Opinie o Dawid Chlebowski Power Green w Oświęcim

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dawid Chlebowski Power Green. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dawid Chlebowski Power Green o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawid Chlebowski Power Green w Oświęcim

Po komentarzu klienta widzę, że w firmie funkcjonuje biuro obsługi klienta. Chcialabym tam dostać się do pracy, chętnie bym się do branży fotowoltaicznej załapała. Jak często szukają do was, będą niedługo nowe rekrutacje? Jak w ogóle wygląda praca w tym dziale, chodzi bardziej o obsługę zapytań klientów czy o sprzedaż?

Adam Nowy wpis

Witam. Oto moje spotkanie z Poweer green (usunięte przez administratora) 1. Pan Dawid przyjechał na umówioną godzinę i bardzo rzetelnie doradził najlepsze miejsce na montaż, 2. Wycena instalacji przyszła na maila na czas ( z różnymi wariantami montażu), 3. W biurze obsługi klienta - panie wszystko wytłumaczyły, doradzono mi także falownik dla mojej instalacji( jest kilka typów)4. Po dograniu 4. czasu montażu, ekipa przyjechała na czas i cały montaż trwał kilka godzin zgodnie z umową. Dodatkowo zainstalowano aplikację na telefon, 5. kolejnego dnia ekipa sama przyjechała i wyregulowała napięcie ( trwało to kilka minut). 6. Miałem problemy z połączeniem wifi między falownikiem a routerem. Kilka porad Pana Dawida i problem zniknął. 7. Wszystkie dokumenty na czas ( tylko Tauron robił problemy)Zainteresowanie klientem do samego końca (p. Dawid interesował się zwłoką Taurona - nie musiał bo przecież swoją robotę wykonali do końca). Podsumowując: Firma rzetelna, szybki i profesjonalny montaż, pełna dokumentacja i załatwianie spraw z elektrownią do samego końca (nie zostawiają klienta samemu sobie). Bardzo polecam Zupełnie nie rozumiem negatywnych opinii.

Nie polecam Power Green fotowoltaika są niewiarygodni ,nie uczciwi! ustalają co innego,a robią co innego niż było ustalone krótkimi słowy na każdym kroku próbują oszukać klienta To jest firemka takiego rodzaju ,która najpierw nałapie frajerów ,a za chwile się zwinie i nasze gwarancje długoletnie pójdą się paść

Magdalena Karnacka Nowy wpis
@Piotr

Czyżby konkurencja? Ja mogę dodać, że jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Kontakt bardzo dobry, gdy mieliśmy różne pytania po montażu firma zawsze szybko odpowiadała i doradzała. Czujemy sie super zaopiekowani mimo, że od założenia paneli minąl juz rok. Zdecydowaliśmy się na PG z polecenia (polecili nam znajomi, ale przekonały nas też same 5* opinie w Google).

Power Green Nowy wpis
@Piotr

Panie Piotrze, jeszcze nigdy nie otrzymaliśmy negatywnej opinii, jakiegokolwiek zażalenia ze strony klientów. Na innych serwisach można znaleźć wyłącznie same pozytywne komentarze na nasz temat. Bardzo prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez maila: kontakt@powergreen.com.pl z podaniem danych osoby, która podpisywała umowę :) Zweryfikujemy sprawę oraz postaramy się możliwie szybko wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy, Zespół Power Green

Mateusz

Od czego zależy premia w firmie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Dawid Chlebowski Power Green.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Maria

Polecam firmę Power Green solidne, szybkie wykonanie, miła i serdeczna obsługa . Koszty wykonania dużo niższe niż u innych wykonawców nawet spore -nie chcesz przepłacać wybierz właśnie Power Green

Maria

Polecam firmę Power Green solidne, szybkie wykonanie, miła i serdeczna obsługa . Koszty wykonania dużo niższe niż u innych wykonawców nawet w spore nie chcesz przepłacać wybierz właśnie Power Green

Zostaw merytoryczną opinię o Dawid Chlebowski Power Green - Oświęcim

Dawid Chlebowski Power Green