Nie polecam! Nie jestem zadowolona z usługi tego sklepu. Nie dosyć że brakuje jednej pozycji w moim zamówieniu które do mnie wysłano a podkreslam że byłam również zapewniana że dostane zamówienie tego i tego dnia..a dostałam później to jeszcze dziwnym trafem znikneła jedna pozycja z mojego zamówienia a która jest na stanie sklepu w ilości 9 sztuk.Nawet mnie nie poinformowano o tym że jej nie dostanę w paczce. To nie jest profesjonalne podejście do klienta. Już wolałabym iść i kupić w swoim sklepie stacjonarnym bez problemu i z 100% pewnością co kupuję.
Telefony odbieraja kiedy chcą na maile nie odpisują.