Opinie o P.W. A.K.A. Adam Petryszak w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.W. A.K.A. Adam Petryszak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. A.K.A. Adam Petryszak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. A.K.A. Adam Petryszak w Lublin

Klient

Ta firma jest już spalona na lubelskim rynku nawet jak co tydzień nazwy będą zmieniać. Nikt nie podpisze im żadnego dokumentu o współpracy.

Klient

Dlaczego butla 3 kg z gazem która kupiłem w tej firmie nie posiadała plomby?

Ktos

Telewizja już powiadomiona o działaniach tej firmy czekamy cierpliwie.

@Ktos

O co chodzi dokładnie ,czym zawinił Pan.A.Petryszak?

Ruda

Coś o tym wiem, też to przerabiałam .Myslalam że jestem jedyną osobą którą w ten sposób potraktował i jestem w szoku, że jest nas aż tyle (usunięte przez administratora) jakich mało ,żeruje na ludziach i żyje za ich pieniądze.Potwierdzam wszystko co tutaj jest napisane o umowach ,dokładnie tak postępuje z ludźmi ,najpierw wszystko pięknie ,a jak człowiek chce zerwać umowę ,gra na zwłokę i tak jak napisałeś każe być spokojny , a potem dowala nieświadomym ludziom kary , aż dziwne że nikt go jeszcze nie(usunięte przez administratora)

eryk
@Ruda

bo jaszcze nie znaleziono łańcuch żeby nie odgryzł i wypłynoł ale karma wraca on już do rodziców nie przyjeżdża bo mu nie kazali bo się wstydzą

@Ruda

Przez umowy zawarte na dostawy gazu z tą firmą ludzie potrącili po kilkanaście tys. Tak umowy są skonstruowane.

@Ruda

Tak właśnie działa firma aka a teraz E67.

Poszkodowany klient
@Ruda

Działania włascicieli tej firmy kiedyś AKA PLUS teraz E67 spólka z o.o. sp.k zawierają w sobie czyn o charakterze oszóstwa. Tylko że ciężko im to udowodnić,facet dogaduje się z Sędzią z policją udaje wielkiego poszkodowanego przedsiębiorcy,zaczynają im zlitować.Tak jak pewnie w Twoim przypadku.Z pewnością ten post zostanie usunięty z gowork tak jak inne,gdzie dużo osób pokrzywdzonych wypowiadało się na ten temat,ale mam nadzieję że zdążysz przeczytać zanim tak się stanie.Jeszcze apeluję do adwokatów i prawników nie dajcie mu skrzydła,na pewno klientów nie zabraknie wam,brońcie ich tylko w tedy gdy na prawde mają problem ale nie wtedy gdy chcą komuś skrzywdzić. Niech się uspokoją,wyjdzie im to na dobre.

@Poszkodowany klient

Dziękuję Panu za wszelkie info ...nie wiem ile Petryszak płaci swojemu adwokacinie ale chyba niezłe pieniądze skoro Adwokat wie jaki proceder prowadzi jego płatnik a mimo to pracuje dla niego .Kasa tu jest najważniejsza ,aby się zgadzała ,nie ważne że jest to kasa z wyludzen od nieświadomych ludzi i nie raz ostatnich pieniędzy jakie Ci ludzie mają..nie ważne dla nich czyste sumienie i spokojne serce..ważne aby kieszenie napchać .To prawda że Adwokaci są opłacani przez Petryszaka i nie chodzi tu o jego obrońcę ,tylko o adwokatów którzy mają bronić tych ludzi którym zakłada sprawy ..wiem co mówię proceder mafijny kwitnie..

Poszkodowany klient
@Ruda

Racja . W moim przypadku usiłował "dogadać się" z komornikiem i to bezczelnie przy mnie .

Klient

W niedzielę prowadzi parking na tym swoim placyku zgłaszamy do Inspekcji pracy czy te Ukrainki to u niego legalnie pracują i ciekawe czy wszystkie bilety co sprzedają nabijane są potem na kasę.

