Opinie o P.W. A.K.A. Adam Petryszak w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.W. A.K.A. Adam Petryszak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. A.K.A. Adam Petryszak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. A.K.A. Adam Petryszak w Lublin

Niesamowite

Niesamowite jest to, że niezależnie od tego, w którą firmę się nie kliknie to za każdym razem pracodawca jest zły (Lubella, Toyota, MPWiK, Lemonex itd). Wszędzie pracownicy są wykorzystywani, a każdy szef jest według komentarzy "oprawcą". Halo ludzie! Problem nie leży tylko po jednej stronie, może warto się zastanowić też nad tym, że my jako pracownicy też nie jesteśmy nieomylni i wszelkie konfliktowe sytuacje wynikają prawdopodobnie z tego, że w ich wyniku firma narażona jest na koszty, a co za tym idzie zwiększenie kosztów prowadzenia firmy ma przełożenie m.in. na pensje pracownicze. Jesteśmy dorosłymi świadomymi ludźmi, którzy powinni potrafić się komunikować. Jak nie odpowiada mi praca i stawka, którą ustala się przed rozpoczęciem zatrudnienia, to nie pracuję - proste. Jeśli mi się coś nie podoba czy w umowie, czy gdziekolwiek indziej - to negocjuję. Skoro nie odpowiada komuś miejsce pracy, które - choć nazywane tutaj "barakiem" - posiada nowe meble biurowe, klimatyzację, ogrzewanie, dostęp do łazienki i kącika kuchennego, to przecież nie musi się tam zatrudniać. Jeśli jest jakiś konflikt, to czy nie warto rozwiązać go personalnie z szefostwem, a nie tworzyć forum do wylewania swoich żali? Pewnie to będzie duże zaskoczenie dla niektórych, ale da się to zrobić. Wystarczy pogadać (najlepiej jak emocje opadną), posiadać rzeczowe argumenty (chce i już! - to nie jest argument) i umiejętność pójścia na kompromis. A z tego co tu czytam, to stworzyło się tu koło wzajemnej adoracji, prawdopodobnie kilku, tych samych ludzi, którzy wzajemnie się podburzają. Nie szkoda wam życia na pisanie hejterskich, anonimowych komentarzy w Internecie? Może warto rozwiązać sprawę jak dorośli ludzie, czyli: osobiście z imieniem i nazwiskiem, a nie pod wymyślonymi pseudonimami ciągnąć i rozwlekać swoje żale?

@Niesamowite

Więc czemu Pan Adam albo Pani Agnieszka nie podpiszą się pod postami które sami piszą?

@Niesamowite

Ciekawe dlaczego cały czas zmieniają się kierowcy i przedstawiciele to chyba samo w sobie wystarczy

@Ona

Przedstawiciel? Jak on ma podpisać z kimś umowę jak w tych umowach same kary

Witamy w E67

Taki
@Niesamowite

Pani Agnieszko niech Pani lepiej mężusia pilnuje żeby znowu krzywego numeru nie wykręcił, pozdrawiam pracowniczka z Lidla

@Taki

Więcej szczegółów Siostro

@Niesamowite

To niech mi osoba która pisała tego posta powie mi ilu kierowców przewinęło się przez okres 2 lat, no właśnie jak byście płacili należycie to i kierowcy by byli, czemu nie ma żadnego przedstawiciela? Bo już kilku na kasę wychuśtaliście i nikt o zdrowych zmysłach nie przejdzie do takiej roboty, a Pan czaruj dalej na rozmowach kwalifikacyjnych w baraku. Pracowałem dwa miesiące i to mi wystarczyło, porozmawiałem z kierowcami i już mialem jasny zarys sytuacji. Panie a te umowy to sam Pan sobie jeździj i podpisuj.

