Opinie o E67 Sp. z o.o. w Elizówka 67

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie E67 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w E67 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E67 Sp. z o.o. w Elizówka 67

WestKlient

Uwaga!!! Szukam osób pokrzywdzonych przez firmę AKA, obecnie firma e67. Proponuję złożyć pozew zbiorowy do sądu za wyłudzanie kar, na podstawie podpisanej umowy sprzedaży butli 11kg

@Pokrzywdzony
@WestKlient

Witam, czy może ktoś wygrał sprawę w temacie naliczenia kary za niewywiązania się z umowy odnośnie wymiany butli gazowych? Poszukuję osoby która może ma namiary na prawnika, który zajmował się taką sprawą i udało się doprowadzić ją do końca. Jeśli jest tu taka osoba proszę o kontakt na maila: a.kar179@o2.pl

Co jaki czas w E67 Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Klient

A co to za rotacja kierowców w tej prężnej firmie? Tak się rozwija czy już nie ma komu tam jeździć?

@romek

Od 7 do ciemnej nocy powinien napisać, i za minimalną krajową. Ale za to nowe samochody, tyle że kierowca płaci za każdą rysę na lakierze. Wielki panicz co mu szkoda likwidować takie rzeczy z polisy.

Ja Nowy wpis

Można ale po 3,50 sprzedają

Czy ktoś może mi powiedzieć jak z nimi wygrać bo założyli mi sprawę w sądzie że za mało butli sprzedawałem i chcą odszkodowanie ...

Widz Nowy wpis
@Adam

Jakie miałeś plomby na butli? Jak niebieskie to wiedz że miałeś 10kg gazu a nie 11 jak w umowie było napisane, jak miałeś pomarańczowe plomby to już inna linia obrony musisz przedstawić przed sądem i zaznaczyć że firma aka czy tam E67 celowo zawyżała wartość dostarczanego gazu przez co Ty nie miałeś go możliwości sprzedać bo w okolicy był tańszy o 10 zł, i musisz używać słowa że firma celowo zawyżała cenę gazu przez co nie mogłeś go sprzedać.

Były pracownik Nowy wpis

Myślę, że już długo nie pociągną. Auta stoją, nie jeżdżą w trasy. Ludzi do pracy niema i za takie pieniądze i takie traktowanie nie będą mieli. Kiedyś wszystko się kończy.

Co jaki czas w E67 Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Firma E67 Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Byłem to wiem

Jaka podwyżka. Oni nie szanują nawet pracowników którzy u nich dłużej pracują. Obcinanie poborów, krzyki, poniżanie, brak jakiegokolwiek szacunku do pracowników. Już nikt nie chce tam pracować, kwestia czasu i zostaną sami z wielkim gaz biznesem

WestKlient

Nikola

Jak się z Panem skontaktować

@WestKlient

A czemu po prostu się nie zbierzecie i nie pojedziecie tam na miejsce wyjaśnić z tym człowiekiem wszelkie nijasnosci?

szatan
@Widz

znam go zaraz go nie będzie, on jak podjeżdża do firmy to najpierw zajeżdża na ORLENA i patrzy jakie są samochody pod bramo a jak będzie w środku to i tak powiedzą że ma ważne spotkanie chowa się jak szczur

Poszkodowany

Jak można się z Panem skontaktować? Również dostaliśmy wezwanie

Am
@Poszkodowany

I ja dostałem wezwanie proszę o kontakt

Janosik
@Am

A może w styczniu "mały" protest, pikieta pod biurem z poinformowaniem mediów. Zbierzemy się wszyscy i do boju

Janosik

Office fraud.

kolega z Parczewa
@Janosik

jak protest to jeszcze przed świętami proponuję żeby miał o czy wspominać przy stole

@kolega z Parczewa

To człowiek bez jakiejkolwiek godności więc wątpię żeby cokolwiek już zrobiło na nim wrażenie, zadzwoni po Policję i tyle bo ktoś będzie na jego terenie. I jeszcze doda że czuje się bardzo zagrożony. Tylko na tyle go stać.

andzia
@Ona

dobrze piszesz ale kolesiowi już nie wystarcza ludzka krzywda znalazł nowy sposób na zarabianie kaski mianowicie skup butli nie obchodzi go z kąt pochodzą płaci 100zł zdrowy człowiek nie sprzeda za taką cenę to połowa ceny czyli to paserka jawna tel.609154003 ciekawe co jeszcze skupuję może katalizatory, opony itp.

