P.W. A.K.A. Adam Petryszak
Michał Nowy wpis

Uwaga !!!! Oszusci !!!! Sprzedają trefne butle z gazem

Tak4Nie1
@Michał

Dlaczego trefne ? Może Pan /Pani bardziej to wyjaśnić ?

@Klient

Bo widziałem jak wracałem z giełdy jak sam te małe butle turystyczne napełnia za płotem a tego robić nie wolno .Przelewa gaz z większych butli do mniejszych taki uczciwy z niego czlowiek.

Klient Nowy wpis

Czy tylko ja dostaję od tej firmy butle z niebieskimi plombami na których pisze że jest 10 kg gazu ? Zawsze było wszędzie 11 kg o co tutaj chodzi ?

Widziałem jakieś baraki budowlane

P
@Pytanie

Zgadza się, to główna siedziba imperium

P

Miałem chwilę przygody z tą firmą. Koleś jest totalnym oszołomem, na rozmowie o pracę pyta o takie rzeczy jakie nie pytam swoich kumpli, no chyba żeby się pośmiać. Jego królestwo z którego nadaje butle w świat, to barak który dobrze, że jeszcz nie (usunięte przez administratora)od poziomu gazu i absurdu jaki jest w tej "kompanii gazowej". Umowa na start-zapomnij, dopuszczalna waga na autach-zapomnij, praca od do -zapomnij. W ogóle koleś się zachowuje jakby był jakimś baronem gazowym na wschód od odry, a tak na prawdę to wałek, który liczy jak nabić w butelke klatkowców i pracowników. Załoga całkiem normalna oprócz dwóch osób, wbiurze pracowała/pracuje taka opryskliwa (usunięte przez administratora) miałem wrażenie, że by się dała zagazować za szefa i honor lubelskiego gazpromu, po chwili rozmowy z nią masz od razuochote jechać do gaspolu błagać o sprzedaż butli:D (usunięte przez administratora)podsumujac to (usunięte przez administratora) od rana do wieczora za psi hajs plus ryzyko, że pojedziesz utkniesz gdzieś i nie masz co liczyć na pomoc. Umowe dostalem dopiero po czasie, więc jak nie mas co robić z czasem i lubisz jeździć z przeładowanym autem, do tego z gazem, to wbijaj na elizówke (usunięte przez administratora) P A R O D I A

Tak9Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Gerard
@Pytanie

A był pan tam, widział tą firmę?

Miron

Z ubieglego roku z pazdziernika.

@Miron

To są dane personalne . Jak zamierzasz to otrzymać?

Miron.

Pomóżcie złapać tego przedstawiciela...taki mily,czarny....kto pomoże.. on na pewno z lublina jest.

@Miron.

Przedstawiciela z którego roku potrzebujesz?

Klient

Firma Aka zmienia nazwę na E67 , chyba szefostwa bolą negatywne opinie na temat starej nazwy firmy więc postanowili powołać nową . Wszystko pozostało bez zmian kierowca przyjechał i dostarczył mi dokument o zmianie nazwy firmy ,nie wiem jak wycofać się z tej ich umowy żeby nie płacić kary.

@Klient

To nie jest zmiana nazwy tylko przekształciły na spółkę komandytową. Tylko smieszne jest to, że głąbą źle ktoś doradzał. Śmieszna jest ta rodzinka. Ale fakt że na karach 2 mln nazbierały. Domki gdzieś koło Białej, w Olsztynie w Lublinie rodzinny w Orzechowie. Żyje palant jak król. Ciekawe czy dochody wykazuje jakieś. ?

Dorota

Poszukujemy kierowcy, który w 2012-2013 roku rozwoził butle gazowe w firmie AKA. Ponadto poszukujemy osoby i firmy poszkodowane przez firme AKA i AKA plus. Jesteśmy pokrzywdzeni przez tą firmę. Ktokolwiek ma jakieś informacje, proszę o kontakt 600256900.

