RT Tax Sp. z o.o.

Opinie o RT Tax Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

a
 Opinia

Jak dla mnie to są ok, ściągną co trzeba jak ma się braki w papierach, trzeba się zaangażować bo zaświadczenia trzeba powybierać i składać zeznania też w Polsce jeśli trzeba to oczywiście. Na wstępie rozmowy bo musi taka zaistnieć nikt się domyślać nie będzie, wywarło na mnie pozytywne wrażenie, rzetelnie, fachowo, są z wiedzą z czego można się rozliczyć a z czego np. już nie. Może są jeszcze lepsze biura ale jedno na chwilę obecną z południowej polski mnie panienka zbyła. Tu era technologi, ma się założone konto, własne z podglądem w formie uproszczonej co i jak z własnym dostępem. Zwroty na konto bankowe pln. Nie pobierają kasy za robotę z góry. Stronę internetową mają rozbudowaną dobrze, trzeba znaleźć czas i poczytać to ważne. A propo zwrotu czy tam jakiejś ulgi tj na niemcach jeśli mieszkanie agencyjne nie ma. Jeśli są nie jasności nie zrozumienia się nawzajem to biur r. jest pełno jak grzyby po deszczu:). Jak narazie i z mojej strony ocena pozytywna. Moja wypowiedź to sorry że chaotyczna to powód życia w biegu bawienia się trochę w księgowość, niekiedy podatek bez czyjeś pomocy to czarna magia a i pracować trzeba itd itp

Edi
 Opinia

Rttax z Gdyni rozlicza mi podatek z Niemiec za2017 rok wszystkie potrzebne dokumenty zlozylem 10 lipca 2018 jest dzis 4 styczen 2019 ani jednej informacji kiedy dostane zwrot podatku .Nie polecam nikomu

a
@Edi 03.01.2019 14:08

Przykład np. po wakacjach tak jak już nie w okresie obowiązującym czyli terminie jak chce się składać zeznania to jest bardzo długi czas oczekiwania odpowiedzi z urzędu sk. zagranicznego wszędzie trąbili na specjalistycznych stronach o tematyce podatkowej, biuro rachunkowe ma ponaglać w nagłych przypadkach

załamany
 Opinia

Rt tax jest firmą nierzetelną i nie godną zaufania.Wysłane E-maile nie dochodzą co jest nie możliwebo w wysłanych ja mam a w Gdyni nie mają bo pani sekretarka tłumaczy ze to wina techniczna.W ogóle zgłaszające się przez telefon panie są kompletnie nie rozgarnięte.Podając swoje imię i nazwisko pani sekretarka nie może znalezć mnie w bazie danych.Dzisiaj dzwonię już parę razy telefon jest nidostępny cały czas poczta się włącza.A wiec omijajcie RT Tax w Gdyni z daleka

S
 Opinia

Utrudniony kontakt z biurem. Za każdym razem zgłasza się inna konsultantka, której wszystko trzeba tłumaczyć od nowa, co nie ma najmniejszego sensu bo za jakiś czas znów zmieni się osoba do kontaktu a dotychczasowe adresy mail przestaną być aktywne. Czas oczekiwania na zwrot podatku to pół roku. Przy mniejszych kwotach koszty przekraczają ponad połowę wartości zwrotu. Z pewnością nie zdecyduję się na korzystanie z usług biura w tym roku.

Waldemar
 Opinia

Firma RT Tax z Gdyni to firma nie rzetelna , i nie wiarygodna. Odradzam korzystania z ich usług. Rozliczali mi zwrot podatku , pieniądze przechodzą przez jakiś bank na Litwie . Zabierają 20 eu za przesłanie na konto pieniędzy w euro - wcześniej nie informując o tym. Panienki w Gdyni nie kompetentne , trudno się do nich dodzwonić , zbywają klientów . Nie polecam .Odradzam !!!

S
@Waldemar 20.11.2018 10:28

Ja ze 140 Euro zwrotu podatku otrzymałem tylko 60. Prowizja to 60 a 20 z tytułu opłaty bankowej za przewalutowanie. Jak można pobierać opłatę za przewalutowanie jeżeli środki wpłynęły na konto walutowe?

waldemar
 Opinia

Firma rt tax Gdynia nie godna polecenia. Nie wiarygodna. Dzwonią do klientów , gdy dostaną potrzebne dokumenty i podpiszesz umowę - nie odbierają telefonu , jeżeli chcesz się coś dowiedzieć , kontakt utrudniony. Panienki nie kompetentne albo któraś na wolnym albo chora. Firma się stara o miano Rzetelna Firma - śmiech na sali . Jak najdalej od nich !!

Opinia

Czy jesteś zadowolony z pracy w firmie RT Tax Sp. z o.o. w miejscowości Gdynia? Dodaj wpis i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o firmie RT Tax Sp. z o.o. może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o posadę.

Zostaw opinię o RT Tax Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RT Tax Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.