Miinto Tech PL Sp. z o.o.

Opinie o Miinto Tech PL Sp. z o.o.

K.

Miinto rok temu a dziś - totalna przepaść! Totalnie dobra zmiana! Dobrze, że pojawiają się nowe twarze, które - mam nadzieję - jeszcze bardziej uporządkują strategię działań.

Do tej pory miałam okazję pracować w kilku firmach i zdecydowanie praca w Miinto jest najlepszą, jaka mnie spotkała. Przyjazna atmosfera, bardzo wysoka kultura pracy, możliwości do samorozwoju, który jest dla mnie najważniejszy. Miinto to międzynarodowa firma, dlatego warunki pracy są bardzo dobre - od wynagrodzenia, przez benefity, po zarządzanie. Zdecydowanie polecam!

@Anna

Dzień dobry, świetnie, że jesteś z nami! Dziękujemy za tak pozytywną opinię i jesteśmy dumni, że udało nam się stworzyć warunki, w których czujesz się bezpiecznie i masz szansę się rozwijać :) Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

Alex

Chociaż niedawno zakończyłem współpracę z Miinto, to będę wspominać ją raczej pozytywnie. Na plus: - fajni ludzie - benefity - brak korporacyjności - spoko współpraca z menadżerami - dobre wynagrodzenie - możliwość pracy zdalnej Na minus: - dużo projektów - mało czasu - czasami zawodne narzędzia

@Alex

Dzień dobry, dziękujemy za Twoją opinię. Jak w każdym miejscu pracy, tak i u nas każdy znajdzie zapewne swoje plusy i minusy, ale cieszymy się, że w ogólnym bilansie wypadamy pozytywnie :) Pracujemy nad optymalizacją oraz zapewnieniem jak najlepszych systemów i narzędzi. Życzymy powodzenia na dalszej ścieżce kariery :) Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

ona

Jest spoko. Jestem tu od pół roku i to moja pierwsza poważna praca. Mogę dużo się nauczyć i zdobyć doświdczenie - Miinto daje sporo możliwości do rozwoju. Mimo, że jestem "świeżakiem", mogę brać udział w projektach z całym zespołem . Do tego jest luźna atmosfera, nie jakieś sztywne korpo zasady. Jedyny minus w tym momencie to to, że pracy jest baaaardzo dużo i czasami nie nadążam.

@ona

Dzień dobry, dziękujemy, że dzielisz się z nami swoją opinią :) Nie ukrywamy, że rozwijamy się szybko i są okresy, kiedy praca jest bardziej intensywna. Pamiętaj, że jeśli masz jakieś problemy lub wątpliwości, Twój bezpośredni przełożony na pewno Ci pomoże. Świetnie, że dobrze się u nas czujesz i możesz rozwijać swoje umiejętności :) Życzymy Ci powodzenia i cieszymy się, że jesteś z nami! Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

Angela

Byłam na rozmowie o pracę i chociaż się nie udało, to ogólnie mam pozytywne wrażenia. Miła atmosfera, bez nadęcia, dużo konkretnych informacji, brak (usunięte przez administratora) pytań w stylu "jakim drzewem jesteś". I przede wszystkim feedback! Niektóre firmy do których się zgłszałam po prostu milkły i nie wiedziałam na czym stoję. Tutaj dostałam odmowę, ale w bardzo kulturalny sposób.

@Angela

Dzień dobry, dziękujemy za pozytywny komentarz! Staramy się, by kandydaci czuli się podczas rozmów komfortowo oraz by otrzymali wszystkie najważniejsze dla nich informacje. Może uda się następnym razem! :) Zachęcamy do obserwowania naszej zakładki z ofertami pracy (miinto-group.com/jobs), gdzie publikujemy wszystkie ogłoszenia. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

xyz

Pracuje w Miinto juz od ponad roku. Szczerze mówiąc jestem zaskoczona falą negatywnych opinii. Wydaje mi się, że żal wylewają głównie osoby, które zostały na pewnym etapie zwolnione - a niestety, jest to rzecz naturalna i trzeba się z tym pogodzić, każda firma tak działa. Z moich doświadczeń mogę powiedzieć, ze na pewno są rzeczy które mógłby działać lepiej w Miinto. Szczególnie systemy z których korzystamy podczas pracy. Aczkolwiek, jeżeli chodzi o samą atmosferę, ludzi oraz benefity jakie oferuje firma, to jestem bardzo zadowolona. Co więcej Miinto daje szansę na rozwój, ale trzeba chcieć, samo nigdy nie przyjdzie. Nie powiedziałabym, ze jest to idealne miejsce z którym można wiązać swoją przyszłość, ale napewno odpowiednie miejsce, aby zdobyć nowe doświadczenie i nauczyć się czegoś wśród młodych, ambitnych osób :)

@xyz

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią. Cieszymy się, że nasza oferta benefitów jest dla Ciebie atrakcyjna oraz że doceniasz atmosferę w pracy – jesteśmy dumni, że udaje nam się tworzyć przyjazne i rozwojowe środowisko dla pracowników :) Dziękujemy również, że podzieliłaś się z nami swoimi wątpliwościami. Staramy się wprowadzać nowe narzędzia, ale rozumiemy, że każdy ma wobec nich inne oczekiwania. Doceniamy wszystkie sugestie naszych pracowników, dlatego jeśli chciałabyś podzielić się opinią na temat systemu, z którego korzystasz, skontaktuj się z nami mailowo: pc@miinto.com Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

Krystek

Jak wygląda praca na rynek Norweski? Na jakim poziomie są zarobki z językiem norweskim? Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Miinto Tech PL Sp. z o.o.?