Radek
@Dorota

Uważaj, na sprawach potrafi sprowadzać lewych świadków. Na każdej sprawie zeznaje inaczej, sędzia tego nie widzi bo nie zostało zaprotokołowane. Moim zdaniem najlepiej wziąć prawnika i zacząć od prokuratura. Powodzenia.

Orka

Pilnie potrzebuję kontaktu do magazyniera który pracował w tej firmie w latach 2016-2017 jakby ktoś mógł podać byłoby super.Proszę wpisać tutaj albo na emaila (usunięte przez administratora)lub na tel (usunięte przez administratora). Lub proszę jak go znacie przekaźcie że jego szukam niech się skontaktuje tak jak podałem wyżej.

Mirek
@Orka

Nikt Ci nie pomoże zapewniam . Ale powodzenia , może po prostu podjedź osobiście i pójdź do Szefa się zapytaj.

@Orka

A do czego jest ci potrzebny?

ded

firma mieści się w oblesnym baraku, rozmowa z tym panem do najprzyjemniejszych nie nalezała, a juz w ogole wielki bulwers tego 'biznesmena' jak powiedziałam 2000 netto .... widac po tym panu ze lubi kombinowac na swoja strone ...

Tak17Nie
andzia
@ded

potwierdzam, w baraku śmierdzi zgnilizną i gazem. Jak wchodziłam do niby gabinetu szefa to przeszłam koło łazienki - smród niesamowity.

Tak18Nie
@andzia

Posłuchaj ty niby Andzia może to i są kontenery, ale tam nie śmierdzi żadna zgnilizna, jest zawsze porządek i czysto a jeśli chodzi o łazienkę to pachnie świeżością,nie oczerniaj kogoś kogo tak naprawdę nieznasz, kłamiesz swoim wpisem jaki masz w tym cel zastanów się nad sobą wstydź się niby kobieto, a jeśli Ci chodzi o te kontenery nie jedno biuro jest gorzej wykończone tu jest estetyka i czysto

Tak3Nie6
Andzia
@Vatu1@wp.pl

Według mnie śmierdzi stęchlizną w tym baraku i tyle.

Tak18Nie
@Andzia

Czy swoimi bezsensownymi wpisami coś zyskasz? Tylko się osmieszasz po co to wszystko? Zejdź na ziemię i zajmij się sobą a nie kimś kogo nie znasz ok.

Tak4Nie4
michaił
@Vatu1@wp.pl

Chyba szefa zabolało, że ktoś ma czelność krytykować jego biurowiec

Tak29Nie
Tomasz
@michaił

Michale. Nie ma ten „szef” żadnego pracownika który przepracował na niego dłużej niż rok. Kto by chciał pracować na oszusta. I wiesz-ten barak, jest jak buda dla psów.

Tak13Nie
Tomasz
@Vatu1@wp.pl

Panie Adamie. Niech ludzi wiedzą że nie jest pan uczciwym pracodawcą. Oszukuje pan i klatkowców i pracowników i państwo też. Wlastnego gazu pan nie ma, lecz kilka bud dla psów i pracowników i parę lizingowanych samochodów

Tak16Nie
andrzej
@Tomasz

chyba dłużej niż 2 miesiące ...

Tak14Nie
Dawna pracowniczka
@Vatu1@wp.pl

Ona ma rację. Śmierdzi jak nic, i z gęby Adama P. też śmierdzi. 2 razy oplułam mu do kawy jak podawałam , niech teraz wie.

Tak11Nie

@Dawna pracowniczka

ja też parę razy tak zrobiłam

Gaspol
@ded

Panie (usunięte przez administratora)jestem w posiadaniu zdjęć tych Pana lichwiarskich umów , tak samo jak zdjęć tras i klientów . Przekazał mi je (usunięte przez administratora) teraz już mi jest nie przydatny bo za kasę swoje zrobił.

