Opinie o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Somfy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Somfy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

Ciekawa

Witam wszystkich byłych i obecnych pracowników firmy Somfy. Chciałam poznać opinie na temat pracy na stanowisku Specjalista ds Telesprzedazy? Jakie są warunki pracy, czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe, godziny pracy? Pozdrawiam

Teresa
@Ciekawa

Też byłabym zainteresowana większą ilością konkretnych informacji odnośnie wspomnianego przez Ciebie stanowiska. Dowiedziałam się jednak, że Somfy od kandydatów wymaga między innymi: nastawienia na realizację celów sprzedażowych, bardzo dobrej obsługa komputera i znajomości pakietu Office, doświadczenia na podobnym stanowisku – min. 1 rok oraz wykształcenia min. średniego, mile widziane techniczne. Jestem ciekawa, czy spełniasz wszystkie te wymagania?

Hanna

@LL a możesz podać jakieś przykłady takich zachowań jak sugerujesz, że mają miejsce? Warto na forum uzasadniać swoje zdanie. Dla osób poszukujących informacji o firmie Somfy to bardzo ważne.

LZ1
@Hanna

chcecie przykładu? bardzo prosze, jestem w firmie ponad 8 lat ale wzyciu czegoś takiego nie widziały moje oczy..... pewna pracownica w porozumieniu z inna pracownicą - obydwie oceńcie sami - przygptowały laurkę dla kierownika oddziału (który na wizytówce wpisał sobie Prezes i Dyrektor Zarzadzający, a niestety robi błedy ortograficzne na poziomie SP) - z jego zdjęciem i bukietem kwiatów z okazji dnia kierownika... hahaha, tylko piosenki i śpiewania do szafy jak w MISIU Barei brakowało :))) Trochę godności, skoro nie macie jej do samych siebie, to choć miejcie do innych i nie wysyłajcie takich grafomańskich rzeczy bo obrzydzenie bierze.

@LZ1

Jeżeli pracujesz w firmie od 8 lat, to czy mógłbyś napisać, czy osoby młode bez doświadczenia zawodowego mają realne szanse na otrzymanie pracy oraz odpowiedni rozwój zawodowy w firmie Somfy? Firma docenia najbardziej zaangażowanych pracowników i daje im możliwości awansu w strukturach firmy? Chciałbym, abyś przedstawił, jak to wygląda.

Ola
@LZ1

hahaha, czego to ludzie zeby sie podlizac nie wymysla. Kiedys pracowalam w tej firmie i powiem ze jest to dla nich charakterystyczne. Fe!

@Ola

Mogłabyś wyrazić swoją opinię o pracy w firmie Somfy? Jeżeli pracowałaś w tej firmie, to na pewno masz jakieś zdanie o tym miejscu pracy. Chętnie je poznamy. Wyrażając swoje zdanie, pomożesz również osobom, które rozważają zatrudnienie w tym miejscu. Zachęcam do wypowiedzi w tej sprawie. Może na początek powiesz nam, czy można liczyć w tym miejscu na stabilną umowę o pracę?

Eryka
@Ola

Kto się podlizuje i w jakim celu? Aż takie lizusy macie w firmie? Ha ha

tomek
@LZ1

ha ha ha ha jaja sobie robicie czy co??? jak mozna sie tak podlizywac, to chore. chyba konkurs calowania w(usunięte przez administratora)bylby juz mniej obrzydliwy.

Janusz

Dobre ze placa na czas, ale pensje marne

Hanna

Somfy została podwójnym laureatem Gali Builder Awards - w kategoriach Budowlana Firma Roku oraz Osobowość Roku! Gratulujemy! A Wy jakie macie opinie na temat firmy? :)

V
@Hanna

Nie, no ja rozumiem artykuły sposorowane firma roku i taki tam marketingowy bełkot. Ale osobowość roku to już za grubo szyte! he, he... Ludzie wszystko ma swoje granice!

LL
@V

Pracowalam w Somfy w Warszawie jakis czas temu. W firmie zamiast tego co sie umie nauczylo i potrafi najwazniejsze jest kumoterstwo, wazeliniarstwo i donosicielstwo. Obgadywanie za plecami to standardy w tej firmie.

smgc
@V

jaka osobowosc?? ten artykul to PR i to za grube pieniadze!!!! czlowiek ktory zaczynal jako jedyny i pierwszy pracownik od wszystkiego, magazynier, sprzedawca, przedstawiciel handlowy, az w koncu dopadl stanowisko kierownika oddzialu po tym jak jego poprzednik poszedl do firmy A. i z automatu nie bylo innych kandydatow na to miejsce. szczerze poza tym ze jest 20 lat w firmie to innych zalet nie ma. wiec jaka to osobowosc roku????

