Miinto Tech PL Sp. z o.o.

Opinie o Miinto Tech PL Sp. z o.o.

Nie dało by nic

Nowy rok - nowe zwolnienia w miinto. Raptem cały poprzedni kwartał obcinano godziny, teraz zwolniono kilkadziesiąt osób zasadniczo z dnia na dzień.. i zapewne w marcu kolejna runda - jak rok temu, równowaga. Od 1 stycznia część pracowników otrzymała "Podwyżki" w zamian za likwidację mnożnika i obcięcie godzin dla zleceniobiorców (bo na UOP tutaj trzeba przynajmnien zasłużyć) przy czym zostały zmniejszone budżety na wypłaty (zatem czy to aby nie obniżka?) co przełożyło się, że część ludzi nie jest w stanie wyrobić nawet pół etatu - ale spokojnie, gdy tylko robota ruszy to dorzucą Wam złotóweczkę per godzina pracy i wszyscy zadowoleni, nie? Ale spokojnie, to nie oznacza, że kierownictwo/menagment z Danii rzadziej będzie wizytować Nobu czy np. Hotel Warszawa - a to kluczowe dla tego biznesu, nie to, co ludzie xD

pamietamy

Miinto pamiętamy! pamiętamy jak potraktowaliscie kilkadziesiąt osób z dnia na dzień, z zapewnieniami że jak będzie lepiej to zadzwonicie. nie było wcale gorzej, pandemia wam pomogła, a ludzi było wygodnie się pozbyć. było łatwiej pójść po trupach zamiast zawalczyć o coś dobrego dla osób które tyle serca włożyły żeby .. no właśnie, żeby jeden pajac się dorobił. cokolwiek skasujecie, jakkolwiek nie będziecie tutaj pompować opinii od stażystów, nie zasługujecie na żaden szacunek.

@pamietamy

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią! Przykro nam, że Pana doświadczenia są tak negatywne. Pandemia była trudnym momentem zarówno dla nas, jak i dla wielu innych organizacji. Za nami kilka niełatwych strategicznie decyzji i być może jeżeli mielibyśmy szansę cofnąć czas, sprawy mogłyby potoczyć się inaczej. Nie mniej jednak - dziękujemy za ten głos, staramy się cały czas doskonalić w budowaniu spójnej i przejrzystej kultury organizacyjnej. Zespół Miinto

byly
@Miinto Tech PL Sp. z o.o.

Myślę, że jakby się dało cofnąć czas, to firma rozegrałaby to dokładnie tak samo. Pandemia to w zakupach online była wyjątkowa szansa, a Miinto wykorzystało ją... tnąc koszty przez wyrzucenie 50 pracowników. Jakieś poczucie niesprawiedliwości pozostało mi do teraz, mimo że radzę sobie w porządku w innej firmie

@Miinto Tech PL Sp. z o.o.

To jest tak żenująca odpowiedź, taka mdła korpogadka, z której nic nie wynika, że naprawdę moglibyście odpuścić i po prostu nie odpowiadać. To tylko potwierdza, że w miinto nie zmieniło się nic, głosy niezadowolenia dalej się tłumi i zbywa, żadnej zmiany "spójnej i przejrzystej kultury organizacyjnej" nie było. Pandemia była trudnym momentem? No nie, nie dla ecommerce, kiedy sklepy stacjonarne zostały pozamykane i sprzedaż przeniosła się do online. Ale co może o tym wiedzieć osoba, która jest dopiero 4 miesiąc w firmie? Nic, bo wiedzę czerpie od obrońców tego (usunięte przez administratora) i faworytów zarządu.

Wawa38
@zgred

Myślę że może wiedzieć więcej niż osoba która nie pracuje w firmie już 2 lata...