Jożin z bażin
@Ona

Tym bardziej trzeba coś takiego urządzić. Wystarczy, że jesteśmy bierni jeśli chodzi o sprawy pseudorządu. Ale tu można coś zrobić. W kupie siła. (usunięte przez administratora) chyba nie muszę tłumaczyć, że drugi rząd zaczyna się na literę p

@WestKlient

Bo jestem pokrzywdzona przez tą firmę muszę płacić za nie sprzedane butle to znaczy karę umowną

@Pokrzywdzony
@WestKlient

Jak szefostwo w E67 Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Szef firmy

Panie Petryszak jak przyjechał do mnie przedstawiciel z super ofertą na dostawę gazu do wózków widłowych i zapytałem się czy to dawna Aka to powiedział że nie. Ja nie lubię jak ktoś mnie okłamuje na samym starcie a sam powiedział że firma się mieści Elizówka 67. Wyszkol Pan lepiej tego przedstawiciela.

Uczciwy pracownik

Od kąd pamiętam ta firma szuka pracownika na wszystkie stanowiska jakie ma. Często widzę jak szef sam biega tu i tam , sam dowozi itd. Nie rozumiem jednego, czemu te poprzedni pracownicy szybko uciekają? Praca ciężka czy wypłat niema na czas? Poproszę o info od osób co tu pracowały. Ktoś pisał że szef ma poczucie wyższości, to dla mnie nie argument żeby zrezygnować z pracy, no to dla czego uciekają? I jeszcze czy prawda że często potrąca wypłaty pracowniką którzy rezygnują z pracy i odchodzą? Ponoć tak było w poprzednoej firmie jak jeszcze AKA PLUS Petryszak się nazywał. Był bym wdzięczny za każdą podpowiedz. Bo szukam pracy w pobliżu. Dziękuję.

Taki
@Uczciwy pracownik

Kolego jak chcesz robić za kierowcę, mechanika, budowlańca itd, w tej firmie nie ma opóźnień z płatnościami ale jest tak że umawia sie ten Szefu na jakąś kwotę to i tak dostaniesz minimalną krajową a resztę na umowę zlecenie. Dlatego właśnie ludzie od chodzą bo na obiecuje złote góry a jak przyjdzie co do czego to jeździsz od 7 do 19 za minimalną krajową a i jak coś uszkodzisz w samochodzie to sam płacisz za to. Takie lusterko to około 1600zł bo szef liczy po cenie z ASO Mercedesa a naprawia po taniości po innych warsztatach. Więc myślę że masz już jakiś pogląd na pracę w tej firmie ja odradzam stanowczo

@Uczciwy pracownik

100 razy powiem nie, szef opowiada bajki o sprzedaży itd a jak przyjdzie co do czego będziesz jeździł od 7 do 18 lub dalej, sprzedasz pół samochodu i od tego masz płacone, dostaniesz minimalną krajową a i jak coś uszkodzi w aucie to tak jak pisał kolega bulisz sam po cenie z salonu, więc ja bym się 10 razy zastanowił

Uczciwy pracownik
@Uczciwy pracownik

No jednak mieliście rację, dziękuję za uprzedzenia. To co mi naopowiadały poprzedni co u tego goscia robili, i wszyscy co tych znają, gość nie do zniesienia i bardzo antypatyczny. Szefowa ponoć jeszcze gorsza. On cwaniakuje za każdego grosza i chyba po sądach ciąga za byle co. Tak jak mówiliście, omijam wielkim łukiem. Pozdrawiam.

Wszyscy klienci tej firmy którzy dostali wezwania do zapłaty i jakieś kary a mieli dostarczone butle z niebieskimi plombami nie płacić nic tej firmie bo w tych butlach było 10 kg gazu przez co sami naruszyli swoją własną umowę.

Wkręceni

Jak myślicie czy telewizja by się zajęła firmą i przekrętami pana Petryszaka?

Wkręceni

No właśnie, każdy pisze i narzeka na tych (usunięte przez administratora) ale nikt nic nie robi, chodzi o to żeby naprawdę się w końcu zebrać i to zgłosić. Tu w opiniach ciężko czasami odróżnić komentarze które są szczere ale można by się zebrać w inny sposób i pomyc sobie nawzajem a nie darować temu (usunięte przez administratora)

Gratulacje Panie Petryszak jesteście jedyną chyba firma w Polsce która dostarcza 10kg gazu w butki a nie 11, niby kilogram mniej a czy opłaca się takie krętactwo?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w E67 Sp. z o.o.?

odpowiedzi

jako umowę tam nie znają takiego słowa na kierowców już zaprasza emerytów żeby ciąć koszty bo mu ciężko utrzymać się z sądu bo zaczyna przegrywać jakie dał ładne ogłoszenie w prasie o pracę na kierowcę wcześniej było ogłoszenie o skupie butli nie wiadomego pochodzenia jego nawet na szyldy nie stać tylko wykorzystuję jeszcze BP

Andzia
@odpowiedzi

oj doprawdy dobrze piszesz widziałam to ogłoszenie o skupie butli i jest o odsprzedaży na (usunięte przez administratora)ciekawe czemu tam nie dał ogłoszenia o prace,teraz się nawet nie odszczekuje a przepraszam pisał sam do siebie jaki to ugodowy hihi

widz

oj szkoda że nie trafiłeś na mnie ja bym ci dał nawet odbitki trasówek i nawet umowę podpisano przez nich za dobre piwo za to co mnie obciążył ale może się jeszcze spotkamy

