Opinie o P.W. A.K.A. Adam Petryszak w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.W. A.K.A. Adam Petryszak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. A.K.A. Adam Petryszak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. A.K.A. Adam Petryszak w Lublin

Obserwator

Niedługo z tej strony powstanie portal społecznościowy taki jak nk lub fejs albo instagram , a może umowicie się wszyscy na sylwestra i tam rozwiążecie wszystkie swoje problemy, ciekawe wydarzenie by było jakbyście stanęli wszyscy obok siebie dorośli ludzie a zachowanie mówi wiele

Katarzyna

pojawia się tu dużo komentarzy o (usunięte przez administratora). wedlug prawa pracodawca musi przedłożyć umowe do podpisu przed rozpoczęciem pracy lub w dniu jej rozpoczęcia. dodatkowo pracodawca nie moze podpisać umowy bez skierowania pracownika na obowiazkowe badania lekarskie. nie dajcie sie wiec (usunięte przez administratora), jesli nie dostaniecie skierowania na badania to pewne jest że umowy nie będzie.

Alex

Całkowicie się zgadzam!

Mam dowody potwierdzające...

Łatwo być odważnym anonimowo:) Czy byłby Zenek łaskaw wystąpić pod własnym imieniem i nazwiskiem? Pragnę przypomnieć, że pisząc posty na tej stronie możemy zaznaczyć opcję "Mam dowody potwierdzające moją wypowiedź", dlatego chętnie poznam (podobnie jak inni potencjalni pracownicy) dowody będące podstawą wpisu. Jeśli takich nie ma, to proszę o odwagę do przyznania się do pomówienia i to pod własnym nazwiskiem:) Jeśli takich dowodów nie ma, to rozumiem, że Twoją wypowiedź należy traktować jako nieprawdziwą:)

@Mam dowody potwierdzające...

panie adamie anonimowość w tych wypadkach jest uzasadniona. bardzo często słyszeliśmy że kiedy zadzwoni potwncjalny nowy pracodawca to moze pan zagadać różnych rzeczy. ok w niektórych przypadkach miałby pan rację jeśli skrytykowalby bylego pracownika ale biorąc pod uwagę pana podejście i przekonanie o tym ze to zawsze wina pracownika cokolwiek się nie stanie to nie dziwne że ludzie pisza anonimowo.

anna
@Mam dowody potwierdzające...

a jakie dowody można mieć jeśli pracuje sie na czarno ?

Mam dowody potwierdzające...

Słaby strzał Były pracownik:( pracowałem w firmie AKA przez wiele lat i wiem, że w zasadzie wszystko, co pojawia się w Waszych wpisch, a co nie jest opinią, jest nieprawdziwe. Nie chcecie podawać personaliów, ok, wasza sprawa. Ale podajcie dowody. Nie widzę, aby którykolwiek wpis był potwierdzony przez zaznaczenie opcji "Mam dowody potwierdzające moją wypowiedź". Grzeje mnie co sobie kto myśli, jego sprawa, ale bardzo ciekawią mnie dowody, bo przez ponad 10 lat pracowałem w AKA i dławie się własnym śmiechem, kiedy czytem Wasze wpisy:) Dalej mam kontakt z pracownikami, którzy są zatrudnieni obecnie i wiem, co dzieje się w firmie, dlatego jestem niezwykle ciekaw dowodów:) Może ktoś byłby łąskaw taki dowód przedstawić - chociażby anonimowo, skoro mamy grać na tak odważnych zasadach?:P

agnieszka

byłam tam na rozmowie. potwierdzam wszystkie inne opinie . mnie zszokowalo coś innego. metalowa buda a do ogrzewania jedna butla gazowa.....przecież tam w zimie temperatura jest taka sama w środku jak na zewnątrz.

Vatu1@wp.pl
@agnieszka

A nie widziałaś Agniesiu grzejników elektrycznych? A może zmarzlas skarbie podczas pobytu w tej budzie jak to nazwałas czy bardzo zimno Ci było? Ja tam robię często zakupy gazów w tej firmie jest bardzo ciepło no ale każdy może mieć swoje zdanie,chyba nie jesteś osobą która ma coś do powiedzenia skoro piszesz takie oszczerstwa

@agnieszka

Łatwo być odważnym anonimowo:) Czy byłaby agnieszka łaskawa wystąpić pod własnym imieniem i nazwiskiem? Pragnę przypomnieć, że pisząc posty na tej stronie możemy zaznaczyć opcję "Mam dowody potwierdzające moją wypowiedź", dlatego chętnie poznam (podobnie jak inni potencjalni pracownicy) dowody będące podstawą wpisu. Jeśli takich nie ma, to proszę o odwagę do przyznania się do pomówienia i to pod własnym nazwiskiem:) Jeśli takich dowodów nie ma, to rozumiem, że Twoją wypowiedź należy traktować jako nieprawdziwą:)

alabama
@Vatu1@wp.pl

prosze nie pisać ze robisz tam zakupy bo wcześniej byly posty z tego adresu @ od właścicieli ????????????