Łukasz
@Wawa38

A jakie były powody rozstania się z Miinto, jeśli można wiedzieć? Ktoś tu wcześniej wspomniał o negatywnych opiniach, że podlane są jadem. A jak Ty uważasz? Co sądzisz o tej strategicznej decyzji firmy o grupowym zwolnieniu? Zwłaszcza w sytuacji, gdy de facto okres pandemii okazał się dla większości firm z branży okazją do wzrostu, a nie zagrożeniem. Może ktoś z obecnie zatrudnionych podzieli się opinią o aktualnej sytuacji, o warunkach pracy?

@Łukasz

Szukano oszczędności od dłuższego czasu i po prostu udało się znaleźć (słabą bo słabą, ale jednak) jakąś wymówkę.

byly
@zgred

dodam tylko że obecni pracownicy miinto na pewno szczerze bronią firmy i fajnie im się pracuje. tak też było w naszym przypadku. fajnie było. aż do dnia krwawej korekty XD ludzie tu wracają w ramach jubileuszu i będą wracać, mimo że mamy nowe prace, najczęściej lepiej płatne. akcja była zbyt nieuczciwa, manadzment ten sam, no sorry, odwiedzający Goworka mają prawo wiedzieć coś więcej niż HRowe zagrywki

@byly

Dokładnie. Są ludzie którzy naprawdę dużo ucierpieli na tym - mieli przedstawiane szanse rozwoju, ale z dnia na dzień wszystko runęło. to nie powinno być zaskoczeniem. Showroom zanim został przejęty przez Minto zrobił to samo ledwo pół roku wcześniej - tylko że zwolnił w ten sposób cały zespół niemiecki, siedzący w Berlinie. Dlatego na próżno szukać o tym informacji na goworku. Ale niech da do myślenia ludziom, którzy mówią, ze firma przemyślała niektóre sprawy... Ja chcę znać konkrety. Jakie konkretne zmiany miały miejsce w firmie? W jaki sposób pracownicy są zabezpieczeni przed zwolnieniami z dnia na dzień? Jak wyglądają umowy? Minto jest winne wszystkim, obecnym, byłym i przyszłym pracownikom takie wyjaśnienia. Do tej pory nie zostały udzielone.

@zgred

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi opiniami oraz pytania. Skupiamy się na tym, by przede wszystkim odpowiadać na bieżące potrzeby i oczekiwania pracowników. Jakie zmiany w związku z tym wprowadziliśmy? 1. Aktywnie monitorujemy poziom satysfakcji z pracy wśród naszych zespołów. Wprowadziliśmy narzędzie Officevibe, które działa na zasadzie „pulse survey”, czyli powtarzającego się, wysyłanego co tydzień mechanizmu zbierania opinii. Badamy 10 głównych obszarów, m.in.: relacje z przełożonymi, relacje z pracownikami, poczucie dobrostanu oraz możliwości rozwoju osobistego. Dzięki temu możemy szybko reagować na zasygnalizowane problemy. 2. Wprowadziliśmy na stałe program Miinto Hybrid Ways, czyli sposób pracy, gdzie zespoły ustalają same czy i kiedy przychodzimy do biura. Ponieważ niektórzy z naszych pracowników wybrali pracę w trybie full remote, również dla nich przygotowaliśmy rozwiązanie, które pomaga im się zintegrować - Remote Packages. Pozwala ono raz w miesiącu podróżować do wybranego biura Miinto na koszt pracodawcy. Więcej na ten temat można przeczytać w przygotowanej aktualności - https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21704973?review=b4fca25d-252f-43e7-bd80-07ffdd4f548e 3. Wiemy, że dobrostan pracowników jest w obecnych czasach kluczowy, do pakietu benefitów dołączyliśmy kolejne inicjatywy wellbeingowe, m.in. organizujemy zajęcia gimnastyczne dla pracowników oraz online’owe zajęcia fitness. W razie innych pytań zapraszamy do kontaktu drogą mailową: pc@miinto.com Zespół Miinto

@Miinto Tech PL Sp. z o.o.

