IL-TEX

Zawiercie

Opinie o IL-TEX

przyszły pracownik

A do kiedy są wypłacane wynagrodzenia? Do ostatniego dnia miesiąca czy do 10?

Natalia

Dodatkowe informacje na temat pracy w IL-TEX będą tym bardziej pomocne, gdyż pojawiają się nowe oferty pracy. Obecnie można aplikować na stanowiska: Pakowacz, Magazynier oraz Kierowca. Co warto wiedzieć o pracy w tych działach firmy?

Natalia

@Arita rozumiem, że wdrożenie do pracy na nowym stanowisku nie spełniło Twoich oczekiwań. Mogłabyś powiedzieć jak wyglądała dalsza Twoja praca w IL-TEX? Piszesz, że nie polecasz pracy w tej firmie. Czy właśnie przez problemy jakie masz z bezpośrednią przełożoną? Jeśli masz poważne zastrzeżenia co do jej pracy, to warto takie informacje przesyłać wewnętrznie i bezpośrednio do firmy. Warto też w swojej opinii zamieszczać informacje o tym w jakim dziale się pracuje. Dzięki temu osoby, które szukają pracy w firmie na konkretnym stanowisku mogą wiedzieć, które z opinii powinny je bardziej zainteresować.

Arita

Nie polecam tej firmy niemiła atmosfera i pani która zwie sie brygadzistką jest chamska i arogancka,nie umie przeprowadzic szkolenia ktore powinno trwac 8 godzin tylko od razu każe wszystko umieć,zamiast pokazac co jest na danym stanowisku! Porażka

boziu

Bzdura @tengo. Firma jak najbardziej inwestuje w rozwój pracowników. W szczególności, że zapewniają dużo różnych szkoleń i można podnosić swoje kwalifikacje.

mysz

nie polecam tej firmy najpierw obiecują prace ze zadzwonią a potem cisza zero odzewu z ich strony i to jest pracodawca ja tam bylam dzwonie i mnie zbywają mogli powiedzieć w prodt ze nie przyjmuja

Młoda0444

Nie wiem jak inni, ale ja umiem odróżnić kryptoreklamę od autentycznej opinii :)

Ania

Pracuję w firmie od niedawna i szczerze polecam tego zawierciańskiego pracodawcę. Panują tu jasne zasady współpracy oraz otwartość na rozmowę w relacji pracownik - pracodawca.

Niki

Polecam wszystkim przyszłym kandydatom chcącym pracować w firmie produkcyjnej - firmę il-tex. Pozytywna atmosfera, godziwe wynagrodzenie i warunki pracy całkiem przyzwoite.

Rzadko zdarza się w firmach, aby panowała tak pozytywna relacja pomiędzy pracodawcom a pracownikiem. Pracuję w Il-tex dobrych parę lat i zawsze mogłam zwrócić się ze swoimi rozterkami, czy tym co mnie boli do szefowej i zawsze byłam wysłuchana, a konstruktywna rozmowa rozwiewała moje wątpliwości. Uważam też, że pasje właścicieli nie powinny negatywnie wpływać na odczucia pracowników. Każdy wydaje zarobione pieniądze według swojego uznania. Jeśli coś Cię gryzie miej odwagę i porozmawiaj z szefową.

motory !!!

Motory i motory, a każdy zarabia minimum. Premia, może i czasami się pojawi ale wszystko pod tzw. stołem. Mają dobrego handlowca, który trzyma to kupy, ale i tak nie potrafią nawet podziękować i jemu i innym za poświęcenie. Najważniejsze nowe BMW, Gold Wing, czy też inne zachcianki szefa, to jest priorytetem, a nie człowiek pracujący na ten cały cyrk.

Bardzo przeciętnie. Brak optymistycznej wizji możliwości rozwoju pracownika, bardzo bardzo skromne premie handlowców w postaci 0,5-1 % od wypracowanej sprzedaży netto, przerażające poszukiwanie oszczędności, nie motywujące wynagrodzenie, nie poukładany dział handlowy. Polecam tylko młodym szukającym nabicia pierwszego doświadczenia, dobry handlowiec z bogatym doświadczeniem nie ma tam czego szukać.

Zostaw opinię o IL-TEX - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IL-TEX