Opinie o Mywam Kupiec Bartold Angres sp.j. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mywam Kupiec Bartold Angres sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mywam Kupiec Bartold Angres sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy i środki transportu - produkcja rowerów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mywam Kupiec Bartold Angres sp.j. w Chorzów

Czy pracodawca Mywam Kupiec Bartold Angres sp.j. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

@Kamila

Ja z pracy odchodziłam półtorej roku temu, właśnie przez (usunięte przez administratora)i zastraszanie dyrektora, który delikatnie rzecz ujmując w ogóle nie miał wykształcenia kierunkowego w branży, stopniowo zaczął przejmować kompetencje doświadczonych pracowników i mobilizować ich do odchodzenia z pracy... Właściwie nie można się było komunikować z wyższym szefostwem, maile były podpięte pod skrzynkę dyrektora- wiem bo podczas okresu wypowiedzenia otrzymałam telefon z zapytaniem o wyjaśnienie wiadomości, która była kierowana tylko do mnie. Terminy realizacji zadań ustalane były bez merytorycznej wiedzy, nierealne do dotrzymania, mam wrażenie, że po to, żeby potem można było robić pogadanki o lenistwie na stanowisku pracy. Właściciele- super, widać, że się znają na swoich zadaniach, tylko chyba zaufali i powierzyli kierownictwo nieodpowiedniej osobie... Dlatego tak jak poprzednicy, opinia jest mocno negatywna jeśli chodzi o bezpośredniego dyrektora, natomiast może jeśli się dokona przemiana na tym stanowisku, to firma stanie się bardzo dobrym miejscem do rozwoju i pracy :)

cze, mignęła mi taka zajawka w przeglądarce z ofertą na magazyniera / serwsianta ale nie mogłem już wejść w szczegóły. W ostatnim komentarzu widzę, że ktoś o rozmowie dotyczącej pracy przy sprzedaży pisał, a jak może ona wyglądać od strony zaplecza i jak jest to płatne?

Sałata Nowy wpis

Ale (usunięte przez administratora)z tego dyrektora czy jak mu teraz prezesa. Nie wiem co wstąpiło w ludzi decyzyjnych ze go zatrudnili na takie stanowisko pewnie chęć większego zysku. Brak podejścia do kandydatów. Rozmawia o sprzedaży a na koniec ze on nie potrzebuje handlowca. Strata czasu. Gość ma w sobie coś co odrzuca. Typowy (usunięte przez administratora). Może jakieś pojęcie o finansach ma ale nie nadaje się do pracy z ludźmi. Pozdrawiam.

Nicki

Nie. Motywację traci się dość szybko w tym miejscu pracy.

@Nicki

Czemu? Co ty byś chciał, żeby co pół roku na przykład były podwyżki? Bo nie wiem czego oczekujesz i co Cię motywuje :D

Joanna
@Nicki

Długo tam pracujesz? Chciałam zanosić cv, ale trochę mnie zniechęca ten komentarz.

Mimi

Tak straszy że ich zwolni

Kamila
@Mimi

Nie pierwszy i nie ostatni szef tak robi. ;p A działa chociaż czy niekoniecznie? :/

@Mimi

Kto kogo straszy? Można jaśniej?

Kamila Nowy wpis
@Marta

Z kontekstu teoretycznie można było wywnioskować, że o pracodawcę komuś chodziło? Pytanie tylko na ile to uzasadnione mogłoby być? Do tego ostatnie ogłoszenie na administrację jakie znalazłam było wrzucone dwa lata temu. Czyli do teraz zajmuje to stanowisko ta sama osoba? Nie ma rotacji?

Były pracownik Nowy wpis
@Kamila

Klucznik

Kluczowe jest to, że jest kluczowe to, że najbardziej kluczowe w całej sprawie jest to, że dyrektor ma problem nawet że skleceniem kilku sensownych zdań

@Klucznik

I co w związku z tym? Jaki ma to wpływ na firmę i na pracowników? Czy jakoś gorzej się przez to tutaj pracuje?

Hahha
@Marta

Jeśli uważasz, że dyrektor nie ma wpływu na firmę, to masz rację. W innym wypadku uważam, że gość, który ma mnóstwo uchybień, nawet w komunikacji, moze tylko psuć

Mistrzyni - Twoja mistrzyni

TAK. Po prostu, tak - gorzej

Kamila
@Mistrzyni - Twoja mistrzyni

Ok dobra, widocznie serio to musi bekowo brzmieć jak on mówi.xd Rozumiem, że dla was to irytujące? Ale to nie jego wina przecież, chyba w firmie są ważniejsze sprawy, jak np., atmosfera i dobre zarobki. ;) Jakie aktualnie u was są stawki, coś się pozmieniało do teraz?

