Opinie o P.W. A.K.A. Adam Petryszak w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.W. A.K.A. Adam Petryszak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. A.K.A. Adam Petryszak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. A.K.A. Adam Petryszak w Lublin

zenek

do czego to doszło że kiedyś rozwoziłem jego klatki a teraz mam już dwie i chyba jeszcze dokupię nie są drogie

ktoś
@zenek

jakie masz te klatki z logo BP czy już z AKA?

@zenek

jakie masz z BP czy już z szyldem AKA

ktoś
@szatan

Szatanku byłem pierwszy byłem pierwszy Zenek jak masz klatkę z BP to jestem zainteresowany bo z szyldem AKA to ma kolega na zbyciu i za małe dla mnie

DAMINIK

byłem na rozmowie o pracę kierowca ja pierniczę jakie pytania sam już nie wiem czy ten człowiek jest zdrowy co go obchodzi moje życie prywatne no może że go to podnieca ,pracownik mi podpowiedział żebym tu zobaczył to wiele tłumaczy tego gościa zachowanie , może jestem i młody ale nie głupi dla mnie to jest ciepły albo parówa tyle w temacie ps. omijać i to szeroko to polecam

daminik

nie pod płotem przelewa pracownik on przepompowywał do 11tek jeszcze na inżnierskiej

@daminik

Pod płotem sam przelewał nie raz do butli turystycznych

niby kolega z Parczewa
@Widz

to już tak to upadło hi hi, wychodzi moja krzywda

ania

i go zgaśliście a taki był mocarz jednak dużo wiecie i to prawda co go boli hihi pozdrawiam , widziałam jak się lansuję na opiniach e67 jacy to fachowcy to kit on sam piszę sobie pochwały a dlaczego tu nie ma to proste tam go jeszcze nie którzy nie kojarzą

Ona

A to już Pani z Lidla nie tracą?

Ona

A co szukał tam w Wandzinie?

mirek
@Ona

jaki kurs mają ponie tam pracujące

Pracownik Biurowy

bezsensowna rozmowa o moim życiu prywatnym

co robia członkowie mojej rodziny, czy mam dzieci lub chce je mieć, czy mogę pracować 9 godzin dziennie i 2 soboty bez odbierania wolnego, czy robię dobrą kawę ( !!!!) , czy jeśli bedzie trzeba wydam towar klientowi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
obserwator

wczoraj długo stała honda czyżby panicz sam siadł za fajerę

Taka
@obserwator

No i bardzo dobrze, prawdziwy szef nzie boi się roboty jak trzeba to za kasa rękawy i pracuje równo z innymi

@Taka

W takim razie Panie Szefie radzę pamiętać żeby z białego merca tego nowego 20L upuścić co tydzień bo inaczej Pan normę zepsuje.

Niemiec
@Widz

Panie Adamie nic się nie zmieniło kiedyś pan kradł paliwo jak pracował w BP a teraz robią to Pana pracownicy

@Widz

Jak by płacił należycie to by pracownicy nie musieli paliwa upuszczać

@Taka

jak nie ma kto pracować bo go znają prawie wszyscy jaki to gagatek to niestety musi sam ,taki to biznesmen /hiena

@Niemiec

muszę cię poprawić paliwo to kradł i robił lewe reklamację jak pracował w shellu a jak został dilerem BP to podkradał kierowcom no i już reklamację były po 35 szt. na raz czyli paleta i zaraz po dostawie dzwonił do Mireczka lub przelewał zwroty butanu z kilku butli do jednej i to sprzedawał taki to gagatek

@Taka

tylko inni nie chcą pracować z nim i jaki to szef ty widzisz co piszesz

@obserwator

Czy możesz bardziej opisać ten proceder? Myślę że jest wiele osób które dobrze wykorzystają takie informacje, pozdrawiam

@obserwator

I dlatego taki wyczulony na punkcie paliwa i butli, a najlepsze że i tak kierowcy go walą na paliwo i reklamacje, ale dobrze sam tak robił kiedyś jak piszecie wiec chyba nic w rym złego.