Krystek

Uciekaj, aż tak zle? po komentarzach widziałem że dużo osób wypowiada się na rynek duński, nie norweski. Tak na prawdę nie widziałem żadnego komentarza na rynek norweski. Proszę uzasadnij swoją wypowiedz

Pracowniczka
@Krystek

Nie napisałeś jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany. Dużu ludzi wypowiada się o pracy w IT, ale inne działy mają podobne problemy. Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany pracą w Miinto porozmawiaj z ludźmi, którzy tam pracowali na LinkedIn.

TuDu

nie zgodzę się zupełnie. Pracuję tu już przeszło rok i jakoś nie było mi dane zobaczyć ani zachowań mobbingująych, ani zwalniania ludzi, ani złej rekrutacji, ani nie płacenia na czas, ani szczurów w biurze... Ja polecam pracę tu - płacą dobrze, nawet więcej niż rynek, jest stabilnie, wiem co mam robić, zespół fajny. To co na minus to tempo pracy i trochę oderwana od rzeczywistości kopenhaga.

udut
@TuDu

jak to możliwe, że pracujesz tu rok, a nie było Ci dane zobaczyć zwolnień, skoro masowe zwolnienia miały miejsca w marcu? XD znowu HRy piszą sobie pozytywne komentarze? @Krystek jest serio źle, uciekaj - ludzie w PL pracują dla wszystkich rynków, kierownictwo jest w Danii, więc mogłeś mieć wrażenie że komentarze dotyczą rynku duńskiego. Niezależnie od tego, dla którego rynku będziesz pracował, będziesz miał nad sobą tych samych ludzi popełniających te same głupie decyzje. Dla tej firmy nie ma już nadziei.

TuDu
@udut

Nie jestem z HRu. zwolnienia byly w marcu - każdy to wie. piszę o tym, że poza nimi nie widziałem innych dziwnych akcji o jakich była mowa w innych komentarzach.

udut
@TuDu

to chyba pracujesz w innej firmie.

Voila
@TuDu

ale to prawda. Ja osobiscie polecam pracę. Wzorce zarzadzania są tu cywilizowane i na wysokim poziomie. Jesli muszą kogos zwolnic to robia to w cywilizowany sposob na zasadzie onboarding/offboarding. Bardzo dobrze płacą. Jak ja byłam to były śniadanoowe piatki integracyjne. Kazdy pracownik ma do dyspozycji kawe, lody, soki. Duże zniżki i prezenty na okazje. Wierzcie mi to nie jest oczywiste w miejscu pracy. Ja osobiscie nie mam żalu. Trudno sie mowi dalej sie zyje. Sytuacja z covidem jest ciezka i wiedza na pewno jakie maja mozliwosci i na co moga sobie pozwolic. Jest to dobra firma i dobry management.

JohnSnowman
@Voila

Zaraz padne. Wzorce zarzadzania maja takie, ze kiedy kazdy inny ecommerce przezywa czas zycia bo wszystko sie przenioslo online oni nie potrafia tego przekuc w sukces i zamiast tego korzystaja z latwej wymowki do wywalenia 50 osob. Potem najwyrazniej widza ze tak nie pociagna bo znowu masowo rekrutuja. Pewnie bedzie tak w kolko poki inwestorzy nie przestana sypac pieniedzy w ta dosc watpliwa firme ;)

Miinroom
@Voila

Wzorce zarządzania, mówisz? Wpadam tu raz na jakiś czas, z ciekawości, trochę z sentymentu do czasów sprzed merge'a. Prawda jest taka, że już od jakiegoś czasu tam nie pracuję, a dotąd nikt nie poprosił, żeby przekazać dotychczasowe obowiązki. Pracownik jest - a zaraz go nie ma. Offboardingu też żadnego mi nie urządzono, ale może to dlatego, że jestem zza barykady. Lody, soki, kawa, śniadaniowe piątki - był jeszcze chillroom z piłkarzykami, konsola do gier, hulajnoga do... bycia leniwym i stwarzania zagrożenia, sunąc nią przez wąski korytarz z drzwiami do salek, dostęp do płóciennych toreb za friko i inne takie gadżety. Jeśli dla Ciebie darmowa cola i jeden posiłek na 21 tygodniowo to benefity, które wynagradzają toksyczną atmosferę, brak feedbacku na temat swojej pracy, brak zainteresowania, możliwości rozwoju, obrabianie (usunięte przez administratora) za plecami niczym w liceum, złe traktowanie pracowników (patrz - content) i wieczny chaos, o których pieśni bardowie narampni wyśpiewywali od rana do wieczora, zaciągając się w przerwach tytoniem - to cieszę się, że się tam dobrze czujesz. Wolę przychodzić ze swoją colą, ale wiedzieć, co mam robić, komu mogę zaufać i czy management jest z mojej pracy zadowolony oraz jakie mam możliwości rozwoju i awansu w przyszłości. Ta firma tego nie daje, pokazała to już nie raz. Miinto podejmuje pochopne decyzje, które w sytuacji podbramkowej skleja na taśmę - co dobrze obrazuje remont, który miejscami robi wrażenie, a w innych zwyczajnie kruszy podłogi. Ale najważniejsze, żeby każdy znalazł miejsce, w którym czuję się okej, w końcu każdy z nas jest inny i ma inne preferencje.