Adam P.
@Gaspol

I co z tego? Ale jest pan straszny. Boje się pana i tutaj wszystkich.... Pozdrowienia też dla (usunięte przez administratora). Zapytajcie go jak on się ma, bo ja się mam super, wybieram się na wyspy kanaryjskie , prosze przekazać LOLLLLL!!!!

TakNie11
@Adam P.

Z jakiego biura podróży wycieczkę wykupisz na te Wyspy Kanaryjskie jak już że wszystkimi chyba w sądzie się spotkałeś LOLLLLL

niko

Kierowca piszesz o Rysiu co był na magazynie

Kierowca Andrzej
@niko

Nie, o Rysiu Szewczyku co był draiverem. Gdy pracowałem , na magazynie już był Krzysiek

Arek
@Kierowca Andrzej

Który Kszysiek jak miał nazwisko? A masz do niego adres lub jakiś kontakt?

marian

Powiem tak ....za te przekręty które zrobił juz jest po poniczu.....Zaplacilem kare ponad 10 tysiecy za żone ktora z tym paniczem wspolpracowala aby miala swoja kasę,bo tak chciała....a teraz wydam 10 razy tyle aby panicz był zwykłym smieciem....W imie zasad (usunięte przez administratora)

Tak13Nie1

Adaś
@marian

Jeżeli rzeczywyście chcesz tego gó..na legalną drogą załatwić tak by stał sie śmieciem czyly tym kim jest, to skontaktuj sie ze mną, mam na to g..wno haka, mnie też próbuje (usunięte przez administratora) ale pare faktów nie bral pod uwagę, brakuje mi na adwokata, ale paragraf na nielegalne przywlaszczenie ma jak nic. Dobrze naciskac może i pójdzie posiedzi. Podaj tel do siebie na adres abov@o2.pl brakuje mi kasy na adwokata, ale cala racja jest moja. Mam nagranie jak bredzi. Czekam

Tak3Nie2

@Adaś

Adasiu! Pragnę ci Adam Krzysiekzawiadomić że przeze mnie została złorzona skarga do prokuratury na ciebie i twoje kombinacje. Tera masz Adasiu się spodziewać na gości. Bardzo dużo ludzi skrzyłdziłeś więc szykuj kasiorę na prawników paniczek

Adrian1968
@Krzysiek

Ten prawnik fajnego jelenia sobie znalazł nie dość że dmucha baranowy na kasie a jeszcze na wszystkie sprawy z jego babą chodzi. Praktyka , kasa i dmuchanie baby wszystko adaś mu zapewnia. (usunięte przez administratora) zamiast swojego pilnowac ma oko na cudze. Chytry lis dwoma nogami pada w półapkę. Adaniu jesteś żałosny.

sandra

prawdą jest że kierowcy pracują po kilkanaście godzin. umów brak i to na każdym stanowisku. rotacja jest tak duża że szefostwo nie pamięta imion ludzi.

Tak39Nie2
@sandra

Łatwo być odważnym anonimowo:) Czy byłaby sandra łaskawa wystąpić pod własnym imieniem i nazwiskiem? Pragnę przypomnieć, że pisząc posty na tej stronie możemy zaznaczyć opcję "Mam dowody potwierdzające moją wypowiedź", dlatego chętnie poznam (podobnie jak inni potencjalni pracownicy) dowody będące podstawą wpisu. Jeśli takich nie ma, to proszę o odwagę do przyznania się do pomówienia i to pod własnym nazwiskiem:) Jeśli takich dowodów nie ma, to rozumiem, że Twoją wypowiedź należy traktować jako nieprawdziwą:)

TakNie11
@Mam dowody potwierdzające...

a ja bede adwokatem diabła. praca ciężka a czego sie spodziewacie na stanowisku kierowcy ktory ma wozić butle z gazem? brak umów, to po co się godzicie ? wedlug prawa pracodawca musi dac umowe do podpisu przed rozpoczęciem pracy. stary barak/ kontener, to widzicie to po co tam wogole wchodzić ? zadaje osobiste pytania , to nie odpowiadaj tylko weź cv i wyjdź. jeszcze jedno zdanie do właścicieli, skoro tych opinii jest tyle to jest w tym jakas część prawdy. może wsrto coś przemyśleć a nie reagowac agresją?

