Opinie o P.W. A.K.A. Adam Petryszak w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.W. A.K.A. Adam Petryszak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. A.K.A. Adam Petryszak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. A.K.A. Adam Petryszak w Lublin

Wiecie czy P.W. A.K.A. Adam Petryszak udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Laleczka

Telefon komórkowy tak z kontrolą kosztów i to bardzo dokładną, a o laptopie możesz pomarzyć. Prace biurowe PH wykonuje w biurze bijąc się z kolegą o komputer.

@Laleczka

Cztery dni temu pojawiła się taka oto oferta pracy - https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/wulkanizator-mechanik,infopraca.pl38660ebef7bc1817e6b0d928ccc2e278,elizowka. Dobrze płacą na tym stanowisku w P.W. A.K.A. ? Możecie polecić mężczyznom?

@Karolina

Poczytaj opinie zobaczysz. W tej firmie nie jest najważniejsze ile płacą ,tylko jak z nimi skończysz .

Laleczka
@Karolina

Pieniądze może i ok ale trzeba dobrze negocjować i mieć stalowe nerwy i brak rozumu żeby tam dłużej wytrzymać.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Trzeba być naiwnym szukających nowych przygód, lub szaleńcem. Życzę powodzenia w tej firmie.

Na jakie benefity można liczyć w P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Damian

Oczywiście , raz w miesiącu dostaniesz gratis turystkę 2kg osobiście napełnioną przez Szefa

anna

jak oni się nie wstydzą dodawać tutaj ogłoszeń o pracę pod taka iloscia negatywnych komentarzy ....

Pracownik Biurowy

bezsensowna rozmowa o moim życiu prywatnym

co robia członkowie mojej rodziny, czy mam dzieci lub chce je mieć, czy mogę pracować 9 godzin dziennie i 2 soboty bez odbierania wolnego, czy robię dobrą kawę ( !!!!) , czy jeśli bedzie trzeba wydam towar klientowi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Mietek

Z tego co się dowiedziałem nastroje w firmie są tak kiepskie że jak tak dalej pójdzie to od września Panicz sam będzie woził te butle hondą

@Mietek

na stronie urzędu pracy znowu jest ogłoszenie na pracownika biurowego. ile bylo osób od odejścia Darka ? wiecej niz 5 ?

Mietek
@anna

Więcej niż 10

Adrian Zawadzki

Uważajcie, szef tej firmy to jest (usunięte przez administratora)

Hasan
@Adrian Zawadzki

Tutaj 129 osób napisało że ten gość to jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) a wszystko jedno do niego ktoś na pracę się udaje ? Powodzenia

Konrad

Idealnych firm nie ma więc wszędzie można znaleźć coś co trzeba poprawić i tyle.

korki
@Konrad

Konrad zgadzam się z tobą ale tu naprawdę ale tu nie wiadomo od czego zacząć

Magdalena

GOWORK wziął się właśnie za nieuczciwych pracodawców. Zgłasza nieprawidłowości i mobbing w firmach które mają najwięcej złych opinii. Właśnie wyszła sprawa mobbingu w szlachetnej paczce. Może ktoś zwróci uwagę na warunki pracy i pracę na czarno tu....

@Magdalena

Potwierdzam , chłopak w wulkanizacji , też należy do AKA, pracuje na czarno, brak jakiejkolwiek umowy. Prosze sprawdzić.

Młody
@Andrzej

Już nie pracuje.

Szymon
@Młody

Kto już nie pracuje ?

Rafał

Każdy jak widzę ocenia tych ludzi po opiniach lub nie miłej sytuacji. Jak mi wiadomo w każdej firmie wiekszej lub mniejsze są różne sytuacje. Ja pracowałem tam i nigdy nie miałem jakich kolwiek nie przyjemności od strony Szefostwa. Zatrudniając sie w firmie godzisz się na warunki podane przez pracodawcę lub negocjujesz je. Po czasie poznajesz daną firme, a wtedy możesz sie wypowiedzieć ze jest coś źle lub dobrze (a nie po paru tyg. ucieka ktoś bo się boi). Kontener kontenerem ale uwierzcie mi że sa dużo gorsze warunki w innych firmach, mniejsze wynagrodzenie i wiekszy za.... . Zła opinia nie znaczy wcale zły pracodawca. Wszystko jest kwestią negocjacji.

Radek
@Rafał

Nie osmieszaj, w twoich czasach może i tak było ale od dwóch lat bez kar umownych nie obejdziesz, szefowi po prostu smakowało pieniędzy z góry jak wpadają i już nie odpuszcza. Tam żaden nie pracował teraz nawet roku. Idź i zapytaj. My uprzedzamy potencjalnym ofiarom

@Rafał

O czym ty mówisz, dogadać się z kim? Jak one tylko czekają , po podpisaniu czegokolwiek jesteś zakładnikiem bo według umowy mogą cie ukarać za byle co, a tego ci nie odpuszczą, zapewniam! Trzymać sie od dala i tyle...