Pracownik Biurowy

bezsensowna rozmowa o moim życiu prywatnym

co robia członkowie mojej rodziny, czy mam dzieci lub chce je mieć, czy mogę pracować 9 godzin dziennie i 2 soboty bez odbierania wolnego, czy robię dobrą kawę ( !!!!) , czy jeśli bedzie trzeba wydam towar klientowi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ktos

Ludzie nie bądźcie głupi wrzucajcie screeny umów tej firmy i dawajcie tutaj linki niech wszyscy zobaczą jakie mają umowy i zapisy o karach, aby patrzeć jak pojawi się tam telewizja a wtedy uciekną jak pies z podkulonym ogonem to jest na nich bat

Ktos

Ciekawe czemu kasowane są wpisy że rodzina się go wstydzi, już pewnie tam szefu siedzi Prz komputerku i ślę groźby do goworka

Kkk
@Ktos

Najbliższa rodzina odcięła się od nich a ten pan dalej brnie w swoje jak ślepy, skończy mu się niebawem te złote eldorado na ludzkiej krzywdzie już komornik go ściga bo procesy zaczyna przegrywać.

Ktos

I Uwaga Firma Aka zmieniła nazwę na E67 a to dalej to samo naciąganie ludzi.

Miron

Z ubieglego roku z pazdziernika.

Adrian Orzechów
@Miron

To są dane personalne . Jak zamierzasz to otrzymać?

Xxx
@Adrian Orzechów

Panie Adrianie jak można się z Panem skontaktować?

Ktos

Pewnie pan Adam chciał by pobzykac jak za dawnych czasów ale nawet kasjerka z Lidla się już do niego nie odzywa, pozdrowionka dla małżonki panie Adasiu

Klient

A może firma E67 pokaże jak napełniają butle turystyczne z resztek gazu z buli i czemu nie mają plomb na butlach 2 i 3 kg?

@Klient

Bo firma E67 jak i dawna Aka i zlewa resztki gazu z butli które oddają klienci i przy plocie skitrani je nalewają a potem sprzedają bez plomb na butlach ot cała tajemnica

Ktos

Firma porażka rozładunek butli wózkiem widłowym który pamięta czasy Stalina, do tego ten wózek nie ma żadnych badań technicznych proponuję zgłosić to tam gdzie trzeba.

inny
@Ktos

a wiesz co z komornikiem

Taki

A skąd mają butle takie małe 2kg i 3 kg? Jakim cudem mają w nich gaz? Szybką odpowiedź. Sami je napełniają, a płotem a tego robić nie wolno napełniają je resztakim z butli które oddali klienci więc to chyba nie jest do końca w porządku

@Taki

swego czasu zlewał do 11 i sprzedawał

@Taki

zapewne odpowiedział by ci VATU ale zaginoł jak NEMO

jakiś
@szatan

jak Vatu to sam właściciel pisał pod tym nickiem :)

@jakiś

wiem wiem on sam nawet piszę do siebie, ale co się stało z szefem że klatki które przywłaszczył z BP i po przerabiał jako swoje już można kupić

Vatu1@wp.pl
@szatan

Panie szatan zesrałeś się w gacie strach Cię ogarnol zapraszam na Elizowke 67 spodkaj się z nim oko w oko, czy już popusciles że strachu tepaku

korki
@Vatu1@wp.pl

alej kapiszon przecież każdy wie gdzie ta nora { imperjum} co do kawy plują

Jaki
@Vatu1@wp.pl

Panie w gacie to Pan narobisz jak pod te baraki co Pan Biurem nazywasz telewizja zajedzie, nachy na zmianę lepiej noś pan przy sobie.

@Jaki

zaraz będzie na zwolnieniu lub pojedzie w interesach na pewno się zapadnie

@Vatu1@wp.pl

widzę cię prawie co dziennie i jakoś nic się nie dzieje ale on jakoś się rozgląda do wokół jak by się czegoś obawiał

@szatan

Butle też ukradł z Polski Gaz, Adaś będę zeznawał, zaraz się to skończy chłopaczku. Dalej nie pijesz z wiadomego powodu? ????

A dlaczego nie pije?

@Vatu1@wp.pl

jeszcze tak nisko się nie poniżam nie ta liga sory

Jakie narzędzia pracy zapewnia P.W. A.K.A. Adam Petryszak? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Petryszak

Oczywyście, służbowe auto na 24/7 paliwo od firmy, można prywatnie też jeżdzić, dzieci wozić tu tam. Wszystko zapewnia firma. Telefon laptop obiad sniadanie, E67 to raj na ziemi.

@Petryszak

Zapomniałeś dodać że 3 zł z kilometra

Klient

Teraz firma AKA zmieniła nazwę na E67 ostrzegam wszystkich przed tymi oszustami , nie podpisujcie z nimi żadnych umów bo skończycie z karami kilku tysięcy złotych .

fan

to chyba kit do czego to doszło a ja szampana ,winko popijałem AGA co z tobą to nie możliwe jak tu żyć nie wierzę

słwek

TYLKO W Polsce jest to możliwe sama wali gaz i leczy od uzależnień może to zbieżność imion i zacnego nazwiska bo jak inaczej to idę do sklepu

Znawca

Pan właściciel firmy AKA a teraz E67 razem ze swoja małżonką bazuje tylko na karach umownych wynikających z umów które zawarli z nic nieświadomymi klientami . (usunięte przez administratora) Dlaczego Firma Aka straciła koncesje na handel gazem i potem tą koncesje miała Aka Plus ? Dlaczego potem nagle powołano spółke komandytową E67 ? Czy Pan Adam i jego małżonka (taka zawzięta ) boją się kolejnej kontroli ? Czy może to jest powodem że ludzie mają coraz większą świadomość i nikt nie podpisze tej lichwiarskiej umowy z karami i odsetkami ? Telewizja już powiadomiona z tego co mi wiadomo , czekamy co będzie dalej.....

fan
@Znawca

witaj AGA wcale nie jest taka jak myślisz jak niema tego pajaca to jest spoko no chyba że się zmieniła ciekaw jestem co karolkiem i aneczką wolał bym żeby mieli charakter mamy tylko to nazwisko

nawet jak jesteś blondynko to się zgadzam co do twojej ale co nie czytałaś gdzie idziesz ,ale byś miała darmowo splówaczke do kawy

Darek

(usunięte przez administratora) Sekretarki kłamią gdy ktoś rezygnuje z ich usług. Gdy się dzwoni aby oddać ich sprzęt mówi że przyjadą zabrać czego potem przez wiele miesięcy nie robią. Okłamują że przyjadą nie informując że w umowie jest zawarty punkt który mówi że klient ma sam odwieźć butle i klatkę. Ludzie czekają po czym po wielu miesiącach naliczają wysoką dzierżawę. Wiem że ludzie powinni czytać umowy i było by wszystko ok ale pani przy telefonie jakby nie kłamała to by nie było tyłu poszkodowanych, a jest ich setki. Specjalnie okłamują ludzi od lat i trzepią kasę. Gaz tragedia, smoli Gary, butle nie dobite...

@Darek

Sprawa tej firmy nadaje się do telewizji jak tak czytam te komentarze.

A.
@Darek

Taki coś można podnieść w sądzie jako celowe wpowadzenie w błąd , to jest jeden z sposobów działania Petryszaków z tego co zauważam. U mnie było dokładnie tak samo. Mogę wystąpić jako świadek jesli potrzebna. Dajcie znać ja się z wami skontaktuje. Powodzenia w walce o sprawiedliwość życzę.

Orka

Pilnie potrzebuję kontaktu do magazyniera który pracował w tej firmie w latach 2016-2017 jakby ktoś mógł podać byłoby super.Proszę wpisać tutaj albo na emaila (usunięte przez administratora)lub na tel (usunięte przez administratora). Lub proszę jak go znacie przekaźcie że jego szukam niech się skontaktuje tak jak podałem wyżej.

Mirek
@Orka

Nikt Ci nie pomoże zapewniam . Ale powodzenia , może po prostu podjedź osobiście i pójdź do Szefa się zapytaj.

Krzysiek
@Orka

A do czego jest ci potrzebny?

@Orka

Rysio. Pracował nie dawno w E-Dach firma mieści się gdzieś na Turystycznej czy boczna jej. Może tam mają kontakt lub jeszcze pracuje

Klient

Ostrzegam wszystkich przed spółpracą z tą firmą, tak samo jak z ich krzakiem firmą E67. Kary i wezwania do sądu to ich źródło dochodu a sami w butlach sprzedają po 10 kg gazu a nie 11 jak być powinno

Uwaga !!!! Oszusci !!!! Sprzedają trefne butle z gazem

@Michał

Dlaczego trefne ? Może Pan /Pani bardziej to wyjaśnić ?

@Klient

Bo widziałem jak wracałem z giełdy jak sam te małe butle turystyczne napełnia za płotem a tego robić nie wolno .Przelewa gaz z większych butli do mniejszych taki uczciwy z niego czlowiek.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. A.K.A. Adam Petryszak - Lublin

• Jak się pracuje w P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. A.K.A. Adam Petryszak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 17 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Kandydaci do pracy w P.W. A.K.A. Adam Petryszak napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.W. A.K.A. Adam Petryszak