Tak5Nie1

@anna

Tu chyba też ktoś myśli, że jestem właścicielem:) Jeśli mój wpis dotyczący anonimowości był agresywny, to zastanawiam się jak pisać, żeby agresywnym nie być?:)

Tak1Nie5

@anna

Dałem kilka postów,z innych wpisow czytam że jestem właścicielem, śmiech na sali jestem tylko klijentem, znam właścicieli od długiego czasu, są to bardzo normalni i pozadni ludzie, dziwię się tym ludziom którzy tak ich oczerniaja nie znając ich

TakNie5

@anna

Widzę Anna że masz głowę na karku wielki szacun

TakNie5
@Vatu1@wp.pl

jestem byłym pracownikiem tej firmy, odejście było moją decyzją, mam różne wpomnienia dobre i złe. Jedno muszę zaznaczyć zaczynając tam pracę godzisz się na różne rzeczy , ale skoro jestesmy dorośli robimy to świadomie. Po pewnym czasie jeśli ci coś jednak nie pasuje to trzeba odejść - ja tak zrobiłam. Jednak rozczarowalam się bardzo na koniec bo szef nie wywiązał się z wszystkich ustaleń.

Tak6Nie2
@anna

czyli też cie oszukał krótko mówiąc

Tak11Nie
marian
@Vatu1@wp.pl

To zwykli(usunięte przez administratora),nawet sa w stanie mniej gazu do buyli tankowac aby dobra cene na gaz zrobic....

Tak16Nie
Kamil
@Vatu1@wp.pl

Weź bo zaraz śmiechem wybuchne skoro uważasz że są to porzadni ludzie to weź sobie koło i mocno trzasnij się w czoło. Takiego złodzieja podlej gnidy i k.... fona jeszcze nie widziałem. A to że wali ludziom ogromne kary finansowe to prawda i każdy pracujący tam doskonale o tym wie i jeszcze to robienie zdjęć i klatkowcow to już przechodzi ludzkie pojęcie ale mam nadzieje ze przyjdzie taki czas ze one będzie r... .ny tak samo jak on rucha innych i tyle w tacie

Tak23Nie
Fabian
@Vatu1@wp.pl

Panie (usunięte przez administratora)! Ujawniłbyś już paniczu, pisałbyś od swego imienia!(usunięte przez administratora)

Tak8Nie
Okradziony przez adama peyrysz
@Mam dowody potwierdzające...

Opisałem cały mechanizm twoich kombinacji związane z umowami ,które podpisują ludzie i nieswiadomie padają w półapkę, tylko jakimś cudem skasowały, chyba musiałeś bardzo sie postarać, ale to była prawda i pewnie ci zabolało panie adamie. Ukrainców teraz szukasz bo Polacy jeden drugemu pouprzedzały, nikt nie chce u was pracować ukraincy też nie są głupiz czasem i one uciekną, a po drugie od nich nic nie ściągniesz nawet przez sąd. Nie życze ci nic dobrego.

@Okradziony przez adama peyrysz

Napisz jeszcze raz , nigdy nie było stąd nic kasowane w całości jak już coś to tylko trochę cenzurowane , a swoją drogą ciekawa sprawa że z takim delikwentem nic nie można zrobić.

Okradziony przez adama petrysz
@Nick

Kasują, wczoraj pisałem komentarze były 108 teraz jest 106, adm8nistracja portalu usuwa raczej bez powodu, musi Petryszakowa idzie i się "dogaduje". Ale powiem że firma w ciągu roku otrzymała ponad 100 negatywów to mówi samo za siebie. Firma A.K.A to nie jest miejsce dla uczciwych ludzi i pracowników. Zostawcie ich , idźcie pracować gdzie indziej, bo wam zabraknie na prawników. A podpisanie z nimi umów jakiejkolwiek to wyrok na wysokie kary NIE UNIKNIONE. Poczytajcie umowy i przeanalizujcie, nie bądźcie optymistami, nie zamykajcie oczu na żadną drobną treść ,bo pan (usunięte przez administratora)specialnie przygotowuje te umowy i za 100 zł nawet poda do sądu. A gdy chcesz porozmawiać to karze wyjść z jego prywatnego terenu bo wezwie policje. Czy tak czy siak sąd w Świdniku czeka.

