Opinie o Energa Ochrona Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Energa Ochrona Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Energa Ochrona Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energa Ochrona Sp. z o.o. w Gdańsk

Krezus

DLACZEGO ,,OBAJTEK ,,ZDECYDOWAŁ O TYM ,ŻE PRACOWNICY OCHRONY NIE DOSTALI DNIA WOLNEGO W GRUDNIU - DOKŁADNIE 24 TAK JAK CAŁA RESZTA LUDZI Z ENERGII. jAWNY PODZIAŁ -TYLKO PO CO robić takie różnice między spółkami.między ludzmi

@Krezus

Mijasz sie trochę z prawdą 31.12.2020 jest dniem wolnym w Energa Ochrona. Dostaliśmy wolne, urlopy za 31.12 przeszły na 2021r.

Mordeczka

Chyba Ty się mijasz z prawdą Prac. energi miał wolne 24 i 31 my jako pracownicy ochrony wczesniej dostaliśmy doliczone godziny za 31.XII a za wigilię nic . sprawdz grafiki bo moze byłeś chory na Cowid

Krop-Krop

Hura - dobrodzieje dali na swięta 200 zł -firma z grubymi miliuonami z zysku - anam inne mniejsze z mniejszymi dochodami a potrafili się podzielić i ludzie dostali talony na 300-400.Ktoś powie zatrudnij się tam a ja mówię jestem tu zatrudniony i jakaś sprawiedliwość powinna być . pracownik energi -a jak został doceniony -kto wie?

Krezus

Konsorpcjum - Obajtka i już wiadomo -zmienili regulamin pracy -rozliczani jestesmy w systemie 12 godzinnym a nie tak jak do tej pory 8 godz. żadne świeta dla nas z ochrony to święto tylko zwykły dzień -brak dodatków za ptracę w wolne soboty i niedziele . urlopy już nie można wziać 2 dni urlopu 16 godzin tylko 24 bo rozliczani jestesmy inaczej . UWAZAM ,ŻE TRAKTOWANI JESTESMY JAK DRUGI SORT . Panie Obajtek może pan się przyjży tym działaniom . (usunięte przez administratora)

ORLEN
@Krezus

Przyzwyczaj sie w ORLEN Ochronie juz dawno jest system 12godz... Żadna nowość.To dopiero początek zmian...

Orlen
@ORLEN

Zmian ale na pewno nie na lepsze ????

Filip

Widziałem ofertę pracy dla pracownika ochrony, powiedzcie na jaką w takim razie umowę można liczyć?

@Filip

na zwykłą jedno roczną bo od trzech lat my takie dostajemy

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Energa Ochrona Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Ochrona obiekt handlowy-zatrudnie?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
jacek

Czy podpisał ktoś umowę o pracę na czas nieokreślony ?

@jacek

A czy nie jest tak, że są wstrzymane nie wiadomo do kiedy przejścia na umowy na czas nieokreślony oraz przejścia z umów zlecenia na umowy o pracę na czas określony? Ktoś coś wie na ten temat???

Co jaki okres czasu w Energa Ochrona Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Firma

Hej :) U nas możesz to robić codziennie ;)

Hh

Kiedy Orlen wejdzie i jakie będą zarobki?

Nik

zapomnij o podwyżce - własnie ustalili sobie ze umowy tz . stałki nie dostaniesz -po złączeniu z orlenem będziesz na umowie o pracę tylko do końca marca 2021 - wycyckali całą brać ochroniarską . bo przecież od momentu powstania ENERGI -OCHRONA juz powinniśmy dostać umowy o pracę bezterminowe.

Józek
@Nik

A ty skąd to wiesz? Czy tylko tak sobie wymyślasz na poczekaniu?

Senex

Witam ile wynosi u Was premia świąteczna na Boże Narodzenie? Pozdrawiam

Józek
@Senex

Nie wiadomo, co roku jest to inna kwota, a do świąt jeszcze trochę czasu

Chłopaki ...

