wozie raz pod wozem" jeśli myślisz człowieku że możesz pomiatać ludźmi to jesteś w błędzie, każdy człowiek ma jakieś granice...twój imiennik miał podobne skłonności, jak skończył każdy wie..................

Tak19Nie

Aneta

@JJ a Ty długo już pracujesz w firmie? Jak oceniasz ją jako pracodawcę? Chętnie dowiem się również o Twoich doświadczeniach z pracy w OPTOPOL Technology S.A.

Aneta

@monterpisałeś o podwyżkach. Jakich działów firmy one dotyczyły? Coś jeszcze w ostatnim czasie uległo zmianie jeśli chodzi o warunki zatrudnienia?

Prosty Robol

a mały Olasek to co teraz porabia( Wielki Pan Derektor) Były na szczęście

Cedric
@Prosty Robol

a co ? wychodzą wszystkie frustracje i budzą się dawne demony? Pracuj sobie prosty robolu ku chwale i nowej furze pana prezesa śmiesznego....

JJ
@Cedric

Mały zazdrośnik z ciebie

monter

Znowu byly podwyżki! Ja jestem zadowolony

Tak4Nie

zadowolony

Od powrotu firmy do rodziny Bogdani firma produkuje i sprzedaje w ilościach o jakich wcześniej można było pomarzyć .

@zadowolony

normalnie geniusze zarządzania się pojawili ha ha ha

optopolowiec
@Serafin

nie wiem co jest zabawnego w tym że grupa ambitnych osób robi coś fajnego i im towychodzi?

@optopolowiec

zabawne jest to ,że ci rzekomo ambitni ludzie dłubali w nosie ( za przeproszeniem oczywiście ) i jakoś nie mieli tych "ambicji" kiedy japończycy tego oczekiwali.... Oczywiście ,że pojawią się komentarze jakie to kierownictwo było do bani ale wszyscy ,którzy tam się jednak starali do czegoś dochodzili.

Aneta

@zorro A Ty pracujesz w firmie, czy jesteś zainteresowany znalezieniem w niej pracy? Może podzielisz się swoją opinią?

zorro

hm...dawno nie było żadnego wpisu...czy nikt już nie ma nic do powiedzenia???

Aneta

Pracujesz w OPTOPOL Technology S.A? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

xyz

Lepiej dla kogo??? Sądząc po liczbach jakimi rzucasz jesteś chyba z najbliższego otoczenia pseudo "dowództwa" i nie mam tu na myśli Prezesa, który tak na marginesie chyba nie do końca wie co dzieje się poza szklanym budynkiem. Fajnie że firma się rozwija, tylko jakim kosztem...permanentna inwigilacja i strzelanie z ucha przez fałszywych przydupasów których na produkcji i w dziale R&D nie brakuje (zainteresowani wiedzą o kim mowa :-) )

Tak9Nie

Zostaw opinię o OPTOPOL Technology S.A - Zawiercie

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie