Opinie o Firma Handlowo - Produkcyjna Piotr Ciuła w Libiąż

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Handlowo - Produkcyjna Piotr Ciuła. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Handlowo - Produkcyjna Piotr Ciuła o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obiekty kultury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo - Produkcyjna Piotr Ciuła w Libiąż

Ania Nowy wpis

Od czego zależy premia?

Rozczarowana

Nie wiem jak określić tego pracodawcę...na początku było w porządku, płacił terminowo, czasem był miły, czasem w drugą stronę. Koleżanki z pracy często źle o nim mówiły, ja mówiłam, że tak, że czasem bywa zgryźliwy, sfrustrowany, że są dwie strony medalu... Jednak po pewnym czasie, sama zaczęłam dostrzegać to co mówiły. Jako ekspedientka nie wolno Ci siedzieć, nie masz krzesła by nawet na 15 minut odpocząć, przerwy nie masz, bo jak mawia szef: to nie produkcja. Jeśli masz na swoim stoisku wysprzątane i na chwilę widzi, że stoisz, idziesz ciąć kółka z kartonów do wafli andrutowych( takie podkładki do wafli bo trzeba, bo nie ma kto tego robić, zamówić nie można, bo jak się nie płaci kontrahentom to tak jest). Pracujesz 6 dni w tygodniu, oficjalnie masz sobotę do wybrania, nieoficjalnie nie masz. Za sobotę płaci jak za każdy dzień. Pracując jeden miesiąc wszystkie soboty dostałam za 5 sobót 36zł....Ciąglę coś nie pasuje, potrafi ubliżyć pracownikowi przy klientach....płaci minimalnie....można powiedzieć, że robimy wszystko. Nie wiem ilu pracowników już tam pracowało, ale na prawdę jest to spora ilość. Gdyby to była jakaś "sieciówka" albo coś w tym stylu to bym się nie zdziwiła, a to mała firma, w sklepie 4 osoby zatrudnione, na waflach na produkcji 4-6. Nie powinno tak być. Szefem jest człowiek, który z racji innego zawodu( organista w kościele) reprezentuje dobre wartości, powinien szanować człowieka, jego czas. Niestety nic z tych rzeczy u tego człowieka nie ma. Rozczarowałam się. Ludzie się u niego zwalniają w tak szybkim tempie, że co chwile jest ktoś nowy na sklepie. Na stanowisku kosmetycznym są produkty przecenione 50%, które są z roku UWAGA!! 2010, 2011, 2012, 2013. To nawet na przecene się nie nadaje...a renament jest najlepszy. Idziesz do pracy na 9.00 pracujesz normalnie, ruch spory bo to po świętach, zmykasz sklep i masz już dość o 17.00, ale wtedy zaczyna się liczenie i spisywanie....i wracasz ok 23-24. Następnego dnia tak samo, i tak prz

rew Nowy wpis
@Rozczarowana

prawda

qiuuus Nowy wpis

polecam serdecznie firmę Piotra Ciuły, miły sprzedawca i odpowiednie usługi hydrauliczne na odpowiedni termin... gorąco polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo - Produkcyjna Piotr Ciuła - Libiąż

Firma Handlowo - Produkcyjna Piotr Ciuła