Tak8Nie

NIck
@Okradziony przez adama petrysz

Już zbyt dużo tutaj zostało napisane , ta firma już jest znana z takich właśnie metod .

korki
@Nick

Nick wczoraj dałem komentarz że żyje w cieniu (usunięte przez administratora)

Kierowca Andrzej
@korki

Potwierdzam. Wczaj pisałem komientarz że oszukał uczciwych ludzi ale dziś już po nim. Pisałem że Gośka z Grześkiem latają za adaśką jak tę kejtery po sądach bo utrzymali się u Adasia dłurzej. Nie życzę im równierz nic dobrego

Sebastian
@sandra

Kto jeszcze potwierdzi ile osób bez umów pracował do tej por?. Zbieramy materiał na dowód do inspekcji pracy. Można nawet anonimowo listem zgłosić. Piłsudskiego 13. Lublin

Nazwa działu: Handlowy

Jakaś dziwna cisza, czyżby potencjalni kandydaci na pracowników nie mieli ochoty na wypowiadanie się czy może opinie znowu są kasowane?

Do laleczki
@Laleczka

Widać że nudzi ci się. Dawno cie zlodziejem nie nazwały i czujesz sie nie swojo. Mowilem ci wez swoją kobiete i ić do psychiatry, nie mowie to zlosliwie.

@Do laleczki

O czyżby pan Adam był już w pracy? No tak, zawsze przed pracownikiem żeby zawsze kontrolować!

Do laleczki
@Laleczka

Ja nie jestem żaden adam, coś ty.

kasia

praca 9 godzin, płaci na czas, warunki trudne szczegolnie w zimie, pracy dużo, temat umowy o pracę ciężki .... szczególnie wkurzajace że szef karze sobie robić kawę , podać pod nos a potem trzeba po nim posprzątać (tak moze sie zachowywac prezes duzej firmy....) ogolnie w budzie jest tylko jedna malutka umywalka w łazience i wrzuca tam wszystko co je lub pije a jak chcesz umyć ręce to musisz po szefie najpierw posprzątać.

Tak5Nie1

iwona9005
@kasia

witam pani Kasiu !! 30 grudnia ide na rozmowe do tej firmy na pracownika biurowego !1 prosze mi cos o tym opowiedzieć !! bo zgłupiałam od tych wszystkich wpisów i postów i juz sama nie wiem komu wierzyć !!bardzo prosze moj (usunięte przez administratora)

kasia

napisałam na nr tel

Pracownik biurowy
@iwona9005

Jak będziesz na rozmowie szef zapyta różne rzeczy między innimy czy umiesz robić dobrą kawę , gdzie pracuje mąż rodzice i takie nic wspólnego nie mające z pracą. Ale zapytaj szefa uwaga! DLA CZEGO W CIĄGU 3 LAT ODESZŁY WSZYSTKIE PRACOWNICY BIÓROWY. Wiesz co powie? Powie że poszły na macierzyńskie, faceci też. Jak myślisz , wszyscy były niekompetentni? Może z nim coś nie tak? Poczytaj całe forum , wszystko jest prawdą. P.S. Napisz jak wrócisz co było. Powodzonka.

Czieczieryn
@iwona9005

Ale jaja, jak wejdziesz najpierw zapytaj czy za rozmowę nie musisz coś im płacić. Podobno nowy przepis mają.

Miss X
@Pracownik biurowy

No tak jak mówisz, "wszystcy odeszły na macierzyńskie. I tak było ich szkoda że zostawiają taki kolektyw". Fajna wymówka.