Panowie,będę chciał za jakiś czas do was aplikować bo nie dawno zdałem egzamin na dopuszczenie do pracy z bronią za pierwszym razem ;) ,ale nie o to się rozchodzi mam do was parę pytań macie związki zawodowe ?,jak wygląda praca u was ? . Zauważyłem że bardzo dużo osób tu jest zniesmaczone nie możecie się zjednoczyć i zastrajkowac przecież to jest Panstwowa Spółka to czemu nie możecie zastrajkować, walczyć o swoje prawa ,pracujecie z bronia ? a dajecie sobą pomiatać ,jeżeli wy sobie nie wywalczycie to prezes dalej będzie zarabiał 7 krotność waszych wypłat w Energa powinno się zarabiać conajmniej 3500 za normę godzin ;) ,przecież stać ich wczesniej na obiektach elektrowni musieli płacić podwykonawcom a teraz mają swoja ochrone ;) to niech będzie prestiżowa ochrona ;) .Bardzo źle to wygląda ja 67 latek ma broń i stoi na obiekcie elektrowni a co on takiego zrobi ? ,czy on wygląda odpowiednio na taki obiekt ? ,Panowie Ochrona jeżeli nic z tym nie zrobimy dalej będą uważać nas za cieci .... a to też normalny zawód jak każdy inny ....

Senex
@Chłopaki ...

Problem polega na tym, że nie jesteśmy jeszcze objęci zbiorowym układem pracy jak pozostałe spółki. Ja nie uważam, że ta praca jest zła czy ludzie ale powinniśmy zarabiać więcej.

H
@Senex

To trzeba coś zrobić a nie bo zawsze będziemy pomiatani a przecież uprawnienia na broń to nie byle co eh weź zdaj teraz...

@H

Pamiętajcie, że mamy umowy na czas określony. Trzeba poczekać

@No one

Zawsze będą na czas określony a gdy ten czas upłynie będą zwolnienia i na nowo - czas określony .

Z
@Adam

Z takim podejściem będziemy gnebieni

Rob
@Z

My ma czas nieokreślony możemy dostać od 31 maja, dlatego cierpliwie czekamy. Chyba nie będzie jaj, że wrzucą nam nagle zlecenia.

Roman
@Chłopaki ...

Witam, na razie nikt się nie wychyla ze strajkiem dlatego że do chwili obecnej nikt nie otrzymał umowy o pracę na czas nieokreślony po drugie w Energa Ochronie nie ma związków zawodowych pracowników ochrony i dlatego prezes Energa Ochrony były prezes prywatnej firmy z Warszawy Zubrzycki robi sobie co mu się podoba i czuje się tu jak w firmie prywatnej w towarzystwie dyrektora Breńda byłego policjanta z Warszawy w tej chwili na emeryturze.

Stanisław
@Chłopaki ...

7 krotność naszych wypłat dla prezesa to po prostu należy zgłosić do prokuratury kto mu na to pozwolił? bo napewno nie pozwolili pracownicy tak bardzo wysokie zarobki należy dokładnie zbadać.

adam
@Rob

To już szukajcie innej firmy bo na czas nieokreślony umów nie będzie .

@adam

Czy to pewna informacja? Czy Twoja opinia?

@No one

Pewne są tylko podatki , takie mają plany .

@Adam

A ja myślałem, że śmierć. Co do podatków to bym polemizował:)

@Rob

Mogą być trzy umowy na czas określony. Nieprzekraczalny czas trwania wszystkich umów to 33 mce. Umowy na okres próbny nie wlicza się. Także pewnie dostaniemy umowy na 9 mcy.

Prokurator
@Stanisław

Zapraszam do kontaktu z Prokuraturą, tylko właściwie co chcesz zgłosić? Że prezes zarabia więcej niż ochroniarz? To może dorzućmy jeszcze wniosek o aresztowanie informatyka, że zarabia więcej niż sprzątaczka? Kim Ty jesteś, chłopaku?

Dyrektor xx

Podwyżki będą?

Coś ciekawego w eneerdze

Krezus

Obajtek połączył dwie firmy Energę i Orlen - podwyżek żadnych , umowy tylko do końca lutego i ostatnio propozycja --Każdy pracownik ma szansę kupić sobie akcje firmy po 8,35 . Kto będzie ryzykował . podrzędny pracownik nie lecz dyrektorzy ,prezesi sobie kupią -wszak zarabiają sporo . Zwykły pracuś nie bo brakuje na życie szczególnie tym co chronią firmę a mówię o nas panowie świątek piątek święta w pracy i najniższa krajowa. Nie polecam firmy.

@Krezus

A czym tłumaczyli powód dawania umów tylko do końca lutego? No i czy ktokolwiek z pracowników ochrony ma umowę na czas nieokreślony?

Zenek

Super firma. Wszystko Jest i wczasy pod gruszą . Czego chcieć więcej. Zarobki podobają mi się .

