Opinie o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

Aneta

@nico, @Mistrzu mistrzu czyli Waszym zdaniem firma Ciecholewski-wentylacje chce robić coś poprawi pracę pracownikom w firmie, ale wychodzi na odwrót i wręcz utrudnia? I został zatrudniony kolejny dyrektor, by pomóc w tych zmianach? Może trzeba dać czas tym zmianom i po czasie zobaczycie ich pozytywne efekty?

Xx
@Aneta

Jakie "pozytywne efekty"!? Oni robią wszystko byle by dopiec pracownikom fizycznym a sobie polepszyć.

Zipo

Słuchać się tego nie chce. Czy wy ludzie się słyszycie. Moim zdaniem to jest wasza wina ze tak jest ze dajecie się tak posiadać przez Krzysztofa Technika, Tomka Andrealczyka i resztę tej bandy. Postacie się i idźcie doSzefa powiedzcie o tych sobotach nadgodzinach i o wszystkim co wam nie pasuje. czy boicie się kogoś. Was pracuje prawie 300 osób a Tuchlin jest jeden. Zróbcie coś a nie tu placzecie i piszecie bzdury. Tu piszą tylko ludzie którzy pracują na górnych halach. Pamiętajcie Ciecholewski to dwa zakłady, Góra i Dół. Na dole wszystko gra kierownik super ludzie też i co najważniejsze super się pracuje w takim zespole. Nie to co u Tuchlina. Pozdrawiam odważnych ludzi :)

Mojo
@Zipo

Na dole to chyba na nierdzewce bo reszta dołu to jeszcze gorsza tragedia. Mam na myśli wynagrodzenia oczywiście. Wracając do sytuacji na górnych halach. Brak solidarności to jedno. Drugim problemem jest to że Tuchlin i jego elita perfidnie wykorzystują kiepski stan zdrowia Pana Zbyszka bo dobrze wiedzą że pracownicy nie pójdą na skargę do niego. A do reszty "zarządu" nie ma po co iść po większość jak nie wszyscy są pod wpływem dyrektora K.

beksa
@Mojo

Jeśli macie zarzuty, to to udowodnijcie.

Opi
@Zipo

Zarząd ma też swoje za uszami.Pamiętam zebranie na którym kierownik z wyrażną ironią przekazywał polecenia Zarządu o przemieszczaniu w wewnątrz i na zewnątrz górnych hal.Skutkiem tego nie wolno normalnie pracować,ponieważ wszystko należy uzgodnić z osobami upoważnionymi.

mała
@Zipo

chodzenie do szefa nic nie da, obiecaja ze coś z tym zrobia i potem i tak nic się nie zmienia, albo zmienia się na gorsze.

Aneta

@Opi a co oznacza normalnie pracować? Czyli jak pracujecie w firmie Ciecholewski-wentylacje? Nie chcecie, by zarząd zarządzał Waszą pracą? Czy nie sądzisz, że to logiczne i że to ich praca?

nico
@Aneta

Chodzi o to że zarząd zamiast wymyślić coś co ulepszy prace to robią jeszcze większy młyn i (usunięte przez administratora)

Mistrzu mistrzu
@Aneta

I kolejny dyrektorek zawitał w biurowcu. A zwykłe robole będą musiały zapiepszać na jego wypłate. No bo skąd bedzie kasa dla niego wiadomo że pracownicy na tym ucierpią. W tym zakładzie coraz większe (usunięte przez administratora) się robi

xxx

Ale wy jestescie dauny, moj ty smotku. Obrazacie czlowieka ktory daje wam chleb, a jeszcze pare dni, tygoni czy miesiecy prosiliscie go o prace ze lzami w oczach, bo w domu nie bylo co do gara wlozyc. No tak typowe zachownie polaka isc na wesele najesc sie, napic a potem wszystkich obgadac.

Heniek
@xxx

Oj (usunięte przez administratora) gdybym cie nie znal do razu wiedzialem ze to ty pilnuj swojego zycia zebys ty mial co do gara włożyć ty juz w tej firmie dosc narobiles chlopom na delegacji. Tam gdzie siedzisz tez masz. Na obiecywane ludziom niebiosa opinia sie kolem toczy Mareczku

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. ofertowania w firmie Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pani

Tak potwierdzam jesli przyjdzie ulubiona zmiana to dostają kasę po tygodniu aludzie Pana Tomasza czekają Dziwnie są płacone nadgodziny panowie 20 zł panie 15 zł nie rozumiem tego Nadgodzina jeszcze nocna powinna być taka sama Podam przykład kobiety pracują tak samo wydajnie jak mężczyzni jak nie lepiej dostają mniej od faceta który całą nockę zrobi kilka elementów a resztę przechodzi żeby nie zasnąc To samo tyczy się wypłat nowi zarabiają więcej chociaż mało robią bo system nalicza cyrk na kólkach!!!!!!!!

Nysio
@Pani

Taaa......tomasz xddd dziwne że jak on zajmuje nadgodzinami to jakoś dziwnym trafem kasa ginie jedni dostają za mało jedni dostają wiecej. Dziwne nieprawdaż

Zipo

Jeżeli chcecie być dalej tak traktowani to wasza sprawa, ale ja bym tak tego nie zostawił. Jeżeli będziecie milczeć to nic się nie zmieni. Zróbcie coś z tym. W końcu ktoś musi to powiedzieć co wyprawia Tuchlin i jego Elfy i Krasnale.

Aneta

@Rafał został usunięty, bo łamał regulamin. @Zipo daje Wam dobrą radę. Jeżeli są jakieś sytuacje, o których chcecie porozmawiać, zwrócić uwagę to najlepiej jak się udacie do szefostwa grupowo. @Ktos a możesz powiedzieć, dlaczego tak uważasz?