To nie są odpowiedzi na moje pytania, a na pewno nie na najważniejsze z nich: W jaki sposób pracownicy są zabezpieczeni przed zwolnieniami z dnia na dzień?

ex miinters
@zgred

Człowieku a w jaki sposób mają być? Tak serio? Jak ktoś pracuje na umowę o pracę to zabezpieczają go zasady obowiązujące w kodeksie pracy. Jak wybiera pracę na b2b to chyba wie, że nie ma takiego zabezpieczenia. Jakie zabezpieczenia dają inne firmy niby?

@pamietamy

Historia lubi się powtarzać, bo właśnie znów masowo zwalniają. Trzymajcie się z daleka od tego (usunięte przez administratora)

przykro mi

jestem autorem tego wątku, ostrzegałem o tym, jakim człowiekiem jest właściciel. tak będzie zawsze w miinto - fajny projekt, super ludzie, nawet zaczęliście wierzyć że tamte dziadki z przeszłości to sobie pewnie zasłużyli na to zwolnienie, co nie? czekam aż HR będzie teraz z zapałem pompowal swoją ściemę. chociaż pewnie ta osoba też poleciała xd

partner growth

pracowałem w zespole zajmującym się obsługą partnerów (butików i brandów). ciekawe zadanie i możliwość kontaktu z zagranicznymi firmami, ale czasem za duże ciśnienie i dużo zadań na raz. Wynagrodzenie na poziomie rynkowym, ale nie powyżej tego co dają inne firmy. Atmosfera bardzo na plus, sporo imprez w biurze, normalni ludzie.

+ fajni ludzie, rodzinna atmosfera, dobre zarobki -(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)brakuje wiedzy w niektórych kwestiach, ale zamiast to przyznać i polegać na specjalistach, woli bawić się w coachingowe gierki (tak :) ) i wmawiać, że czarne jest białe. Dodatkowo mamy w techu spory micromanagement . - boli trochę brak jasnej wizji i strategii rozwoju działu technologicznego. Myślę, że pare zewnętrznych audytów lub jeszcze więcej świeżej krwi, zagranicznej, w kadrze managerskiej wyszłoby firmie na plus. Ogólnie nie polecam dla osób, które chcą się szybko rozwijać w branży tech. Natomiast jeśli chcesz pospędzać czas z fajnymi ludźmi i zarobić to myślę, że okej.

Recruitment Specialist

Pewnie moja opinia zostanie skasowana, ale trudno. Jakiś czas temu - albo pod koniec 2021, albo na początku 2022 (ewentualnie 3 kwartał 2021) wziąłem udział w procesie rekrutacyjnym do Miinto. Rozmawiałem z panem, managerem z Danii, rozmowa była merytoryczna i rzeczowa. Powiedział, że rekomenduje mnie dalej i że rozmowa decyzyjna będzie z CTO, który jest Polakiem. No i trafiłem tutaj. Potem zacząłem grzebać głębiej i widziałem, że firma ma problem z utrzymaniem ludzi, ale nie doszedłem do tego gdzie ten problem właściwie leży. Później zobaczyłem, że pan dyrektor HR (duński) został zwolniony, a na jego miejsce przyjęli jakąś panią z Allegro z Polski. Generalnie - zamiatanie spraw pod dywan, kasowanie postów, nieszczerość, ukrywanie informacji. To tak na szybko. To wszystko zdecydowało, że podziękowałem za dalsze rozmowy. Rotacja jest duża, jeśli nie bardzo duża. Co w firmie, która teoretycznie powinna mieć skandynawski model pracy bardzo mnie dziwi. Pewnie moja opinia też tutaj się nie utrzyma,

marcin88
@Recruitment Specialist

Hej, ja tak z ciekawości, skąd wiesz że dyrektor HR został zwolniony a nie sam się zwolnił? Śledzę info o miinto jako były pracownik ale to dla mnie jakaś nowość, miałem z nim styczność podczas pracy tutaj i byłem przekonany że on sam zdecydował się odejść.

kandydat it

Byłem w procesie rekrtacji do IT. Najpierw jakiś krótki test, oceniam ok bo nie zabierał bardzo dużo czasu. Potem spotkanie z managerem chyba, w każdym razie stricte techniczne. Nie dostałem oferty bo szukali kogoś z większym doświadczeniem w golangu, ale proces oceniam spoko. Przede wszystkim nie zabierali mi niepotrzebnie czasu i jak coś było nie tak to powiedzieli + od razu było wiadomo jaka umowa i widły. To była rekrutacja do IT do warszawskiego biura. Jakieś kilka miesięcy temu chyba.

dev

nie do końca rozumiem te nasączone jadem wpisy i wypominki od niektórych, sory ale świadczą tylko o osobie która je pisze, jakieś historie sprzed kilku lat, żale, nie wiadomo co... też jestem byłym pracownikiem Miinto, owszem, firma musiała podejmować różne decyzje, ale ludzie, mamy XXI wiek, biznes is biznes. Ja czas spędzony w Miinto oceniam dobrze, miałem możliwość robić ciekawe rzeczy, poduczyć się nowego języka (golang), atmosfera jest normalna, jak w każdej innej pracy. Nie ma tu chociaż polskiego-januszowego podejścia do robienia biznesu, z którym spotkałem się nie raz (skąpstwo, mikromenagement). Generalnie polecam, poziom wejścia do firmy do tech jest dość wysoki, ale jest się od kogo uczyć.

@dev

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią! Cieszymy się, że okres spędzony w Miinto wspominasz pozytywnie :) Podejmujemy różne kroki aby środowisko pracy które tworzymy stawało się jeszcze lepsze. Życzymy powodzenia w nowym miejscu pracy, a w przypadku chęci powrotu - zachęcamy do kontaktu. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

klotzmer
@dev

W jaki sposób miałeś okazję nauczyć się Golanga w Miinto? Mówisz o kółkach zainteresowań na które mozna było poświęcić o ile pamiętam godzine/dwie tygodniowo? Ogarnięta osoba i tak wygeneruje sobie więcej czasu. Twierdzisz, że tak da się nauczyć jakiegokolwiek języka. Firma nie miała tego na stosie, chyba, że cos sie zmieniło w ostatnicm półtora roku.

Dev
@klotzmer

@klotzmer wystarczyłoby poświęcić chwilę na jakiekolwiek zbadanie tematu, ale nie -lepiej po prostu hejtowac na bazie informacji sprzed 2 lat. Miinto już od jakiegoś czasu ma golang na stosie, więc nie mówię o żadnych kółkach zainteresowań

@Dev

To mogę prosić o konkrety? przy jakich projektach używany jest golang?

@KroporK

I gdy pada pytanie o konkrety, zarówno "pracownik", jak i "HR" nabiera wody w usta... nie dziwi mnie to nic a nic.

@KroporK

Dzień dobry, w ostatnim czasie nasz stack technologiczny powiększył się o golang. Niedługo opublikujemy artykuł w jakich projektach go wykorzystujemy - na pewno podeślemy link ;) Pozdrawiamy Zespół Miinto

3 miesięcy i cisza?

@KroporK

Zapraszamy do przeczytania artykułu tutaj: https://inhire.io/blog/dlaczego-duzy-e-commerce-decyduje-sie-na-niszowa-technologie-golang/

Aktualność
W Miinto wsłuchiwanie się w opinie pracowników to zdecydowanie coś więcej niż buzzword.

Otwarty dialog pozwala nam na wprowadzanie zmian, które realnie odpowiadają na ich potrzeby.

Aby szybko i skutecznie reagować, wprowadziliśmy rozwiązanie, które działa na zasadzie „pulse survey”, czyli powtarzającego się, wysyłanego co tydzień mechanizmu zbierania opinii pracowników.

Officevibe to narzędzie, które zostało wdrożone w kwietniu ubiegłego roku i które na bieżąco dostarcza danych dotyczących zadowolenia pracowników i feedbacku na temat firmy, mierząc 10 głównych obszarów, m.in.: relacje z przełożonym, relacje ze współpracownikami, jakość informacji zwrotnych i komunikacji wewnętrznej, poczucie przynależności do organizacji czy możliwości rozwoju osobistego.

Dzięki pozyskanym regularnie informacjom, możemy dbać o kulturę organizacyjną, a także monitorować nastroje i zaangażowanie pracowników oraz szybko reagować na zasygnalizowane problemy.

Oto kilka najważniejszych danych, jakie udało nam się pozyskać:

• eNPS, czyli stopień w jakim pracownicy poleciliby Miinto jako pracodawcę przyjaciołom, mierzony w skali od -100 do 100, wynosi 37

• ogólny poziom zaangażowania, czyli średnia z wyników z 10 kluczowych metryk, wzrósł na przestrzeni roku z 7.7/10 na 8.0/10

• relacje z menedżerem oraz relacje ze współpracownikami utrzymują się na stałym poziomie ok. 8.7/10

• metryka związana z jakością feedbacku i komunikacji, wynosi 8.0/10

• dzięki wprowadzeniu bezpłatnych zajęć sportowych, ćwiczeń online oraz zapewnieniu zdrowych przekąsek i napojów w biurach, obszar wellness wzrósł z 6.8/10 na 7.8/10

Największym zaskoczeniem okazały się wyniki ankiet w zespołach Tech, gdzie ogólny poziom zaangażowania wzrósł z 7.6/10 na 9.0/10, a eNPS z 15 na 70!

rynkowy

niezły ten NPS mają, w mojej firmie jak były takie badania to był bliski 0 :D

Jakie są warunki zatrudnienia w Miinto Tech PL Sp. z o.o.?

Dzień dobry, zależnie od zespołu i funkcji - proponujemy kilka form zatrudnienia, w oparciu o preferencje kandydatów.

Jasss26

Mimo tego że często się coś tu zmienia, jestem zadowolony. Zespół jest fajny, nikt nie narzuca z góry nierealnych zadań czy celów, fajnie się dogadujemy. Moge pogodzić pracę że studiami że względu na elastyczny grafik

Roman
@Jasss26

O to super bo właśnie rozglądam się za pracą z elastycznym grafikiem. Można też pracować na część etatu czy tylko cały wchodzi w grę?

Jasss26
@Roman

Można na część

current empl

właśnie mija mi rok w zespole tech, jest dobrze. Nie ma dodatkowych nadgodzin czy asapowych wrzutek, więc można się skupić na robieniu swojego. my mamy ogarniętego PM do naszego zespołu, więc współpraca z biznesem jest jak na razie lekka. Migrujemy kilka usług z PHP na Go, co jest ciekawe bo uczę się go od nowa tutaj w ramach obowiązków. Ostatnio wróciły też imprezy w biurze, zawsze to fajna odskocznia i okazja do pogadania po pracy.

Justyna
@current empl

a inne dzialy poza tech maja gorszych PH wg ciebie ? mniej ogarnietych niz ten wasz? bo tak piszesz dziwnie imprezy w biurze to rozumiem poza godzinami pracy ?

ViMan

Mam wieloletnie doświadczenie jako programista, pracowałem w wielu firmach i mam duże porównanie z innymi pracodawcami, a Miinto chętnie polecę. Na plus: + dużo się dzieje, nowe technologie, można się sporo nauczyć + możliwość pracy zdalnej, elastyczne podejście do pracy (nie ma problemu, aby wyjść wcześniej/przyjść później), generalnie nikogo nie interesuje skąd pracujesz bylebyś robił swoje + integracje + pracownicy - łebscy ludzie,chętni do pomocy Znajdą się też jakieś minusy, czy bardziej "neutralne aspekty" - czasem współpraca z innymi zespołami spoza tech jest ciężka - niektóre projekty odkładane cały czas na później

Łukasz
@ViMan

Jak to ktoś już napisał, użytkownikom forum należy się coś więcej, zwłaszcza konkretów. Interesuje mnie stanowisko BI Developer. Z ciekawszych stwierdzeń, dotyczących wynagrodzenia napisano jedynie, że "jest konkurencyjne". Tyle słowa. Niech zatem przemówią liczby. Ile na tym stanowisku zarobię?

@ViMan

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz! Cieszymy się, że poleciłbyś Miinto jako miejsce pracy. Dbamy o to, by nasza organizacja była przyjaznym i dającym poczucie stabilizacji miejscem. Jednocześnie chcemy, by każdy miał możliwość rozwijania się, dlatego wprowadzamy nowe narzędzia i technologie, które wspomagają ten proces :) Co do "minusów" - każdy z zespołów ma swoje własne priorytety i czasami ciężko znaleźć kompromis podczas wspólnej pracy. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na wsparcie swojego przełożonego. Świetnie, że jesteś z nami! Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

@Łukasz

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Wynagrodzenia to kwestia, którą ustalamy indywidualnie z pracownikami. Na ich wysokość mają wpływ takie czynniki jak wcześniejsze doświadczenie, zakres obowiązków oraz oczekiwania finansowe przedstawione podczas rozmowy rekrutacyjnej. Nie chcemy podejmować się uśredniania kwoty, ponieważ nie oddaje to rzeczywistości. Zapraszamy do aplikowania – specjaliści z zespołu Talent Acquisition chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Pozdrawiamy Zespół Miinto

Klaufa
@Łukasz

po sposobie formułowania komentarzy "elastyczne podejście do pracy", "konkurencyjne wynagrodzenie" można łatwo wywnioskować, że za pisanie pozytywnych opinii odpowiada po prostu HR.

@ViMan

jakie to są te nowe technologie? Na czym teraz pracujecie?

Darek

Nie zgadzam się z wieloma negatywnymi komentarzami. W Miinto pracuje mi się dobrze, a rotacja wcale nie jest duża. Wręcz przeciwnie - firma pozbierała się i stawia cały czas na rozwój. Widać to nie tylko w zatrudnieniu, ale też w nowych narzędziach i projektach, które się dzieją. Przepływ informacli wewnątrz też jest bardzo dobry - można na bieżąco zgłaszać swoje potrzeby i propozycje zmian. Jak w każdym miejscu są i plusy i minusy, ale jak ktoś chce pracować i nie jest malkontentem, to będzie zadowolony.

@Darek

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz :) Rozwój organizacji, zgodny z oczekiwaniami pracowników jest dla nas bardzo ważny! Dzięki regularnym badaniom satysfakcji, możemy na bieżąco reagować na zasygnalizowane problemy. Otwarty dialog pomaga nam zmieniać się na lepsze :) Cieszymy się, że jesteś z nami! Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

Kola

Duży plus za zdolność do ewolucji w dobrym kierunku. Pracuje w Miinto ponad rok, póki co mogę szczerze polecić. Tak, pracy jest sporo, ale za to: 1) W zespole dużo inteligentnych i ambitnych ludzi 2) Jest dobra atmosfera i dużo śmiechu 3) Moje opinie są brane do serca przez mojego szefa i wdrażane w życie 4) Czuje, że codziennie się czegoś nowego uczę 5) Dobre wynagrodzenie

@Kola

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz i cieszymy się, że jesteś z nami! :) Feedback jest dla nas bardzo ważny - świetnie, że wzbogacasz nas swoim doświadczeniem i pomysłami. Jesteśmy dumni, że tworzymy rozwojowe środowisko oraz zbudowaliśmy zespoły, w których praca opiera się na wzajemnym zaufaniu miłej atmosferze :) Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

Justyna
@Kola

Super, że trafiłeś/łaś w miejsce odpowiednie dla siebie. Czy przez ten rok pracy była możliwość poszerzania swojej wiedzy na jakichś szkoleniach? Odnośnie wynagrodzenia, czy poza podstawą są jeszcze jakieś dodatki?

Kacper

Jakie benefity wynikające z bycia pracownikiem firmy oferuje Miinto? Nie pytam o wynagrodzenia, bo to będzie kwestia indywidualna dla każdego stanowiska i szczebla, ale o dodatki, premie, wyposażenie biura i części socjalnej.

@Kacper

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie :) Nieustannie rozwijamy ofertę benefitów tak, by odpowiadać na potrzeby naszych pracowników. W tym momencie oferujemy: - dostęp do kafeterii MyBenefit, czyli internetowej platformy, na której pracownicy sami wybierają interesujące ich benefity spośród tysięcy gotowych i sprawdzonych propozycji; - opiekę medyczną LUX MED; - grupowe ubezpieczenie na życie AVIVA; - zniżki na zakupy na Showroom i Miinto; - szkolenia rozwojowe, dopasowane do obranej ścieżki zawodowej; - możliwość pracy zdalnej i hybrydowej, dzięki programowi Miinto Hybrid Ways (więcej informacji o programie znajdziesz w zakładce "Aktualności"); - imprezy integracyjne i okolicznościowe. Oprócz tego, zadbaliśmy również o infrastrukturę - nasze biuro znajduje się w centrum Warszawy i zawsze znajdziesz w nim darmowe przekąski i napoje :) Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy: https://www.miinto-group.com/jobs/ Pozdrawiamy Zespół Miinto

Pracuję w Miinto już ponad pół roku, jednocześnie studiując. Praca przede wszystkim w bardzo miłej atmosferze. Jeśli chodzi o mój dział to na pewno można się dużo nauczyć zaczynając od kwestii związanych z obsługa klienta po rozwiązywanie bardziej skomplikowanych problemów czy zarządzanie projektami. w razie niejasności lider zawsze służy pomocą i cenną radą. Są tez okazje do integracji, czasem jakieś szkolenia, jedzenie w biurze.

@Tomek

Dzień dobry, dziękujemy, że dzielisz się z nami swoją opinią! Dokładamy starań, by atmosfera w zespołach była przyjazna i rozwojowa. Wsparcie ze strony współpracowników oraz menagerów i możliwość wymiany doświadczeń pozwalają rozwijać własne umiejętności. Życzymy samych sukcesów w dalszej karierze zawodowej! Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

Kilka słów o mojej przygodzie w Miinto ???? - spore tempo pracy i dużo obowiązków. Jednak zawsze można poprosić menadżerów o wsparcie. Wszyscy dbają o work-life balance. - mój zespół był świetny, jeśli chodzi o współpracę. Duże wsparcie siebie nawzajem. Wiadomo, że praca z ludźmi bywa czasami męcząca. - pensja okej, były też różne dodatki oprócz tego. Chociaż nie ze wszystkich korzystałam. - luźna i nieformalna atmosfera. Bez nadęcia, dress codu i hierarchii rozbudowanej do granic absurdu.

@Ania

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz! Cieszymy się, że czas, który spędziłaś w Miinto był dla Ciebie pozytywny. Nie ukrywamy, że na naszych pracowników czeka wiele wyzwań i zdarzają się okresy, kiedy pracy jest więcej. Staramy się jednak, by zachowanie work-life balance nie było problematyczne. Życzymy wielu sukcesów w dalszej karierze zawodowej! Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

Obecny

Jest ok, ciekawa firma, mili ludzie, dobre benefity. Trzeba tylko znać angielski na dość dobrym poziomie

Irena
@Obecny

Dobre benefity czyli jakie? Możesz opisać?

@Obecny

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz! Cieszymy się, że dzielisz się z nami swoją opinią ???? Ze względu na międzynarodowe środowisko, jakie tworzymy w Miinto, znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie jest istotną umiejętnością, jakiej oczekujemy od naszych pracowników i kandydatów. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

@Irena

Dzień dobry, dla naszych pracowników przygotowaliśmy elastyczny pakiet benefitów, by jak najlepiej odpowiedzieć na ich potrzeby. Składają się na niego m.in.: - dostęp do kafeterii MyBenefit, czyli internetowej platformy, na której pracownicy sami wybierają interesujące ich benefity spośród tysięcy gotowych i sprawdzonych propozycji; - opieka medyczna LUX MED; - grupowe ubezpieczenie na życie AVIVA; - zniżki na zakupy na Showroom i Miinto; - szkolenia rozwojowe, dopasowane do obranej ścieżki zawodowej; - możliwość pracy zdalnej i hybrydowej, dzięki programowi Miinto Hybrid Ways - zespoły samodzielnie ustalają zasady trybu pracy łączącego pracę z biura i z domu w taki sposób, by utrzymać balans między elastycznością i wygodą oraz efektywną współpracą i integracją; - imprezy integracyjne i okolicznościowe. Wszystkie udogodnienia, które oferujemy naszym pracownikom, znajdziesz w zakładce „Dołącz do nas”: https://www.gowork.pl/miinto-tech-pl-sp.-z-o.o.,21704973/dolacz_do_nas Pozdrawiamy serdecznie Zespół Miinto

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Miinto Tech PL Sp. z o.o.?

Dzień dobry, proces rekrutacji z Miinto składa się z kilku etapów, które mogą różnić się szczegółami w zależności od stanowiska. Etap 1 – rozmowa inicjująca ze specjalistą z zespołu Talent Acquisition. Jest to krótki call (do 30 minut), podczas którego kandydat może dowiedzieć się więcej o pracy w naszej firmie. To również okazja do przedstawienia swoich oczekiwań względem rozwoju. Chcemy w ten sposób upewnić się, że dobrze rozumiemy potrzeby rozmówcy. Etap 2 – pierwsza rozmowa rekrutacyjna, która odbywa się online. Hiring Manager przedstawia podczas niej nasze projekty oraz technologie i narzędzia, wykorzystywane w codziennej pracy. Podobnie jak podczas pierwszej rozmowy, kandydat może przedstawić swoje plany dotyczące ścieżki kariery. Etap 3 – czyli druga rozmowa rekrutacyjna to etap, podczas którego zadawane są pytania sprawdzające wiedzę oraz umiejętności, a także okazja do zadania pytań o szczegóły pracy na danym stanowisku. Etap 4 - feedback z naszej strony. W ciągu 3-5 dni przesyłamy naszą decyzję dotyczącą podjęcia współpracy. Wszystkie oferty pracy znajdują się na naszej stronie karierowej: https://www.miinto-group.com/jobs/ Pozdrawiamy Zespół Miinto

LOL

Widzę, że jest kolejna rekruterka. Czy wytrzyma więcej niż 3 miesiące? :D

Aleksandra
@LOL

Cześć LOL! Dziękuję za troskę, właśnie kończę mój 4 miesiąc w Miinto i na razie nie wybieram się nigdzie :). Także wytrzymałam i nie było to wielkim wyczynem, bo pracuje mi się w tej firmie bardzo dobrze. Pozdrawiam :) Ola Toczyska

Zostaw merytoryczną opinię o Miinto Tech PL Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Miinto Tech PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miinto Tech PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miinto Tech PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 43 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miinto Tech PL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Miinto Tech PL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miinto Tech PL Sp. z o.o.