@Rafał

No fajnie! tylko nie ustalałem z szefem że odchodząc po kilkunastu miesiącach pracy, potrąci mi z wypłaty, za zapieprzanie co dziennie plus soboty minimum 9h i to nie tylko mi ale przez ten czas zwolniło się kilka innych osób i wszystkim poucinał minimum 600 zł .

Joanna

W urzędzie dla bezrobotnych jest oferta pracy na pracownika biurowego, wymagania w sumie żadne... Opłaca się umówić na rozmowę, ile można zarobic???

@Joanna

Nie nie nie i jeszcze 10 razy nie. Uciekaj z tej firmy jak najdalej. Mówię poważnie. Spokojniejsza głowa ważniejsza,nie podpisuj nic, bo od sądów nie unikniesz.

@Joanna

Za darmo tylko ser jest w półapce. Na rozmowie zapyta czy umiesz pani robić kawy, czy mąż jest zazdrosny, ile razy macie stosunek itd, żadne pytania z pracy, bo w pracy nic nie trzeba zrobić. I jeszcze pare razy jako swiadek do sądu, a na koniec jako pozwany. Pozdrawiam.

AAA

Pracuje w AKA 2 lata, i jakoś nigdy nie miałem problemów z szefem, może mam szczęście :)

@AAA

A jaki masz stanowisko? Chyba szefa. Sam do siebie piszesz , nick pomyliłeś nie AAA tylko AKA . Złodzieju!

korki

witam ale nuda czyżby nikogo nie oszukali [nie więżę ]

@korki

Jak nie! Koamentarze usuwają sie. A.K.A. Nie jednego życie zmarnował.

marian

a mozna dokladny adres panicza?

@marian

Już ten temat był poruszany, a może ktos z was był pijany i niepamieta, wstyd j jeszcze raz wstyd, powtarzacie po kilka razy to samo wezcie się za robote a nie za pierdoly

@Instruktor

instruktor wpadła celna do budy jest git teraz pasuję żeby inspekcja drogowa się przyjrzała jak jak pracują kierowcy i pozostali

@niko

Posłuchaj mnie kolego nie wiem kim jesteś ale prawdopodobnie się dowiem myślisz że jestem właścicielem jesteś w tak totalnym bledzie że nawet sobie nie zdajesz sprawy z kad wiesz ze w budzie była kontrol widocznie jesteś z otoczenia także nie trudno będzie Cię namierzyć po adresie IP zostaw właściciela w spokoju widzę że jesteś nikim, bo człowiek który ma jakąś wartość, nie zajmuje się szyderstwem

@Instruktor

A co Ci kolego po adresie IP ? Zadzwonisz do operatora i myślisz że poda Ci dane osobowe ? Chyba się z księżyca urwałeś ????????????

Instruktor

Wiesz co nie chce mi się z tobą droczyc, dla mnie jesteś osobą z zerowym iloraz em inteligencji, a także z brakiem jakiejkolwiek kultury osobistej, nic nie znaczącym człowiekiem w społeczeństwie.

@Instruktor

(usunięte przez administratora) wystarczy poczytać opinie o firmie panie Adamie i wszytko jest jasne , te wszystkie wpisy nie wzięły się z kosmosu i nie napisała ich jedna osoba.

@Instruktor

a to właśnie typowe zwroty właściciela firmy, bardzo często tak właśnie mówi. pozdrawiam p. Adamie

@Instruktor

Nie broń go. To jest totalny (usunięte przez administratora) Znalazł sobie źródło dochodu na karach umownych. Mało kto czyta te umowy dokładnie, nikt nie idzie z umową do prawnika przed podpisaniem ponieważ chcąc się przyjąć do nowej pracy każdy chce okazać szacunek i zaufanie do nowego szefa i oczekuje wzajemnego traktowania, a ten jest złodziejsko nastawiony i wykorzystuje to. Więc dak sobie z nim spokój.

