Great Call Sp. z o.o. S.K.A.

Adres: Fordońska 74, 85-719 Bydgoszcz

NIP: 5542949677 REGON: 367180354 KRS: 0000676288

Great Call Sp. z o.o. S.K.A.
3 2 11 5 1

Opinie o Great Call Sp. z o.o. S.K.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Szefuncio
 Opinia

Jakie są ogólnie projekty w firmie i na jakim stanowisku można pracować? Chodzi mi o telefoniczną sprzedaż, jakie produkty się proponuje? Jest kilka do wyboru?

Agnieszka
 Opinia

Premie są ok, jeśli tylko sie postara. Jak sie chce to mozna fajnie tutaj zarobic. Atmosfera tez spoko, najfajniejsze call center w którym pracowałam.

Pioter
 Opinia

Czy umowa o pracę jest realna? 400 zł prowizji to nie dużo macie a tak się ogłaszają, że nawet do 400 zł ale dziennie :D

ciastkox
 Opinia

prowizje ok 400 zł miesiecznie miałam atmosfera super , straszenie planem naprawczym oraz zwolnienia za brak wyrobienia godzin . Nigdy nie dostałam tyle ile powinnam albo za dużo albo za mało . Ogólnie jeśli masz dziecko albo duzo chorujesz nie polecam bo pomimo wyników cie zwolnią

dominika
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Nie polecam ... Obiecali mi umowę o prace mijają 4 miesiące a oni ciągle przedłużają śmieciówke... Mam dobre wyniki sprzedażowe .... prowizja ? ... śmiech na sali nieważne jak się postarasz to zawsze ci utną premie wypracowaną ... a na olx ogłaszają się że po 3 miesiącach umowa o prace.. hahaha tam nikt nie ma umowy o prace ...

Tak2Nie
Krokodyl
@dominika 26.03.2019 18:30

Niektórym podobno proponowali umowy, ale nie chcieli. Musisz popytać ludzi z większym stażem a kilku takich jest jakie mają umowy lub czy proponowali im umowę o pracę. Niektórzy są tam grubo ponad rok to zapewne powiedzą prawdę.

Xoxo
 Opinia

Firma robi w bambuko obiecuje umowę o pracę po trzech miesiącach, jeśli zachorujesz w między czasie musisz odrobić L4 żeby godziny się zgadzały, bo inaczej z tego powodu nie dostaniesz umowy o pracę, tną na godzinach więc lepiej pilnujcie swojego czasu zalogowania i prowadźcie zeszyt. Premię tną za np brak spacji lub kropki bo tak . Atmosfera w porządku.

Ankieterka
 Opinia

Rozmowa rekrutacyjna bardzo profesjonalna . Super się dzwoni po tych bazach rozmowy trwają max 3 min .(jestem na ankietach) . Przerwę robi się kiedy chce Plus grafik pod ciebie. Liderzy super atmosfera 5+ .Bardzo nowoczesne stanowiska. Polecam Lubię atmosferę w Great Call Sp. z o.o. S.K.A. za: Elastyczne godziny pracy. Przerwy kiedy się chce

Sopel
@Ankieterka 19.11.2018 16:20

No na ankietach tak ale i zarobek marny. Na ubezpieczeniach już zgoła inaczej i jest zapierdziel bo ankiety to przedszkole :)

Nowator
 Opinia

Firma działa ponad rok a opinii brak? Wielu pracowników się przewinęło przez Great Call więc wypowiedzcie się o pracy, atmosferze, zarobkach. Ciągle szukają do pracy a to przyda się chętnym.

Opinia

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Great Call Sp. z o.o. S.K.A. w miejscowości Bydgoszcz? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw opinię o Great Call Sp. z o.o. S.K.A. - Bydgoszcz