Opinie o MNK Group Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MNK Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MNK Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MNK Group Sp. z o.o. w Lublin

Po ostatniej odpowiedzi widzę, że chyba przy Product Managerze podobnie jest z pracą w biurze łączonej z pracą zdalną. O ile nic mi się jednak nie przeoczyło to nie widzę żadnych widełek placowych w ogłoszeniu. czy jesteście w stanie je jakoś przybliżyć?

Jak częste mogą być te wizyty w biurze podczas pracy jako starszy specjalista ds. zakupów? W tej aktualnej ofercie piszą, że generalnie pracuje się zdalnie ale ze trzeba się czasem zjawić. Mieszkam poza Lublinem, chce więc wiedzieć jak często musze ewentualnie kursować o ile się dostane

Rekrutacja Nowy wpis

Dzień dobry, oczekuje się, że częstotliwość wizyt w biurze podczas pracy jako starszy specjalista ds. zakupów będzie zależała od potrzeb działu oraz rodzaju projektów, nad którymi będziemy pracować. Na samym początku sugerowałabym/zaleciłabym, aby pojawić się w biurze raz lub dwa razy, aby zapoznać się z zespołem oraz zrozumieć środowisko pracy. Po tym czasie możliwe jest ustalenie bardziej elastycznego planu pracy, który umożliwi częściowe( lub całkowicie) zdalne wykonywanie obowiązków służbowych.

Miki99 Nowy wpis

Szczerze to pracowałem tutaj połtora roku, to w pełnie się nie zgadzam z opiniami poniżej. Racja że z logistyką bywało tam różnie, ale nie powiedział bym że jest jakaś tragedia, zależy gdzie ten towar jedzie, bardzo przypomina sytuacje innych firm gdzie pracowałem. O błędach na fakturach nic nie kojarzę, chyba że ktoś z magazynu coś nie tam wysłał, ale to sporadyczne sytuacje :D Powiem że firma bardzo mocno wynagradza pracowników za nadgoziny, a tak zwane "ucinanie" wynagrodzenia, to bardzo deliaktne i sporadyczne, za moje grzechy nie zostałem potrącony żadnego razu, tyle że miałem rozmowy z kierownikiem, ale wydaje się mi że to i tak dobrze. Kierowniki magazynu to fajni, uczciwi polak z białorusinem, zespół na magazynie zarombisty, z biurem (gdzie między inymi pracują polacy, białorusiny oraz ukraincy) nigdy niema kłopotu wszyscy mili i uczciwi. Firma ma swoje wady i zalety, w zasadzie jak i każda. Dla mnie to było zarombiste rozwiązanie, a jak powiedziałem że planuję się zwolnić, to naspokojnie ze mną omuwili terminy, a w momencie kiedy mi przepadła praca w Holandii i podchodziło bliżej do terminu zwolnienia, to bardzo łatwo pozwolili mi zostać jeszcze na 2 miesiące. Takich liberalnych relacji nie miałem w żadnej firmie gdzie pracowałem, więc nie rozumiem z kont leci ten chejt i wprowadzanie w błąd :D P.S.: myślę warto spróbować, jeżeli nie pasuję to zawsze można odejść

Wioleta

W jednym z wątków ktoś spytał o zlecenie na okresie próbnym, ja jakoś mam teraz przed sobą ogłoszenie dla magazyniera sprzed paru miesięcy i niczego o próbnym nie było napisanego. Za to o umowie o prace już jak najbardziej tak. Co dodatkowo wchodzi w skład tych szkoleń z treści? I o jakiej wysokości rabatach produktowych jest mowa?

Brałeś udział w rekrutacji do MNK Group Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stajenny / pracownik farmy
Lommel
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.
Anonymous

Firma to istne (usunięte przez administratora)nie polecam składać CV. W logistyce panuje typowy (usunięte przez administratora) coraz większe błędy w fakturach większość towaru nie trafia do odpowiednich klientów kierownictwo nie zna się na niczym nie ogarnia to co dzieje się na magazynie firma działa kilka lat a dopiero się uczą ucinają pensje pracownikom twierdząc że to przez ich pomyłki tak jak tutaj było wspomniane żeby być na wyższym stanowisku bez żadnych konsekwencji trzeba być Ukraińcem. Początkowo była praca bez umów teraz są zlecenia na okres próbny chyba doszło do nich skoro się uczą że mogą być konsekwencje przyjmować ludzi na czarno.Ogolnie nie polecam i unikać firmy szerokim łukiem.Pozdrawiam

@Anonymous

Też pracowałem w tej firmie cały czas się zastanawiam jakim cudem działa ta firma.

@Anonymous

Co oznacza zlecenie na okres próbny? Bo okres próbny jest ewidentnie związany z kodeksem pracy a nie umowami cywilno-prawnymi. Możesz rozszerzyć swą wypowiedź w tej kwestii?

Jaka umowa obowiązuje w MNK Group Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Thug life

Z tego co słyszałem to umowa zlecenie wcześniej było bez żadnych umów na okres próbny czyli na czarno.

Iza
@Thug life

No to dobrze że to poprawili. A wiesz może ile trwa tutaj okres próbny? Zwykle to 3 miesiące, tu tez?

@Iza

Dwa miesiące

Paulina
@Thug life

i normalnie w razie czego wypłacą? a na tym zleceniu potem jak z kasą się sto ostatecznie czy to zależy jak wynegocjujesz? Ty ile miałeś?

Umbro

Jeśli firma logistyczna ma siedzibę w biurze wirtualnym to sam możesz sobie odpowiedzieć co można się spodziewać.

Laiki
@Umbro

Dziwny komentaż, ponieważ firma nie jest logistyczną :D Dzięki za opinie. Spółka sprzedaje części samochodowe i skutecznie działą, a jeśli się rozwija, to nie dziwnę że woli mieć biuro wirtualne. Kiedyś swojego czasu my bardzo się oparzyli o siędziby w miejscu prowadzenia działalności, ponieważ rejestrować każdę miejsce to są koszty i czas.

Paulina

I co, niby każdy tak tu sobie na czarno robi i nikt tego nie zgłasza? Aż przez to się upewniłam czy firma działa. To w ogóle możliwe, żeby tak dosłownie każdy bez umowy był? A co z jakąś kontrolą? ile osób tu tak właściwie obecnie pracuje?

Hejka. Mam dylemat pod kątem warunków zatrudnienia. Czy firma oferuje kursy poszerzające kompetencje? Czy rekrutacja odbywa się z domu? Czy warunki pracy są w porządku? Podziękowania za odpowiedź.

Niqq

Kursów brak, praca na czarno, a co do rekrutacji zdalnej nie mam pojęcia. Warunki pracy to co do samego środowiska i ludzi pracujących jest o dziwo ok, ale jednak trzeba trochę ostro pracować i robić wszystko, a nawet to co powinni robić na drugim magazynie na Ukrainie. Im musi prościej..

Bruho momento

Jeśli chcesz pracować na czarno z płacą 15zł za godzinę i jesteś Polakiem to możesz spodziewać się za-rdolu. Firma nie oferuje nic dopóki nie jesteś z Ukrainy, bo wtedy możesz liczyć na miłą posadzkę. Atmosfera pomimo wszystkiego jest przynajmniej dosyć miła, lecz by dostać jakąkolwiek umowę to nie licz, że otrzymasz ją od razu, ani nawet w przeciągu kilku miesięcy.

Zostaw merytoryczną opinię o MNK Group Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w MNK Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MNK Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MNK Group Sp. z o.o.?

MNK Group Sp. z o.o.
  • Fryderyka Chopina 41 lok. 2