Opinie o OPTOPOL Technology Sp. z o.o. w Zawiercie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie OPTOPOL Technology Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w OPTOPOL Technology Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPTOPOL Technology Sp. z o.o. w Zawiercie

Kwiatek

Chciałam krótko skomentować proces rekrutacyjny na stanowisko Global Sales Support Team Member w Z-ciu. Poza zastrzeżeniami do ogłoszenia, które okazało się zupełnie nieprzystające do obowiązków opisanych w trakcie rozmowy, chciałam zwrócić uwagę na bardzo nieprofesjonalne i nieeleganckie poprowadzenie spotkania przez pana do tego celu oddelegowanego, który pozwalał sobie na zadawanie mocno niewłaściwych pytań i deprecjonowanie pozycji osoby, która docelowo miała zająć stanowisko Global Sales Support (zarówno ze względu na płeć, jak również profil wykształcenia). Jestem bardzo rozczarowana postawą i zachowaniem wspomnianej osoby, która ze względu na swoją ignorancję i brak etykiety, powinna zostać odsunięta od prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, zwłaszcza z kobietami. Chociaż byłam tylko kandydatką w procesie, nie polecam OPTOPOL Technology S.A - Zawiercie jako potencjalnego pracodawcy.

Alfa&Omega
@Kwiatek

a to (usunięte przez administratora) ale to teraz taka firma.

Śmieszek
@Alfa&Omega

Zważając na twój nick napewno jesteś bardzo odpowiedznią osobą żeby wypowiadać sie na temat równości płci XD

neo
@Kwiatek

chyba wiem z kim miałaś do czynienia podczas rozmowy i szczerze współczuje, niestety w tej firmie tak już jest.Trzymaj się i powodzenia

Tymon

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Warto aplikować, potrzebujecie ludzi?

Aneta

@Zadowolony Mógłbyś napisać dokładniej jakie te benefity są? Ostatnio takie informacje się nie pojawiają, więc jakbyś mógł je trochę odświeżyć to będę Ci wdzięczna. Na pewno są osoby, którym takie informacje przed wysłaniem CV do firmy OPTOPOL Technology są potrzebne.

Aneta

@Lula Przypominam, Drogi Użytkowniku, że mówienie o innych pracownikach firmy jest wbrew regulaminowi i stanowi podstawę do usunięcia komentarza. @Zadowolony Czy jest coś jeszcze, co podoba Ci się w firmie OPTOPOL oprócz pieniędzy? Co powiesz na temat atmosfery panującej wewnątrz firmy?

Zadowolony
@Aneta

Beenfity tez sa

O to spoko

Zenobiusz
@Zadowolony

uścisk dłoni "prezesa" i powąchanie dymu z rury nowej furki...?

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

same złe opinie

Zadowolony

W tym roku w styczniu znów były premie. Ludzie widzą że warto się starać bo coś się z tego ma.

Też zadowolony
@Zadowolony

Potwierdzam. Pieniążki były i to całkiem fajne.

Lula
@Też zadowolony

daj pan już spokój panie B. z tymi "komentarzami"

Były
@Lula

A kto jest pan B?

Optic
@Były

Ten co siedzi w akwarium.

