Z.P.W CHRIST SP Z.O.O

Mysłowice

Opinie o Z.P.W CHRIST SP Z.O.O

Weronika

Pracujesz w Z.P.W CHRIST SP Z.O.O? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w tym miejscu? Jakie największe plusy dostrzegacie, a co według Was wymaga zmiany?

kot

@krasnal bardzo dobrej jakości, wystarczy na dowód tego wejść na ich stronę internetową i zobaczyć jak wiele mają powaznych certyfikatów, gazele biznesu tez nie otrzymuje się ot tak na piękne oczy przecież

Sykosz

Paranoja paranoja i jeszcze raz paranoja. Aha Panie Prezesie Pogrzeb Pan w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak Pan nie masz co robić . Grzebanie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to też Praca. Mógłby Pan pogrzebać w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] innych pracowników i znaleźć różnice. Odpowiem Panu Różnicy Pan nie znajdzie, Bo każdy jest człowiekiem a Pan jest Skończonym Debilem w zarysie człowieka z Pokazem Wyżej Sram niż Dupę mam. Dziękuje za Uwag ę. Aha Uwaga tu się nic nie zmieniło

prezes

Za dużo nie piszcie, bo cenzura skasuje.Jest to firma najlepsza w europie.Zapraszam.

dziekan

ta firma to rzeczywiście dziwny przypadek, bo wydaje się , że na samym robieniu przyczep to zna się tutaj nie niewiele osób. Już może jesli chodzi o ich sprzedaż jest lepiej, ale i tutaj czasami trafiają się niezłe kwiatki. Dajcie znać czy ciągle nic się nie zmieniło i firma dalej jest tak nieogarnięta

uhm

a czy wynagrodzenie wyplacaja w terminie i czy mozna liczyc na premie dodatkowe za wykonana prace ..Jak mam sobie poradzić, na rozmowie kwalifikacyjnej jakie zadaja pytania najczesciej czy mogę liczyc na wasza pomoc w tej sprawie, może opiszecie swoje doświadczenia dot.pracy w tej firmie? dziekuje za odpoiwiedz

wujas

Ta firma to jakiś żart wysłałem zapytanie o przyczepę 2 osiowa odpisał dyrektor który chyba tak naprawdę nie wie co sprzedaje jego odpowiedzi na pytania nie są konkretne szukam osoby ktora tam pracuje i może mi cos wiecej napisać o przyczepie bardzo bym prosil o kontakt wujasbiedrona@wp.pl

Stary

Kolego 20 na godzinę to chodziło o prędkość a nie o kasę . Ale mówiąc bez żartów 20 zł na godzinę TAK ALE za GODZINĘ wypracowaną, czyli jak wypracujesz daną operację w danym czasie .

nowy do pracy

Powiedziano że 20 zł za godzinę czy to prawda ?

Stary

1200 Zapraszamy

nowy

jakie zarobki, chce isc tam do pracy ...

amonimus PO

Dziś się zwolnił kolejny pracownik z tej firmy w/g mnie jeden z lepszych. Nie będę pisał imion. Klika słow już padło tu o nim, Ja dalej pracuje i nie narzekam chociaż nie jest za ciekawie w tej firmie bo jak pisali inni ze prezes każdemu obiecuje psadke kierownika to sie robi lipa. Dzis sobie uświadomiłem że ta praca to porażka... Kurcze zwalniają się ludzie jak dziś - M. człowiek który jest inżynierem i miał plany, w/g zmienił by tą produkcję o 180 stopni a prezes miał to gdzieś. Ja tego nie rozumie dlaczego dali odejsć takiemu pracownikowi. Żenada. W Poniedziałek zaś bedzie Prezes... Rozmowa 3 godzinna . Powodzenia kolego !!! (SM ...reszta znajoma)