aluzja deluzja
@Miinroom

o co chodzi ze złym traktowaniem contentu?

yyy

kolejna ściema...

nie yyy tylko aha
@yyy

to wcale nie jest ściema. ja spotkałam się z tym że content traktował źle innych pracowników (patrzenie z góry, podważanie cudzych kompetencji oczywiście w kontekście pracy w branży modowej, wywyższanie się i wywyższanie się tym że praca w modzie to nie przelewki - lol, akurat branża modowa w internecie jest jedną z najlżejszych i najprzyjemniejszych).

kinkulinku

nie jest to inna firma, dopóki management i hr zostanie ten sam. jak zmienią główne źródła problemów - co się nie stanie - to może wtedy pogadamy.

mini mimi

cześć. jestem obecną pracowniczką zatrudnioną po wspominanych tutaj zwolnieniach. wkrótce składam wypowiedzenie. nie powiedziałabym, żeby cokolwiek zmieniło się pozytywnie w tej firmie. pozdrawiam.

@Krystek

Dzień dobry, obecnie prowadzone są dwie rekrutacje na rynek norweski - w ich przypadku wymagana jest znajomość języka norweskiego, ale zatrudnione osoby będą pracować w biurze w Warszawie (lub w modelu hybrydowym uwzględniającym pracę zdalną). Po więcej szczegółów odsyłamy do ogłoszeń: Customer Care Agent with Norwegian: https://jobs.lever.co/miinto/86887d66-cb1f-4697-b7a9-c1bf126e72df?_ga=2.50623913.1834164807.1626957605-764505431.1623841213 Partner Support Agent - Norwegian: https://jobs.lever.co/miinto/7f0e9e62-ec53-4b76-8182-1209ebc727eb?_ga=2.50623913.1834164807.1626957605-764505431.1623841213 Zachęcamy do nadsyłania aplikacji! Podczas rozmowy rekrutacyjnej nasi rekruterzy odpowiedzą na wszelkie dodatkowe pytania dotyczące pracy na tych stanowiskach. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

Voila
@Miinroom

No takie są moje odczucia, porownujac z innymi firmami. Owszem zdarzaja sie jednostki ktore uwazaja ze jak pracuja od zawsze??to juz im należy się kłaniać nisko...ale za to firma dba o feedback tzn. Pytaja m.in o zachowanie innych pracowników w stosunku do mnie. Samo zaintersowanie HR aby każdy czuł sie równy i dobrze to mega postęp. Jesli się rozstają to w raczej przyjazny sposob. Oby wiecej takich firm.

@Voila

Feedback, dialog z pracownikami i tworzenie przyjaznych doświadczeń – to nasze priorytety! Dziękujemy za komentarz i obiecujemy kontynuować te dobre praktyki ????

MK

W Miinto pracuję od niedawna, ale myślę, że zostanę na dłużej. Moje wdrożenie było bardzo dokładne i przejrzyste, w ciągu pierwszych tygodni pracy miałam okazję poznać większość osób z którymi będę współpracować bliżej lub dalej, są szkolenia pozwalające poznać specyfikę działania firmy i różnych działów, dzięki temu później moja praca była łatwiejsza. Management wydaje się być bardzo nastawiony na dobrą współpracę między pracownikami, czuć skandynawską kulturę - przejrzystość, tolerancja, itp. Pracy jest sporo, ale jest ciekawa i przede wszystkim firma dostarcza odpowiednie narzędzia. Ale najbardziej przekonuje mnie atmosfera, widać, że ludzie lubią się nawzajem i lubią firmę, chętnie pomagają. Faktem jest, że firma jest w fazie rozwoju, są nowe projekty, zatrudniają sporo ludzi i przez to tempo jest szybkie - jak ktoś lubi pracę w miejscu, gdzie wszystko jest już poukładane od A do Z i się nie zmienia, to pewnie nie jest firma dla niego. Wszystkim innym - polecam.

Roman
@MK

Mówisz, ze potrzebują ludzi. Na jakie stanowiska teraz rekrutują? Łatwo się dostać? Podczas rekrutacji jest luźna rozmowa, czy raczej test?

@Roman

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie. Pozwolimy sobie odpowiedzieć na Pana pytania, by rozwiać wątpliwości :) Aktualnie jako Miinto jesteśmy w fazie intensywnego rozwoju i prowadzimy rekrutacje w kilku krajach. W Polsce szukamy przede wszystkim pracowników Customer Care posługujących się różnymi językami. Jest to świetna opcja dla osób, które chcą pracować w elastycznym wymiarze godzinowym i np. łączyć pracę ze studiami. Ponadto poszukujemy osób do działu finansów, wsparcia partnerów, a także do IT (programiści Front-end, Back-end, QA, inżynierowie site reliability). Podczas procesu rekrutacyjnego kandydaci odbywają rozmowy z przedstawicielami zespołu People & Culture oraz osobami z zespołu docelowego. Skupiamy się na tym, by poznać umiejętności kandydata (np. w czasie rekrutacji na stanowiska w IT można spodziewać się pytań technicznych, a w przypadku Customer Care – weryfikacji znajomości danego języka), ale też dopasowanie do kultury firmy i zespołu. Nie jest to żaden trudny egzamin czy sztywne stresujące spotkanie, ale raczej luźna rozmowa na partnerskich zasadach :) Obecnie szukamy zarówno pracowników z doświadczeniem i znajomością branży, jak i tych, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, na której można znaleźć wszystkie aktualne oferty - https://jobs.lever.co/miinto Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

Pawel

Minto to fajne miejsce, jesli ktos chce pracowac i potrafi się zaangazowac. Zespol jest ok, z niektorymu spotykam się też po pracy, bo fajnie się dogadujemy. Obowiazkow jest sporo, ale i wyplata jest w porzadku, wiec cos za cos. Napewno niektore narzedzia moglyby być nowsze, ale widac ze od kilku miesięcy i tutaj powoli jest coraz lepiej.

