Opinie o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Somfy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Somfy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Somfy Sp. z o.o. w Warszawa

Hanna

@000 jakie zachowania świadczyły o tym, co zarzucasz firmie? Czy Twoim zdaniem nie było szansy na awans bez znajomości? Może to czysty przypadek, że takie osoby awansowały, a same mimo wszystko zapracowały na ten awans w Somfy?

@Hanna

czy ty jestes aktualnym pracownikiem ktoremu zalezy aby opinie na temat firmy byly tylko dobre i starasz sie atakowac wszystkich ktorzy nie wypowiadaja sie ze jest super? czy jestes osoba oplacona przez firme ktora ma takie zadanie? czy nie rozumiesz ze twoja aktywnosc powoduje takie wlasnie podejrzenia? nikt nie bierze tego co piszesz serio i kompromitujesz sie tym? czasami po prostu lepiej sie nie odzywac bo skoro jest to juz kolejna opinia to cos w tym co ludzie pisza prawdopodobnie jest, a glosu internetu i tak nie uciszysz. zatem przestan sie odzywac bo takie glosy jak twoje po prostu sa podejrzane.

Pracowałam w tej firmie i powiem tak opakowanie, kolorowy papierek, działania PR które buduje firma daleko odbiegają od rzeczywistości, która od wewnątrz firmy wygląda zupełnie inaczej. Relacje miedzy ludzmi są jak wszędzie, ale generalnie nepotyzm, układy i znajomości są podstawą obsadzania stanowisk, promocji i egzystencji w tej firmie - zainteresowani widzą o co i kogo chodzi. Najbardziej faworyzowani sa ci ktorzy wez ogródek włażą nie powiem gdzie ale z pewnością co bardziej domyslni się zorientują....

Hanna

@Nick a kontaktowałeś się z pracodawcą bezpośrednio w sprawie ofert pracy? Zawsze warto jeszcze próbować w ten sposób szukać pracy. A nawet, gdyby już nikogo firma Somfy nie szukała to pewnie zostawią Twoje CV w bazie i przy kolejnej rekrutacji wykorzystają. To jak spróbujesz się z nimi skontaktować?

Czy Somfy nie ma aktualnie żadnych ofert pracy? Może ktoś słyszał i mógłby podpowiedzieć jakieś informacje? Mam dobre opinie o firmie i dlatego zamierzam aplikować do Somfy. Trochę martwią niektóre wpisy ale w sumie są bardzo różne i nie wiadomo co jest prawdą?

Pracownik Biurowy

ROZMOWA BYŁA PRZEPROWADZONA PROFESJONALNIE ALE NIE MAM ZNAJOMOŚCI ŻEBYM MOGŁA BYĆ PRZYJĘTA

CZY LUBIĘ PRACOWAĆ

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Jacek

Powiem Wam, że dość mało słyszałem w życiu o Somfy i dlatego jestem bardzo ciekawy jak się tutaj faktycznie sprawy mają, mam nadzieję, ze dość dobrze, bo chciałem wysłać CV do nich, bo podobno mają umowy o prace?

×

Tyle juz lat w tej firmie w Warszawie i jest coraz gorzej. Lizusostwo, donosicielstwo, wazeliniarstwo, obrabianie d, zero porzadku i brak kompetencji. To tak pokrotce!

Co słychać nic się tu nie dzieje żadnych nowych niusów?

stara

Długo nikt nie pisał bo było w firmie spokojnie a tu mamy wyższe normy za ta samą kasę teraz to pampersa bedzie trzeba założyc zeby je wyrobic. W drugi dzień każa zrobic nową normę mysla ze my niewolnicy. Juz sie przekonali ze nawet z agencji chętnych nie maja ciekawe kogo obstawią nowymi liniami chyba musza ludzi z klonowac...a co na to panie z biura

Nowa

Pracuje w tej firmie od niedawna i robota może nie była by zła gdyby nie pewna pani ze statorów co nosi sie jakby nie wiadomo kim była...wiele osób przez nią sie zwolniło bo nowy lider jest spoko...Pewnie wszyscy wiedza o kogo chodzi Pani M.