duduś

"zabawne jest to ,że ci rzekomo ambitni ludzie dłubali w nosie ( za przeproszeniem oczywiście ) i jakoś nie mieli tych "ambicji" kiedy japończycy tego oczekiwali...." a nie uważasz że ambicja powinna iść z góry czyli od kadry dyrektorsko kierowniczej? tak się składa że nowy prezes w pierwszej kolejności ich wymienił zostawiając tylko garstkę ludzi ze starej ekipy często obarczając ich nowymi zadaniami. Nie da się być ambitnym w firmie gdzie najlepszy bezdyskusyjnie inzynier trafia do nowo powołanego działu pod skrzydła szwagra jednego z dyrektorów i zamiast wymyślać rzeczy do których jest stworzony zajmuje się pierdołami na linii montażowej lub wytyka błędy panom z R&D wroclawskiego, toruńskiego lub japońskiego wprawiając ich w nielada zakłopotanie. Nie da się być ambitnym gdy pan JJ rozmontowuje bez czyjegokolwiek sprzeciwu praktycznie cale R&D w Zawierciu- przestaje istnieć dział programistów i elektroników...nie da się być ambitnym gdy główny optyk w firmie zamiast projektować optykę zajmuje się głupotami "bo tak mu kazali"...teraz wróciły czasy gdy wspomniany inżynier projektuje i wymyśla rzeczy o których większość zwykłych ludzi nie wie że mogą istnieć...główny optyk projektuje samodzielnie optykę a do firmy powrocił min. bardzo dobry informatyk (który notabene odszedł bo był zapewne za mało ambitny żeby dalej pracować w dziale kontroli produkcji i pisać im skrypty w excelu), pozwolono też w koncu dojść do głosu projekt managerowi który o OCT pod kątem oczekiwań klienta i rynku wie więcej niż cały canon marketing razem wzięte...no ale wcześniej przy HS100 nikt go nie słuchal...może uznali że jest za mało ambitny...a może strzelał z kozy.... to tyle tytułem wyjaśnienia panie serafin

@duduś

poniekąd prawda co piszesz zapewne - ja tylko mówię ,żeby nie potępiać w czambuł wszystkich którzy pracowali jeszcze w Canon-Optopol . Co do zarządzania w tamtych czasach to też widziałem duuuużo śmiesznych rzeczy ale niekoniecznie dobrzy pracownicy mieli na to jakikolwiek wpływ -nawet kadra kierownicza. Zresztą - to już historia. Oby Wam się wiodło :-)

Krzywe Uszy
@duduś

dudusiu, pizdusiu, tadeuszku, sławusiu czy jak cie tam zwą??? Piszesz o jakichś szwagrach, kozach z nosa i ambicjach, pochwal się proszę czym ty zasłużyłeś się dla firmy oprócz tego że perfekcyjnie strzelasz z ucha i jęczysz ja ta piz... bo to i tamto ci nie pasuje. Łatwo kogoś oceniać, może powiedz jak głęboko musiałeś wejść w (usunięte przez administratora) twojemu koledze a obecnemu dyrektorowi żeby zostać tym "kim" teraz jesteś? Pusto we łbie i mocne plecy, to twoje atuty. Skończyła się sitwa pana P.W. nastała sitwa pana P.S. przykre ale prawdziwe, trzymajcie się ludziska...

Mondeo

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać od komentarza :-) w ofercie pracy niniejszej firmy możemy przeczytać że oferuje m.in. .........Przyjazną atmosferę w pracy.........Człowieku i przyszły pracowniku jeśli masz trochę krzty godności to omijaj tą miejscówkę z daleka, no chyba że jesteś masochistą i odpowiada Ci terror psychiczny, inwigilacja i poniżanie - to wal jak w dym, to robota w sam raz dla Ciebie... Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić "pana" specjalistę od spraw mobbingu którego wydarzenia z przeszłości chyba niczego nie nauczyły...jak to mówią "raz na wozie raz pod wozem" jeśli myślisz człowieku że możesz pomiatać ludźmi to jesteś w błędzie, każdy człowiek ma jakieś granice...twój imiennik miał podobne skłonności, jak skończył każdy wie..................

Aneta

@JJ a Ty długo już pracujesz w firmie? Jak oceniasz ją jako pracodawcę? Chętnie dowiem się również o Twoich doświadczeniach z pracy w OPTOPOL Technology S.A.

Aneta

@monterpisałeś o podwyżkach. Jakich działów firmy one dotyczyły? Coś jeszcze w ostatnim czasie uległo zmianie jeśli chodzi o warunki zatrudnienia?