@Pawel

Dzień dobry, dziękujemy za dodanie opinii. Takie komentarze zawsze nas cieszą :) Co do narzędzi, z których korzystamy, to dbamy o to, by zawsze odpowiadały na potrzeby pracowników. W ostatnich miesiącach pojawiło się kilka zmian i cieszymy się, że są oceniane jako zmiany na plus. Jeśli natomiast chciałbyś odnieść się do konkretnego narzędzia i podzielić swoją opinią, to daj nam znać mailowo, a chętnie to przedyskutujemy: pc@miinto.com Wszystkie sugestie od naszych pracowników są zawsze mile widziane :) Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

Niedawno skończył się mój okres próbny w Miinto i uznałam, że to być może dobry czas, żeby dorzucić w tym wątku swoje trzy grosze. Podczas rozmowy podsumowującej zaproponowano mi przedłużenie umowy i zgodziłam się. Właściwie to już po ok. miesiącu wiedziałam, że będę chciała zostać tu na dłużej. Zależało mi przede wszystkim na możliwości pracy hybrydowej, na dobrej atmosferze (bez dziwnych grupek i obgadywania za plecami, z czym spotkałam się z innej firmie), no i na satysfakcjonującym wynagrodzeniu, bo jednak atmosferą się nie najem ;) Z mojej perspektywy mogę polecić Miinto, bo mi pracuje się tu dobrze. Z drugiej strony wiem, że to nie będzie firma dla każdego. Tutaj faktycznie środowisko pracy jest „młode i dynamiczne” – obowiązków jest sporo, dużo się dzieje i trzeba dobrze odnajdywać się w narzędziach i technologiach (nawet w działach, które nie są stricte technologiczne, ale na szczęście ten oczekiwany poziom nie wykracza raczej poza umiejętności przeciętnego człowieka, który zderzył się już np. z pracą online). Natomiast niektórych może to jednak przytłaczać i też ich rozumiem.

@Marta

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Miło nam, że doceniasz takie obszary jak atmosfera, wynagrodzenie czy możliwość pracy hybrydowej – to zdecydowanie nasze mocne strony :) Dziękujemy też za opisanie swoich wątpliwości. Miinto jak każda firma ma swoją kulturę organizacyjną, która nie każdemu musi odpowiadać – my także w pełni to rozumiemy. Dlatego zależy nam na tym, żeby między pracownikami a nami była „chemia” – wtedy zawsze obie strony są zadowolone :) Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

Michal

Zastanawiam się nad udziałem w jednym z procesów rekrutacyjnych, ale zależałoby mi na pracy w pełni zdalnej lub hybrydowej. Czy jest taka możliwość, czy wszyscy pracują na stałe z biura?

@Michal

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Tak, istnieje możliwość pracy zdalnej oraz hybrydowej. Oczywiście biuro zawsze jest do dyspozycji. Pozdrawiamy i zachęcamy do przesłania CV :) Zespół Miinto

Studentka

Jestem studentką i szukam dorywczej pracy (najlepiej właśnie w branży modowej lub beauty). Trafiłam na ofertę od Miinto w dziale obsługi klienta. Czy faktycznie da się tu łączyć pracę ze studiami (mam ok. 20h zajęć w tygodniu)? I czy trzeba mieć już jakieś doświadczenie, by zacząć tu pracę?

@Studentka

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jesteśmy elastyczni i staramy się iść naszym pracownikom na rękę, jeśli chodzi o ustalanie grafików, dlatego też oferujemy m.in. możliwość pracy na pół etatu. Zatrudniamy studentów i nie ma problemu, by dogadać się z nami w sprawie grafiku. Jeśli chodzi o doświadczenie zawodowe, to nie jest ono obligatoryjne, by dołączyć do Działu Obsługi Klienta. Liczą się dla nas przede wszystkim dobre umiejętności komunikacyjne, bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana znajomość innych języków) oraz proaktywna postawa. Zachęcamy do przesłania CV i przekonania się osobiście, jak wygląda praca w Miinto :) Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

Mery

Jestem w Miinto od niedawna i dołączyłam do jednego z zespołów pracujących z Partnerami. Jestem zadowolona bo mogę łączyć pracę ze studiami i pracować kiedy chcę. Wynagrodzenie nie jest może niesamowite, ale dla mnie jest ok :) Presja i ciśnienie "z góry" jest bardzo duże więc i tempo pracy intensywne, ale ponieważ pracuję tylko kilka godzin dziennie to nie odczuwam tego jakoś bardzo. Ludzie w zespole są super, czasem jak pracuję z biura to miło jest pogadać i zjeść razem śniadanie.