Pracownik Biurowy

ROZMOWA BYŁA PRZEPROWADZONA PROFESJONALNIE ALE NIE MAM ZNAJOMOŚCI ŻEBYM MOGŁA BYĆ PRZYJĘTA

CZY LUBIĘ PRACOWAĆ

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
Hanna

@anonymous, możesz mieć inne zdanie od użytkowników, którzy wypowiadali się w tym temacie, jednak ważne, aby mimo wszystko zachować kulturę wypowiedzi i nie łamać regulaminu forum. W swoim komentarzu niestety złamałeś tą zasadę i obrażasz innych uczestników dyskusji, dlatego na przyszłość chcę, abyś tego nie robił i zapoznał się z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin Możesz przedstawić bardziej szczegółowo, jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie Somfy? Jaki poziom wynagrodzenia oferuje pracodawca nowo zatrudnionym osobom? Atmosfera w tym miejscu pracy jest odpowiednia? Podziel się z nami swoimi informacjami na ten temat.

Greta
@Hanna

Pani Hanno, Te opinie i wypowiedzi dotyczą Fabryki Sopem w Krakowie. To nie jest Somfy Sp. z o.o. Warszawa.

anonymus
@Hanna

co do kultury wypowiedzi to zacznij od siebie - sformuowanie "chce abys wiecej tego nie robil" podsumuje tak: mozesz sobie chciec! ja tez chce zebys przestala sie podszywac pod niby bezstronnego moderatora firmy ktory niby to zupelnie bezinteresownie i filantropijnie dziala na forum firmy Somfy nie bedac z nia jakkolwiek zwiazany! Beczka smiechu!! :D rozumiem ze twoim zadaniem jest zwyczajny trolling - swoimi komentarzami i odpowiedziami na kazdy komentarz masz za zadanie uciszyc rozmowcow. Powodzenia! :D

@anonymus

Wydaje mi się, że błędnie interpretujesz stanowisko tej osoby, ponieważ nie widzę, aby ktoś próbował tu kogoś uciszać. Jest to forum, na którym każdy ma możliwość wyrażenia swojej opinii na temat pracy w firmie Somfy. Nie zauważyłem, aby komuś zabroniono cokolwiek napisać, co jest zgodne z prawdą. Według mnie normalne jest, że pewne wypowiedzi należy odpowiednio uargumentować, aby można było uznać je za prawdziwe. Mnie natomiast obecnie ciekawi, czy wiesz, jak wygląda sytuacja kadrowa w tej firmie? Firma potrzebuje nowych pracowników?

@Damian

firma Somfy probuje szerzyc PR w internecie poprzez niby-bezstronnych moderatorow piejacych z zachwytu na jej temat. mam nadzieje ze nie nalezysz do tego grona, bo jest to sprzeczne z regulaminem tego forum.

@12345

Ja jak widzisz nie oceniam firmy Somfy, ponieważ nie mam doświadczeń związanych z pracą w tym miejscu. Staram się jedynie uzyskać informację o poszczególnych aspektach pracy. Wątek przeglądają osoby, które rozważają zatrudnienie w tej firmie, dlatego ważne jest, aby każda wyrażona opinia była odpowiednio uargumentowana. Nie odpowiedziałeś na moje pytanie, czy wiesz może, jak obecnie wygląda kadra pracownicza w tej firmie? Zastanawiam się, czy poszukują nowych pracowników? Odpowiedz, proszę.

Hanna

@df, jesteś byłym pracownikiem firmy Somfy, czy może osobą, która rozważa aplikację do pracy w tej firmie? Może masz jakieś informacje na temat tego miejsca pracy, które nie pojawiły się jeszcze w tym wątku? Sprecyzuj, proszę swój komentarz.

Hanna-pracownik-Somfy
@Hanna

@Hanna, musisz być na długim pasku firmy Somfy że ciągle masz coś do powiedzenia w obronie firmy i bezustannie kłapiesz dziobem! :))

@Hanna-pracownik-Somfy

Obserwujesz temat opinii o pracy w firmie Somfy, więc mogę przypuszczać, że masz jakieś informacja o tym miejscu pracy. Czy wiesz może, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w tej firmie? Są potrzebni jacyś nowi pracownicy? Zachęcam Cię do odpowiedzi w tym wątku.

df

czy coś się poprawiło?

Hanna

@Greta, wątek forum dotyczy opinii na temat pracy w firmie Somfy, dlatego jestem zaskoczona tym, że ktoś wypowiedział się o innej firmie, więc chciałabym zaznaczyć, że wątek dotyczy opinii o firmie Somfy, dlatego, proszę, aby wypowiadać się tylko i wyłącznie na temat tej firmy.