Instruktor

Wiecie co czytam te wasze wpisy, zachowuje się jak dzieci wszyscy, dziecko popatrzmy i da sobie spokój a wy drazycie cały czas ten sam temat wstyd żeby dorośli ludzie tak się zachowywali, piszecie że on jest taki i owaki że wam było źle u niego przed rozpoczęciem pracy u tego pana trzeba było poczytać opinie i się nie zatrudniać i tyle a teraz macie pretensje do garbatego że ma dzieci proste sami jesteście chyba nie normalni

Dawid

Byłem pracownikiem firmy P.W A.K.A. Nie polecam pracy u (usunięte przez administratora) Wszystkie negatywne opinie, które zostały tu opisane są prawdziwe. Każdy kto tu przychodzi pracować i zechce odejść z tej "cudownej firmy" musi się liczyć z tym, że zostanie okradziony przez szefostwo, nie dostanie całej pensji. Na porządku dziennym są tutaj nadgodziny oraz kary finansowe. W firmie sytuacja jest napięta, a kobieta pracująca w biurze, niejaka (usunięte przez administratora), jest chamowata i ordynarna w stosunku do klientów. Umowy dawane klientom (klatkowcom) do podpisania są nastawione na kary za zerwanie umowy. Rotacja ludzi jest tutaj ogromna na każdym stanowisku, co samo mówi o tym jaka to jest firma. Odpuśćcie sobie pracę tutaj, zaoszczędzicie sobie czasu i nerwów.

@Dawid

DRODZY koledzy i koleżanki to co piszę (usunięte przez administratora)to prawda w stu procetach ja pracowałem tam ponad rok sam się sobie dziwię jaki byłem głupi, ale było i mineło ale co piszę DAWID to się nic nie zmieniło po prostu chamy i gównozjady zaraz będzie pisał VATU1 czyli (usunięte przez administratora)jaki on zadowolony z zakupów u siebie i słynne słowo szacun dla jakieś idiotki co pochwaliła firmę czyżby to (usunięte przez administratora)oni są zdolni pisać sami do siębię

Mam dowody potwierdzające...

Łatwo być odważnym anonimowo:) Czy byłaby agnieszka łaskawa wystąpić pod własnym imieniem i nazwiskiem? Pragnę przypomnieć, że pisząc posty na tej stronie możemy zaznaczyć opcję "Mam dowody potwierdzające moją wypowiedź", dlatego chętnie poznam (podobnie jak inni potencjalni pracownicy) dowody będące podstawą wpisu. Jeśli takich nie ma, to proszę o odwagę do przyznania się do pomówienia i to pod własnym nazwiskiem:) Jeśli takich dowodów nie ma, to rozumiem, że Twoją wypowiedź należy traktować jako nieprawdziwą:)

marian

Panie Adamie P. to jest całkowita prawda.Oszukałes Pan mnie wsyawiajac mi te zardzewiałe butle z gazem....Jak rozwiazalem z Panem umowe naliczyles mi pan kary.Zaplacilem Panu ponad 10 tysiecy....i co to moze nie prawda???????

marian

Tylko ze ja tych butli nie przywiozłem i nie miałem zamiaru odwozić,zresztą trzeba mieć uprawnienia ADR na wozenie tego złomu...A z umową to przedstawiciel wręcz błagał aby podpisac obiecując cuda...do przeczytania dał normalna bez żadnych kar,bo kto o zdrowych zmysłach podpisałby umowę z karami do 30 tysiecy złotych ....,do podpisu podłożył już tą z karami...Podejrzewam że przedstawiciel tego nie wymyślił tylko sam właściciel...No i kto jest oszustem i złodziejem,kto okrada uczciwych ludzi?I jeszcze ma czelność iść do sądu i przedstawiać się jako pokrzywdzony....gdzie nikt nigdy nie był mu nic winien...

@marian

30 butli 11 kg możesz przewozić bez ADR.

Sebastian

jest ogłoszenie o pracę na stanowisku kierowcy ale strach wysyłać cv po tym co tu czytam......

niko

swego czasu miał nr.tel.(usunięte przez administratora)ale zmienił jak małolat pewnie fanki z (usunięte przez administratora)wydzwaniały zawsze wiedział jaka stawka zatrzymywał się i pytał co i za ile łot i taki biznesmen zaraz (usunięte przez administratora)odpowie miał adwokatke kiedyś co pomagała takim oszustom ale i ona dała sobie spokój z tym oszustem no cóż była poszła po rozum do głowy

marian

Tylko ze w tym baraku kozakuje przy pracownikach i sądem oraz policją straszy....

Jacee

Adas kto mądry będzie się ujawnial i pisał tu swoje imię i nazwisko. Zaraz będziesz straszył sądem i karą za obraze bo ty taki wielki panicz jesteś ????a tak naprawdę jest z ciebie kawał (usunięte przez administratora) i każdy o tym wie ludzi traktujesz jak tanią siłę roboczą jedynie twój podnóżek który pracuje u ciebie parę lat i lata po sądach za tąba jak ten (usunięte przez administratora) utrzymał się u ciebie najdluzej ale oczywiście nie zadarmo. Pozdrawiam stary kierowca

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. A.K.A. Adam Petryszak - Lublin

• Jak się pracuje w P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. A.K.A. Adam Petryszak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 17 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Kandydaci do pracy w P.W. A.K.A. Adam Petryszak napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.W. A.K.A. Adam Petryszak