@Niesamowite

Firma narażona jest na koszty? Chyba normalne jest to że jak prowadzi się firmę to są też i koszty, pracowałam w biurze czy tam baraku jak to nazywają i za soboty odbierało się wolne na tygodniu, ale tak się przyzwyczaili tyle. Za soboty powinno być dodatkowo płatne bo w umowie miałam 40 godzinny tydzień pracy, tak samo jak kierowcy pracują w soboty ale oni wolnego na tygodniu nie odbierają, wyzysk na maksa a Szefu dumny chodzi jak paw.

@Niesamowite

Jakie ogrzewanie? Podłączanie butki z resztkami gazu do "słoneczek" albo do palnika nazywacie ogrzewaniem? Przecież to śmierdzi i szczypie aż w oczy ale zapomniałam że to darmowe bo to resztki tego najwyższej jakości gazu. Przejrzyj człowieku na oczy, jaki kącik kuchenny? Kawałek starego blatu gdzie ledwo się co mieści, i to jest kącik kuchenny? Zapomniał Pan o przerwach pracowników w biurze pracują od 7 do 15z czego godzinę mają niby na przerwę której i tak nie mają, jeszcze mam wymienić?

@Niesamowite

To się sam Pan albo Pani podpisze pod tym postem jak tacy mądrzy

Pracownica
@Niesamowite

Sam Pan sobie siedź w tym ogrzewaniu z resztek butli co szczypie co szczypie w oczy, ciekawe czy w domu byś założył coś takiego Panie Adamie

Ona

Każda wie jaki jest ten pan i Pani z. Lidla też to wie.

@Ona

jakie zmieniają ??? jacy kierowcy ??? piszesz bo dziś posucha była w nocy !!1 zamknij (usunięte przez administratora) babo (usunięte przez administratora) i poszukaj kot by cie mogl porządnie zarżnąć przestan wypisaywac te pierdoły bo to sie czytac nie da !! (usunięte przez administratora) sie (usunięte przez administratora) sie

@Ona

jak mają się podpisywać jak Adaś jeżdzi po punktach to kierowcom mówi żeby nie mówili kim jest i się nie podpisuje taki to CAR AKI

@ZOJA

Szefową zabolało, pilnuje lepiej pani kto kogo rrżnie i gdzie kiedy Pani jest w poniedziałki w Uścimowie

Kura
@Niesamowite

Niesamowite jest to, że ta firma z wyżej wymienionymi nic ma nic wspólnego. ;) W tej małej firmie właściciele (usunięte przez administratora) ludzi..przychodzisz do pracy, godzisz się na to co obiecują. Poźniej wychodzą cyrki, umowy nie chcą dać, (usunięte przez administratora) z wypłatami. Szkoda słów.

Porozmawiajmy o karach zawartych 2 umowach, Porozmawiajny o oszukiwaniu ludzi z którymi podpisane były umowy, porozmawiajmy dlaczego nie ma przedstawiciela, porozmawiajmy dlaczego wózek widłowy nie ma UDETU, porozmawiajmy dlaczego nabija Pan butle turystyczne resztki gazu, porozmawiajmy Panie Adamie i Pani Agnieszko, ale zapewne się nie odezwiecie, bo lepiej siedzieć w baraku, jak przyjechałem rozwiązać umowę to też żaden z właścicieli nie miał odwagi wyjść, pamiętaj człowieku za to że ja straciłem ty stracisz 5 razy

@Michał

.....nie porozmawia ,nie ma nic na swoją obronę i bo wie jakie przekręty robi ...ale jeszcze trochę i będzie jedno wielkie BUM ...jeszcze trochę...

@Michał

jak mieli wyjść skoro byli w sądzie w Świdniku

Ruda

Dziękuję i wzajemnie wiele miłości i spokoju przede wszystkim!