Tak1Nie

Czy często w firmie P.W. A.K.A. Adam Petryszak zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

@Pytanie

jaka rekrutacja????????????????tam pracują 2 osoby ktore robia wszystko plus szef.....oraz oczywiście 2-3 kierowców którzy zmieniają się co 2 miesiące

@anna

A z tych dwóch jedna to szefowa.

katarzyna

praca jest od 7 do 16 plus 2 soboty w miesiącu. czyli ok 30 godzin dodatkowo miesiecznie , nie mozna tego odebrać jako wolne ani nie płacą za nadgodziny tylko po prostu masz się zgodzić na takie godziny pracy i tyle.zapytalam czy zdarzaja sie nadgodziny ,uslyszalam że czasem tak. powiedzialam ze chce zarabiać minimum 2300 na rękę - zostałam wręcz wyśmiana....

Tak25Nie1

@katarzyna

Łatwo być odważnym anonimowo:) Czy byłaby katarzyna łaskawa wystąpić pod własnym imieniem i nazwiskiem? Pragnę przypomnieć, że pisząc posty na tej stronie możemy zaznaczyć opcję "Mam dowody potwierdzające moją wypowiedź", dlatego chętnie poznam (podobnie jak inni potencjalni pracownicy) dowody będące podstawą wpisu. Jeśli takich nie ma, to proszę o odwagę do przyznania się do pomówienia i to pod własnym nazwiskiem:) Jeśli takich dowodów nie ma, to rozumiem, że Twoją wypowiedź należy traktować jako nieprawdziwą:)

alabama
@Mam dowody potwierdzające...

ale to akurat prawda. dowód - tabliczka na drzwiach wejściowych -godziny otwarcia firmy. ewrntualnie godziny otwarcia podane na stronie internetowej.

@alabama

Zastanawia mnie Twoja logika... skoro na drzwiach sklepu masz napisane, że jest otwarte 24/7, to znaczy, że sprzedawca nie wychodzi z pracy? Będziesz tak dobra/y i wyjaśnisz mi jak napis na drzwiach ma się do czasu pracy pracownika?? Czy jeśli ktoś złośliwie lub kawalarsko zmieniłby napis na tej tabliczce, to wydłużałby się automatycznie czas pracy osób zatrudnionych? Z tego co wiem, to biuro pracuje przez 9 godzin, ale pracownicy w biurze po 8, gdyż w trakcie dnia mają godzinę wolnego, którą mogą wykorzystać jednorazowo lub na wiele małych przerw - jak tylko im się podoba. Byłą tak jak pracowałem i z tego co wiem jest tak nadal.

Tak2Nie2

@Mam dowody potwierdzające...

w praktyce wygląda yo tak że dwa razy pójdziesz zrobić kawę a resztę czadu pracujesz. a z sobotami to prawda czyli dwie pracujące w miesiącu bez odbierania wolnego. o tym wszystkim jesteś informowana na rozmowie o pracę

Kolega
@Katarzyna

Do pracy się chodzi chyba po to, żeby pracować a nie pić kawę.

Tak1Nie5

@Kolega

chodzi o to ze pracujesz 9 godzin dziennie. oficjalnie jedna godzinę mozesz robić co chcesz ale w praktyce tak nie jest.

Ola
@Kolega

Jestem ciekawa czy ty pracujesz 9godzin bez jedzenia, picia albo palenia fajek!!! Nie jesteśmy niewolnikami tylko pracownikami ale jak widać nie każdy widzi różnice!!!!

@Ola

czasami był taki młyn że dochodziły jeszcze nadgodziny. czyli pracowałyśmy po 10 godzin. najgorsze jest że jak ty potrzebujesz wyjść to jest duzy problem. a jak się spóźnisz to już Cię ta druga pracownica z biura zniszczy.