Andrzej

A to ciekawe z tego co czytam, z kolegom pracowalismy tam ja tylko 3 dni a kompel chyba 2 tygodnie. Praca niby na akord ale i tak nikt nie wyrabia norm ! Starzy pracownicy maja po 3600 zł ale to niszczenie człowieka po 14 godzin wyzysku, mlody ma grosze chyba ze sie lize ma maxa i da klepać dobrze po ramieniu. Dziwny kolej jak tu wspominaja na forum jest psełdonim " Szmlasek" MAriusz czarny mówią inny bo jest jeszcze inny Mariusz ciulassa , okazuje sie ze kolo ktory jest informatykiem i elektronikiem o toreym mowa na forum tu siedzi, ponoc prezes i kierownik robia sobie z niego jaja, dajam mu pare groszy za bieganie i harówkę przez cały dzien. Gosc zapiernicza ze wszystkim bo ma glowe na maxa i IQ na 100 % . ja spadalem z tej firmy i nie che. Pracuje w weglu na przeciw i zyje. pozdro hude grabaze

chromy

Ja pracowałem miesiąc i powiedziełem sobie dziekuję... Szaleństwo, syf, kiła i mogiła. Pracowałem w wielu firmach ale opowiem dziń pracy na Handlówkach - nowa hala.. Przychodzisz rano i ... pseudo sztajger Rodakos nie wie co mi dać do roboty, pytam i cisza ... dopiero gość cały w silikonie odzywa się choć to powiem Ci co robić ! Koleś wydawało mi sie ze nie ma za wiele do powiedzenia ale powiedziel konkretnie co mam robic, pakazał, opowiedział jaki ma byc efekt koncowy i wiedziełem wszystko ! Pomyślałem - majster . Dziwna sprawa po tygodniu okazało się że to zwykły pracownik w chriscie zwany robol a gość jest inżynierem Informatyki i szpecem od elektryki bo w samochodzie zrobił mi alarm mega rozbudowany w 2 godziny ! ( Serwis Audi chciał za to 4000 zł i robił by to 2 dni :)

chromiok

Ja pracowałem 2 miesiące i jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> o 7 rano na stanowisku pracy... godzina 15 a tu końca nie ma kończysz jak zrobisz wszystko w jeden dzień ! wiec normą jest praca do 19 -22, zarobki to nieporozumienie ok 1600 zl, o umowie o pracy nie ma co liczyć ... Pozdrawiam fajnych ludzi Leszka z ram, Mariusza informatyka z handlówek, Darka oraz Kreta - chłopaki uciekajccie !!!

GG

Pracowałem w tej firmie jako laminiarz. Nie powiem, przez pierwsze 3 miesiące zarobiłem dobrze, w 4 jakieś potrącenia, z którymi się nie zgodziłem-więc się zwolniłem.Atmosfera w pracy - TRAGEDIA;

zwolniłem sie

1200 zł + premia uznaniowa = ok 1600 zł

o.n.a.

Jak się chce robić to się zarobi:D

było nie milo

Pracowałem w tej firmie, Prezes obiecywał mi awans, gruszki na wierzbie, mówił ze teraz musze sie wdrozyc a po kilku miesiacach bede nad Mariuszem i Muszką w "lepie" okazało sie ze to wielki blew, ta sama gadkę mowil wszystkim , dokladnie kazdemu z tej firmy z tad bierze sie zawisc wsrod ludzi ! Ludzie mysla ze im sie uda wybic a to blew, Sa tam smieszni fani fani marki samochodów BMW na koksie- takie dzieci Marcinkowe którze gnoją ludzi starzem młodszych - ale po zawodówce trzeba sie dowartościować :-) Umowy są miesięczne , bo i tak was zwolnią :) Pozdro

dziadek13

Powiem szczerze,nie polecam tej firmy pracowałem tam i nawet starzy pracownicy mają dość. Zasady płacy a realia są całkiem inne, soboty charytatywne szef firmy cierpi chyba na zaburzenia umysłowe i wprowadza zamęt co widać po jego zachowaniu a ludzie chcący pracować i wyrobić niby normę nie dają rady.Większość tej normy to chyba właściciel ustalał przy spożyciu alkoholu i to w większej ilości zresztą wygląda na takiego .Omijajcie tą firmę z daleka szkoda czasu i zdrowia .Pozdrawiam były pracownik.