@Nowa

czytaj ze zrozumieniem poprzedni post. opinie o sopem w watku sopem http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,984294 a twoje zale nie zasluguja na to by nawet tam znalezc sie (sorry nie mam polskiej klawiatury)

HR

Dziękujemy wszystkim za wystawienie komentarzy i wyrażenie swojej opinii na temat Sopem. Chcielibyśmy się odnieść do nich , tak by nikogo nie urazić a zachęcić tych którzy się wahają czy podjąć decyzję o związaniu się z nami. Sopem istnieje w Niepołomicach zaledwie od dwóch lat. Pracujemy w nowoczesnych i schludnych warunkach. Oferujemy komfortowe warunki socjalne z zapleczem takim jak kantyna, szatnie czy czyste miejsca pracy. Jesteśmy firmą stabilną, energicznie rozwijającą się równocześnie uczącą się na własnych błędach. Nie wszystko funkcjonuje tak jakbyśmy tego chcieli , ale z każdej trudnej sytuacji staramy się wyciągnąć wnioski ,by uniknąć ich w przyszłości. Nieustannie dążymy do poprawy warunków pracy. Istotne są dla nas głosy naszych pracowników , słuchamy i sukcesywnie wdrażamy nowości . Warto tutaj wspomnieć ,że na życzenie pracowników od tego roku wprowadzono nowy system wynagradzania. Oczywiście, nie wszystkie prośby jesteśmy w stanie spełnić , ale ważny jest dla nas faktchęci budowania zespołu.Posiadamy opiekę medyczną , karty Multisport, bilety do teatru, ale także organizujemy corocznie bal dla pracowników czy Dzień Rodziny. W takich dniach jak Dzień Kobiet ,Mikołajki ,Tłusty Czwartek etc. Sopem również pamięta o swoich pracownikach. Przedświąteczne spotkania Bożonarodzeniowe z paczką upominków czy Wielkanocny poczęstunek też podkreśla ,że pracownicy i wspólne spotkania są ważne dla Sopem. Nie zgadzamy się na anonimowe oskarżanie i obrażanie naszych pracowników, a także na stosowanie anonimowych wulgaryzmów względem nas, naszych kolegów czy zakładu pracy! Zachęcamy do rozmowy i otwartości z bezpośrednimi przełożonymi lub pracownikami działu personalnego. Dla Was jesteśmy tutaj i z Wami chcemy rozmawiać!! Czekamy na Wasze pomysły i propozycje a także na uwagi , konstruktywną i prawdziwą krytykę. Prosimy o wpisywanie komentarzy dotyczących nas na forum Sopem Niepołomice http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,984294 a nie Somfy Warszawa. Pozdrawiamy , Dział Personalny.

Wifi

I nie mam zamiaru zmieńiac płyty !! Niech zmienia pracownicy techniczńi bo traktują nas jak swińie . Ale to nie długo . Jaki kram taki pan !!!!!!!!!!

Sima

To teraz przegiołeś ! Nie wiesz jak nas motywują do pracy. Właśnie nam obcieli premię kwartalną za niechorowanie. Bo zbyt dużo ludzi chorowało. Wiec ci którzy przez kwartał zapier...... dostaną tylko 200 zł brutto. I tak jest zawsze dostają po (usunięte przez administratora) ci którzy się starają.

Wifi

Kiedyś było inaczej moze nie najlepiej ale inaczej .Teraz zrobił sie syf . Pozatrudniali jakichś pociotków którzy przyczynili sie do zwolnienia sie pożądnych pracownikow , a oni nasciagali swoich i poupychali gdzie sie da . Ta firma powinna nazywać sie "tevaleo" i spółka . Odradzam

groch z kapustą
@Wifi

nie masz nic więcej do powiedzenia? zmień w końcu płytę! co Cię boli Teva czy Valeo? Jedne z największych jeśli nie największe firmy w małopolsce (produkcyjne) ze strukturami rozbudowanymi tak, że dla Ciebie tydzień to mało, żeby to zrozumieć. Przychodzą bo są dobrzy, albo bo lepszych nie było. Jak masz zajebistego kuzyna to przyślij go na technika albo jakościowca - gwarantuje, że przyjmiemy. Pozdrawiam i życzę upuszczenia jadu, bo się wrzodów nabawisz......