Ktos

Kiedyś był taki kolega co nożykiem plomby obcinał z pełnych butli i zakładał je na puste i zgrzewał i wpisywał jako reklamację albo dawał takie puste z plombami do klatek a te pełne bez plomb z gazem sprzedawał ???? Pozdrawiam wiadomo kogo

@Ktos

kiedyś, jest i teraz a i teraz wali wały na ludziach i po co pozdrawiasz miałem to szczęści pracować tam to wiem z praktyki

@Ktos

potwierdzam tak było i tak robił w BP i teraz

Pracownik Biurowy

bezsensowna rozmowa o moim życiu prywatnym

co robia członkowie mojej rodziny, czy mam dzieci lub chce je mieć, czy mogę pracować 9 godzin dziennie i 2 soboty bez odbierania wolnego, czy robię dobrą kawę ( !!!!) , czy jeśli bedzie trzeba wydam towar klientowi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Klient

Porozmawiajny Panie Adamie i Pani Agnieszko o butlach turystyczny które napełniacie z resztek gazu w butlach co wrócił na magazyn, Porozmawiajny dlaczego w butlach z niebieskimi plombami jest 10 kg gazu a nie 11 jak być powinni. Porozmawiamy dalej?

@Klient

Porozmawiajmy dlaczego jak Pan pracował w Shell nazwozil Pan tyle klatek z niby likwidacji i butki, do tej pory te klatki stoją pod Pana szyldem, Pan taki uczciwy i pokrzywdzony? A zapomniał jak z paliwem było z samochodów co Pan jeździł? Ludzie pamiętają więc się Pan nie wybielaj.

Ktos

Jedyna firma na rynku w województwie co sprzedaj butle z gazem gdzie jest go 10 kg a nie 11 kg jak być powinno.

Bolą szefostwa widzę opinie że aż tyle ich poznikało, pewnie pismo poszło od mecenaska, ale to nie ważne napisali tu ludzie prawdę i Panie Adamie, Pani Agnieszko mam nadzieję że z takimi samymi uśmiechnięty i twarzami jakie macie w sądzie w Świdniku wystąpicie przed kamerą.

@Michał

też mam taką nadzieję już powiadomiłam kogo trzeba, mam nadzieję że wyjdą z tego baraku i udzielą wywiadu, czy może opuszcza rolety i każą powiedzieć że ich nie ma jak to było kiedyś.

@Widz

Jak znam ich to policję zawiadomią ale dobrze niech będzie show :)

Widz

Zgłoście sprawę do telewizji bo to się tylko do tego nadaje

wku...
@Widz

całkiem niegłupi pomysł. Mam nawet jedną znajomą z Puław TVP Lublin. Można im zrobić taką reklamę na cały region. A swoją drogą już w mediach społecznościowych ostrzegam kolejnych nieostrożnych

@wku...

to podrzuć jej temat zobaczymy jak podwinie ogon na pewno ludzi co skrzywdził to ucieszy

Widz

Widzę szefa zabolało, dalej nabija pod płotem butle turystyczne z resztek gazu z butli?

@szatan

Jedyne co pewnie zrobi to wezwie policję bo w tym to jest dobry, będzie robił z siebie ofiarę, tak samo jak rozgrywa to w sądzie, opanowali to do perfekcji i on i ona

korki

Adaś nie podskakuj bo szatanek wie o twoich wyczynach w Łęcznej

@Ona

on ofiary z siebie nie musi z siebie robić on już się przyszedł na świat

Klient

Paliwo sprzedawane na lewo za śmieszne pieniądze, chyba Szefu za mało płaci że kierowcy na boku kombinują.

Klient

Dlaczego sprzedajecie butle w których jest 10 kg gazu a nie 11 tak to te z niebieskimi plombami

@Klient

Wszyscy klienci którzy dostają butle z 10 kg gazu mogą automatycznie zerwać umowę bo dostawca napisał że będzie 11kg gazu, nie dajcie się ludzie dalej (usunięte przez administratora) wysyłajcie wypowiedzenie umowy i nie dajcie się doić

Ktos

Mam nadzieję że niedługo ta cała firma i potęga Pana Adama jak i jego małżonki legnie jak domek z kart, budowanie firmy i zarabianie na ludzkiej krzywdzie bokiem Wam wyjdzie, już wielką szefową Bóg pokarał za ludzką krzywdę na której dorabiają się pieniędzy

WKU***ONY KLIENT PETRYSZAKA

Jeżeli ktoś posiada informacje na temat szkodliwości działania tej firmy lub jest w posiadaniu dokumentów lub umów, proszę o kotnakt na adres jbarbi@wp.pl Proszę!!!!!!!!!! PILNA SPRAWA

@WKU***ONY KLIENT PETRYSZAKA

Ile daniny musi Pan zapłacić?