masa

poznaliśmy właściciela firmy wykonując u niego usługę.....(usunięte przez administratora)..uważajcie pracownicy i wykonawcy.....12 lat na rynku usług i nigdy nie mieliśmy problemów a u niego wszystko nie tak jak trzeba masakra...UWAGA

tosh

Witam Chciałbym odświeżyć temat... jaka jest obecnie sytuacja w firmie? jak z robota, płacą? Bardzo proszę o odpowiedzi Pozdrawiam

łysy

W tej firmie 2500 zarobisz za 12h w okresie letnim jak są zamówienia a w okresie zimowym nie licz na więcej jak najniższa krajowa.

?

masz przepracowaną daną liczbę godzin w msc jednak godziny te idą póżniej do korekty gdzie obcinana jest conajmniej 1/3 z nich i przykładowo kiedy jesteż 8 godzin na dniówce w pracy to po skorygowaniu twoich godzin wychodzi jakbyś był np 5 godz a trzy robołeś za free...dziękuję bardzo

gość

2500 ?? kto takie głupoty wypisuje?? firma oszukuje pracowników na wypłatach, nigdy nie wiesz ile tak naprawdę wyjdziesz za cały msc harówki. nie polecam tej firmy.

janko

2500 na miesiac, czy utrzymasz ? zalezy jakie masz przyzwyczajenia i zobowiązania hehe

Terminator

Firma Christ to firma przekręt.A ten niby prezes to jakiś "mutant intelektualny".Człowiek nie majacy za grosz honoru! Zyje w jakimś wymyślonym swiecie.Żenada!!!

ggf

to ze jedni zarabiaja a drudzy nie to zadna nowosc zawsze tak bylo ze placili jak chcieli mogles miec godziny wyrobione wystarczy ze raz nie zostales po godzinach to juz miales ujebane z wyplaty bo pan majster rodak podsumowal cie tak ze pan mucha nastepny szpec od siedzenia na internecie tak ci wyplate opierdolil ze masakra takze zeby w tej firmie zarobic najlepiej z niej nie wychodzic

bezinteresowny

Firma stara i nie taka zła ale wszystko zależy od zamówień.Ostatnio nie wiadomo co jest grane, jedni zarabiają a inni nie, wygląda na to że właścicielowi przestało zależeć na laminowni i przyczepach "końskich" Zarobki spadły do minimum i nie wiadomo co dalej. Jeżeli ktoś chce się przyjąć jako laminiarz to raczej zrobi błąd, no chyba że go zadowoli zarobek 1200 zł. Ludzie w firmie są pracowici i potrafią robić coś z niczego !!!! Szkoda że tak mało są informowani co do dalszej działalności i przyszłości firmy.

LL

TO ILE TAK REALNIE WYCHODZI SIĘ NA WYPŁATĘ??

ff

To są teraz przyjęcia?? tyle różnych opinii o tej firmie ,że nie wiadomo co myślec...

Dobry

no tak
@Dobry 08.04.2013 17:56
A jak tam jest z robota przez cały rok jest,czy to jest praca sezonowa,bo mam ofertę pracy w tej firmie?...

Żartujesz....

kkk

Firma spoko i da się zarobić jak się chce

yyy

Szczerze to stary pracownik ma biede tyle wyciagnac. A ty zarobisz tyle ale za 16 h tak ze nie polecam ci tej firmy.

aa

czyli jak to jest z tymi wypłatami tam??

ja
@aa 05.04.2013 08:31
czyli jak to jest z tymi wypłatami tam??

600 do 1.400 zł miesięcznie.

yyy

Co ty gosciu za bzdury piszesz 2500 chyba za 2 miesiace.

odys

zależy jaki dobry jestes i jak szybko robisz, ale 2500 na reke spokojnie wyciagniesz

gość

a średnio na miesiąc ile można mniej wiecej wyjśc na wypłate?