@groch z kapustą

To jesli największe jak nie największe firmy w malopolsce to po co przychodziliscie do S.o.p.e.m ? Trzeba było zostać w swoich konsorcjach i gigantach waszej małej małopolski . I psuć tam dalej a nie tu . A jesli chodzi o produkcje to chyba od waszego valeo i waszego tevy to firma na przeciw nas jest od was większe która produkuje karmę dla zwierzęta . Masakra do ludzi .oni nawet nie maj obywatelskiego sumienia tylko walczą o swoje zarobki .hahaha Chcecie to macie była niezła ekipa przyszedl jeden z kierownictwa i tak robił żeby sie wszyscy zwolnili . A potem swoich zatrudnił.! Dziewczyny czy wy tego nie widzicie ? Pasuje wam ta zgraja i ten co nazywa sie erotoman gawędziarz ?

Star

Firma w Niepołomicach jedna wieka porażka w jakiej pracowałam i o jakiej słyszałam.Arabów powinni zatrudnić do tego obozu za te 1300.Albo te gwiazdy z biura dać na produkcje żeby je troche dotrzeć i pokazać co to jest praca,a nie siedzenie za biureczkiem i picie kawki i wyśmiewanie się z ludzi!!nikomu nie polecam ludzie trzymajcie się z dala od tego SYFU.

Żaba

Do "Gospodyni" To może zacznij sypać nazwiskami to będzie wiadomo na kogo uważać i od kogo trzymać się z daleka.

Wasz Pan

Ja rzucam tą pracę :(

Wasz Pan

a kto dostał ostatnio premię?????

Gospodyni

A kozy mi nikt nie znalazł :( to smutne ze potraficie sie obrażać opluwać i szargać swoje nazwiska . A nikt konika mi nie poszuka :( znaczy koza samiec , to chyba nie konik albo kozy syn to byk albo nie wiem . Chyba uznacie mnie za tępą . Moze jestem tępa ale jak przychodzi do mnie technik mechanik i pyta sie czy mam okres to chyba lekka przesada !!!! Zbudował se pan stado to se pan tego stada pilnuj !! Bo jak was tam w tej farmakologicznej firmie doili niebieskimi tabletkami to sobie kolegów pilnuj !!!!!!!!!! Jeszcze raz taki wybryk a pójdę nazwiskami !!!

@Gospodyni

no to dawaj......

xyz

Jak ktoś śledzi to forum to doskonale wie że te opinie są o firmie SOPEM W NIEPOŁOMICACH,firma porażka,porażka,najgorsza w strefie....

SOMFY

Masz 100% racji, ale... Kto Wam robi audyty Francja czy Warszawa? Jak popatrzysz sobie na nazwę forum to zobaczysz, że jesteś na konkretnym forum Somfy Sp.z o.o. czyli SOMFY Warszawa. Po to ktoś zakłada forum aby można było się na nim wypowiadać w konkretnym przypadku, jak tego nie pojmujesz to przeczytaj regulamin. W innym przypadku taki rodzaj dyskusji nie ma sensu. Jeśli ktoś będzie szukał pracy w Warszawie to przeczyta te "komentarze" i zdobędzie info na temat całkiem innej organizacji. To forum nie jest po to aby "gnoić" całą firmę Somfy, ale po to aby dać komuś jakąś wiedzę na temat konkretnego oddziału. Jeśli chcesz pokazać światu, że francuska firma Somfy jest jaka jest na przykładzie spółki Sopem to załóż forum SOMFY (bez dopisku Warszawa czy Sp. z o.o.) - takie forum będzie wtedy właściwe.

Zostaw merytoryczną opinię o Somfy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Somfy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Somfy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Somfy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Somfy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Somfy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Somfy Sp. z o.o.