Mecenas
@WKU***ONY KLIENT PETRYSZAKA

Wrzuć Pan zdjęcia tych umów na jakiś darmowy serwer hosting plików i wyślij Pan tu linka zobaczymy co da się zrobić, pora ukrucić działania tego człowieka. Pozdrawiam

wku...

Kuba
@Mecenas

Dlaczego nikt nie może go usadzic tylko tyle ludzi jebie

KAJA

firma jak firma !! nowe przemiłe kobiety !! super fachowa obsługa umiarkowane ceny a nawet fajne ceny na wulkanozacji spoko polecam !!!

@KAJA

Dobre ceny, profesjonalna, fachowa wymiana opon, solidna obsluga, polecam .

@Klient

Sam do siebie piszesz , bo nie doczekałeś się żeby ktoś napisał coś dobrego. Z sprzedaży gazu na umowach już straciłeś nadzieje , bo żaden nie jest głupi żeby cokolwiek podpisać, teraz reklamujesz chociaż wulkanizacja niech troche poruszy co? Nie wiesz czemu tak? A zastanów się.

@Ha ha ha

Ciekawe czy też sam sobie teraz pluje do kawy jak to robiły dziewczyny co u niego pracowały :)

@Widz

To wszystko kwestia czasu, i te zaczną doprawiać kawe ;)

Ha ha ha

Wtedy jak otworzy sie nowy wątek z nową nazwą firmy E86, tam sie przejdziemy ludzią opowiadać prawdę i uprzedzać przed złem

@Klient

człowieku co ty bierzesz zmień dilera lub zapisz się do Agnieszki na seans przyjmuję w Uścimowie no chyba że pogoda tak ci dała popalić albo sam nie wiesz co piszesz

@KAJA

Kobiety może i nowe za to właściciele (usunięte przez administratora) dalej ci sami zatem zapraszamy na zakupy

@Ha ha ha

frustrat 11 proponuje kupic bilet i do Tworek

@szatan

popieram !! nacpał sie (usunięte przez administratora) i gównem pluje !! !

jak się odszczekiwał było było tak wesoło a teraz nuda

@ja

Już mu brakuje argumentów.

on

pewnie by podskakiwał tylko ludzie się znają i dużo mają racji i Agnieszka trzyma lejce osiołkowi

@on

A o kim tu mowa jeśli mogę wiedzieć? Bo z tego co czytam to niewiele mogę wywnioskować :D

@Paweł

..o "szanownym" właścicielu dawnej firmy AKA a obecnej E67 Adamie Petryszaku żerującym na niewinnych ludziach ..niech Pan poczyta opinie o tym człowieku i jego wspaniałej firmie która od lat jest jedną wielką kpiną..tylko sprawy sądowe się tam liczą ,zakładane niczego nieświadomym ludziom ... wszystko pięknie cacy na początku ,a gdy ludzie chcą zakończyć współpracę dostają wezwanie do sądu ,bo niby nie wywiązali się z umowy ...i tak jedzie ten pan ,na swoim wózeczku kłamstw ,dorabiając się na niczego nieświadomych ludziach ...