Czy Energa Ochrona Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Will

Jak by mogli to samych studentów, emerytów i pefronowców by zatrudniali.

Dowódca zm

Witam dostaliście kasę na dzień energetyka i jak teraz z tym Orlenem podobno prezesa mamy nowego ale nic się nie zmieni?

@Dowódca zm

To żeś się wygłupił jak niemowlę - ,,DOSTALIŚCIE KASĘ NA DZIEŃ ENERGETYKA,, ochrona w tym tworze jakim jest Orlen -Ochrona to ciecie do pilnowania . zarobki poniżej normy ,nie jesteśmy ,,energetyczni,, -matka tak -nagrody dla klakierów ,córka -nie bo nie jesteście z tej firmy -ciule.

T

Orlen przejmuje Energa

@T

Nieee, jest na odwrót gdyż to Energa jest przejęta przez Orlen

Lubi
@Egon

Będziemy pracować w Orlen ile zarobki będą?

@Lubi

W Orlen Ochrona podstawa to 2900 brutto

@Egon

A ile macie teraz w eneerdze?

Pedro
@5

2000 no to chyba lepiej w orlenie

@T

no i co z tego ,że Orlen przejmuje Energę - my jako ochrona - nowa umowa na rok ? znowu dyskryminacja bo deputatu energetycznego nie dostaniemy. najniższa stawka . bez święta dodatkowego 12 czerwca -i tak będzie bo firma zmieni nazwę . i tyle pożytku dla nas . Tylko prezesi zyskają .

XYZ

Nie prawda: 3150

Jerzy

Dobre warunki pracy miła atmosfera elastyczne godziny młoda kadra dyrekcja serdeczna to były piękne 3 lata a teraz odchodzę na emeryturę

Yyy

Dziękuję za przyjęcie do pracy dobra kasa dobra atmosfera mili ludzie

Mikołaj

Ty tak na poważnie?

Tojo
@Yyy

Nie zapomnij tylko jeszcze prezesowi wleźć pod stół. Wiesz po co..?

Harnaś
@Yyy

To już do Energa ochrona przyjmują niepełnosprawnych? Taki się wniosek nasuwa po twoim wpisie.

Tt

Jsk tam w eneerdze

Mordeczka

Dziś zapytał mnie pracownik Energii , Czy dostaliśmy już umowy bo słyszał ,że tylko dali do lutego 2021.I to jest prawda dali a co z tego wynika -dalej nie jesteśmy pracownikami energii potem Orlen Energa Ochrona , Mamili nas przywilejami ,i co - duża kupa ,Chcesz wziąć kredyt ,idziesz do banku a tam Pan-i nie ma umowy odpowiedniej .Słyszałem,że Orlen jest psem na podwyżki ,,że źle traktują tam pracowników ochrony .zarobki na najniższym poziomie. Czy możecie się na ten temat wypowiedzieć ,czy już zacząć sobie szukać pracy

Tt
@Mordeczka

A w jakim miecie robisz?

Prezes
@Mordeczka

Najlepiej by było żebyś znalazł sobie inną pracę w innym fachu bo wszędzie w ochronie bez znaczenia czy to Orlen czy Energa albo całkiem inna firma będziesz zawsze nic nie znaczącym cięciem za najniższą krajową z umową na czas określony lub z umową zlecenie cały czas drżącym(usunięte przez administratora)

Waldek

(usunięte przez administratora) muł i wodorosty. Straszna atmosfera pracy. Sami "żołnierze" tak na górze i dole. Pieniądze nie warte tego, żeby marnować tu czas. Pseudo ochrona na posterunkach, a o kierownikach lepiej nie wspominać, bo nigdy obok prawdziwego nie stali. Firma bez przyszłości i szans na rozwój. Idealna dla leniwych ormowców, wszelkiej maści konfidentów i pań po 50tce. Bo nic nie trzeba robić, ale z prawdziwą ochroną to ma nie wiele wspólnego.

Klaus mitfoch
@Waldek

Waldek ty dziadzie straganiarski sam jesteś ormowcem i konfidentem mułem smrodem i wodorostami porośnięty leniwy dziadzie weż się do roboty i głupot (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Energa Ochrona Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Energa Ochrona Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Energa Ochrona Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energa Ochrona Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Energa Ochrona Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Al. Grunwaldzka 472
    80-309 Gdańsk

Energa Ochrona Sp. z o.o.