@Widz

to są drogie rzeczy prezes firmy Adaś się dorobił patent sobie zastrzegł teraz rypie firmę z Nielisza co wcześniej się śmiał że to firma krzak a teraz biznes kręci on jest dobry w te klocki potrafi nawet zepsuty akumulator sprzedać swojemu pracownikowi

Taki
@Widz

Jak by uczciwie płacił to i by kierowcy nie musieli kombinować czy to na paliwie czy to na butlach, do tego jeszcze potrafi obciążyć za jakieś uszkodzenie samochodu typu lusterko itd, każdemu się może zdarzyć ale jak ma się w miarę nowe auta to się wykupuje AC a nie dziaduje na kierowcach.

Halo Panie Adamie, dalej pompujesz pan butle turystyczne z resztek gazu tego co wróciło na magazyn? Panie Adamie tak nie można robić zlewasz pan z butki sam (usunięte przez administratora) i potem to sprzedajecie

Ktos

Mówią chłopaki że 5L ropy można dziennie ukręcic, coś ktoś na ten temat?

@Ktos

jak od złodzieja możesz ukraść i kto tak mówi i jakie chłopaki szkoda mi cię

michał
@Ktos

ale inteligent sam pisze do siebie

@michał

masz rację to on pisze bo chce się dowiedzieć od co się dzieje w jego cud firmie i szuka jakiegoś frajera wiem że to jego zagrywka kto krzyczy łapać złodzieja odp. sam (usunięte przez administratora)

@widz

Weź już lepiej sobie paniczu zajmij się sądami a nie się tu udzielasz ale i tak dobrze wiem że już przeglądasz normy spalania w samochodach

Łoś super Ktoś
@Widz

Pracownicy już nie wytrzymują psychicznie takiego traktowania, polityki firmy i obcinania pieniędzy za jego fanaberie.

@Widz

w sądach zaczyna przegrywać to zaczyna szukać oszczędności na pracownikach mnie to dziwi że ludzie są zaślepieni i tam pracują nie wiem nie mają internetu czy co jak zmienią pracę to co przyznają się że tam pracowali wątpie

@szatan

Super wiadomość, nawet nie wiecie ilu ludzi się cieszy z tego powodu.

@szatan

Masz informację na temat tych przegranych?

@Janosik

Tzn. Wygranych

Klient

Zapraszam wszystkich zainteresowanych, jako że firma zmieniła nazwę z Aka na E67 na gowork są też opinie na temat nowej czyli starej firmy. Pozdrawiam

@Klient

Ciekawe dlaczego zmienili nazwę?

andzia
@Ona

nie wiesz bo na nazwę AKA to się same drzwi zamykają,

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w P.W. A.K.A. Adam Petryszak? Chętnie zatrudniają?

Łoś super Ktoś

Co to aby jeden pracownik został?

zainteresowany
@Łoś super Ktoś

to znaczy możesz jasniej

gruby

znam ponad 20 osób oprócz klatkowców co go polecą ,on takich wyszykuję naiwnych na dwa trzy mies.i pa chętnie młode dziewczyny

widz

proszę zobaczyć jaka to prężna firma co nie stać na reklamę stare t4 stoi to się rzuca ale złomiarzom w oczy

@widz

Ale skąd wiesz że ich nie stać na reklamę?

@Emilia

przecież on zarabia nawet na swojej matce

michał
@Emilia

Emilka pokaż mi jakiegoś reklamodawcę co by się tak poniżył

filip
@Emilia

co go tak bronisz czyż by rodzina

@filip

to nie wiesz to on sam pisze do siebie

karolek

czy może napisać dobrego o tym człeńu czy już nie ma szans

@karolek

No chyba napisać zawsze można coś dobrego, bo kto Ci zabroni? ;p A jakiego info oczekujesz?

karolek
@Katarzyna

jakieś nowiny , dziwne jakaś tu cisza czyżby siadł na tyłku bo parę spraw w sądzie nie pykło

@Katarzyna

Kasiu pokaż mi chociaż jednego człowieka co zna tego panicza a żeby tak napisał no że chyba on sam hihi

Trzeba zgłaszać do Urzędu Dozoru Technicznego ze mają wózek widłowy bez ważnych dokumentów , butle turystyczne nabijają pod płotem z resztek gazu z butli 11kg. Stwarza zagrożenie dla całej okolicy trzeba zgłaszać, z naciskiem na słowo że czuję się zagrożony.

