Opinie o Appartme Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Appartme Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Appartme Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Appartme Sp. z o.o. w Kraków

Designer Nowy wpis

Witam szukam firm i osób (usunięte przez administratora) przez firmę Appartme.Nie wypłacają pieniędzy nie odbiraja telefonów od policji i prawników!!! Nie mają pracowników i narażają inne firmy podwykonawcze na ogromne straty finansowe oraz umawiają jedno spotkanie instalacyjne wiedząc ,że wykonuje się prace w miejscu "X" to nie infomują ani zleceniobiorców ani klientów!!! Obrzydliwa firma która montuje opsrzęt z aliexpress pod swoją marką. Proszę wszystkich ltrozy chcą dolączyć się do pzowu sądowego w trybie natychmiastowym.Zbieram zgloszenia na maila!!! Opłacam całe koszty sądowe i mam pod sobą prokuratora oraz prawnika którzy nam pomogą.

Jarek Nowy wpis

Jakie macie opinie na temat pracy w firmie Appartme? Kogoś teraz rekrutują?

Appartme Sp. z o.o. poszukiwała kogoś na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Anna Nowy wpis

Jak dla mnie szkoda czasu na pracę w tej firmie...

Inga Nowy wpis
@Anna

Fajnie by było się dowiedzieć dlaczego. Mało rozwojowo jest, że szkoda czasu? Czy zarobki nie takie, jak pracownicy by chcieli? Dasz znać coś wiecej?

Halina

W necie ogłaszają się teraz, że szukają specjalisty ds. Sprzedaży zagranicznej. Oczekują realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych naturalnie, pytanie czy one są do osiągnięcia? Da się czy trudno?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Key Account Manager w firmie Appartme Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Appartme Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Appartme Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Appartme Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Appartme Sp. z o.o.
  • Dworska 1A lok. 1U