Opinie o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Somfy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Somfy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

SOMFY

Witam Wszystkich, Na wstępie muszę zwrócić uwagę Wszystkim na tym forum: "Co Wy piszecie !!!" Opisujecie firmę Sopem na forum firmy Somfy !!! Pewnie powiecie, że to jest to samo, ale się grubo mylicie. Spółka Somfy ma swoją siedzibę w Warszawie i swoich pracowników którzy współpracują ze spółka Sopem z Niepołomic. Pracowałem wcześniej w Somfy i powiem szczerze że nigdzie nie było mi tak dobrze jak tam, warunki i praca ideał. Niestety Francuzi postanowili wybudować fabrykę w PL i logistyka została przeniesiona do Niepołomic. Co do warunków finansowych to się z Wami zgodzę - mi też zaproponowali śmieszne pieniądze w porównaniu z tym co miałem w Somfy. Reasumując, aby relatywnie jasno opisać to co się tam u Was dzieje proponuję założyć oddzielne forum opisujące firmę SOPEM - w tym momencie piszecie głupoty na temat funkcjonowania firmy o której może tylko słyszeliście z opowiadań.

X

Do "Gospodyni" chcesz namiary do dobrego psychiatry? Bo chyba jest ci potrzebny...

Gospodyni

Wy sie tu kłócicie o głupoty a mi znowu koza uciekała :( Czy widział ktoś moja kozę ?

Q

Do"nowa" Widać że krótko pracujesz ale żebyś sie nie zawiodła na tym jej byciu miłym.Pozory mylą wierz mi...

Pracownik Biurowy

ROZMOWA BYŁA PRZEPROWADZONA PROFESJONALNIE ALE NIE MAM ZNAJOMOŚCI ŻEBYM MOGŁA BYĆ PRZYJĘTA

CZY LUBIĘ PRACOWAĆ

logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
nowa

No właśnie jest na odpowiednim miejscu bo umie dobrze a nawet bardzo dobrze wytłumaczyć wszystko i jest miła

Q

Zastanawiające jak to możliwe że ona została trenerka? Z jej niewyparzoną g..ą...współczuję tym których będzie szkolić.Ci co zrobili z niej "treserke"chyba nie wiedzieli co robią.Zawsze mogą ja zdegradować czyż nie? Pozdrawiam

hihihi

Bardzo mi miło że tak o mnie piszecie i ciesze się bardzo byle tak dalej

Niski

Jaka jest hierarchia w utrzymaniu ruchu ? Słyszałem ze nędza . Wole zapytać na forum . Byłem na rozmowie powiedziano mi ze możliwości rozwoju nieograniczone . Czy to prawda można tam karierę zrobić ? Proszę o poważne wpisy

Urocza

Trenerki Hahahaha chyba treserki pcheł na wlasnym ciele bo do czego innego sie nie nadają . Niektórym to bym własnych kur pod opiekę nie dała . A tu sie jedna z druga bedzie wymądrzać . Porażka Ale dziewczyny nie ma sie czemu dziwić w domu na łańcuchu który sięga z kuchni po ubikacje a niektórym to chyba nie aż tak daleko , to jak przyjdą do pracy i maź spuści z łańcucha to szczekają ile wlezie :)

hahaha

Porażka ! Bądźmy szczerzy ... gdyby nie atmosfera w tej pracy i LUDZIE , "trenerki" to ta praca naprawdę by była fajna :) Nowi uważajcie na trenerki przede wszystkim jedna ! zresztą chyba każdy . A po za tym trenerka to trenerka i nie się nie wymądrza. :)

Techmen

Od koryta to ty możesz odejść bo za niedługo waga ci nie pozwoli zrobić dwóch kroków . Ja siedzę przy żłobie i dobrze mi z tym . A ty schowaj ten telefon jak w pracy jestes bo ci kiedyś nawijarka kręconego włosa wciągnie i zaboli :)

Pewnie że są chętni a ty o tym nie musisz wiedzieć dowiesz się jak wylecisz od koryta,nie być taki do przodu bo cie z tyłu braknie,po tym co piszesz to tobie słoma z butów wystaje.

xyz

"Techmen" ogarnij sie bo chyba nie wiesz co piszesz.Co taki mądry jesteś bo zawodowke ukończyłeś? Może tobie kaganiec założyć?

Techmen

Do "Zuchy" Widzę ze masz stado chętnych hehe . Wzięła byś sie do pracy a nie narzekała . Operatorki i ryby głosu nie mają :) Jak kiedyś zostanę tam kierownikiem to z przyjemnością większa cześć załogi zwolnię z dnia na dzień . I skończy sie ten teatrzyk i to forum . Od początku za duzo wam pozwolono . Powinni wam kagańce na twarze zakładać żebyście nie ujadały . Trzeba było sie uczyć a nie na szkole kamieniami zucac . To teraz miały byście większe pole do popisu przy szukaniu pracy .

Zuchy

Trzeba było by poprosić o spotkanie z jakimś przełożonym z Francji jak przyjedzie . Myśle ze znajdzie sie kilka kilkanaście odważnych dziewczyn . Poprosimy koleżankę żeby tłumaczyła . Tylko bez żadnego przełożonego z firmy . Myśle ze Layonelem trzeba porozmawiać i szczerze powiedzieć co nam na sercu lerzy . Która jest chętna palec do góry !!!!!!!!!!

sis

To prawda a pani menadzer mowi że jak nie przyjdziemy na nadgodziny zabiorą nam premie,myślą że łaske nam robią,nie doś ze to pare marnych groszy i sami to wypracowaliśmy to i tak nie dają całej ,bo maszyny się psują nie mozna wyrobić normy,brakuje komponentów,to ich brak kompetencji zwalają na nas i my za to płacimy.Wyzysk,wyzysk.

Karo

Szukają PH na Warszawę. Czy warto? jak z finansami i atmosferą w pracy, Dziękuję za info

wik ludzie na produkcji są w porz adku,tylko zastraszeni,ludzie mają kredyty,dzieci,są matki wychowujące samotnie dzieci więc tkwią w tej firmie,ale każdy tu jest dopóki nie znajdzioe coś lepszego.Tutaj panuje mobing nie ma prawa powiedzieć głośno swojego zdania bo zaraz jesteś na celowniku,dostajesz nagany i tylko patrzą jak się potkniesz i do widzenia.Maszyny się psują,nie ma co robić a oni zmuszają nas do nadgodzin,gdzie tu logika,a my siedzimy i nie mamy co robić.Za wszystko winią nas,żeby ukryć swoje niekompetencje,zero logiki w tym co robią.Ta firma to porażka,a przychodzą ci co nie wiedzą co tu się dzieje,a te co przyszły i zobaczyły szukają nowej pracy.

Anakonda

Ja tez potrzebuje kasy jak wy wszystkie . Ale nie za wszelka cenę sa granice . Oni na tym jadą ze my jesteśmy ze wsi i nie wykształcone . Czy wy tego nie widzicie Firma traktuje nas jak kaleki !!!!

xyz

Anakonda jak jestes taka odważna to dlaczego się nie ujawnisz.Tak ci źle?może większość z nas pracuje bo potrzebuje kasy a ty może nie musisz i ci nie zależy.

Zostaw merytoryczną opinię o Somfy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Somfy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Somfy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Somfy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Somfy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Somfy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Somfy Sp. z o.o.