Opinie o OPTOPOL Technology Sp. z o.o. w Zawiercie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie OPTOPOL Technology Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w OPTOPOL Technology Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPTOPOL Technology Sp. z o.o. w Zawiercie

Ile płacą? bo za 2100 to ja bym nie pracował, jakby dali 2600 + premie to moge przychodzić

MarcinK

Pensja śmiech na sali. Wielka firma. Za tyle to nikt z doświadczeniem i praktyką nie przyjdzie. Niech szukają na ukrainie. Pozdro

Katarzyna
@MarcinK

A są jakieś szanse na podwyżki w najbliższym czasie, lub jakieś premie?

ballada milanowska

autor nieznany w lesie schowany Różne stosują triki Króliki by zmieść kaczora z polityki W kodzie serce całe oddają by dzielnie walczyć z pisowską zgrają W necie szaleją, posty wpisują Demolki państwa nie darują W Polsce tradycję chciały zmieniać by w przeddzień święta dziękczynienia nie poszukiwać więcej indora tylko do pieca wsadzić Kaczora Nieważne, w jabłkach, czy w buraczkach Po takim daniu zawsze jest … I nie dasz rady zjeść już deseru na który liczy głupio tak wielu W ten sposób naród by się obudził a Kaczor przestał ogłupiać ludzi".

optopol

znowu znikaja posty no ale to gowork wiec nie oczekujmy zadnych standardow. jak sie nie podoba to na targ pietruszke sprzedawac (jest blisko) bo do niczego innego sie nie nadajecie

nick

a co z tymi wojdasami bylo nie halo ze im podziekowano? pawel pracowal tu ok 15 lat na roznych stanowiskach

nick

stary robil wczesniej w FUM Poreba o ktorej uczono w szkolach srednich i pisano w ksiazkach do obrobki skrawaniem a teraz nie pozostal tam kamien na kamieniu a w biurowcu hula wiatr he he

@nick

robili obrabiarki i wysylano na caly swiat. potega prl ale nie przetrwalo proby czasu

@nick

"kolego"nick czy wszystko z toba ok? Zadajesz pytania, sam sobie na nie odpowiadasz i dajesz punkty. Odnosze wrazenie je jestes z lekka niedorozwiniety????

totoloto
@Rokokoko

Wydaje się że @nick to jeden z pseudo pożytecznych, który stara się nadpisać wcześniejsze posty innych osób. Prawdy nie da się ukryć, zawsze wypłynie na wierzch jak oliwa.

Rokokoko

Nie ma sensu zyc przeszloscia, wazne jest Tu i Teraz. Osoby o ktorych mowa dostaly za swoje, bo niestety ale zla karma wraca. Powinni o tym pamietac obecni wlodarze w firmie, bowiem nic nie jest dane na wiecznosc, a SILA WYZSZA potrafi ukarac bardzo srogo. Wiem ze te slowa brzmia jak kazanie ksiedza na niedzielnej mszy????ale niestety tak to dziala. Takze zli ludzie opamietajcie sie poki jest na to czas. O kim mowa wszyscy wiemy...

Rokokoko

Chcialbys zeby tak bylo...a tu d..pa :-) "IP" ??? NIE uzywaj pojec o ktorych znaczeniu nie masz pojecia. Dzis niedziela, idz z mama do kosciolka a pozniej niech ci kupi zapiekanke :-)

morsko
@Rokokoko

nie wiem o co wam chodzi z tym nickiem. ktos sie kulturalnie zapytal o tych ludzi i tyle bez obrazania etc a tu od razu hejt.

AnuluBalabala

Panowie czemu ma slyzyc ta dyskusja? Koledze "Nick" proponuje zeby kupil czekoladki Merci i poszedl przeprosic Wojdasow, a koledze "podzamcze" nic nie proponuje bo juz samo to ze jest z Podzamcza jest powodem do wstydu no i jeszcze ta przygoda z "czarna (usunięte przez administratora) ...

@AnuluBalabala

konkretnie czym ich obrazil? stwierdzil tylko fakty. chcialbys byc z podzamcza zawiercianski cwoku buahahahahaha

totoloto

.@ a raczej kropka@ gratuluje dotychczas zdobytej wiedzy, proponuje jednak jej dalsze uzupełnienie o adresach IP

@totoloto

totoloto nie ma co sie nakrecac, odnosze wrazenie ze mamy tutaj do czynienia z jednostkami niereformowalnymi, zapewne pracownikami produkcji w Opto...ktorzy maja pretensje do calego swiata ze tkwia w miajscu i malo zarabiaja, ale czego tu wymagac od ludzi po zawodowkach albo z niepelnym podstawowym

pkp
@Rokokoko

madrzejszy musi ustapic. twoje musi byc na wierzchu. idz sie pomodl i zjedz zapiekanke. zamiast pisac o sytuacji w optopolu chcesz tylko wyrazic na kims swoja frustracje nieudacznika. powodzenia

mgr inz
@Rokokoko

a wojdasom to nie dotastacie do piet ani wyksztalceniem ani doswiadczeniem. tyle w tenacie. wyksztalcenie nie piwo nie musi byc pelne.

logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
zawiercie

piszecie w dniu wolnym. zal no ale jak nie ma sie zycia prywatnego to tak jest. (usunięte przez administratora)

Realista

Witam, w mojej opinii nowy właściciel zrobił kawał dobrej roboty pokazując Pawłowi Wojdasowi i całej jego komitywie gdzie ich miejsce a ich miejsce od dawien dawna było za bramą tego zakładu. Jak widać nie potrzeba 12 dyrektorów i 23 kierowników aby firma osiągnęła gigantyczny sukces oraz szanowała pracownika. pAN Paweł WOJDAS nie miał najmniejszego pojęcia czym jest szacunek do pracownika, natomiast presja, mobbing , obarczanie odpowiedzialnością, udawanie pseudointeligenta to tematy bardzo dobrze mu znane...

VeloCity
@Realista

"gigantyczny sukces" , "prawa pracownika"........ ? Widzę ,że dział propagandy sukcesu W.Sz.P. "B" rozrasta się w imponującym tempie....... Jestem ciekawa co tam jeszcze wymyślicie "mądrusie"....

Młody
@VeloCity

Rozrasta się tak imponująco jak cała firma bo coraz więcej ludzi jest zadowolonych ????

@Realista

teraz ma swoja firme he he

Donald

Człowieku przestań ruinować tą firmę. Wyjdź spod spódnicy mamy, schowaj swoje przerośnięte ego do kieszeni, zamień kota na dziewczynę to może zaczniesz trzeźwo myśleć i podejmować trafne decyzje

داریوش

Witam, jedynie co się w nazwie firmy zgadza, to fragment " Z.o.o " firma specjalizuje się w hodowli pitbuli, do pilnowania porządku na zakładzie. Nie ma nic w tym złego że pracodawca, nadaje niektórym osobom uprawnienia super administratora , na zasadzie ty tu jesteś szefem, ty tu rządzisz. Problem pojawia się w momencie, gdy taka osoba staję się despotyczna, i nie przyjmuje żadnych argumentów, w myśl zasady i tak nic mi nie zrobisz. No właśnie komunikacja, po między pracownikami a pracodawcą, to jest największy problem tej i nie tylko tej firmy. Informację przekazywane są zasadzie " głuchego telefonu " przez co niektóre dane są nierzetelnie lub nie docierają wcale. To powoduje że rozmazywana jest odpowiedzialność osób, które powinny być rozliczone za swoją pracę. Obłożenie pracą też pozostawia wiele do życzenia, choćby dlatego że osoby z rodziny są obciążane w o wiele mniejszymi stopniu, co reszta załogi, to powoduje frustracje i bunt. Jak rozwiązać te problemy? To wszystko zależy od tego czy chce się coś z tym zrobić, obecnie do dyspozycji mamy przecież współczesną technologię. Mam tu namyśli internet, przez który można by zgłaszać wszelkie problemy jako zalogowany użytkownik lub anonim.

MarcinK
@داریوش

Zachowujecie się jak kiszone ogóry. Jesteście fachwcami Świat was potrzebuje, a Wy się kisicie na Żabiej, bo się boicie że nic was lepszego nie spotka.

Ratlerek
@داریوش

...pitbuli i pitbulek :-) nie dyskryminujmy płci "pięknej" - jest w zaopatrzeniu taka jedna pseudo dama co to s...a dalej niż widzi, a donosi lepiej niż agent sowieckiego wywiadu. Życzę w nowym roku rozwijania kolejnych zdolności które znajdą uznanie w oczach pana Sssss...

داریوش

Kiedyś było o wiele lepiej A teraz. Inwigilacja,milion kamer A uszaty waruje przy kamerach.. Kompletny Nonsens i większość ludzi to fałszywe (usunięte przez administratora) .. Szkoda gadać na temat ekipy w tej firmie. Z Tobą to koledzy A za plecami latają jak pieski i szczekają wszystko.. Większość z tych ludzi to nieudacznicy nie potrafiący znaleźć czegoś lepszego tylko tkwią w tym (usunięte przez administratora) współczuję im... Chociaż nawet mi ich nie szkoda bo jeżeli ktoś przez 10lat nie potrafi pójść Level wyżej to znaczy że optopol to ich miejsce... Snoby i ludzie pozbawieni poczucia humoru w większości.. Wiele osób jest życzliwych A jeszcze więcej czyli cała reszta oprócz kilku osób na smyczy uszatego .. Szkoda gadać zero organizacj oczywiście produkują dużo Ale organizacja pracy to dno jak i w przypadku produkcji czy magazynu słaba organizacja pracowników i zadań ... (usunięte przez administratora) wszechobecnych to jedno ale ustalenia i realizacja to klapa.. Kietownik na kierowniku A i tak nic to nie daje bo opóźnienia są.. No cóż nie zmieni się to puki ludzie którzy tam siedzą będą dalej robić to co robią.. Na szczęście już niedługo i się zmywam bo nie chce umknąć w tym (usunięte przez administratora) jak większość tych pseudo-inteligentów po studiach...