@Michał

A sam czego nie zgłosisz? Zgłaszaj i nie bujaj się tutaj. Co 2 tygodnie na kółko to samo piszesz...

@Adam

Zgłosił bym. Ale on cały czas jeździ do Lidla w Łęcznej.

@Adam

Zgłoszę zgłoszę szanowny paniczu z Uścimowa, mieścisz się z rogami w drzwiach? Czy specjalnie sobie kazałeś powiększyć?

@Adam

Już się nie odzywaj bo ci znowu pojadą po pogonach i znowu znikniesz na miesiąc

@Ona

Nie rozumiem no. Boicie się czegoś że nie zgłaszacie tego?

@Adam

ty tu jesteś co dziennie i czytasz pochwały że aż uszy ci opadają ale jest dobry sygnał dobierają się ci do (usunięte przez administratora)

@obserwator

Nie tylko jemu dobiorą się (usunięte przez administratora) został złożony pozew zbiorowy o duże odszkodowanie więc nie wiem czy starczy Panu P pieniążków, a ukrywanie działek i przepisywanie na dzieci chyba nie wiele pomoże.

@Widz

Ciekawe czy zglasz do urzędu skarbowego wynajmowane mieszkanie na Grażyny, też pisemko pasowało by wystosować

@Ona

Skąd wy wiecie o tych wszystkich rzeczach jak np o tym mieszkaniu?

O jejku jejku

@Emilia

Wiemy o wielu rzeczach, oj o wielu

@Ona

wiesz może coś o jaskini hazardu u panicza

@szatan

A co to oznacza, w jakim kontekście to?

xzayan
@Katarzyna

swego czasu nie tylko (usunięte przez administratora) ludzi tylko parał się hazardem dyla kontrola i zamilkł jak przyjeżdżał do firmy to najpierw na ORLEN i sprawdzał jaki samochód stoi

@Adam

ciekawe jak bym zgłosił jak jesteś na zwolnieniu i zarazem w pracy cwaniaczku

@szatan

A skąd wiesz ze na zwolnieniu?

@Widz

sam się chwaliłeś że system trzeba omijać

sztan
@Widz

a wiem,a nawet wiem jakie hoduje konie brat i tu przyznaje ma bardzo ładne i sam jest spoko

@Ona

Ciekawe jakich? Bo z tego co widzę niektóre chyba niesprawdzone skoro znikają?

andzia

witam wszystkich widziałam w dzienniku lubelskim o rankingu najlepszych firm lubelskiego proponuję AKA,AKA PLUS,E 67,ELBA i pozamiatane jest pierwsza czołówka w oszustwach co nie mam racji pierwsza liga innej nie znam pozdrawiam

szatan

maże ktoś wi co z jaskinio hazardu u panicza

Klient

Panie P czy dalej pan trąca panią z Lidla?

@Klient

Cokolwiek innego trąca byle nie swoją starą

siostra
@Ona

żeby trącać trzeba mieć czym on dobry jest w gadce jaki to casanowa ,chyba że jakiejś małolacie zaimponuje z galerii

Dariusz
@siostra

Naprawdę, nie masz nic do roboty tylko plotkować o ludziach z pracy? Lepiej napisałabyś coś konkretnego. Na przykład jak płacą nowym osobom bo chciałem się zatrudnić.