Czy po rozmowie w Mywam Kupiec Bartold Angres sp.j. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
ona

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną ale nie zostałam uprzedzona, że będzie przeprowadzony test. Każda szanująca się firma informuje kandydata, że będą chcieli sprawdzić jego umiejętności w danym temacie. Robi się to po to żeby kandydat mógł się przygotować i zminimalizować stres. Test powinien być przeprowadzony pod koniec rozmowy, kiedy napięcie podczas rozmowy spada plus kandydat powinienem mieć mozliwość wykonania zadań w samotności. Ostatni punkt jest bardzo ważny, ponieważ rozwiązywanie zadań pod obstrzałem spojrzeń osób rekrutujących wyczerpuje znamiona mobingu. Przyznam, ze przed rozmową się denerwowałam, bo zależało mi na tej pracy, natomiast niezapowiedziane sprawdzanie moich umiejętności ten stres pogłębiło – rozmiar klawiatury w poszczególnych urządzeniach może się rożnić nawet do 1,5 cm. Ma to ogromne znaczenie jeżeli jestesmy przyzwyczajeni do domowej klawiatury a nagle mamy pisać na obcej, gdzie już różnica 0,5 cm utrudnia plynne pisanie. Pisząc cały czas miałam w głowie,że normalnie piszę swobodnie i płynnie a tu co chwila nie trafiam w odpowiednią litere i wszyscy to widzą Pytania z perspektywy były banalne : jakieś zadania z worda, obliczenie ceny z podatkkiem plus kilka zadań powiedzmy z testów na inteligencję. Pytano również o vat na produkty medyczne ( po roku przerwy nie pamietałam) liczenie w pamięci - przyznam, że stres mnie zjadł i część pisemną, ustną położyłam – efekt domina Sama rozmowa dziwna..... szukali osoby na stanowisko, które w 80% pokrywało się z moim poprzednim, natomiast najbardziej interesowało ich moje dwa poprzednie stanowiska w których pracowałam 3 miesiące. Trzeba rachunki płacić więc nikt nie będzie siedział w jednym miejscu za marne grosze tylko szuka dalej. Zapytano mnie również o wiek – nie mam z tego tytułu kompleksów (43) natomiast żadna szanująca się firma tego nie robi, jeżeli szuka fachowca lub osoby odpowiedzialnej, sumiennej, lojalnej. Generalnia w trakcie rozmowy czułam się niekomfortowo – do tej pory mi się to nie zdarzyło i tak jak szłam z wielką ochotą tak już po rozmowie straciłam chęci Podsumowując : podczas rozmowy za wiele się nie dowiedziałam, nie podali kwoty zarobku więc nawet nie wiem czy warto było - rekrutujący również niczego się o mnie nie dowiedzieli. Po wszystkim czułam wielki niesmak - wiem jakim jestem pracownikiem, wiem co potrafię i znam swoją wartość , natomiast w trakcie rozmowy czułam się jak nieudacznik. Rozmowa była w czwartek a w poniedziałek mieli się odezwać, niezależnie od wyniku – po tygodniu dalej cisza

@ona

Dzięki za opisanie sytuacji,to sie nadaje do Pipu i moze zakrawać o nękanie...przykro mi.powodzenia w dalszym poszukiwaniu????

Ona
@Kandydat

Dla mnie to nie było nękanie ani tym bardziej sytuacja, którą trzeba zgłaszać. To raczej przykład rozmowy, w której można przegapić fajnego,sumiennego pracownika. Być może za jakiś czas firma znowu będzie robić nabór a moja historia pomoże komuś się lepiej przygotować i nie da się zjeść stresowi - pozdrawiam serdecznie

@ona

Złej baletnicy nawet rąbek u spódnicy przeszkadza ...

