Omega-Bus Bogdan Bartnik

Lublin

Opinie o Omega-Bus Bogdan Bartnik

Klient

Bus z Lublina do Katowic odjechał nie zabierając pasażerów. Żenada. Nie polecam. To nie jest łatwy dojazd, Narazil klienta na duże koszty. Polecam inne linie, Poza tym nie wiem co na to urząd skarbowy ale kierowca nie wydaje biletów pobierając opłatę za przejazd. Trasa Katowice - Lublin 09.01.2017.

Brak

Bilet zarezerwowany 3 dni wcześniej, torba w busa wsadzona, a kierowca, że nie ma Cię na liście.. Pani która rezerwuje załatwiła tak 4 osoby.. Nie polecam!!

Km

Na trasie Lublin-Łuków o godz.20...

Km

Nogi zamarzaja*TYLKO ZADAC ZWROTU ZA BILET I W RAZIE ZAPALENIA ODSZKODOWANIA!!!BUS KLEKOT NIE DA SIE JECHAC!!!!

Km

Siedzac na koncu nohi zamarzaja!!tragedia 1,5h jazdy nogi sztywne. Oby zapalenie sie nie wdalo

Ewelina

Jechałam na trasie Katowice Lublin. Tragedia, jechałam 2 razy obie podróże zakończone 2 godzinnym opóźnieniem, tragiczne stare busy i niemili kierowcy który wrzeszczą na pazazerow którzy o cokolwiek zapytają..... ocena 0/10

Adam

Wlasciciel ma w nosie klienta..jezeli ktos chce jechac z ledwo dzialajacym hamulcem i odpadajacymi czesciami..smialo... Jechalem nie raz poniewaz pilnie musiales odbyc podroz...to byly 2 ostatnie wyjazdy z omegabus...raz bus sie popsul i nie dojechal i drugi raz nawalil i bylo godzinne opoznienie..Firma 0... Brak kompetencji..biedni pracownicy..kierowcy jadacy tymi busami musza byc odporni bardzo na stres a Pani w rezerwacji odporna na krytyke. Nie polecam.

janusz

Trasa Katowice-Lublin ulewa i bus przeciekajacy ludziom na głowę gdzie musieliśmy siedzieć z rozłożony parasolkami- kierowca zaczął upychac szczeliny z których leciala woda foliowymi reklamówkami które i tak nic nie dały. . Wszystko było przemoczone, kierowca stwierdził że wielokrotnie mówił o tym właścicielowi ze busy są w złym stanie - jedna z pasażerek zadzwoniła do właściciela który stwierdził że odda pieniądze za podróż osobom które czuja się poszkodowane.. Kolejna trasa Lublin -Katowice bus przyjechał z opóźnieniem , nie miły kierowca który odrazu na początku drogi zajął się jedzeniem chipsów i piciem coli niż pilnowaniem kierownicy, bus zbyt mały na takie długie trasy przez co ludzie się gniota jak zwierzęta, nie ma dużego bagaznika przez co walizki są upychane z tyłu pojazdu nie przeznaczonego na bagaze, klimatyzacja słaba jak na letanią temperaturę. .

Piotr

Busy w srednim stanie, pozostawiaja wiele do zyczenia.. Kierowca mily, nie mialem z nim problemu. Pani z rezerwacji rowniez w sympatyczny sposob sie do mnie zwracala i mimo ze nie miala juz wolnych miejsc to kazala zaczekac i po chwili oddzwonila i powiedziala ze udalo sie cos znalezc. Osluga bardzo dobra, stan busow 4/10

Anna

W busie jest ok 45 stopki celsjusza, Pani pracownica firmy Nie Miła, Na prośbę o włączenie klimatyzacji odpowiedziała "nie interesuje mnie to". Podróż w ponad 40 stopniach przez 5 godzin. Nie mogłam zabrać psa ze względu na wysoka temperaturę i ryzyko przegrzania sie psa choc przy rezerwacji informowałam ze bede z psem, Pani pracownica firmy nie poinformowała ze klimatyzacji nie ma. Nie miła obsługa, stary samochód, nie komfortowa podróż, NIE polecam !

Ktoś

Fatalna podróż z Katowic do Lublina. Fotele obdarte, popękane, okropnie skrzypią a plastik w środku wbija sie w plecy.. bus nagle zatrzymał się na dwupasmówce i przez 15 min staliśmy bez ruchu, dobrze, że odpalił bo nie wiem co by się działo z pasażerami na środku drogi.. niech was chronią wszelkie moce przed kupnem biletu! Jedynym plusem był miły kierowca. Jak najdalej od tej firmy.