Ktos

Curk!!! To (usunięte przez administratora) w koncu! Parodia nie firma!!! Nie polecam

Ziut

To co tam się wyprawia to się w pale nie mieści! Do pracy w niedzielę trzeba przychodzić pod przymusem. Nie przyjdziesz to ten ,,człowiek'' który każe na siebie mówić kierownik wydłuża godziny pracy kryjąc się zarządem. Z ludzi robi idiotow. To nie zakład tylko (usunięte przez administratora)!

Qwerty
@Ziut

Niestety kierownik musi się słuchać dyrektorka który pojęcia nie ma jak ulepszyć firmę, kierownik sam z siebie nie wymyśla takich debilnych niekiedy pomysłów. Dyrektor se powie i tak ma być i koniec nikt tam nic nie ma do gadania. No te niektóre co mu siedzą pod biurkiem i gadają na innych mają lepiej...ale nie każdy jest dupolizem.

Xxx
@Qwerty

Co Ty gadasz chlopie. Ziut ma całkowitą rację.Dyrektor swoją drogą ale kierownik też ma swoje za uszami.Wprowadza swoje wizje które zarządowi odpowiadają ale pracowników o zdanie nie zapyta... Tak jak powie tak ma być i koniec. Nie liczy sie z zdaniem innych ludzi i tylko premie zabiera. Awansuje swoich przydupasow,daje im większe premie i podnosi stawki a zwykłych pracowników ma w d*pie. Byle by zapierdzielali najlepiej po 12 godzin i jeszcze za pół darmo.

aeou

ja tam niewiem, pracuje tam od jakiegoś czasu , kasa w porządku zawsze na czas i dobra atmosfera przede wszystkim

@aeou

Właśnie interesuje cię tylko wynagrodzenie brutto na papierku. Reszta to wylany daremnie tusz na papierku.

Szczery
@aeou

Zenada. Daj se na luz. Wszyscy i tak wiedza co to za szambo.....

zocha

Śmich na sali! Soboty pracujące za 5 złotych za godzinę a w niedziele nadgodziny pod przymusem i to za śmieszne pieniądze które powinny być wypłacane od razu a trzeba czekać nie raz 2 tygodnie a czasem i dłużej.

@zocha

Z tego co mi wiadomo to soboty są stawka podstawowa + 50% za godzinę , zaś niedziele 100% i siedzę w biurze

zocha
@Tobiasz

Nie porównuj pracy w biurze do pracy na produkcji. Na kwitkach wszystko jest czarno na bialym.

xxx

o kierowniku szkoda gadac.wiecznie wprowadza jakies swoje wizje.wydluza godziny pracy i non stop daje ta sama spiewke ze wszystko to decyzja szefostwa tylko jakos szefostwa nie wezwie zeby porozmawiali z pracownikami bo se powie ze ona nikogo wzywac nie bedzie.zwykle zero z niego.jak szef mogl takiego szkodnika zatrudnic i to na takim stanowisku.on dziala tylko i wylacznie na szkode pracownikow

@xxx

Jakbyś miał jakiś procent od akordu przerobu hal to tez byś zmuszał. Wina tylko i wyłącznie ludzi , że przychodzą nie potrafią się postawić a obrabiają tylko tyłki za plecami kogoś taka prawda. Szefowi to wszystko jedno, ma swoją dole i widocznie mu to pasuje, zaś przydupasy mają za mało i kroją kase na murzynkach ;).

Rafał

A czemu post "malej" Został usunięty? Jestem ciekawa co tam ciekawego było?

Aneta

@mała, @Duzy to nie miejsce na obrażanie ludzi i firmy. Zapoznajcie się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim napiszecie kolejny post. Możecie powiedzieć czemu tak uważacie?

Tom

Na moje to spojrz sobie we wczesniejsze wpisy! Nikt nikogo nie obraza tylko stwierdza fakty raczej. To w tym miejscu obraza sie pracownika!

Duzy

Co do ludzi to racja. Same K...... A firma to gówno!!! Nie polecam!!!!

Aneta

@Rafałek nie jestem z góry, bo nie jestem pracownikiem Ciecholewski-wentylacje. Pełnię funkcję moderatora forum i chcę pomóc osobom zainteresowanym firmą w znalezieniu opinii i informacji, dlatego zadaję dużo pytań. I sformułowania, których używasz są zbyt ostre na forum, nawet jeżeli posiadasz negatywną opinię o firmie.

Rafał

No to niezłe pomysły tam mają, a już chciałem aplikować do tej firmy. Dobrze wiedzieć, że tam jest taka sytuacja.

Aneta

@STASIU ale forum nie służy do obrażania i opisywania pracowników, ale firmy. Według regulaminu mogą wpisy obrażające zostać skasowane: http://www.gowork.pl/regulamin. Czy w takim razie nie możesz opisać swoim doświadczeń ogólnych z Ciecholewski-wentylacje?

X.

Jak tak dalej pójdzie to w tym zakładzie wielki dyrektorek będzie kazał ludzi trzymać na łańcuchach jak jakieś psy. Wiecznie jakieś chore pomysły mają on i kierownik.

XxX

Podziekujcie kierownikowi produkcji bo to on jest odpowiedzialny za ten bajzel.Jak ktoś wyżej już pisał to on jest największym szkodnikiem w tym zakładzie.

zenon
@XxX

Tam jest zdecydowanie więcej szkodników! zaczynając od samej góry!;)

Zostaw merytoryczną opinię o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. - Koźmin

• Jak się pracuje w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 4 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.