Opinie o Lankamer Paweł Market Samochodowy w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lankamer Paweł Market Samochodowy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lankamer Paweł Market Samochodowy o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lankamer Paweł Market Samochodowy w Lublin

Roboty na magazynie szukam właśnie, tu mi pokazywało, że jakiś u siebie mają. Widziałem jednak taki watek, w którym było napisane, że firma jest uśpiona od 2017 roku, a komentarze do 2022 się pojawiały. Czy te sprawy zostały już wyjaśnione? I z jakich przyczyn jest ona od tylu lat uśpiona?

Dame

UWAGA SKONTAKTOWAŁEM SIE z prawdziwą osobą. To jest fake, sprawa zgłoszona na policje. Nie wysyłajcie danych

Paweł Lankamer
@Dame

Dziękuję za wpis informuje że nigdy nie prowadziliśmy żadnej rekrutacji ani w przeszłości ani nie zamierzamy prowadzić e przyszłości firma uśpiona od 2017 roku sprawa zgłoszona do prokuratury i na policję o podszywanie się pod firmę i wykorzystywanie jej danych do przestępstwa proszę nie dać ssie naciągnąć i dziękuję wszystkim którzy zgłosili mi ten proceder bym mógł zareagować prawnie przeciwko oszustom którzy posługują się moimi danymi.

TenCzłowiek Nowy wpis
@Paweł Lankamer

Witam serdecznie, dostałem również wzór takiej umowy który niby ten gość miał nam przedstawić i widnieje pod nia pieczątka z pana firmą jak i parafka.

Łukasz

Mam podobną sytuację. Praca w stawanger na magazynie w Norwegii. Podałem dane ale lampka zaświeciła mi się jak chciał pobrać pieniądze rzekomo na agencję za bilet lotniczy. Ogłoszenie to było rekomendowane przez portal pracuj.pl.

Kam1l
@Łukasz

Najlepsze jest ze nadal odpisuje do mnie maile typu ” chyba sobie jaja robię ” , ” straszysz mnie policja, lecz się na nogi bo na głowę już za późno ” już sam nie wiem co mam myśleć ,.. (usunięte przez administratora) by nie odpisywał ,..raczej bo po co .,,

Ja Nowy wpis

Tak powinno się robić

Mateusz Nowy wpis

Szkoda że nie znalazłem was wcześniej właśnie zapłaciłem za bilet...

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lankamer Paweł Market Samochodowy? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Angelika

Jak podałeś nr konta i pesel to radzę zablokować dowód i konto w banku ostrzec…

Kam1l
@Angelika

Tak zrobie , Dziękuje i pozdrawiam .

Aga

Czułam ze to fejk, napisałam ze jestem chętna jechać z mężem to kontakt ucichł i te dane pesel i tak dalej.

Lankamer Paweł Market Samochodowy prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 3600 PLN i Magazynier. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Stanley

Mi się lampka zaświeciła jak przeczytalem prośbę o podanie swoich danych oraz numeru konta i peselu ,a później byłby kredycik zaciągnięty nie z własnej inicjatywy do spłacania

Uprzedzony

Witam panstawa już podobny e-mail odebrałem z oferty z danii z ofertą nawet podobne zadania jak by komuś wogule nichcialo się zmieniać zbytnio treści tyło różnica w zamieszkaniu i ofercie pracy ale też inny pracodawcą też jakąś rzekoma firma zajestrowana w Polsce niezdziwilbym się jak jakiś Ukrainiec przerabia niektóre treści przez translatora i wyciąga dane uwazjecie bo to zbyt pięknie tą ofertą brzmi ,pozdrawiam

Krzysztof

Witam, też jak reszta mam taki sam kontakt z panem Pawłem. Rzekomo jest za granicą i dlatego kontakt jest utrudniony. Wczoraj był mail i ciekawe kiedy będzie kolejny odzew.

Marc

Witam wszystkich , też dostałem ofertę pracy na magazyniera w Norwegii, Pan Paweł odpisuje na maile,, jednak coś chyba jest nie tak ,ponieważ wymaga on podania danych wrażliwych do podpisania umowy, nic w tym nie było by dziwnego ale maile od tego pana są wysyłane z systemu proton ( poczta anonimowa nie firmowa , niemożliwe jest ustalenie nadawcy). Według mnie to coś tu nie pasuje.

Agnieszka

Jak skontaktować się z panem Pawlem? Na e-mail nie odpowiada a zależy mi na pracy która mi zaoferował.

@Agnieszka

Ja też mam z nim utrudniony kontakt. Nie dostaje konkretnych odpowiedzi na zadane pytania. Trochę się obawiam.

Angelika
@Monika

Ja właśnie też się zastanawiam nad tym pracodawcą. Chodzi o wyjazd za granice do Norwegii na magazyn. Nie mogę znaleźć jego rzekomej firmy na google maps w Polsce. Niby adres jest ale tam jest galeria. Nie ma żadnych opinii, nie ma numeru telefonu. Widzę same dziewczyny też piszą… dziwne to wszystko.

Dam
@Angelika

Nie tylko kobiety haha Wczoraj był już kontakt ????

Zostaw merytoryczną opinię o Lankamer Paweł Market Samochodowy - Lublin

• Jak się pracuje w Lankamer Paweł Market Samochodowy?

Zobacz opinie na temat firmy Lankamer Paweł Market Samochodowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lankamer Paweł Market Samochodowy?

Lankamer Paweł Market Samochodowy
  • Daszyńskiego Ignacego- 19/37