Prosty Robol

a mały Olasek to co teraz porabia( Wielki Pan Derektor) Były na szczęście

Cedric
@Prosty Robol

a co ? wychodzą wszystkie frustracje i budzą się dawne demony? Pracuj sobie prosty robolu ku chwale i nowej furze pana prezesa śmiesznego....

@Cedric

Mały zazdrośnik z ciebie

monter

Znowu byly podwyżki! Ja jestem zadowolony

zadowolony

Od powrotu firmy do rodziny Bogdani firma produkuje i sprzedaje w ilościach o jakich wcześniej można było pomarzyć .

@zadowolony

normalnie geniusze zarządzania się pojawili ha ha ha

optopolowiec
@Serafin

nie wiem co jest zabawnego w tym że grupa ambitnych osób robi coś fajnego i im towychodzi?

@optopolowiec

zabawne jest to ,że ci rzekomo ambitni ludzie dłubali w nosie ( za przeproszeniem oczywiście ) i jakoś nie mieli tych "ambicji" kiedy japończycy tego oczekiwali.... Oczywiście ,że pojawią się komentarze jakie to kierownictwo było do bani ale wszyscy ,którzy tam się jednak starali do czegoś dochodzili.

Aneta

@zorro A Ty pracujesz w firmie, czy jesteś zainteresowany znalezieniem w niej pracy? Może podzielisz się swoją opinią?

zorro

hm...dawno nie było żadnego wpisu...czy nikt już nie ma nic do powiedzenia???

Aneta

Pracujesz w OPTOPOL Technology S.A? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

xyz

Lepiej dla kogo??? Sądząc po liczbach jakimi rzucasz jesteś chyba z najbliższego otoczenia pseudo "dowództwa" i nie mam tu na myśli Prezesa, który tak na marginesie chyba nie do końca wie co dzieje się poza szklanym budynkiem. Fajnie że firma się rozwija, tylko jakim kosztem...permanentna inwigilacja i strzelanie z ucha przez fałszywych przydupasów których na produkcji i w dziale R&D nie brakuje (zainteresowani wiedzą o kim mowa :-) )

Steven

pracuje..... :)

JanuszB

Witam. Mija rok jak zostałem zwolniony z firmy. Powiem wam szczerze, że się bardzo ciesze. Pracuje w normalnej firmie i lepiej zarabiam i jestem doceniony. Firma w której pracuje motywuje pracowników, a nie zastrasza. Jak pracowałem w Optopolu to się bałem zwolnić, żeby nie trafić na gorsze. Wystarczy tylko się ruszyć z Zawiercia. Pozdrawiam

Smutas
@JanuszB

czyli wcale nie jest tak "różowo" jak to próbowali tu przedstawiać niektórzy... szkoda. Ale można było przypuszczać ,że tak będzie - "właściciel" nigdy nie będzie zainteresowany dobrem pracownika tylko własną kiesą. Smutne ale tak niestety jest - tym bardziej ,że nowobogackich buraków w tym kraju to właśnie cechuje.... Dlatego po raz kolejny twierdzę ,że szkoda ,że japoński poważny inwestor się wycofał... a było to tylko i wyłącznie spowodowane nieudolnością Zarządu i firmy i "malowanych" dyrektorków...

@Smutas

Bzdury...największa premia w historii firmy. Brawo

@Smutas

Same bzdury. A jest lepiej od zmiany właściciela tylko lepiej. W 2016 roku firma wyprodukowała i sprzedała około 500 tomograf,680 perymetrów ,3 nowe produkty patrz strona www.Pracownicy dostali największa premie w historii firmy.

JanuszB

Zostaw merytoryczną opinię o OPTOPOL Technology Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w OPTOPOL Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPTOPOL Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPTOPOL Technology Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OPTOPOL Technology Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OPTOPOL Technology Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OPTOPOL Technology Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 114 ocen.
  • ul. Żabia 42
    42-400 Zawiercie
  • NIP: 6491987762 KRS: 0000195272

OPTOPOL Technology Sp. z o.o.