Opinie o Gastro House Sp. z o.o. sp.k. w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Gastro House Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gastro House Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gastro House Sp. z o.o. sp.k. w Sopot

Widziałem ofertę (usunięte przez administratora) dla kucharza, gdzie napisali, ze oferują stabilne warunki zatrudnienia ( w umowach wypisano również umowę o pracę ). Teraz zauważyłem, że wy piszecie głównie o umowie zleceniu. Umowa jest zależna od stanowiska, na jakie szukają?

Batman Nowy wpis

Współpraca z gastro house na ul.Grunwaldzkiej 1 piętro to szczyt chamstwa,brak szacunku do pracowników kierowców oraz kuchni pracują tam człowiek który nie liczy się z nikim z resztą zwany szefem kuchni (usunięte przez administratora)i cwaniak z kasą i umowami o pracę również (usunięte przez administratora) auta totalny złom a jak się odchodzi z tej firmy to siw dopiero można zdziwić i większość Ukrainy żadzi tam Ukraina wiec jak ktoś lubi być na kuchni poniżany przez tych ludzi to śmiało nie polecam tej firmy również wlasciciel firmy jest cham który nie ma szacunku do ludzi (usunięte przez administratora)

Coś tutaj ostatnio było ale o pracy na stadionie, a jako kelner ktoś pracował z tego co się teraz ogłaszają? Nie napisali dokładnie, co to za miejsce właśnie, mało wiadomo. Bardzo ruchliwe miejsce? Ogólnie jest presja, jak u nich się pracuje z waszych doświadczeń ? Przy tak krótkim opisie nie mam pojęcia, czego oczekiwać.

@pracownik

Witam czy jeśli pracuje w Gastro House i podpisalem weksel in blanco mogą mi go narzucić za nic i wpisać np. kwotę kilkutysięczna?

Pati Nowy wpis
@@pracownik

Witam. Właśnie przeglądam ofertę pracy jako pokojówka i zaczynam się zastanawiać czy wszyscy podpisują takie weksele? Coś było konkretnym powodem? Jak wyglądają godziny pracy, system zmianowy jest ustalony "z góry", czy zdarzają się wezwania na telefon?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gastro House Sp. z o.o. sp.k., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pokojowa? Podziel się swoimi wrażeniami!

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Kelner w firmie Gastro House Sp. z o.o. sp.k.?

Justa

Współpracowałam z nimi na stadionie. Pieniądze zaraz po imprezie! Polecam ich, jak ktoś jest ogarnięty może zawsze zarobić więcej!

@Justa

Co należało do Twoich zadań i jaka jest stawka za godzinę pracy w Gastro House? Czy kontakt z przełożonymi był w porządku? Daj znać, jestem tego ciekaw!

Łysy
@Piotr

Kontakt ok zależy od tego co potrafisz. Można zarobić jak chcesz

@Justa

Zgadza się , tez robię zlecenia i stoję na kasie. Praca szybko mija a kasę po zleceniu można odebrać w biurze. Polecam

@Damian Niezgoda

Mozesz wyjasnic dlaczego takie bzdury piszesz?Po kazdym zleceniu jedziesz do biura i masz niby kase...Pzeciez raz w miesiacu sa wyplaty w kasie i przelewy....

Joanna
@Marcin

Tak ale wypłatę za stadion można odebrać wcześniej w dni otwarcia kasy

Grażyna

Czy praca w Gastro House jest jedynie sezonowa czy można związać się z firmą na dłużej, na stabilnych warunkach zatrudnienia?

@Grażyna

Odradzam wspolprace z firma .Oni w ogole nie maja zlecen jesli juz cos jest to raz w tygodniu wiec co to niby za praca??

Urszula
@Marcin

Jesteś pewna? Szukają kucharza do Gdańska i piszą tam o możliwością zakwaterowania. Orientujecie się czy to w ramach wypłaty, czy jakoś dodatkowo płatne to zakwaterowanie jest?

@Urszula

Jezeli w ogloszeniu jest ze praca z zakwaterowaniem to raczej tak wlasnie bedzie mozliwe ze pracodawca pokryje koszty mieszkania

Edyta
@Marcin

Nie wiesz jak to zakwaterowanie mniej więcej wygląda? Standard jest dobry? Dostaje się jakieś miejsce tylko dla siebie czy z innymi pracownikami? W ogóle ta praca to tylko na sezon czy na stałe, bo w ofercie nie znalazłam informacji?

Witam pracowałam tam na Chełmie i masakra Ukraina wywyszajaca sie i traktowanie Polaków jak śmieci. Kłucący sie ludzie że szef nawet nie umie ich zwolnić.

@Anna

a jakiś konkret odnośnie tego wspomnianego traktowania? jak można nie umieć komuś podziękować za współpracę? może nie m na tyle wystarczającego powodu? opiszesz co się tam działo?

Asia

@Justa a od czego zależy to czy ktoś więcej zarobi? Fajnie, że kasa od razu po wydarzeniu!