Gappcio

Brawo - Czytając twoją wypowiedz wiadomo kto ją napisał: Osoba o niskich kwalifikacjach, zakompleksiona, nie do końca zorientowana w organizacji firmy.(usunięte przez administratora) Kierownik na kierowniku ? Nie wiem gdzie ty pracujesz, ale chyba nie w tej samej firmie co ja. Dyrektor kieruje wszystkim i to jego można nazwać kierownikiem, wyłączając serwis i buro. I tenże Dyrektor ma przekaźniki - z tym, że jeden z nich jest bardzo responsoryjny, nadsterowny :D PS. I tu prośba do nadsterownego: Piętnuj donosicielstwo i sam nie lataj z byle problemem odrazy do Dyrektora bo to naprawdę komicznie wygląda, nie zbudujesz zaufania i szacunku podwładnych takim zachowaniem. A ty Pracowniku nie oceniaj tak szybko ludzi. (usunięte przez administratora). Oni powinni piętnować donosicieli i skarżypyty, ale może donosicielstwo to jedyny sposób na wybicie się z pośród tłumu. Może jak byś sam zaczął donosić to złapał byś dobry stołek i "umknął" byś jednak :). Jeszcze jedno: To że ktoś pracuje 10 lat na jednym stanowisku nie oznacza że jest nieudacznikiem - może realizować się w życiu w inny sposób nie koniecznie zawodowy. Optopol to Polska firma z całkiem fajną perspektywą na przyszłość, fajnie było by pracować w niej dłużej, w przyjaznej atmosferze. Fajnie było by gdyby "przekaźniki" wspierały swoich pracowników. Fajnie było by mieć szkolenia zawodowe. Fajnie było by mieć więcej osób zaangażowanych w zespole i chętnych do pracy - niestety ... jest jak jest :/. Przepraszam, ze tak na Ciebie naskoczyłem, ale mnie rozsierdziłeś @Pracowniku. Pozdro dla roboli i pseudo inteligentów

Jasiu
@Gappcio

Ojjj pojechales po chlopaku Gappcio, ????wazne ze przedstawil glowne bolaczki tej firmy, nie sciemnia i mowi wprost jak jest, a ze w wypowiedzi pojawily sie literowki, kazdemu sie moze zdarzyc???? moze wypil co nieco na odwage i palec zadrzal. A teraz troche powagi...wszyscy narzekaja, psiacza jak to jest zle, ale nikt nie porusza glownego problemu...ok,sa "przekazniki" , slupy, donosiciele...ale ktos tym wszystkim steruje i ktos wprowadzil ten chory system w zycie...i wszyscy wiedza kto..."panie " S. Jesli odwiedzasz ta strone a pewnie odwiedzasz bo uwielbiasz wiedziec co sie dookola ciebie dzieje, odpowiedz wszystkim za co tak bardzo nienawidzisz ludzi, przychodzisz do pracy z wlasnymi problemami i wyladowujesz sie na ludziach... juz raz otarles sie o afere mobbingowa, nie wystarczy?

ClayMan

Czy moge wiedziec dlaczego zniknal moj wczesniejszy wpis ? Czyzby za duzo prawdy o tej firmie??? Po woli zaczynan watpic w bezstronnosc tego serwisu...

Czy można w OPTOPOL Technology S.A liczyć na jakieś dodatki?

kick

Tak, dodatkowo można dodać coś do zrobienia.

farmer

Czy to nie dziwne że kluczowe stanowiska związane z projektowaniem i montażem zajmuje 3 kolegów ze szkolnej ławy... Sitwa była...jest i będzie, żeby coś zmienić na lepsze trzeba by było ten cały cyrk zaorać i "zasiać" coś na nowo. W tej chwili trójka chłopczyków urządziła sobie zabawę w piaskownicy pod tytułem zarządzanie, kosztem pracujących tam ludzi. Jest takie fajne miejsce nieopodal firmy gdzie w każdy czwartek odbywa się lokalne targowisko, proponuję przebrać tych 3 gagatków w drelichy, wsadzić do Żuka i dawaj...sprzedawać zimnioki!!!...Ludzie się zwalniają i będą to robić, dziś nie trudno znaleźć pracę z lepszą atmosferą i za lepsze pieniądze, wystarczy ruszyć się trochę dalej. Pozdrawiam wytrwałych!!!!!!!!!