Kolega
@Ola

Nierob z siebie męczennika codziennie można sobie zamówić obiad i spokojnie zjeść

TakNie7

iwona9005
@Katarzyna

pani Ksiu bardzo proze o odpowiedz jak jet naprawde w tej firmir !! co z tymi niepłaconymi nadgodzinami i sobotami ?? a jak z pensjka kiedy płaci pracownikom biurowym i czy na czas ?? czy sa jakies premie ??

Kacper
Nazwa działu: Handlowy

Opinię się usuwają, redakcja gowork chyba działa nie uczciwie. Nie usuwajcie opinii, napisałem wielokrotnie różne przekręty machinacje jak działają szefowie A.K.A Petryszakowie, a wy bez powodu usuwacie. Szef AKA jest oszustem, okrada pracowników 100 300 500 złotych, za te pieniądze po prostu byłym pracownikom nie chce sie droczyć. Jest tańim groszojadem, Rzucać złotówke na pysk i się ucieszy. Zdechnij gnido , oszołomie.

Dawny Predstawiciel

Firma totalna porażka nastawienie tylko na kary z umów , podpisujesz umowę i już jesteś udupiony , szefostwo lubuje się w sądach mam wrażenie że orgazmu dostają jak wpływa kolejne pismo

Michał
@Dawny Predstawiciel

Szef erotoman , pracowałam kiedyś u nich składał dwuznaczne propozycje , pies na baby , a jak przyszło co do czego to wacka ma małego o nie chciał mu stanąć , żonie to ja współczuję

@Dawny Predstawiciel

Ha ha ha ! Dobre! Orgazmu dostają na każde pismo! :)

Max

Forma nastawiona tylko i wyłącznie na kary podpisujesz umowę i już jesteś uwalony . Kary i kary za samo to że jesteś ich klientem , poczytajcie umowy i z dala od tej firmy .

ZwyklyCzlowiek
Nazwa działu: IT

Firma krzak , Szef , szanowny Pan Petryszak zwykły (usunięte przez administratora) , na rozmowie miły , sympatyczny a później wychodzi szydło z worka . Nie polecam tam pracować . Szkoda na ta firmę czasu i zdrowia .

Zbigniew
@ZwyklyCzlowiek

Nie stosuj obraźliwych określeń -- to forum publiczne i nie warto pisać w taki sposób pod wpływem emocji. Wspominasz tutaj swoją rozmowę rekrutacyjną? Czyli warunki pracownicze znacznie się różnią od tych, które przedstawiono Ci podczas tego spotkania?

Marek
@Zbigniew

Przepracowałem kilka dni i i nie zobaczyłem nawet zlotowki na rozmowie szef miły a pot nawet telefonu nie odbiera , wychodzi na to że 3 dni pracowałem za darmo , szef stwierdził że nic nie wniosłem do firmy i że on jeszcze jest stratnym (usunięte przez administratora) i tyle nie polecam.

Worek
@ZwyklyCzlowiek

A opinie przeczytać wyznanie nie zezwola? Jeżeli są chętni pracować u dziada oraz oszusta-proszę bardzo

Krystyna
@Marek

Napisałeś, że pracowałeś w P.W. trzy dni i nie dostałeś zapłaty za pracę. A jaką umowę dostałeś? Wyjaśnij, jak możesz.

Przemek
@Marek

Za nie zapłacenie za wykonaną pracę jest mandat dla pracodawcy. Za niezarejestrowanie pracownika jest mandat i to dość wysoki, nie zależnie od ilości dni. Za podanie bzdetnej przyczyny, przez co według niego nie zapłaci, jest artykuł KK . Wystarczy pójść i zgłosić. Nie daruj go, niech ci płaci za te 3 dni plus kary .