@Dariusz

2200zl za 9 godzin pracy z czego godzinę masz niby przerwy której tak naprawdę nie ma, i oczywiście zapomnij o umowie

@siostra

Hi hi hi szacun jakie galerie on po lidlach woli jeździć

siostra
@Dariusz

piszesz sam do siebie albo nie widziałam większego desperaty ale najlepiej zmień dilera lub naucz się czytać opinij o tym biznesmenie

Grzesio
@Dariusz

Dariusz# ja nie wiem jak płaci nowym osobą, ale wiem jak dyma starym pracowniką, a szczególnie tym nieszczesnym którzy postanowią odejść. Ja osobiście nie polecam, a ktoś jak chce może spróbować. W tej firmie raczej chyba nic nie jest na swoim miejscu.

@Grzesio

Pracowałeś tam że wiesz?

korki

tak i to prawda co tu piszą i nie zmieniaj nicka Biznesmenie z e 67 bo pożałujesz

korki

oczywiście co tu więcej napiszę o twoich wyczynach

@korki

Zatem zamieniamy się w czytanie co napiszesz? Chyba raczej niewiele atencjuszu.

@Widz

adaś to nie ja stawałem na parkingu i pytałem się co za ile i tyle w temacie

@korki

A skąd masz takie informacje? Byłeś na tym samym parkingu?

niestety razem byliśmy

A po co?

@Ona

chciał znać cenę za usługi

@korki

No to ładne buty, pozazdrościć tylko takiego mężulka

@Ona

Małżonka musi być zadowolona ze ma takiego wiernego męża, podziwiam pani Agnieszko za cierpliwość i akceptację takiego stanu rzeczy

Klient

Jako klient jestem oburzony ze dostaje butle z gazem w których jest go 10kg a powinno być 11, dopiero człowiek który kupił odemnie butle zwrócił mi na to uwagę i faktycznie na plombach jest napisane 10kg, niech zabierają tą klatkę i te butle, jeszcze w umowie jest napisane że sam mam to im odwieść.

Dobra rada
@Klient

Weź umowę i natychmiast do prawnika, dobrze cie radzę. Jesteś właśnie w pułapce. Nie zwlekaj , ić do prawnika, bo już to śmierdzi karami i sądem.

Xxxxx
@Klient

Dobrze mówi, oddawaj i spij spokojnie, ale uprzedzam ! Nawet jesli rozbierzesz i mu zaniesiesz zachowując wszystkie punkty umowy , to i tak poda do sądu i coś wymyśli by ściągnąć pare tysięcy. Ić do prawnika i się skonsultuj jak to robić z głową i się bezpiecznie pozbyć. Pozdrawiam.

@Dobra rada

Byłem z tą umową u prawnika i sami się wpakowali na minę dostarczając mi butle z gazem w których jest 10kg a nie 11 jak być powinno, jak się sprawa potoczy to napisze tutaj.

shrek

witam ma ktoś oprysk na pasożyta jutro będę pryskał ogród to za jednym zamachem zrobił bym coś dla lubelszczzny

ona
@shrek

dobre jednego jestem pewna na pewno tego nie napisał słynny Adam P. hi,hi

Trzeba zgłośic do jakiejś organizacji zajmującej się zwierzętami bo na terenie tej firmy psy trzymane są w skandalicznych warunkach, zamknięte w małym kojcu 2 psy i wszędzie pełno ich odchodów.

Ktos

4 Adam to wszystko w temacie

Kał powstaje w jelicie grubym. Resztki pokarmowe przemieszczane z jelita cienkiego do jelita grubego mają konsystencję stosunkowo płynną. Dopiero w jelicie grubym dochodzi do końcowej fazy resorpcji wody i zagęszczenia kału. W skład kału wchodzą resztki pokarmowe, śluz, bakterie, resztki nabłonka, woda itp. Kał przesuwa się w jelicie wskutek ruchów perystaltycznych. Ostateczne jego formowanie zachodzi w odbytnicy. Wydalany jest podczas defekacji przez (usunięte przez administratora) dzięki skurczom ścian odbytnicy.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. A.K.A. Adam Petryszak - Lublin

• Jak się pracuje w P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. A.K.A. Adam Petryszak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 17 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Kandydaci do pracy w P.W. A.K.A. Adam Petryszak napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.W. A.K.A. Adam Petryszak