Opinie o DUHABEX Sp z o.o. w Trzebinia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DUHABEX Sp z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DUHABEX Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUHABEX Sp z o.o. w Trzebinia

Gruby

Witam,planuje podjąć pracę w tej firmie może ktoś z pracujacych kierowców podrzucić jak faktycznie jest w tej firmie .

Alojz
@Gruby

Wypłata zawsze na czas a jakieś niewyjaśnione sytuacje i plotki ciagle się zdarzają , lepiej stać weekend na bazie w Rotterdamie niż Goch

Pączek
@Alojz

A to już zależy komu co bardziej pasuje. Osobiście wolę stać na Groch. @Gruby finansowo jest ok, pieniądze zawsze na czas na koncie. Atmosfera jest OK. Wiadomo jak to w dużej firmie nie wszyscy muszą się kochać, ale szanujemy się na wzajem. Charakter pracy zależny od tego pod jaką spedycję się trafi i czy kontenery czy plandeki. System standartowo 4/1, tydzień w domu od soboty do soboty chyba że zaprowadza się ciągnik. Ja nie narzekam.

Beny

Wiem jedno,P.Slawomir prezes to gość A reszta ...

bartolomeo

Zastanawiam się nad przyczynami tego milczenia. Interesuje mnie również praca i warunki.

Julita

@Przemek dziękuję za informacje. Informacja na stronie jest jednak dość ogólna - czy ktoś może zna warunki zatrudnienia dla kierowców na terenie UE? Opinie aktualnych bądź też byłych pracowników DUHABEX będą dla wielu osób znaczącą pomocą w podjęciu decyzji o wysłaniu swojego cv.

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca kat. C+E oraz z podstawowym ADR oferowane przez firmę DUHABEX Sp z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Julita

@Przemek, czy ta tendencja utrzymuje się nadal? Na stronie Duhabexu-u nie ma na ten temat informacji, ale może Ty posiadasz aktualne? Wcześniej @anonymous, pisał, że nie ma problemu z wypłatami, więc dobrze byłoby mieć informacje o rekrutacji. Zatem czy jest prowadzona aktualnie jakaś rekrutacja?

@Julita

Tak Julita, na tej stronie jest informacja : http://www.duhabex.pl/news/rekrutacja-trwa/ / zapraszam do kontaktu, odpowiemy na Państwa pytania. / Pozdrawiam

Janek

Czy firma potrzebuje w dalszym ciągu kierowców? Jakieś dodatki są w firmie?

@Janek

Witam. Tak związku z powiększaniem taboru firma potrzebuje kierowców.

Moje pytanie czy przyjmują świeżo po kursie , bez doświadczenia?

@Zainteresowany

Witam. Ze względu na specyfikę naszego transportu preferujemy kandydatów już doświadczonych. Pozdrawiam

@Przemek

Dziękuję za odpowiedź.

Iro
@Przemek

A doświadczonego przyjmą?

Jako były pracownik Duhabex mogę z czystym sumieniem napisac:Tak kasa się zgadza i wypłacana jest na czas,nieraz jest prośba o pozostanie na kolejny tydzień ale gratyfikowana:wiec nawet kierowca bez doświadczenia A ogarnięty poradzi sobie z tą praca

Cichy

Witam. Podstawa 1800. Nie ma problemu z tacho, 2100km tygodniowo. Zawsze jest 4/1. Nie przeciągają. Całość na konto idzie. Papiery dosyłasz do firmy nie musisz jeździć. Średnia pensja 7200 na konto.

@Cichy

Teraz nie ma już kierowcy który za 27 dni pracy zarabia mniej niż 2000 Euro netto

K1mb0

Do Gazela : Chciałbyś mieć takie osiągniecia jako kierowca jak ten piesek biurowy. Nie wiesz o kim piszesz a myślisz że jesteś największym the beściakiem pod słońcem. // ponadto Pan nawet nie zna geografii Polski i nie ma pojęcia nawet o tej firmie. Pewnie słyszał z opowieści parkingowych. Polecam sprawdzić gdzie to jest ( mapy google ) .

Jastrząb

Czy warto, zawsze warto, mają szeroki zakres wyboru rodzaju pracy, plandeki, kontenery... dla każdego coś miłego, na plandekach jeździłem na Włochy, Szwajcarię, UK, Niemcy raz wpadła Hiszpania, na kontenerach też ok :-) więc co kto chce to ma ;-) Pozdro

Julita

@Kierowca - obrażanie innych użytkowników czy osób zatrudnionych w firmie jest niezgodne z regulaminem korzystania z forum. Warto dzielić się opinią o pracodawcy, jednak zachowując merytoryczny charakter wypowiedzi i jej kulturalny ton.

Julita

Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia z DUHABEX Sp z o.o.? Jakie warunki zatrudnienia są proponowane? W sieci pojawiło się kilka ofert skierowanych do kierowców - czy warto aplikować?

Przemek

Może Pan się podpisze ? / W jedną stronę to fajnie pisać bo się zostaje anonimowym ale pomówienia są karane więc proszę pisać.

Niks

Z tego co wiem, to Kierowca kat. C+E oraz z podstawowym ADR się przyda z całą pewnością, są ogłoszenia coraz nowsze i niezłą kasę za to dają z tego co wiem

Przemek

Do tańczący : witam serdecznie, kasa się zawsze zgadza, 27,5 dnia i ani 0,5 dnia więcej ani mniej, nie trzeba dojeżdżać się rozliczać do Trzebini. Podstawa najniższa. Do gazela finansowa : Witaj, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że takie osiągnięcia nie są byle czym i wynikają nie tylko z rozwoju firmy ale całokształtu, Duhabex dostał 3x Diamenty Forbes / a każde diamenty to co najmniej 30% rozwoju firmy w stosunku do poprzedniego roku. Więc trudno jest dostać wyróżnienia gdyby firma wyzyskiwała pracowników oraz łamała przepisy, trzeba zdrowo pomyśleć, dodam że Duhabex jeździ 90% tylko po zachodzie więc każde łamanie przepisów tam jest 1000% droższe niż łamanie przepisów PL. Jaką firmę stać by było na to? Maniek : Witaj, masz rację że zwracają za dojazd do firmy. Fans : zgodzę się że są pracodawcy którzy płacą więcej, natomiast tutaj jest tyle ile c proponują zawsze na czas, bez obciążeń , weksli itp. Myślę że trochę przybliżyłem temat. Pozdrawiam

gazella finansowa :)

majkel just fajf heh a widzisz tutaj kogoś na tym forum kto narzeka ? bo ja nie, teraz każda firma na ścianie ma te diamenty w oprawce gazelle biznesu i jest w gazecie forbes, jeżeli nie masz nic konkretnego na temat firmy do powiedzenia a jak widać za wiele nie napisałeś także poczytaj forbesika, P.D., tańczący z czaplami napisał kilka konkretnych pytań, lepiej byś odpowiedział piesku pana biurwowy by zachęcić kilku nowych ewentualnych przyszłych a nie forbesami pana swego sławisz :)

tańczący z czaplami ;)

Hej Koledzy, jak sytuacja w Duhabexie, ile wynosi podstawa netto ( na rękę), czy tacho czyste? diety się zgadzają tak jak oferują w ogłoszeniu o pracę?, czy system 4/1 jest u nich przestrzegany?, czy po 4 tyg pracy jest namawianie na następny lub bardziej nie mile typu ala tani szantaż? czy umówiona kasa się zgadza? i czy jest w całości na koncie w umówionym terminie a i sprawa istotna czy papiery się wysyła do firmy i czeka na wynagrodzenie na konto czy trzeba jeżdzić za każdym razem po 4 tyg pracy do firmy do Trzebinii by się z nimi rozliczać? np ja jestem z okolic dolnego śląska i ogłoszenie o pracę także jest dla osób z tego regionu a nie wyobrażam sobie za każdym razem po 4 tyg pracy jeszcze zasuwać i tracić czas aby się rozliczać do jakiejś trzebinii na górny śląsk albo po kase pod stołem za ala diety bo to jest zwykłe zacofanie proszę o konkretną opinię pozdrawiam

m

w punktacji w skali od 1-10 . daje -5 .

Zostaw merytoryczną opinię o DUHABEX Sp z o.o. - Trzebinia

• Jak się pracuje w DUHABEX Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DUHABEX Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUHABEX Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 91 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DUHABEX Sp z o.o.
4.3/5 Na podstawie 97 ocen.

DUHABEX Sp z o.o.