Vatu1@wp.pl
@alabama

Udowodnij to, że od właścicieli a naprawde będzie Ci głupio panie lub pani alabama

Pracownik Biurowy

bezsensowna rozmowa o moim życiu prywatnym

co robia członkowie mojej rodziny, czy mam dzieci lub chce je mieć, czy mogę pracować 9 godzin dziennie i 2 soboty bez odbierania wolnego, czy robię dobrą kawę ( !!!!) , czy jeśli bedzie trzeba wydam towar klientowi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Informator

Zgadzamy się w pełni z resztą opinii. Nie ma co sobie głowy zawracać nawet ta ofertą "pracy" jako kierowca za głupie uszkodzenie samochodu płacisz że swojej kieszenie. (usunięte przez administratora) nie obchodzi to że samochodu są w złym stanie technicznym i zawsze przeładowane kilka ton! A gdy się zakopie w śniegu albo błocie jadąc do jakichś klatkowców masz na własną rękę szukać pomocy u lokalnych rolników albo firm bo za wezwanie pomocy drogowej również płacisz z własnej kieszenim

@Informator

xxx1753

Pracowałem tam jako kierowca totalna porażka praca do 20 , przeładowane i niesprawne samochody , butle z gazem część z nich to szrot(usunięte przez administratora) miesiąc czasu mi wystarczył żeby zobaczyć co to za (usunięte przez administratora) .

@xxx1753

agnieszka

jeśli śmiesz odejść to obetnie ci z wypłaty od 300 do 500 zł za karę. rotacja ogromna , w tym roku w biurze chyba ze 12 dziewczyn a kierowców kilkudziesięciu.

marek
@agnieszka

skoro może obciąć to znaczy że naprawdę nie ma umów tylko na czarno

ola

dostałam tam skierowanie z urzędu pracy. szukałam firmy a nie starego baraku więc się spóźniłam. mężczyzna z którym miałam rozmawiać kazał przekazać pravownicy że nie chce mnie widzieć. nalegalam i wytlumaczylam tej starszej pani że urząd wymaga ode mnie pieczątki że tam byłam. zaczęła na mnie krzyczeć i strasznie niegrzecznymi słowami się odzywała, a za chwilę zaczęła krzyczeć na jakąś młodą dziewczynę ktora chyba sie uczyła i poprosila ja o pomoc. dawno nie widziałam tak niemiłej i niegrzecznej kobiety.

@ola

O jakim "starym baraku" mówisz? Czy zgłosiłaś opisaną sytuację? Zawsze warto rozmawiać, jeśli czujemy się nieusatysfakcjonowani obsługą. Może próbowałaś umówić się na inny termin?

ola
@Karolina

szukałam budynku w ktorym miała sie mieścić firma. nikt w urzędzie nie powiedział mi że to barak takie coś jak na budowie, metalowe, stare i zniszczone , nigdzie nie bylo tablicy z nazwą firmy. po tym jak ta pani sie do mnie odzywała nigdy przenigdy nie chcialabym tam pracować.

@ola

Łatwo być odważnym anonimowo:) Czy byłaby ola łaskawa wystąpić pod własnym imieniem i nazwiskiem? Pragnę przypomnieć, że pisząc posty na tej stronie możemy zaznaczyć opcję "Mam dowody potwierdzające moją wypowiedź", dlatego chętnie poznam (podobnie jak inni potencjalni pracownicy) dowody będące podstawą wpisu. Jeśli takich nie ma, to proszę o odwagę do przyznania się do pomówienia i to pod własnym nazwiskiem:) Jeśli takich dowodów nie ma, to rozumiem, że Twoją wypowiedź należy traktować jako nieprawdziwą:)

hubert

Właściciel uważa się za biznesmena i potentata na rynku a mówiąc szczerze ta firma to blaszany barak w którym możesz wymienić butlę z gazem i to drożej niż u konkurencji.

olga

Żenujący poziom rozmowy, a pytania bardzo osobiste nie mające żadnego związku z pracą na stanowisku pracownika biurowego,.dla którego biurem miałby być kawałek blaszanego kontenera. Nie polecam nikomu, zresztą to nie jedyna opinia na nie.

albert

byłem tam na rozmowie o pracę, mam dwie uwagi strasznie śmierdzi gazem aż ciężko oddychać a druga sprawa właściciel zadaje dziwne bardzo osobiste pytania które w sumie nie mają nic wspólnego z pracą.

Katarzyna
@albert

pan prowadzący rozmowę o pracę był bardzo miły ale faktycznie wypytuje o rodzinę i życie osobiste. mnie zdziwiła inna sprawa, firma mieści sie w metalowym baraku takim jak na budowie .

Alex

(usunięte przez administratora) Na koniec jeszcze musiałem jeździć żeby kłucie się o należna mi pensję (usunięte przez administratora) Nie jestem jedynym przypadkiem.(usunięte przez administratora)

Bla bla nie nam się
@Alex

Zgadzam się potwierdzam jestem jednym z nich dodatkowo auto Iveco przeladowane 6800kg na 3,5t

asddd

Ludzie nie dajcie się nabrać , radzę trzymać się z dala od tej firmy !!!

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. A.K.A. Adam Petryszak - Lublin

• Jak się pracuje w P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. A.K.A. Adam Petryszak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 17 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.W. A.K.A. Adam Petryszak?

Kandydaci do pracy w P.W. A.K.A. Adam Petryszak napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.W. A.K.A. Adam Petryszak