@Mery

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Cieszymy się, że docenia Pani nasze elastyczne podejście i możliwości, jakie oferujemy pracownikom. Atmosfera i świetny zespół to zdecydowanie nasze mocne strony, więc tym bardziej jesteśmy dumni, że jest to doceniane ???? Pozdrawiamy serdecznie i życzymy udanego dnia! Zespół Miinto

Właśnie dołączyłem do działu technicznego Miinto i chciałbym się po krótce podzielić wrażeniami z procesu rekrutacyjnego. Pierwsza myśl? Sprawnie i przyjaźnie! Proces rekrutacyjny jest transparentny, a wszystkie etapy zostają jasno przedstawione na pierwszym spotkaniu. Rozmowa odbywa się w przyjemnej, bezstresowej atmosferze. Przedstawione są wszystkie benefity (brzmi to naprawdę dobrze!), model zarządzania i oczywiście obowiązki. Reasumując jestem pozytywnie nastawiony już od pierwszego styku z Miinto i liczę, że to nastawienie zostanie ze mną na długo.

@Andrzej

Dzień dobry, Dziękujemy! Cieszymy się, że została doceniona atmosfera i transparentność procesu rekrutacyjnego i oczywiście – że udało się dołączyć do naszego zespołu :) Liczymy, że pozytywne wrażenia będą standardem każdego dnia! Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

alibaba
@Miinto Tech PL Sp. z o.o.

Zmieńcie firmę od tego marketingu szeptanego (lub osobę, która pisze te wszystkie pozytywne posty)! To co teraz można przeczytać jest strasznie sztuczne. Poważnie! Już dawno zrezygnowałem z napisania negatywnego postu, ale po przeczytaniu tylu "pozytywów" dodam coś od siebie... To co piszę jest z perspektywy dewelopera (jak jest/było w innych działach nie wiem) Firma ma potencjał i nawet w kółko powtarza, że chce się zmienić... ale mimo pozornych zmian tak naprawdę nic się nie zmienia (tak słyszałem od tych co wciąż tam pracują) i się nie zmieni na plus dopóki osoby, które zarządzają programistami będą o wszystkim decydować. Jedyny plus to pensja, która jest odpowiednio wysoka. Gdyby nie to, rotacja byłaby o wiele większa. Jeśli nie masz dużego doświadczenia to możesz iść do miinto na rok, może dwa. Kilku rzeczy na pewno się nauczysz. Ale jeśli jesteś doświadczonym programistą to zdecydowanie odradzam. No chyba, że chcesz zobaczyć jak nie należy pracować/programować ;)

@alibaba

Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Pozytywne komentarze są efektem naszego rozwoju– wkładamy dużo pracy i dużo energii, aby zarówno kandydaci biorący udział w naszych procesach rekrutacyjnych, jak i osoby aktualnie zatrudnione miały pozytywne doświadczenia i czuły się u nas dobrze. Nie zależy nam na sztucznym obrazie nas jako pracodawcy – tym bardziej cieszą nas ostatnie, optymistyczne głosy od odwiedzających nasz profil. Niemniej dziękujemy za podzielenie się swoją perspektywą i zwrócenie uwagi na plusy – poczucie bezpieczeństwa w postaci wynagrodzenia to ważny aspekt motywacji. Wszystkiego dobrego! Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

HH

firma zwolniła trochę ludzi, ale właściwie ma się teraz całkiem dobrze, a nawet chyba lepiej niż wcześniej. może po prostu koszty były niewspółmierne do wartości, którą przynosili pracownicy. bądźmy szczerzy. :] p.s. też zostałem zwolniony. peace!

@HH

Dramat! Wystawili kilka ofert i zaraz jakieś pozytywne komentarze, od razu z jednym likiem. Przypadek? Nie sądzę :) Firma ma się fatalnie jeżeli chodzi o atmosferę, pewnie zostanie na rynku bo wydatki to oni przycinać potrafią, ale zawsze kosztem ludzi. Wywalają chętnie, masowo i nie patrzą na takie szczegóły jak to, czy ktoś był zaangażowany, dawał z siebie wszystko, dopiero co zaczął itp. Jeżeli chodzi o podejście do ludzi ta firma to koszmar i mówię to z pełną premedytacją. Nikt nikogo nie gnębi ani nie poniża, przynajmniej ja się nie spotkałem, ale za to swoimi działaniami okazują jak mało wart jest pracownik i jego zaangażowanie. Pracowałem w kilku firmach, w niektórych było lepiej, w niektórych gorzej, ale ta bardzo mocno się wyróżnia na minus i pod żadnym pozorem nie warto aplikować. Jeśli chcesz mimo wszystko myślisz nad aplikacją to zrób sobie przysługę i przeczytaj te wszystkie komentarze w wątkach pod spodem, wszystko aktualne

@HH

A, może dla ciebie większość biura to "trochę" zwolnionych ludzi. Poleciało ponad 50 osób, do tego jeszcze coś między 5-10 w tygodniach przed masową akcją zwalniania

HH
@ta_jasne

lol, jeszcze komuś się chce bić pianę? ;) tak z czystej ciekawości, ten profil i tak jest w 99% pokryty negatywnymi komentarzami, co Ty i pewnie jakaś garstka osób (bo mysle, ze wiekszosc po 3 miesiacach juz dawno zapomniala i pracuje gdzies indziej) chcecie osiagnac?