Ewa

Najwieksza tragedia na świecie. Jeśli macie opcje jechać innym busem, to wybierajcie Omegi . Kierowcy to największe chamy na świecie, pani z rejestracji mówi jakby traktowała klienta jak gówno. Sytuacja: jechalam z psem , pani przy rejestracji powiedziała, ze potrzebuje tylko książeczki zdrowia, natomiast przy wsiadabiu do busa jak zwykle uprzejmy PAN kierowca zaczął na mnie zrzec ryja, ze gdzie kaganiec. Oprócz kultury tego człowieka oczekiwalabym jeszcze informacji, ze dla małego psa potrzebuje kaganca. Zenada.

Klient

Wczoraj córka jechała z Kielc do Katowic według rozkładu o 10:01. Bus przyjechał z 10 min spóźnieniem pomimo dobrych warunków drogowych, więc wymarzliśmy - na bilecie napisane że trzeba być 15 min przed odjazdem. Jak przyjechał kierowca rozmawiał 15 min przez telefon, potem poszedł do bufetu po bułki i dopiero łaskawie posadził córkę na miejscu (ostatnim, pomimo wykupionego wcześniej biletu). Odradzam korzystanie z tej firmy, jak już to w ostateczności.

bartek

omegabus oplakane busy, bezczelni kierowcy. as bus totalne przeciwienstwo luksusowy bus z ktorego nie odpada nic jak jedzie ani nie wlewa sie do niego woda(deszczowa)!!, mili kierowcy

dario67

Nie martwcie się firma została zgłoszona , powiedzieli że nie jestem pierwszy prawdopodobnie wezmą się za nich tak z nienacka , a fajne filmy mają nakręcone jak te busy jeżdżą ...

gość

Nie polecam, kierowcy bezczelni pani rejestracji też to robi chyba za kare. Busy tragedia

kina

przez 5 lat studiów bardzo często jeździłam tymi busami ale nie dlateo, ze bylo milo i przyjemnie czy tam komfprtowo tylko dlatego ze godziny mi pasowaly.. a co do kierowcow to nie są za mili, jak sie czlowiek o cos zapyta to odpowiadają jakby za kare to mialo byc.. w busach rzuca jakby turbulencje byly ( pewnie to tez wina polskich drog) a pani na rezerwacji tez jakas lewa.. wielokrotnie chcac zarezerwowac miejsce musialam dzwonic po pare godzin bo niestety nikt nie odbieral.. moim zdaniem nie jest to firma godna zaufania..

klient

Negatywna. Kierowca beZsczelny stan busow jest oplakany nie dziala klimatyzacja smierdzi. Ludzie prosili o wlaczenie to nie zrobil tego. Nie wiem kto podpisuje im kontrole na stacji diagnostycznej ale zglosze to na policje . Bo z tych busow az rdza wychodzi

daro

Kierowcy w lato jeżdżą bez klimatyzacji żeby "zaoszczędzić" na paliwie. Busy w opłakanym stanie, rdza aż się "wylewa". Co do tego żeby byli mili? Nie raz jeździłem tymi liniami i raczej wyglądają na znudzonych tą pracą... Pewnie jak zwykle, szef słabo płaci jak to prywaciarz, lepiej kupić sobie kino domowe i nowy samochód, niż zapłacić uczciwie pracownikowi i naprawić samochody. ___________________________________________________________________________ Co do postu: "xxx", dokładnie z tej godziny i dnia: "2015-05-21 08:33:28" Jeżdżą jak kierowcy a nie jak niedzielni kierowcy, fakt jest to niezgodne z przepisami, ale wiedza co robią jestem tego pewny... Gdyby jeździli jak przykazano myślę, że czas przejazdu np z SK do LU przeciągnąłby się jeszcze z 1,5h.

xxx

Mili kierowcy? Może i ale czy rozważni? O nie... Nie raz na gps sprawdzałem i w miejscach zabudowanych jeżdżą po 90-120. Jadą jakby jechali z ziemniakami a nie ludźmi.

Dawid

Bardzo miła, komfortowa jazda, mily kierowca z powołania!

Zostaw opinię o Omega-Bus Bogdan Bartnik - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega-Bus Bogdan Bartnik