Opinie o Hotelik nad Mrogą Hotel Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Alpol S.C. w Rochna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hotelik nad Mrogą Hotel Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Alpol S.C., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hotelik nad Mrogą Hotel Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Alpol S.C. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotelik nad Mrogą Hotel Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Alpol S.C. w Rochna

Były pracownik kuchni . Nowy wpis

Niestety Hotel - P.H.U. "ALPOL" S.C. BARBARA ADAMSKA BOGUSŁAW ADAMSKI TOMASZ ADAMSKI - Hotel nad Mrogą*** w Rochnie - jest firmą , którą wszystkim odradzam - szczególnie dopóki głównym zarządcą jest pan. (usunięte przez administratora) . Firma nie wypłaca wynagrodzenia pracownikom na czas , zalega nawet 4 miesiące z wypłatami pomimo umowy o pracę bądź umowy zlecenia . Większość pracowników zwalnia się tylko ze względu na brak terminowych wynagrodzeń . Pracodawca bardzo narusza kodeks prawa pracy . Byli pracownicy walczą do dziś dzień o zaległe wynagrodzenie . Atmosfera jak i ludzie pracujący w hotelu są jak najbardziej pozytywne , bardzo fajnie pracowało się w tym hotelu - lecz niestety nikt nie przychodzi do pracy charytatywnie .

admin

Wiesz jak wygląda atmosfera pracy w firmie Hotelik nad Mrogą Hotel Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Alpol S.C. ? Wiesz czy pracownicy są dla siebie pomocni czy raczej każdy radzi sobie sam? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Hotelik nad Mrogą Hotel Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Alpol S.C. - Rochna

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Hotelik nad Mrogą Hotel Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Alpol S.C.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 233 060
  2. GoWork.pl 3 490 290
  3. olx.pl 3 219 750
  4. jooble.org 2 432 754
  5. indeed.com 2 324 052
Hotelik nad Mrogą Hotel Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Alpol S.C.
Przejdź do nowych opinii