Zip

gość - 2013-03-29 07:32:32 Witam,mam propozycje pracy w firmie Christ,czy mógłbym sie dowiedzieć jak jest z praca tam? czy jest ona w miare stabilna?czy przyjmuja i zaraz zwalniaja?jak naprawde wygladaja zarobki?Praca jest w miare stabilna. Podstawa jest na bank, a do tego akord, więc różnie. Robota ciekawa, i można się dużo nauczyć w różnych dziedzinach (ślusarstwo, spawalnictwo, montaż, laminatorstwo-tworzywa sztuczne). A na to na co trzeba uważać, to chyba było już wymienione we wcześniejszych postach.

Snickers

Fakt, firma to nie pan (usunięte przez administratora), on jest po prostu oddaną marionetką szefa,i trzeba na niego uważać. Ma fochy jak baba, jak mu się widzi to lubi a jak mu się nie widzi to nie lubi. Lepiej kupić mu snickersa, żeby tak nie gwiazdorzył.

r

sam nie masz mozgu glupoty piszesz (usunięte przez administratora)dla dobra firmy przeciez to pracownicy stanowia ta firme wez ty chlopie lepiej nic nie pisz i nie baw sie adwokata bo ci to nie idzie zabardzo

xxx

Fakt pan (usunięte przez administratora) to kawał...... Ale bez tego pana połowa pracowników zarobiła by na pieprz do główna , a jeśli nawet (usunięte przez administratora)....... To robi to dla dobra firmy (w końcu to majster)ale jak widać bezmózgi tego nie rozumieją.

ja

po kryjomu kapujesz, to ciebie też.

RODAK

Czemu nie powiesz tego prosto w oczy tylko gadasz jak ranny. A jak chcecie też napisze tylko powiedz o czym chcesz bo od strajku załoga się nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ana

czy Wy tez pracowaliscie po 14-16h w tej firmie ???

przeznaczenie

Jak mu szef potrącił parę złotych z wypłaty to do pipu zakapował i strajk zorganizował. A potem na ludzi zgonił. Buntuje wszystkich, a potem donosi. A ten szef wierzy (usunięte przez administratora) jak dziecko. Taka to firma.

najlepszy

(usunięte przez administratora)musi kapować, bo za to mu (usunięte przez administratora)płaci.Nic nie robi ,hamuje produkcje i nabija godziny. Za to ma płacone. Kto tam pracował, to wie o co chodzi. Jak (usunięte przez administratora)przestanie kapować, to go (usunięte przez administratora)zwolni. A sprzeda każdego.

mlody

witam wszystkich tak czytam te opinie i stwierdzilem ze tez musze cos dodac pracowalem kolo miesiaca w firmie christ firma no ma minusy plusy tez sa ale najwiekszym minusem jest czlowiek o nazwisku rodak pelni tam funkcje niby majstra a tak naprawde jest zwyklym konfidentem i pazernym gnojem szwendal sie po hali jak ta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po jajach a pan dyrektor razem z nim a jak szef z niemiec przyjechal to doslownie srali ogniem (usunięte przez administratora) wszystkij jak leci kolegow z hali majstra z laminowni nie wiem czy sprzataczki tez nie zakapowal ze zle podloge wymyla takze omijac te firme bo nie warto sie denerwowac przez takich ludzi jak pan (usunięte przez administratora)

rudy

laminatorzy nic nie zarabiaja a stary najlepiej by ich zamknal tam na caly dzien niech sam se tam siedzi i wdycha te (usunięte przez administratora)a kierowcy tez (usunięte przez administratora) maja wogole jak wszyscy jak cos trzeba szybko zrobic to sa dobrzy a tak to kreca walki w biurze takie ze prezes by sie zalamal jak by o tym wiedzial

Zostaw opinię o Z.P.W CHRIST SP Z.O.O - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.P.W CHRIST SP Z.O.O