Wiec zacznie tak praca jak praca jak chce ci sie robić to będziesz robić nigdzie nie jest idealnie. Przerwy normy wyjścia na papierosa czego jeszcze brak... Chcesz iść wyżej rob swoje a nie. P..... Glupot wyplacalni są umowy dają wiec czego (usunięte przez administratora) bo nie kumam nigdy wam bic nie będzie pasował o dlatego ze tylko pieedokicie tu głupoty... Do roboty sie wezcie... Banda idiotów...

Hanna

@haha, jeżeli masz inne zdanie na temat pracy w tej firmie, aniżeli użytkownik @Lt to należy napisać swoje zdanie na ten temat w sposób spójny i zrozumiały. W swojej wypowiedzi dodatkowo użyłeś słowa, którego zabrania się używać na forum publicznym. Zapoznaj się z regulaminem, który obowiązuje uczestników dyskusji https://www.gowork.pl/regulamin @Lt, czy możesz swoją opinię uzupełnić o to, jak wygląda praca na produkcji w firmie Somfy pod względem godzinowym? Typowy dzień pracy trwa 8, czy może 10 godzin? W trakcie dnia jak wygląda kwestia przerw? Opisz, jak to wygląda szczegółowo. @Snake, dlaczego tak uważasz? Masz inne zdanie na temat pracy w firmie Somfy? Jeżeli tak, to podziel się swoimi doświadczeniami w tym temacie.

Lt

Niepołomice sopem Super firma jak się chce robić to będziesz robił... Kadry zawsze pomocne.. P. Sadowska (usunięte przez administratora) pomocna babka dobre serducho ma i szanuje ludzi caluski dla niej Szkoda ze brygadzistka Edyta odeszła to była babka równa zawsze pomogła a jak było gorąco i mdleli luzie tylko ona każdym się zaopiekowała nikogo bez pomocy Nir zostawiła.. Pozdrowienia dla zjebistej naprawdę babki Edytko wracaj do nas na Lt60

haha
@Lt

hahahahahahahahaha GOOD JOKE :) ta firma ma ludzi w (usunięte przez administratora)

Snake
@haha

Masz rację , ja myślę że tu ktoś sobie słodzi firmie jak i sobie????czyżby ktoś chciał wrócicz powrotem do pracy, zzagranica się znudziła albo nie wypaliła???

Hanna

@Lt, dziękuję za Twój wpis na temat pracy w firmie Somfy. Czy możesz bardziej szczegółowo przedstawić najważniejsze aspekty pracy, które można spotkać w tej firmie? Jak ocenisz poziom wynagrodzeń na zajmowanym przez Ciebie stanowisku? Poza stałą stawką wynagrodzenia można liczyć na ewentualne dodatki, które podnoszą końcowe wynagrodzenie? Jak ocenisz współpracę pomiędzy kadrą pracowniczą? Napisz, jak oceniasz to miejsce pracy.

Lt
@Hanna

Witaj praca jak wszędzie ciężko i lekko jak chce się robić to nie będziesz narzekać. Owszem ma zna dostać premie... A kadry super z każda można dogadać się super ekipa. Na produkcji pracuje źle nie jest. Było by lepiej jak by Edza wróciła ona była za pracownikami kazdy mógł na nią liczyć. Choć z poczatku kazdy myślał ze będzie do (usunięte przez administratora) Ale okazała się najlepsza brygadzistka jaka firma mogla mieć....

Czy tylko narzekać potraficie?

Wiktor

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować??

poiu
@Wiktor

Ja tez zastanawialam sie czy nie aplikowac. Niestety okazalo sie ze atmosfera tylko pozornie wyglada ok. Tak naprawde jak sie dowiadzialem wcale tak fajnie nie jest. Normalka sa zle zachowania opisane na forum ponizej. Wiec dalam spokoj :)

qwerty

atmosfera coraz gorsza, wazelina coraz wieksza az niedobrze patrzec. wstyd!

Hanna

@f5f czy miesiąc dla Ciebie to szybki czas na odpowiedź? Wydaje mi się, że nie. I to według tego rozumowania powinno właśnie Ci potwierdzić, że nie jestem pracownikiem firmy Somfy. Zainteresowany pracą lub pracownik zapewne odpisałby Ci nawet na drugi dzień.