@Asia

Oni mają zlecenia na zamkniętej grupie w FB, sam decydujesz gdzie i kiedy chcesz wyjść do pracy ... od tego i zależy wyplata ... więcej godz = większa wyplata Pozdrawiam

@Michał

Tak dają umowe zlecenie i nic nie mozesz zrobić nie masz normalnego urlopu firma krzak nie polecam oszukują na kasie robią łaske ze wszystkim i sam wszystko musisz załatwiać nawet menu nie robią i nie wiesz potem jak masz pracować co robić i co zabierać bo im sie nie chce masakra firma krzak

@ANONIM

Nie zgadzam się z Panem. Ja zrobiłem już trzy festiwale i jak będzie opcja to zrobię kolejny. Oczekiwanie urlopu w umówię zlecenie to już serio śmieszne. A Pana opinia też bardzo mocno przesadzona. Wiem że młodość ale serio praca to praca. A Gastronomia to nie księgarnia. Pozdrawiam

Damian Niezgoda

Witam , bardzo przyjemnie . Sporo się nauczyłem podczas zleceń. Polecam i pozdrawiam ekipę ze zlecenia na stadionie.

stefan

A co z wekslami in blanco jak potem to wygląda?

Wiki
@stefan

po zakończeniu pracy, zwracają weksel

Aa
@stefan

Jak im się coś nie spodoba to narzuca Ci karę finansowap, no i pracujesz za darmo.

Polecam firmę ))) Miły kontakt z Panią ( oddział Rekrutacji). Pomocna Kadrowa .... z dokumentami i pieniędzmi wszystko w porządku

@Michał

chyba nie wiesz co mówisz

MB
@ANONIM

Popieram. Ta firma to żenada. Oszukują z wypłatami!! Nie polecam absolutnie !

Szymon

Witam, czy ktoś z was kiedys podjął współpracę z nimi ? Ja idę teraz na openera i chciałbym wiedzieć czy nie ma żadnych chaczykow i czy firma na pewno jest w porządku

Edyta
@Szymon

A widziałeś poprzednie wpisy? Czy nie chcesz się nimi sugerować?

Szymon
@Edyta

To mój pierwszy raz kiedy zawieram umowę i nie zabardzo ufam ludziom więc wolałem się upewnić

@Szymon

Trzeba być dobrej myśli. ;) Pzt., co za różnica czy przeczytasz dawniejsze opinie czy ktoś aktualnie Ci odpowie? No chyba, że coś się zmieniło tutaj, teraz to sama ciekawa jestem. ;p

Mik
@Szymon

Jeśli się zatrudniłeś to już wiesz, że dramat. 13 godzin plus sprzątanie, bez wody, przerw. Można było zorganizować zmiany: o 15.00 lub 3.00 tłumów nie ma. Stawka niziutka. Zatem dbałość o pracownika ŻADNA.

@Mik

Serio taki zakres godzin pracy? I normalnie o każdej by chociaż wypłacili? I w czym jest problem z tą wodą i przerwami? Na jakiej to umowie?

Ludek

Czy firma ma jakieś wymagania od kandydata? Słyszałem sporo dobrego.

Użytkownik
@Ludek

Wszystko zależy od stanowiska

@Ludek

Tak ma wymagania umowa zlecenie i samemu trzeba wszystko ogarniać

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Gastro House Sp. z o.o. sp.k.?

ANONIM

Szukają kierowców ale nie polecam dają śmieciową umowe czyli zlecenie i łaski ze wszystkim robią a jak auto sie zepsuje a zepsuje napewno bo są stare półmiliona mają przejechane to na własną ręke musisz kiłować auto z wypożyczalni i mało płacom nie polecam

ANONIM

Opinia na temat pracy w Gastro House ogólnie powiem tak firma krzak dają śmieciowe umowy czyli zlecenie,auta dają stare do wożenia jedzenia a jak sie auto zepsuje podczas rozwożenia to trzeba samemu kołować auto z wypożyczalni zero wdzięcznosci z tego tytułu jeszcze powiedzą że to jest w interesie pracownika a (usunięte przez administratora) prawda bo to firma powinna pracownikowi dać dogodne warunki i firma powinna załatwiać auta z wypożyczalni urlop nie przysługuje chyba że załatwi sie sobie osobe kierowce na zastępstwo inaczej może urlop dadzą w okresie zimowym hehe ogólnie firme nie polecam nikomu pracy w tej firmie a i mało płacą (usunięte przez administratora) na każdej żeczy za cokolwiek kase ściągną także życze wam powodzenia jeżeli ktoś sie przyjmie do tej firmy.

Łysy

Ogarnęli mi robotę w szybkim czasie. Spoko

Sebastian

Kasa na czas szybki kontakt z koordynatorem. Polecam!

Lola

Przyjemne miejsca pracy, bardzo dobre wynagrodzenia , warunki mieszkalne także ok, wysoko wykwalifikowany sztab

Zelek

Rzetelne podejście do pracownika. Duża ilość różnych zleceń. Elastyczny grafik pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Gastro House Sp. z o.o. sp.k. - Sopot

• Jak się pracuje w Gastro House Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Gastro House Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gastro House Sp. z o.o. sp.k.?

Gastro House Sp. z o.o. sp.k.
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Al. Niepodległości 606/610
    81-879 Sopot

Gastro House Sp. z o.o. sp.k.