@HH

nie wiem jak wszyscy inni którzy tu komentują ale ja po prostu chcę żeby ktoś kto aplikuje wiedział na co się pisze. Gdyby nie absurdalne zabiegi próbujące zakłamywać rzeczywistość pewnie nikomu by już tu się nie chciało pisać, ja nigdy wcześniej nic na podobnym portalu nie napisałem i dopiero działania tej firmy mnie potrafiły tak zmotywować. Pracownikom firmy oczywiście życzę jak najlepiej niezależnie od tego gdzie teraz pracują

antymiinciarz
@HH

jak ma się tak dobrze, to skąd nagłe zwolnienie 50 osób?

zenek
@HH

no i skąd "zwolniony pracowniku IT" wiesz, że teraz jest nieźle, być może nawet lepiej niż wcześniej skoro teoretycznie już cię tam nie ma bo zostałeś zwolniony? ;)

kazek
@zenek

ten komentarz to tylko kolejny dowód na toksyczność środowiska w miinto i przedmiotowe podejście do pracownika w miinto - można to przetłumaczyć na 'tak, zwolniliśmy lekką ręką 50 osób w trakcie kryzysu, ale dzięki temu to nam jeset znacznie lepiej!' co z tego że firma miała w planach zwiększać zatrudnienie. to wszystko okazało się kłamstwem.

@HH

Warto także dodać apropo wartości pracowników w dziale IT..... Mało kto był w stanie dowieźć zadane mu tematy w terminie, ponieważ system był zaleciały, paskudny niezrozumiały i przegmatwany, nie było żadnej chęci jego naprawy, mimo, że pracownicy informowali, że z tym nie daje się normalnie pracować. Coś takiego jak propagacja wiedzy do dołu nie istniało, były tzw. archy gdzie grupka kilku osób wymieniała się informacjami.... i tyle ja przynajmniej siadając do ticketa musiałem wszystko sam analizować od zera co przy systemie z pętlami po 1000 linii kodu było nietrywialne, frustrujące, dołujące, odbierające motywację do pracy. (usunięte przez administratora)To nie tak, że ktoś nie umie - pytanie czy chce poświęcić tą energię - jakbym wymyślił rower na kwadratowych kołach z kwadratowymi "kółkami zębatymi" - to czy każdy serwisant chciałby się uczyć np narzędzi do niego?(oczywiście to metafora). Nie każdy chce marnować energię i pojemność pamięciową na kiepskie, nigdzie nie używane wymysły. Jedynie front oraz niektóre zadania architektoniczne były interesujące - r(usunięte przez administratora)

@HH

@HH Chciałbym jeszcze dodać jedną rzecz od siebie, nie po to jak to zostało określone "bić pianę" tylko zwyczajnie niesmaczne jest jak podważasz wartość ludzi którzy tam pracowali (a mam wrażenie, że to wy im proponowaliście kasę, rekrutacja nie była łatwa, pytania momentami niewspółmierne do kupy jaka była w środku systemu). Kiedy Miinto przejmowało Showroom to pracował tam facet który aktualnie robi w ElasticSearch - czemu nie chciał z miinto współpracować? Czy nie ze względu na ten wspaniały system?

@klotzmer

Słabe to, że komentarz w mojej ocenie merytoryczny został ocenzurowany. Nie zostały użyte słowa nieparlamentarne, nie zostało napisane nic co byłoby kłamstwem. Myślę, że ilość uśmieszków to potwierdzała, że pisałem prawdę. Chciałbym aby moja opinia tu została po 2 latach spędzonych w firmie. Mój komentarz to stan na kwiecień 2020. Znikł opis faktów - grubo ponad połowa pracy była wykonywana w mega monolitycznej aplikacji liczącej fragmentami nawet około 10 lat, w wersji języka nie wspomaganej zgoła kilka lat. Najzwyczajniej nie dawało to możliwości rozwoju, w mojej ocenie uwsteczniało, nie nadążało za współczesnymi trendami, rozwój można było sobie robić w domu. Duża część pracy opierała się nie na wymyślaniu najoptymalniejszych rozwiązań, a grzebaniu w "kupce" i domyślaniu się jak to działa i takiej zabawie w bierki - dołożyć coś tak, aby się nie zawaliło i w innej części nie wybuchło. O ile takie coś jest spoko - czasem fajnie pogrzebać w legacy to w momencie, gdy stanowi to lwią część obowiązków, to we mnie przynajmniej zbierała się frustracja, brak nowych wyzwań, spadała motywacja - możliwe, że z czasem wpływa to na stosunek do projektu i wydajność. Większość microserwisów gdy ja pracowałem była pisana w autorskim firmowym frameworku, nie używanym nigdzie indziej, bez dokumentacji, nie tłumaczącym siebie samego kodzie. No cóż poruszamy się na pewnym rynku pracy i jeśli nie mogę się w firmie w żaden sposób rozwinąć to z czasem widzę to i ma to taki wpływ jaki ma.... Tak jak pisałem - ciekawe były niektóre zadania architektoniczne i frontowe, reszta była mocno frustrująca... To co mogę dać na plus to, że jeszcze przed merge z Showroom, gdy pracowaliśmy na Domaniewskiej była to jedna z fajniejszych firm w jakiej robiłem - mimo "meksyku" technologicznego, atmosfera i team były takie, że z przyjemnością szedłem do pracy i chętnie zostawałem dłużej. Po merge fajne i zgrane zespoły porozbijano w sumie tylko dla zasady i od tego momentu dla mnie zaczęła się równia pochyła - przy obniżeniu atmosfery zacząłem odczuwać coraz to większe zmęczenie wspominanym wcześniej długiem itp aspektami. A ty administratorze nie dotykaj tego komentarza bo chyba jest to jeden z uczciwszych nie spekulujących komentarzy z okresu wywalenia ludzi.