YYY
@Hanna

Tak patrze z boku na twoje wypowiedzi i widze ze nie odpuszczasz :D przegladam opinie o roznych pracodawcach i pierwszy raz spotykam się z sytuacją w ktorej osoba jak sama mowi mianuje sie byc moderatorem forum danej firmy nie bedac jej pracownikiem ;)))) niby bezinteresownie ;))) i do tego odpisuje na kazdy komentarz ktory sie pojawia - szczegolnie malo przychylny. Dobre dobre :D :D ale tak to juz jest....wiesz dlaczego dzwon glosny......? bo w srodku jest pusty! Uwaga mierzymy czas odpowiedzi 3,2,1.....START!

ccc
@Hanna

Aktualnie nie ma odpowiedzi od uzurpatora-moderatora czyli M.W. z firmy Somfy bo jest na urlopie za granicą ale niedługo wraca i z pewnością znowu będzie "moderować z zaangazowaniem" sumiennie wywiazujac ze swoich obowiazkow :)))

Hanna

@Forumowicz myślę, że źle mnie zrozumiałeś, bo nie miałam na celu nikogo atakować i uciszać głos z Internetu odnośnie firmy Somfy. Jestem totalnie obiektywna, bo nie mam związku z firmą. Tylko moim zadaniem jest pilnowanie, by tok dyskusji nie łamał regulaminu i był merytoryczny, dlatego chcę, żeby Wasze wypowiedzi zawsze były uargumentowane i nie łamiące regulaminu. Nikomu nie zabraniam pisać negatywnych komentarzy. Ważne, by były prawdziwe i merytoryczne.

f5f
@Hanna

hehe...jak osobe ktora nie jest pracownikiem lub innym dzialajacym w interesie tej firmy cos za szybko odpowiadasz :)) i dodatkowo udzielasz sie tylko w tym temacie :)) ciekawe jak szybko teraz odpowiesz.

...
@f5f

Zgadza się - Hanna jest pracownikiem firmy SOMFY :))))

Hanna

@27478 nie jestem aktualnym pracownikiem, ani nie byłam nigdy pracownikiem firmy Somfy. Nie zależy mi też na tym, by pojawiały się tutaj tylko dobre opinie o firmie. Jestem moderatorem forum gowork.pl i chciałabym, żeby był przestrzegany regulamin i wypowiedzi były prawdziwe i merytoryczne, żeby pozostali użytkownicy mogli z nich wyciągnąć jak najwięcej. I nie możesz mi zabraniać się wypowiadać. Tobie może to przeszkadza, ale mam za zadanie pomagać użytkownikom poprzez formułowanie takich pytań, na które padają merytoryczne wypowiedzi.

Forumowicz
@Hanna

Ze sie wtrace do tych twoich wypowiedzi. Faktycznie to wyglada podejrzanie skoro „ciagle masz cos do powiedzenia” przy kazdej niepochlebnej wypowiedzi. Jakos nie da sie zauwazyc ze jako moderator (cokolwiek to znaczy) wypowiadalas sie wczesniej i w innych sprawach. Nikt ci tutaj nie zabrania wypowiadania sie ale skoro atakujesz kazdego i to bardzo aktywnie kazdego mowi cos przeciw firmie to sie nie dziw ze ludzie sie zastanawiaja na twoimi wypowiedziami, kim naprawde jestes i jakie sa cele ktorymi sie kierujesz. A dodatkowo zgadzam sie ze glosu internetu nie uciszysz - najwyzej spowoduje to jeszcze wieksza liczbe komentarzy.

Hanna

@000 jakie zachowania świadczyły o tym, co zarzucasz firmie? Czy Twoim zdaniem nie było szansy na awans bez znajomości? Może to czysty przypadek, że takie osoby awansowały, a same mimo wszystko zapracowały na ten awans w Somfy?

@Hanna

czy ty jestes aktualnym pracownikiem ktoremu zalezy aby opinie na temat firmy byly tylko dobre i starasz sie atakowac wszystkich ktorzy nie wypowiadaja sie ze jest super? czy jestes osoba oplacona przez firme ktora ma takie zadanie? czy nie rozumiesz ze twoja aktywnosc powoduje takie wlasnie podejrzenia? nikt nie bierze tego co piszesz serio i kompromitujesz sie tym? czasami po prostu lepiej sie nie odzywac bo skoro jest to juz kolejna opinia to cos w tym co ludzie pisza prawdopodobnie jest, a glosu internetu i tak nie uciszysz. zatem przestan sie odzywac bo takie glosy jak twoje po prostu sa podejrzane.

Pracowałam w tej firmie i powiem tak opakowanie, kolorowy papierek, działania PR które buduje firma daleko odbiegają od rzeczywistości, która od wewnątrz firmy wygląda zupełnie inaczej. Relacje miedzy ludzmi są jak wszędzie, ale generalnie nepotyzm, układy i znajomości są podstawą obsadzania stanowisk, promocji i egzystencji w tej firmie - zainteresowani widzą o co i kogo chodzi. Najbardziej faworyzowani sa ci ktorzy wez ogródek włażą nie powiem gdzie ale z pewnością co bardziej domyslni się zorientują....

Zostaw merytoryczną opinię o Somfy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Somfy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Somfy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Somfy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Somfy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Somfy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Somfy Sp. z o.o.