Nazwa działu: Handlowy

Witam moja mama podpisała umowę na sprzedaż butli gazowych, nie czytała umowy teraz patrzę że za wszystko trzeba im płacić chcesz zerwać umowę butle i kontener na własną ręką musisz odwieźć do firmy, na szczęście nie zdążyli przywieść towaru, pani w biurze nic nie wie jak umowę rozwiązać itp dzwoni do Pana Pan do mnie straszy kosztami bo prawnik umowę patrzył, ludzie kochani jak z tego się wy platac

@Wieeew

A z jaką datą została podpisana ta umowa ? Czyli rozumiem że masz podpisaną umowę a nie przywieźli do Ciebie klatki ani butli ?

@Max

29 październik umowa została podpisana, nic nie przywieźli jeszcze klatki ani butli

@Wieeew

Poczytaj umowę tam wszystko na pewno jest napisane ile musisz zapłacić

@Max Rozumiem jest Pan właścicielem tej firmy,

To źle Pan rozumie .

@Max

A ile u was dzień dobry kosztuje? Bo cennika wywieszonego nie macie, a podobno każdy co przechodzi próg drzwi musi coś lub za coś płacić. Przy okazji jak odpowiesz na to pytanie jeszcze napisz ile kosztuje kopnięcie waszego szefowy w (usunięte przez administratora) chętnie bym skorzystal jakby było w rozsądniej cenie.:)

Paweł
Nazwa działu: Handlowy

Miałem iść na rozmowę o pracę na kierowcę ale po tych komentarzach rezygnuję

Waldemar N.
Nazwa działu: Handlowy

Ten szanowny pan Adam Petryszak nasłał policje na zaparkowane samochody obok giełdy samochodowej. Bo tam jak parkują to on traci możliwośc zarobienia 5 zł od auta na swoim parkingu. Policjanci mówiły że ten gość taki znany pikuś jest. Ponoć 80 kierowców dostało po 300 zł mandatu i 3 punkty.

Ktos
Nazwa działu: Handlowy

Panie Adamie proszę przestać ukrywać się przed Policją , ciekawe czy taki cwany będziesz człowieczku jak przyjedzie na Elizówka telewizja powiadomiona twoimi przekrętami ,uuu zapomniałem każesz powiedzieć że ciebie nie ma . Za twoje lichwiarskie umowy powinieneś się w piekle smarzyc oszuście .

Tak4Nie

Wiecie czy P.W. A.K.A. Adam Petryszak udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

@Pytanie

Telefon komórkowy tak z kontrolą kosztów i to bardzo dokładną, a o laptopie możesz pomarzyć. Prace biurowe PH wykonuje w biurze bijąc się z kolegą o komputer.

Karolina
@Laleczka

Cztery dni temu pojawiła się taka oto oferta pracy - https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/wulkanizator-mechanik,infopraca.pl38660ebef7bc1817e6b0d928ccc2e278,elizowka. Dobrze płacą na tym stanowisku w P.W. A.K.A. ? Możecie polecić mężczyznom?

@Karolina

Poczytaj opinie zobaczysz. W tej firmie nie jest najważniejsze ile płacą ,tylko jak z nimi skończysz .

@Karolina

Pieniądze może i ok ale trzeba dobrze negocjować i mieć stalowe nerwy i brak rozumu żeby tam dłużej wytrzymać.

Tak1Nie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

@Pytanie

Trzeba być naiwnym szukających nowych przygód, lub szaleńcem. Życzę powodzenia w tej firmie.

Tak3Nie

Na jakie benefity można liczyć w P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Damian
@Pytanie

Oczywiście , raz w miesiącu dostaniesz gratis turystkę 2kg osobiście napełnioną przez Szefa

Nazwa działu: Handlowy

jak oni się nie wstydzą dodawać tutaj ogłoszeń o pracę pod taka iloscia negatywnych komentarzy ....

Mietek
Nazwa działu: Handlowy

Z tego co się dowiedziałem nastroje w firmie są tak kiepskie że jak tak dalej pójdzie to od września Panicz sam będzie woził te butle hondą

@Mietek

na stronie urzędu pracy znowu jest ogłoszenie na pracownika biurowego. ile bylo osób od odejścia Darka ? wiecej niz 5 ?

Mietek

Więcej niż 10