Opinie o KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Kraków

Jak ogólnie wygląda praca na magazynie? Ciężko? Dużo pracy? Jaka jest atmosfera?

Kamil

Jestem klientem firmy Kgk Trade. Po zakupie większej ilości rejestratorów okazało się że niektóre z nich wracały z powrotem na reklamacje. Po kontakcie z infolinia usłyszałem, że mam je wysłać na reklamacje. Tak też zrobiłem. Po powrocie z reklamacji okazało się że urządzenia są sprawne. Po dalszym kontakcie z infolinia zaproponowano mi ustawienie rejestratorow, nic to nie dało , a więc poprosiłem o rozmowę z kierownikiem. Otrzymałem obietnice wymiany na nowe urzadzenia. Niestety, stare urządzenia zostały zwrócone z dopiskiem : " Naprawa układu zasilania". Niestety ale kierownictwo nie postarało się z dotrzymaniem obietnicy. Serwis plus ( dobrze naprawiony sprzęt) Infolinia plus ( dużo pomogli) Magazyn plus ( ładnie spakowane przesyłki) Kierownictwo minus ( niekompetentna osoba na stanowisku, nie dotrzymywanie obietnicy, bucowate zachowanie)

Zenek

Chce kupić dobre słuchawki bt , zastanawiam się bo nigdzie nie mogę doczytać gdzie są produkowane wasze.

@Zenek

oni produkują w Krakowie

Jarslaw
@Andrzej

w Przemyślu ! Made in PRC ( Przemyśl Rzeszów Chełm)

Apple
@Zenek

pewnie tam gdzie robi swoje słuchawki Apple, Samsung, Lenovo, Xiamoii, Huaweii, Harman Kardon i inni

Jerzy

Jak jesteście zabezpieczeni w związku z epidemią korona wirusa w Chinach? sprowadzacie z tamtejszych sklepów kamerki i inne .

BOB
@Jerzy

zjadamy go :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Zuku

Witam mam pytanie kogo zatrudniają w serwisie kogoś po budowlance z zerowym pojęciem o elektronice

Wypłacają dodatkowe nagrody w KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzilnością?

jaś

Tak w tej firmie można sporo zarobić i to nie jest fake

Glon

Wypłacają prowizję ale jak rozwiniesz współpracę z klientem to ci go zabiorą.

RT
@Glon

kolejne bzdury..

RT

co za bzdury...

Ania Z

Fajni ludzie, super atmoswera i dużo można się nauczyć.

RSI

Pracuję w tej firmie od niedawna i śmiało mogę stwierdzić, że dawno nie spotkałem się z tak fajną atmosferą w pracy, zrozumieniem, fajnym szefem, który jest ludzki i potrafi wybaczyć błędy :) Widać poniżej, że ktoś wylewa żale bo został zwolniony a powodem zwolnienia było działanie na szkodę firmy... żal.pl

ASTRA

chcemy współpracować z kimś, do kogo mamy zaufanie, kto nas nie zawiódł i działa z nami ramię w ramię, a my możemy odpłacić się dokładnie tym samym. Zwłaszcza jeśli liczymy na wspólne działania długoterminowe, relacja biznesowa musi być oparta na zaufaniu. Tak to powinno wyglądać? W tej firmie nie ma mowy o zaufaniu . zmiana zdania i strategii następuje pod wpływem emocji lub nwm czego jeszcze . Ustalenia z klientami ? Umowy ? Papier wszystko zniesie .... Brak zaufania rządzi w KGK i dotyczy to zarówno wnętrza jak i otoczenia organizacji . Klienci to widzą i reagują

Programista15k

Od niedawna tam pracuję w dziale marketingu. Atmosfera w pracy jest przyjemna, pieniądze na wstępie też niezłe. Starsi koledzy z działu snują legendy o regularnych podwyżkach. :) Godziny pracy sztywne: 9-17, brak nadgodzin. Świetne miejsce do nabrania doświadczenia w e-commerce, digital marketingu, grafice komputerowej, czy projektowaniu stron internetowych.

hudy gonzo

zbuduj baze klientow to sie dowiesz po czasie, że baza nie twoja i ci odbiora co wypracowales , nie warto nawet myslec o pracy tam

Gruby

(usunięte przez administratora), nie kompromituje się bardziej...

Zostaw merytoryczną opinię o KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Kraków

• Jak się pracuje w KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
3.8/5 Na podstawie 6 ocen.

KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością