Opinie o P.W. A.K.A. Adam Petryszak w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.W. A.K.A. Adam Petryszak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. A.K.A. Adam Petryszak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. A.K.A. Adam Petryszak w Lublin

Klient

Czy tylko ja dostaję od tej firmy butle z niebieskimi plombami na których pisze że jest 10 kg gazu ? Zawsze było wszędzie 11 kg o co tutaj chodzi ?

Widziałem jakieś baraki budowlane

P

Zgadza się, to główna siedziba imperium

P

Miałem chwilę przygody z tą firmą. Koleś jest totalnym oszołomem, na rozmowie o pracę pyta o takie rzeczy jakie nie pytam swoich kumpli, no chyba żeby się pośmiać. Jego królestwo z którego nadaje butle w świat, to barak który dobrze, że jeszcz nie (usunięte przez administratora)od poziomu gazu i absurdu jaki jest w tej "kompanii gazowej". Umowa na start-zapomnij, dopuszczalna waga na autach-zapomnij, praca od do -zapomnij. W ogóle koleś się zachowuje jakby był jakimś baronem gazowym na wschód od odry, a tak na prawdę to wałek, który liczy jak nabić w butelke klatkowców i pracowników. Załoga całkiem normalna oprócz dwóch osób, wbiurze pracowała/pracuje taka opryskliwa (usunięte przez administratora) miałem wrażenie, że by się dała zagazować za szefa i honor lubelskiego gazpromu, po chwili rozmowy z nią masz od razuochote jechać do gaspolu błagać o sprzedaż butli:D (usunięte przez administratora)podsumujac to (usunięte przez administratora) od rana do wieczora za psi hajs plus ryzyko, że pojedziesz utkniesz gdzieś i nie masz co liczyć na pomoc. Umowe dostalem dopiero po czasie, więc jak nie mas co robić z czasem i lubisz jeździć z przeładowanym autem, do tego z gazem, to wbijaj na elizówke (usunięte przez administratora) P A R O D I A

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Gerard

A był pan tam, widział tą firmę?

Pracownik Biurowy

bezsensowna rozmowa o moim życiu prywatnym

co robia członkowie mojej rodziny, czy mam dzieci lub chce je mieć, czy mogę pracować 9 godzin dziennie i 2 soboty bez odbierania wolnego, czy robię dobrą kawę ( !!!!) , czy jeśli bedzie trzeba wydam towar klientowi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Miron.

Pomóżcie złapać tego przedstawiciela...taki mily,czarny....kto pomoże.. on na pewno z lublina jest.

Adrian Orzechów
@Miron.

Przedstawiciela z którego roku potrzebujesz?

Klient

Firma Aka zmienia nazwę na E67 , chyba szefostwa bolą negatywne opinie na temat starej nazwy firmy więc postanowili powołać nową . Wszystko pozostało bez zmian kierowca przyjechał i dostarczył mi dokument o zmianie nazwy firmy ,nie wiem jak wycofać się z tej ich umowy żeby nie płacić kary.

Adrian Orzechów
@Klient

To nie jest zmiana nazwy tylko przekształciły na spółkę komandytową. Tylko smieszne jest to, że głąbą źle ktoś doradzał. Śmieszna jest ta rodzinka. Ale fakt że na karach 2 mln nazbierały. Domki gdzieś koło Białej, w Olsztynie w Lublinie rodzinny w Orzechowie. Żyje palant jak król. Ciekawe czy dochody wykazuje jakieś. ?

Radek

Uważaj, na sprawach potrafi sprowadzać lewych świadków. Na każdej sprawie zeznaje inaczej, sędzia tego nie widzi bo nie zostało zaprotokołowane. Moim zdaniem najlepiej wziąć prawnika i zacząć od prokuratura. Powodzenia.

marian

Powiem tak ....za te przekręty które zrobił juz jest po poniczu.....Zaplacilem kare ponad 10 tysiecy za żone ktora z tym paniczem wspolpracowala aby miala swoja kasę,bo tak chciała....a teraz wydam 10 razy tyle aby panicz był zwykłym smieciem....W imie zasad (usunięte przez administratora)

Adaś
@marian

Jeżeli rzeczywyście chcesz tego gó..na legalną drogą załatwić tak by stał sie śmieciem czyly tym kim jest, to skontaktuj sie ze mną, mam na to g..wno haka, mnie też próbuje (usunięte przez administratora) ale pare faktów nie bral pod uwagę, brakuje mi na adwokata, ale paragraf na nielegalne przywlaszczenie ma jak nic. Dobrze naciskac może i pójdzie posiedzi. Podaj tel do siebie na adres abov@o2.pl brakuje mi kasy na adwokata, ale cala racja jest moja. Mam nagranie jak bredzi. Czekam

Krzysiek
@Adaś

Adasiu! Pragnę ci Adam Krzysiekzawiadomić że przeze mnie została złorzona skarga do prokuratury na ciebie i twoje kombinacje. Tera masz Adasiu się spodziewać na gości. Bardzo dużo ludzi skrzyłdziłeś więc szykuj kasiorę na prawników paniczek

Adrian1968
@Krzysiek

Ten prawnik fajnego jelenia sobie znalazł nie dość że dmucha baranowy na kasie a jeszcze na wszystkie sprawy z jego babą chodzi. Praktyka , kasa i dmuchanie baby wszystko adaś mu zapewnia. (usunięte przez administratora) zamiast swojego pilnowac ma oko na cudze. Chytry lis dwoma nogami pada w półapkę. Adaniu jesteś żałosny.

Laleczka

Jakaś dziwna cisza, czyżby potencjalni kandydaci na pracowników nie mieli ochoty na wypowiadanie się czy może opinie znowu są kasowane?

Do laleczki
@Laleczka

Widać że nudzi ci się. Dawno cie zlodziejem nie nazwały i czujesz sie nie swojo. Mowilem ci wez swoją kobiete i ić do psychiatry, nie mowie to zlosliwie.

Laleczka
@Do laleczki

O czyżby pan Adam był już w pracy? No tak, zawsze przed pracownikiem żeby zawsze kontrolować!

Do laleczki
@Laleczka

Ja nie jestem żaden adam, coś ty.

kasia

praca 9 godzin, płaci na czas, warunki trudne szczegolnie w zimie, pracy dużo, temat umowy o pracę ciężki .... szczególnie wkurzajace że szef karze sobie robić kawę , podać pod nos a potem trzeba po nim posprzątać (tak moze sie zachowywac prezes duzej firmy....) ogolnie w budzie jest tylko jedna malutka umywalka w łazience i wrzuca tam wszystko co je lub pije a jak chcesz umyć ręce to musisz po szefie najpierw posprzątać.

iwona9005
@kasia

witam pani Kasiu !! 30 grudnia ide na rozmowe do tej firmy na pracownika biurowego !1 prosze mi cos o tym opowiedzieć !! bo zgłupiałam od tych wszystkich wpisów i postów i juz sama nie wiem komu wierzyć !!bardzo prosze moj (usunięte przez administratora)

kasia

napisałam na nr tel

Pracownik biurowy
@iwona9005

Jak będziesz na rozmowie szef zapyta różne rzeczy między innimy czy umiesz robić dobrą kawę , gdzie pracuje mąż rodzice i takie nic wspólnego nie mające z pracą. Ale zapytaj szefa uwaga! DLA CZEGO W CIĄGU 3 LAT ODESZŁY WSZYSTKIE PRACOWNICY BIÓROWY. Wiesz co powie? Powie że poszły na macierzyńskie, faceci też. Jak myślisz , wszyscy były niekompetentni? Może z nim coś nie tak? Poczytaj całe forum , wszystko jest prawdą. P.S. Napisz jak wrócisz co było. Powodzonka.

Czieczieryn
@iwona9005

Ale jaja, jak wejdziesz najpierw zapytaj czy za rozmowę nie musisz coś im płacić. Podobno nowy przepis mają.

Miss X
@Pracownik biurowy

No tak jak mówisz, "wszystcy odeszły na macierzyńskie. I tak było ich szkoda że zostawiają taki kolektyw". Fajna wymówka.

Czy często w firmie P.W. A.K.A. Adam Petryszak zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

anna

jaka rekrutacja????????????????tam pracują 2 osoby ktore robia wszystko plus szef.....oraz oczywiście 2-3 kierowców którzy zmieniają się co 2 miesiące

Krzysiek
@anna

A z tych dwóch jedna to szefowa.

katarzyna

praca jest od 7 do 16 plus 2 soboty w miesiącu. czyli ok 30 godzin dodatkowo miesiecznie , nie mozna tego odebrać jako wolne ani nie płacą za nadgodziny tylko po prostu masz się zgodzić na takie godziny pracy i tyle.zapytalam czy zdarzaja sie nadgodziny ,uslyszalam że czasem tak. powiedzialam ze chce zarabiać minimum 2300 na rękę - zostałam wręcz wyśmiana....

Mam dowody potwierdzające...
@katarzyna

Łatwo być odważnym anonimowo:) Czy byłaby katarzyna łaskawa wystąpić pod własnym imieniem i nazwiskiem? Pragnę przypomnieć, że pisząc posty na tej stronie możemy zaznaczyć opcję "Mam dowody potwierdzające moją wypowiedź", dlatego chętnie poznam (podobnie jak inni potencjalni pracownicy) dowody będące podstawą wpisu. Jeśli takich nie ma, to proszę o odwagę do przyznania się do pomówienia i to pod własnym nazwiskiem:) Jeśli takich dowodów nie ma, to rozumiem, że Twoją wypowiedź należy traktować jako nieprawdziwą:)

alabama
@Mam dowody potwierdzające...

ale to akurat prawda. dowód - tabliczka na drzwiach wejściowych -godziny otwarcia firmy. ewrntualnie godziny otwarcia podane na stronie internetowej.

Mam dowody potwierdzające...
@alabama

Zastanawia mnie Twoja logika... skoro na drzwiach sklepu masz napisane, że jest otwarte 24/7, to znaczy, że sprzedawca nie wychodzi z pracy? Będziesz tak dobra/y i wyjaśnisz mi jak napis na drzwiach ma się do czasu pracy pracownika?? Czy jeśli ktoś złośliwie lub kawalarsko zmieniłby napis na tej tabliczce, to wydłużałby się automatycznie czas pracy osób zatrudnionych? Z tego co wiem, to biuro pracuje przez 9 godzin, ale pracownicy w biurze po 8, gdyż w trakcie dnia mają godzinę wolnego, którą mogą wykorzystać jednorazowo lub na wiele małych przerw - jak tylko im się podoba. Byłą tak jak pracowałem i z tego co wiem jest tak nadal.

@Mam dowody potwierdzające...

w praktyce wygląda yo tak że dwa razy pójdziesz zrobić kawę a resztę czadu pracujesz. a z sobotami to prawda czyli dwie pracujące w miesiącu bez odbierania wolnego. o tym wszystkim jesteś informowana na rozmowie o pracę

Kolega
@Katarzyna

Do pracy się chodzi chyba po to, żeby pracować a nie pić kawę.

@Kolega

chodzi o to ze pracujesz 9 godzin dziennie. oficjalnie jedna godzinę mozesz robić co chcesz ale w praktyce tak nie jest.

Ola
@Kolega

Jestem ciekawa czy ty pracujesz 9godzin bez jedzenia, picia albo palenia fajek!!! Nie jesteśmy niewolnikami tylko pracownikami ale jak widać nie każdy widzi różnice!!!!

@Ola

czasami był taki młyn że dochodziły jeszcze nadgodziny. czyli pracowałyśmy po 10 godzin. najgorsze jest że jak ty potrzebujesz wyjść to jest duzy problem. a jak się spóźnisz to już Cię ta druga pracownica z biura zniszczy.

Kolega
@Ola

Nierob z siebie męczennika codziennie można sobie zamówić obiad i spokojnie zjeść

iwona9005
@Katarzyna

pani Ksiu bardzo proze o odpowiedz jak jet naprawde w tej firmir !! co z tymi niepłaconymi nadgodzinami i sobotami ?? a jak z pensjka kiedy płaci pracownikom biurowym i czy na czas ?? czy sa jakies premie ??

Kacper

Opinię się usuwają, redakcja gowork chyba działa nie uczciwie. Nie usuwajcie opinii, napisałem wielokrotnie różne przekręty machinacje jak działają szefowie A.K.A Petryszakowie, a wy bez powodu usuwacie. Szef AKA jest oszustem, okrada pracowników 100 300 500 złotych, za te pieniądze po prostu byłym pracownikom nie chce sie droczyć. Jest tańim groszojadem, Rzucać złotówke na pysk i się ucieszy. Zdechnij gnido , oszołomie.

Szef erotoman , pracowałam kiedyś u nich składał dwuznaczne propozycje , pies na baby , a jak przyszło co do czego to wacka ma małego o nie chciał mu stanąć , żonie to ja współczuję

Ha ha ha ! Dobre! Orgazmu dostają na każde pismo! :)

Max

Forma nastawiona tylko i wyłącznie na kary podpisujesz umowę i już jesteś uwalony . Kary i kary za samo to że jesteś ich klientem , poczytajcie umowy i z dala od tej firmy .

ZwyklyCzlowiek

Firma krzak , Szef , szanowny Pan Petryszak zwykły (usunięte przez administratora) , na rozmowie miły , sympatyczny a później wychodzi szydło z worka . Nie polecam tam pracować . Szkoda na ta firmę czasu i zdrowia .

Zbigniew
@ZwyklyCzlowiek

Nie stosuj obraźliwych określeń -- to forum publiczne i nie warto pisać w taki sposób pod wpływem emocji. Wspominasz tutaj swoją rozmowę rekrutacyjną? Czyli warunki pracownicze znacznie się różnią od tych, które przedstawiono Ci podczas tego spotkania?

@Zbigniew

Przepracowałem kilka dni i i nie zobaczyłem nawet zlotowki na rozmowie szef miły a pot nawet telefonu nie odbiera , wychodzi na to że 3 dni pracowałem za darmo , szef stwierdził że nic nie wniosłem do firmy i że on jeszcze jest stratnym (usunięte przez administratora) i tyle nie polecam.

Worek
@ZwyklyCzlowiek

A opinie przeczytać wyznanie nie zezwola? Jeżeli są chętni pracować u dziada oraz oszusta-proszę bardzo

Krystyna
@Marek

Napisałeś, że pracowałeś w P.W. trzy dni i nie dostałeś zapłaty za pracę. A jaką umowę dostałeś? Wyjaśnij, jak możesz.

Przemek
@Marek

Za nie zapłacenie za wykonaną pracę jest mandat dla pracodawcy. Za niezarejestrowanie pracownika jest mandat i to dość wysoki, nie zależnie od ilości dni. Za podanie bzdetnej przyczyny, przez co według niego nie zapłaci, jest artykuł KK . Wystarczy pójść i zgłosić. Nie daruj go, niech ci płaci za te 3 dni plus kary .

Wieeew

Witam moja mama podpisała umowę na sprzedaż butli gazowych, nie czytała umowy teraz patrzę że za wszystko trzeba im płacić chcesz zerwać umowę butle i kontener na własną ręką musisz odwieźć do firmy, na szczęście nie zdążyli przywieść towaru, pani w biurze nic nie wie jak umowę rozwiązać itp dzwoni do Pana Pan do mnie straszy kosztami bo prawnik umowę patrzył, ludzie kochani jak z tego się wy platac

@Wieeew

A z jaką datą została podpisana ta umowa ? Czyli rozumiem że masz podpisaną umowę a nie przywieźli do Ciebie klatki ani butli ?

@Max

29 październik umowa została podpisana, nic nie przywieźli jeszcze klatki ani butli

@Wieeew

Poczytaj umowę tam wszystko na pewno jest napisane ile musisz zapłacić

@Max Rozumiem jest Pan właścicielem tej firmy,

To źle Pan rozumie .

@Max

A ile u was dzień dobry kosztuje? Bo cennika wywieszonego nie macie, a podobno każdy co przechodzi próg drzwi musi coś lub za coś płacić. Przy okazji jak odpowiesz na to pytanie jeszcze napisz ile kosztuje kopnięcie waszego szefowy w (usunięte przez administratora) chętnie bym skorzystal jakby było w rozsądniej cenie.:)

Miałem iść na rozmowę o pracę na kierowcę ale po tych komentarzach rezygnuję

Waldemar N.

Ten szanowny pan Adam Petryszak nasłał policje na zaparkowane samochody obok giełdy samochodowej. Bo tam jak parkują to on traci możliwośc zarobienia 5 zł od auta na swoim parkingu. Policjanci mówiły że ten gość taki znany pikuś jest. Ponoć 80 kierowców dostało po 300 zł mandatu i 3 punkty.

Ktos

Panie Adamie proszę przestać ukrywać się przed Policją , ciekawe czy taki cwany będziesz człowieczku jak przyjedzie na Elizówka telewizja powiadomiona twoimi przekrętami ,uuu zapomniałem każesz powiedzieć że ciebie nie ma . Za twoje lichwiarskie umowy powinieneś się w piekle smarzyc oszuście .

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. A.K.A. Adam Petryszak - Lublin

• Jak się pracuje w P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. A.K.A. Adam Petryszak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 17 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Kandydaci do pracy w P.W. A.K.A. Adam Petryszak napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.W. A.K.A. Adam Petryszak