@Ruda

Mam nadzieję że biznes na Doswiadczalenj kwitnie, proponuję więcej soli dodawać do menu i odkładać na komornika

korek

adaś niby szefie co ją straszysz wiem że latasz po firmach i obgadujesz ludzi i ich oczerniasz jak odejdą z tak zacnej firmy jesteś jak śpiewał pewny zespół mniej niż zero

Aga
@Ruda

Witam mam same kłopoty przez współpracę z tym człowiekiem to zwykła lichwa musieliśmy na własny koszt odwieść te demo e butle nikt ich nie chciał kupować bo większość była nie szczelna jeszcze mąż musł zapłacić za te które nie miały legalizacji teraz straszny nas sądem i ogromnymi kosztami błagam o pomoc poszkodowanych jak będzie nas więcej to może w końcu zniszczymy tego gnoja proszę o pomoci jakiś ko takt

@Aga

witam popełniłaś błąd nie zaglądając tutaj wszystko jest napisane jaka to firma krzak

szatan

co się czepiasz tej Doswiadczalnej co szkoda ci Wiatrowo z Bychawy miałeś przejmować i co nie pykło krzaczku z Uścimowa

@szatan

Czepia się bo prawda w oczy kole ...

@szatan

Ja się nie czepiam tylko podobno ładnie zapłacili ????

...podobno ? Czyli nic nie wiesz ,a piszesz bzdury zasłyszane

@Ruda

No patrzcie jaka niesprawiedliwość panuje na świecie, a ja wiem że zapłacili i zapłacą jeszcze, pozdrawiam

on

o zobaczcie już straszy sądem a tak nawiasem co tam jest na tej doświadczalnej podpowiecie

@on

Buda z jedzeniem

@Widz

byłem specjalnie w tej niby budzie żarcie nawet smacznie ale nie tak smacznie jak w tym baraku na Elizówce co do kawy plują

bj
@Ruda

Dzień dobry A może Pani coś więcej powiedzieć na temat złych praktyk stosowanych przez firmę. (usunięte przez administratora)

bj
@Aga

proszę o kontakt. najpierw przez sms 668191899. też jestem poszkodowanym klientem

Klient

Odradzam podpisywanie jakichkolwiek dokumentów dla nich.

Klient

Nic nie można z nimi podpisywać.

Ktos

Czy dalej plujecie im do kawy jak ja kiedyś to robiłam?

Klient

Byłem w tej firmie na zakupach, faktycznie to baraki a nie biuro, obsługa beznadziejna jak chciałem kupić dysze do Pani z łaską sprawdzała czy takie są, w pomieszczeniu gdzie się kupuje po prostu śmierdzi, nie polecam że względu na obsługę i aromaty zapachowe.

Odwiedził mnie przedstawiciel tej firmy zapoznałem się z umową i odradzam, narzucają jakieś kary jeżeli nie wymienię w miesiącu jakiejś ilości butli, nie polecam.

Aleksandra
@Michał

O, a zapamiętałeś może ile dokładnie musiałbyś wymienić, żeby się to opłacało, a kary nie wlepili? Skoro widziałeś umowę, to już jesteś bogaty w większą wiedzę, niż my tutaj.

@Aleksandra

Umowa która mi podsunęli jest tak nieczytelnie skonstruowana ze dopiero po 2 razie jak ją przeczytałem znalazłem zapis o karach jeżeli nie wymienie butli przynajmniej raz w miesiącu, czyli jak mam 8 butli to muszę wymienić 8 nieważne ze zużyłem tylko 6 to już za te 2 mam liczoną karę, w nosie mam taki interes, trzeba być chyba niespełna rozumu żeby podpisać taką umowę.

@Michał

a nie proponował zapłaty z góry to u nich normalka tylko nie przewidział że ludzie mądrzeją a on się cofa

@korki

Chyba trzeba być niespełna rozumu albo nie rozumieć tego co się czyta żeby podpisać taką umowę.

korki

witam czy wie ktoś czy pani Agnieszka prowadzi klinikę a Uścimowie

Prowadzi

Tomasz
@korki

A co potrzebuje pan terapii?zapraszam ,pomożemy

@Tomasz

to gdzie polecasz

@Tomasz

to ty jesteś na terapij bo po wódce dostajesz małpiego rozumu i tańcujesz na stole

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. A.K.A. Adam Petryszak - Lublin

• Jak się pracuje w P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. A.K.A. Adam Petryszak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 17 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Kandydaci do pracy w P.W. A.K.A. Adam Petryszak napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.W. A.K.A. Adam Petryszak