ToNieja

Nie polecam i radzę uważać co się robi... Ludzie sympatyczni ale. Widać czasem u niektórych sztuczność. Mogą Cię wyrzucić z byle powodu szkoda gadać . Ja nie polecam i radzę się zastanowić co są o wiele lepsze miejsca do pracy niż ta firma. Pozdrawiam

Black0909

Witam. Chce się dowiedzieć jakie są wasze opinie na temat stanowiska monter? Kasa,dodatki czy premie? Jest cis takiego?

Ucho dyrektora

Gdzie jest Dudus ja sie pytam???

Stary
@Ucho dyrektora

A kto to jest Dudus?????

Xyz
@Stary

Ten ktoremu (usunięte przez administratora)uszy pokrzywila bo za duzo nasluchiwal i donosil????

@Ucho dyrektora

Cześć, są tutaj osoby z działu handlowego? Interesuje mnie stanowisko przedstawiciela medycznego w owej firmie. Jakie realne zarobki, jakie narzędzia pracy (laptop, flota- czy można prywatnie użytkować etc.) jak ogólnie się pracuje?

Aneta
@Lala

Oby takie osoby się tu znalazły, ponieważ i ja chętnie poznałabym zarobki Przedstawiciela medycznego w OPTOPOL. Jeśli chodzi o narzędzia pracy, to znalazłam informację, iż oferują m.in. samochód służbowy, telefon, komputer. Zapewniają też pakiet szkoleń produktowych i zabiegowych. I co Ty na to? Będziesz aplikować?

Zzz
@Lala

Mogę ci zaproponować 8 tys netto za cztery spotkania w miesiącu

@Aneta

Raczej będę... Wyjdzie w trakcie czy warto? ;)

@Zzz

Dawaj :p hahaha... jesteś kimkolwiek, kto coś znaczy w tej firmie czy zwykły spamer?

Zadowolony

Po czterech latach od zmiany właściciela mogę powiedzieć ze tyle co się wydarzyło przez ten czas, Canon nie był w stanie zrobić przez cały swój okres . Ci co zostali, są zdeterminowani i osiągneli sukces i jak na razie chyba idzie im dobrze. Wśród ludzi czuje się większa odpowiedzialność za to co robią a bez armii dyrektorów i kierowników okazuje się ze pracuje sie całkiem sprawnie. Pozostali ludzie niezbędni aby firma funkcjonowała i produkowała w ilosci adekwatnej do ilosci zamówień. Bedzie potrzeba zwiekszać produkcjie. A i zarobki coraz większe

Alloy
@Zadowolony

Tjaaaa......ale widzę ,że propaganda sukcesu ma się dalej w tym kołchozie całkiem nieźle.... ha ha ha

Byly pracownik

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pan Bog nie wie calej prawdy. Biedni Japonczycy zostaki wyruchani przez ekipe Olas-Wojd-Bajlo. Pamietam jak Marcin wracal z firmy produkujacej z Gliwic i informowal pracownikow ze dali mu telewizor za podpisanie kontraktu. Ohhh ile ja wiem smaczkow o Wojd- Olasach. Chetni na publikacje?

lolo
@Byly pracownik

ja poprosze, tez wiem co nieco :-) , wymiana info?

Ex

to miło słyszeć... szkoda ,że nie udało się dalej w tej firmie popracować...

mm
@Ex

Ha,ha! Piszesz, że wyszedł nowy soft a miało wyjść podobno nowe urządzenie! To są właśnie te perspektywy. Obecny model urządzenia osiągnie niedługo 10 lat, jeżeli myślisz, że to wino to rzeczywiście tylko można pogratulować.

optopolowiec
@mm

Ex polecam lekturę strony firmowej Optopolu...1-sze nowe urządzenie już w ofercie, 2-gie premiera na targach w Barcelonie. To jak z tymi perspektywami? Dalej podtrzymujesz swoje zdanie?

atmel
@mm

Frediie i love you

PP

Firma bardzo dobra. Stare ale najważniejsze że właściciel wywalił patologię ze Słonecznej z Poręby i głupka z Amatorskiej z Zawiercia. Teraz pracuje się bardzo dobrze. Atmosfera i zarobki jak najlepsze.

Perun
@PP

skąd wypełzłeś lizusie??? :-) liczysz na coś.....?

Zostaw merytoryczną opinię o OPTOPOL Technology Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w OPTOPOL Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPTOPOL Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPTOPOL Technology Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OPTOPOL Technology Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OPTOPOL Technology Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OPTOPOL Technology Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 114 ocen.
  • ul. Żabia 42
    42-400 Zawiercie
  • NIP: 6491987762 KRS: 0000195272

OPTOPOL Technology Sp. z o.o.