@klotzmer

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią! Każdy głos jest dla nas cenny – tym bardziej od pracowników, którzy byli z nami związani przez taki czas. Rozwijamy się – zarówno w aspekcie zarządczym, jak i tym związanym z digitalizacją procesów. Mamy wypracowane narzędzia i systemy, na których bazujemy, ale ciągle poszukujemy także nowych rozwiązań, które będą jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby – i nasze, i naszych pracowników. Cieszymy się, że zwrócił Pan uwagę na atmosferę i teamwork – to zdecydowanie nasze atuty. Rok 2020 był skomplikowany dla wszystkich, z wiadomych względów. Mamy jednak przeświadczenie, że ten najtrudniejszy czas jest już za nami, a widoki na przyszłość są bardzo optymistyczne! Dziękujemy za poświęcony naszej firmie czas. Wszystkiego dobrego! Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

TM

Dołączyłem do zespołu technicznego jakiś rok temu i zrobiła na mnie duże wrażenie otwarta komunikacja i zwracanie uwagi nie tylko na umiejętności techniczne ale też na umiejętności miękkie. Czuję, że w tym miejscu mam przestrzeń do dyskusji odnośnie rozwiązań technicznych jak i rozwoju osobistego. Cieszy mnie też, że w tym roku mocno rozwinął się nasz zespół produktowy, dzięki czemu czuję, że wiemy w którą stronę chcemy iść z produktem i mamy wsparcie w dyskusjach z biznesem. Wymagania i priorytety są lepiej analizowane dzięki czemu implementując funkcjonalności wiemy dlaczego to robimy.

@TM

Dzień dobry, dziękujemy za ten wartościowy głos! Staramy się tworzyć przestrzeń do rozwoju zarówno kompetencji miękkich, jak i twardych – stricte technicznych. Dodatkowo oddawanie głosu naszym pracownikom i dawanie im poczucia sprawczości przekłada się na tworzenie kultury otwartego dialogu – bardzo dla nas ważnego. Życzymy dalszego, nieskrępowanego rozwoju! ???? Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

Development

Jeśli ktoś chce przeżyć fajną przygodę w swojej karierze, zobaczyć i poczuć klimat firmy która jest w fazie bardzo szybkiego skalowania, to Miinto jest tym co naprawdę warto spróbować. Więc jeśli chcecie mieć co potem opowiadać swoim dzieciom i wnukom ;), to zdecydowanie zachęcam do spróbowania swoich sił. Pierwszą rzeczą którą uwielbiam w Miinto, jest bardzo przyjazne i luźne podejście. Od samego początku procesu rekrutacji, poprzez sprawny proces onboardingu, czy to już w normalnym codziennym trybie pracy, cały czas czujesz się świetnie, otoczony osobami które chętnie ci pomogą. Wymagania są bardzo wysokie, ale jednocześnie jest sporo miejsca na fun co daje poczucie uczestniczenia w fajnej i pełnej wyzwań przygodzie z fajną młodą ekipą.  Drugą rzeczą, jest właśnie fakt że Miinto to głównie młodzi ludzie, niekiedy osoby gdzieś na początku kariery. Także jest masa pozytywnej energii w każdym dziale. Całość dopełnia doświadczony (ale wciąż młody ;) ) management, którego struktura zorganizowana jest bardzo płasko. Daje to ogromną łatwość w nawiązywaniu kontaktów także z pracownikami wyższego szczebla, bez przesadnej pompy związanej z tytułami.  Trzecia ale równie ważna dla mnie sprawa, to bardzo częsty feedback. Zaczyna się to już na poziomie rekrutacji, gdzie żaden kandydat nie zostaje z niczym (czując się fatalnie), tylko niezależnie od decyzji otrzymuje rzetelne informacje na swój temat. Bywają osoby które podchodzą do rekrutacji kolejny raz, uzbrojone już z wiedzę z poprzedniej rekrutacji, co pozwoliło im nadrobić brakujące wymagania. Później w toku pracy feedback otrzymujemy na bieżąco, jednocześnie jesteśmy zachęcani do robienia tego w drugą stronę. To bardzo zdrowe podejście, dzięki temu można szybko rozwiać wszelkie niejasności czy problemy które z czasem mogłyby urosnąć do rangi nierozwiązywalnych. W firmach w których wcześniej pracowałem nie było to normą i wiele razy przez to pojawiały się problemy pomiędzy członkami zespołu, czy wypalenie zawodowe. Czwarta rzecz dla mnie równie istotna, to odgórna zasada  żeby dana osoba była jak najlepiej dopasowana do stanowiska i pracy którą wykonuje, i jednocześnie zadowolona i zapalona do dalszego rozwoju. Niejednokrotnie ktoś zaczyna na jednym stanowisku, a potem z czasem proponowane mu są inne bardziej rozwojowe kierunki (tu ogromną rolę pełni właśnie rzetelny feedback w obie strony).Jednocześnie gdy ktoś nie widzi dalszego rozwoju, ma otwartą drogę dalej, bez rzucania komukolwiek kłód pod nogi. Można by tak pisać jeszcze całkiem długo, niemniej maksymalna liczba znaków zobowiązuje ;)Więc na koniec nieco więcej o obszarze firmy w którym pracuje, czyli tzw. Tech'u. Tech podzielony jest na 3 komponenty: Engineering, Development i Product. Jest to taka trójca wzajemnie uzupełniających elementów.  Będąc w developmencie, dostajemy od zespołu inżynieryjnego pełne wsparcie bardzo mocnych technicznie osób. Nie jest to po to aby kogokolwiek rozróżniać czy dzielić na lepszych czy gorszych, ale drobiazgowo przemyślana i opracowana strategia, bazująca na wielu latach doświadczenia. Tym samym, np. rozpoczynając pracę jako programista w zespołach w developmencie, otrzymujemy na start już wszystkie drogowskazy i gotowe środowiska, tak aby możliwie najsprawniej zacząć proces tworzenia kodu.Jednocześnie, to nie jest tak że kompletnie nie mamy wpływu na stack, bo jak pisałem wcześniej, miejsce na rzetelny feedback jest i tym samym wszelkie konstruktywne pomysły są chętnie rozważane. Kluczowa jest oczywiście bieżąca komunikacja, czy to w obrębie danego zespołu, czy też pomiędzy zespołami. Jednocześnie nie czuć tutaj żadnego rodzaju rywalizacji czy też chęci pokazania komuś swojej wyższości. Każdy stara się skupić na jak najlepszym wykonywaniu swojej pracy, mając na uwadze to że tak naprawdę wszyscy mamy wspólny cel (to swoją droga jest tez efekt wymagającej rekrutacji, trafiają tu osoby już poukładane i z profesjonalnym podejściem do pracy). Tyle mojej "krótkiej" opinii i opisu pracy w Miinto. Mam nadzieje że dla kogoś to co napisałem w te niedzielne popołudnie okaże się przydatne i wartościowe :)