@ona

Napisałam poprzednią odpowiedź, bo dostałam jeszcze przed Pani rekrutacją pracę (parę lat wcześniej) i nawet nie pamiętam, czy klawiatura była taka sama, czy inna ... Popełniłam jakieś błędy, o których od razu powiedziałam przy rozmowie pod tytułem jak Pani poszedł test ... Myślę, że są to żale osoby odrzuconej, ale trzeba się liczyć z tym, że miejsce jest jedno, a kandydatów wielu.... Piszę to, żeby Pani pomóc w odebraniu porażki. Ja też nie zawsze dostawałam się na upragnioną posadę, zasada jest jedna "Niech wygra najlepszy" w tym momencie i w tych okolicznościach, nie zawsze obiektywnych ... Ja wkurzam się tylko wtedy kiedy posadę otrzymuje lub podtrzymuje osoba z polecenia lub lizus ...

Ona
@Anna

To nie żadne rozgoryczenie z powodu nie otrzymania pracy - proszę czytać ze zrozumieniem. 2 tygodnie później dostałam bardzo dobrą pracę na odpowiedzialnym stanowisku. Wybrano mnie z pośród 180 osób - dlaczego? Ponieważ rozmowa była przeprowadzona w sposób profesjonalny.

@Ona

Uzasadnienie "profesjonalna" bo dostałam pracę, czytaj ze zrozumieniem ...

@Ona

I "profesjonalna" ja mam przynajmniej imię. a ty ciągle "ona", czy może masz jakieś imię lub nazwisko, czy dalej anonim ????

yossarian

Firma o bardzo niskiej kulturze biznesowej. Przeprowadzają zdalne rozmowy w sprawie pracy, po czym nawet nie raczą skontaktować się, żeby poinformować o wyniku rozmowy (mimo wielokrotnych zapewnień). Dlatego jest to firma niegodna uwagi, od której trzeba trzymać się daleko.

Onlythelonely
@yossarian

Dokładnie, mam identyczne doświadczenia z tą firmą. Zwykli janusze biznesu bez kultury ze słomą w butach.

Nie polecac
@yossarian

Jeśli tak jest to nie polecac

Niski poziom!!! ?
@Onlythelonely

Szukają najtańszych pracowników???

Slonzok
@Onlythelonely

Jakie to zle doświadczenia?

ile osób tak miało ?
@yossarian

ile osób tak miało ? Czy powiedzieli wam konkretnie jakie warunki wam proponują? zarobki brutto? czy tylko ble ble? POLECACIE?

Po rozmowie
@yossarian

Masz jezdzic swoim autem między Częstochowa, Chorzowem a Katowicami swoim prywatnym autem. Przeciez to nie problem bo oni partycypują w kosztach benzyny. Masz ogarniać 2 systemy jakościowe plus dyrektywa MDR. Mywam KUPIEC buc. Pyta czemu masz przerwę zatrudnienia 2tyg pomiędzy dwoma umowami o pracę. Trzymać się z daleka, niezle (usunięte przez administratora) ????

Pogadane
@ile osób tak miało ?

Ignorują kwotę podana przez Ciebie na pracuj, zero odniesienia. Bedziesz pan zadowoloony????

Rekrut
@ile osób tak miało ?

Samo ble ble

@Po rozmowie

jaka stawkę zaproponowali?

Miś
@yossarian

Na jakie stanowisko aplokowałeś??

@Niski poziom!!! ?

Absolutnie nie...

Temat firmy Mywam Kupiec Bartold Angres sp.j. w miejscowości Chorzów jeszcze na wątku się nie zaczął, więc może macie jakieś aktualne info odnośnie zatrudnienia tam?

Nikos

Mamy, trzymajcie się z daleka

@Nikos

możesz coś więcej napisać??

Dawid

Jak musicie przychodzić do pracy ubrani?

Dział exportu

Czy oni często szukają do działu export? Czy te ogłoszenia się pojawiają non stop? Dlaczego? Czy poprzednio przez nich wybrani zawsze byli przez nich źle wybrani? Czy to nie jest tak, że jak się kupuje tanio, to się kupuje dwa 4azy, 3 razy? Czy oni szukają tylko low cost pracowników?

Slonskiwolk

Zarobki brutto? Rozwój? 13 pensja? 14 pensja? Zarobki jak na wschodzie ? Czy jak w Niemcach? Słonski niemiec

Zostaw merytoryczną opinię o Mywam Kupiec Bartold Angres sp.j. - Chorzów

• Jak się pracuje w Mywam Kupiec Bartold Angres sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mywam Kupiec Bartold Angres sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mywam Kupiec Bartold Angres sp.j.?

Mywam Kupiec Bartold Angres sp.j.

Mywam Kupiec Bartold Angres sp.j.