Czy w tej firmie dalej psy są trzymane w skandalicznych warunkach, zamknięte w małym kojcu i w ciągu dnia jak jest upał nikt nie zmienia im wody, trzeba by to zgłosić do odpowiednich służb.

zenek

ma polot to hodowca gęsi ,kierowca shella zwany adaś reklamacja ,dealer BP co ładnie przewłaszczył klatki i kontenery teraz chciał wyskoczyć z własną marką ale nie pykło zmiana nazwy firmy też nie wyszła ,chciał się opiekować dziewczynami z Wandzina też klapa ,domek hazardu też mu skasowali zabrał się za paserkę butli też wychwycili tu też miał ogłoszenie \skup wszystkich kolorów\ jedynie co mu jeszcze wychodzi to (usunięte przez administratora) na umowach ,ale już ludzie wygrywają brawo ty

Teraz jak tylko wymówisz nazwisko Petryszak to już każdy wie o co chodzi, już chyba województwo lubelskie to za mało bo gdzie by się nie zapytać to już was znają i tą ake i tą E67 wszystko jedno wielkie (usunięte przez administratora) zastanawiam sie kiedy zabrniecie w ślepy zaułek ona bez c a on z końskim zwisem.

@Klient

Jaka płaca taka praca, a co on myślał że ktoś mu będzie jeździł od 8 do 20 za 3tysiace. A potem się dziwić ze kierowcy paliwo sprzedają, jak by uczciwie płacił to by nie musieli kombinować.

@Widz

Pracowałem u tego dziadfirma na inżynierskiej jeszcze jak mieli siedzibę, zawsze (usunięte przez administratora) pracowników i potrącał pieniądze za byle co, to taki typ człowieka (usunięte przez administratora) i tyle.

romek
@Widz

też pracowałem na inżynierskiej i się zastanawiałem dlaczego pracownicy ELPIE mówili na na niego to ten koński zwis ale po pewnym czasie już wiedziałem i to się nic nie zmieniło jak widzę tylko nazwa widziałem ogłoszenie o pracę jaki zalety praca od 7 ale nie napisał do której ciekawe jakie szkolenia i co mnie rozśmieszyło chęci uczciwość pewnie brać przykład od niego nawet nie podał nazwy firmy tylko szuka jelenia

@romek

interesant

mam pytanko czy dalej skupują trefne butle

Taki cwany byłeś, chciałeś mi dowalić karę 24 tys i przegrałeś w sądzie 3 razy

szatan
@Klient

to super taka wiadomości z poniedziałku moje gratulacje oby więcej takich info.

AM

CHCIAŁBYM SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z PANEM

Proszę o kontakt ze mną

@AM

Wspaniałą firma podpisujcie umowyi i płaćcie kary

@Klient

Super i formacja oby więcej było tutaj takich wpisów

andzia
@Ona

tylko proszę o takie wpisy wieczorem lub wczesnym rankiem bo zaraz jak przeczyta członek to będą kasowane

@Klient

Tak samo jak mi chcieli (usunięte przez administratora)24 tys i przegrali w 2 instcjach, Wielka firma (usunięte przez administratora) i oszukaństwo nic więcej dobrego o nich powiedzieć nie można, na rozprawie nawet się nie odzywała ta wielka właścicielka tylko ten ich mecenasik nawijał, miałem dobrego prawnika co zaorał tą ich całą umowę i wszystkim innym radzę to samo, lepiej zapłacić 500zl za prawnika niż temu dziadowi 20 tysięcy

@Marcin

Prosiła bym o kontakt magda1985@wp.pl dostałam również pismo że mam zapłacić 19 tysięcy, poproszę namiar na tego prawnika

@Klient

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) każą mi płacić po 4 latach współpracy 18 tysięcy za butke których nie wymieniałem, chociaż kierowca był co 2 tyg i wymieniał wszystkie puste butle, zwykła lichwa

@Widz

To zawsze tak jest za niesprzedane butle powodzenia wszystkich tak każą

On45
@Klient

Mam z nimi rozprawę też w marcu, mam prawnika i tą ich umową może sobie właścicielka stanik wypchać, wiadomo o co chodzi, a jak jeszcze czytam że ten jej mezulek jakaś łaskę z Lidla poćwierkał to już całkiem me serce się raduje, czytaj czytaj frajerzyno z samego poniedziałku i zgłaszaj.

Lukfil
@Ona

@Ona adres podany jest niepoprawny- chciałem się skontaktować

@Marcin

Można więcej informacji na ten temat? Jak potoczyła się sprawą bo mam taką przed sobą wkrótce

@On45

Można się z panem jakoś z kontaktować?

Zostaw merytoryczną opinię o E67 Sp. z o.o. - Elizówka

• Jak się pracuje w E67 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E67 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E67 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

E67 Sp. z o.o.