@Development

Dzień dobry, dziękujemy za tak obszerną i pozytywną opinię! Zdecydowanie, dała nam ona dobrą energię nie tylko w niedzielne popołudnie, ale będzie nam towarzyszyć przez najbliższe dni! :) Jesteśmy dumni, że są z nami tacy pracownicy – prawdziwi ambasadorzy Miinto! Cieszymy się, że została zwrócona uwaga na tak wiele aspektów, nad którymi pracujemy od miesięcy i które wpisują się w DNA naszej organizacji! Jakość zarządzania menedżerskiego, relacje z zespołem, transparentność czy częsty feedback – to dla nas niezmiernie ważne! Bardzo sprawnie została też opisana codzienna komunikacja – fundament naszej kultury organizacyjnej. Dziękujemy! Życzymy sukcesów! Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

TyMek

Pracuję w Miinto od niedawna (w Tech). Przychodząc do firmy, miałem z tyłu głowy te wszystkie negatywne komentarze w tym serwisie. Postanowiłem zaryzykować i nie żałuję. Firma stwarza warunki do rozwoju a Przełożeni dają komfort pracy i parasol ochronny. Firma dużo wymaga ale też i dobrze wynagradza. Nie wiem jak było wcześniej, ale doświadczam transparentności, wsparcia i profesjonalizmu. Polecam.

@TyMek

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem! Cieszymy się, że pracownicy, którzy są z nami od niedawna, dzielą się tak budującymi opiniami! :) Transparentność, poczucie bezpieczeństwa czy stwarzanie przestrzeni do rozwoju to zdecydowanie nasze priorytety – cieszymy się, że są one dostrzegalne już od pierwszych dni w Miinto. Życzymy powodzenia! Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

Gala

Dawno temu tak dobrze się nie bawiłam Miinto. Dzięki za wspaniałe Summery Party. Świetny DJ i mega muzyka. Bardzo trafiony pomysł na spędzenie czasu wspólnie nad Wisłą.

@Gala

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię! Dobry zespół to też dobra zabawa :) Liczymy, że atmosfera z nadwiślańskiego spotkania zostanie z nami na długo! Wszystkiego dobrego! Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

Artur

Bardzo ciekawy model pracy. Firma regularnie, przeważnie raz na kwartał identyfikuje ważne obszary dla rozwoju całej organizacji. Następnie na ich podstawie wyznaczane są cele, za które poszczególne zespoły są odpowiedzialne. Mamy dzięki temu w zespole możliwość organizacji pracy po swojemu, bez narzucania ram pracy od 8 do 16, co jest dla mnie niesamowicie istotne. Mam wpływ na to jak i co robimy, ale z dużą swobodą dotycząca czasu i miejsca z którego pracujemy. Cenne jest dla mnie rozliczanie nas za wyniki naszej pracy, a nie za utarte schematy, które przyjęły się w innych firmach, często mało produktywne.

@Artur

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za komentarz! Zdecydowanie, zaufanie jest dla nas ważną wartością i stanowi podstawę modelu pracy, który rozwijamy – jak widać, z sukcesem :) Jesteśmy doskonałym potwierdzeniem, że autonomia w podejmowaniu decyzji, kreatywność, wzajemny szacunek oraz dobra współpraca w zespole długofalowo sprawdzają się znacznie lepiej niż utarte, organizacyjne schematy. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

Zostaw merytoryczną opinię o Miinto Tech PL Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Miinto Tech PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miinto Tech PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miinto Tech PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 43 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miinto Tech PL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Miinto Tech PL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miinto Tech PL Sp. z o.o.