Opinie o KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Kraków

SeWi

Dużo prawdy w komentarzach. Najlepsi handlowcy odchodzą lub są zwalniani i w tej kwestii nic się nie zmieniło od lat. Kierownicy działów nie mają pojęcia o zarządzaniu ludźmi i nie pomagają bo przecież lepiej plotkować za plecami o nowych autach szefów i wysyłać podległym pracownikom głupkowate tiktoki. Zarząd nie widzi lub nie chce widzieć lenistwa i niekompetencji. w firmie panuje zamieszanie i często nikt nic nie wie. Cała produkcja oczywiście w Chinach i klienci to wiedzą. Najgorsze jest złe traktowanie dobrych ludzi i dobre traktowanie największych leni i farciarzy. Jeśli ktoś liczy na profesjonalne środowisko pracy i poważną współpracę to omijać szerokim łukiem.

@SeWi

a właśnie szukają product managera i zastanawiam się czy tutaj aplikować bo zależy mi na stabilnej pracy, a Ty piszesz o jakimś zwalnianiu... czy ono dotyczy także tego stanowiska? w ogłoszeniu jest napisane, że pracuje się na umowę na pełny etat lub B2B. nie wspomniano jednak, jak długoterminowa jest to praca... Ktoś wie, na ile dostałbym umowę?

SeWi

Lidka
@SeWi

Hej, nie rozumiem czemu firma zwalnia handlowców, którzy robią wyniki? To chyba trochę strzał w kolano? Wiesz jak rotacja wygląda i podejście do pracownika w dziale marketingu? Chciałabym aplikować na Specjalistę i zastanawia mnie czemu w tamtym roku w tym samym czasie szukano trzech pracowników do działu? Coś jest na rzeczy, czy dział jest nowy? Dużo tu piszecie o podejściu do pracownika, o zarobkach w sumie nic. Czyli tu akurat jest wszystko okej? Płacą dobrze?

Fudse
@Lidka

@Lidka Dział Marketing to jeden z nielicznych działów gdzie warto popracować kilka miesięcy max rok i nauczyć się obsługi programów graficznych i socialmedia. Doświadczenie przyda się do innej firmy. Były przypadki kiedy ktoś dołączył do zespołu marketingowców i się nudził i odszedł bo okazało się że poziom był za niski.. Na chwilę tak - na lata nie. Zarobki raczej zwykłe rynkowe i adekwatne do obowiązków. Ludzie to kwestia lubienia lub nie jak wszędzie.

@Fudse

Skoro dochodzi do takich sytuacji, że pracownicy nudzą się na swoich stanowiskach, to czy jest szansa, aby mogli liczyć na awans na wyższe stanowisko? ;-) Może podasz widełki zarobków? Bo ja tak nie za bardzo się orientuje ... Jest to goła pensja, czy można spodziewać się jakiejś premii? ;-)

nenoszek Nowy wpis
@SeWi

To jest fenomen tej firmy, że zarząd nie widzi jak ktoś się (usunięte przez administratora) Przecież oni powinni widzieć kto jakie obroty robi, przynosi nowych klientów a kto tylko jedzie na pracy innych w tym byłych pracowników...

Duqmu Nowy wpis
@nenoszek

Nikt nie sprawdza który handlowiec jakiego klienta pozyskał samodzielnie, liczy się wynik. W tej firmie nie ma logiki decyzji, przykładowo w exporcie zwolnili pracowitego chłopaka po 2 miesiącach kiedy wykonał tłumaczenia strony i zdobył dużo kontaktów, ale nie zwracali uwagi jak kilka miesięcy później ktoś inny robił sobie certyfikaty do korporacji sabre przez pół roku żeby tam wrócić, tak więc kompletny bezsens. Atmosfera nieciekawa, niekompetentni managerowie. Jeśli ktoś szuka pracy na dłużej prawdopodobnie zostanie zwolniony lub sam ucieknie. Szkoda nerwów.

RT Nowy wpis
@SeWi

Ja bym tak nie demonizował kgk. Jakiś rozwój tam jest, dla początkujących praca ok. Faktem jest że firma straciła dużo ciekawych pracowników. Mam kontakt z wieloma osobami które z takich czy innych powodów już tam nie pracują. W złą strone szło to przez lata. Potencjał jest ale czy to wystarczy . Pzdr!

@SeWi

Jakie są warunki zatrudnienia w KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Ktoś aplikował na stanowisko key account manager? Niedawni była rekrutacja. Jak jest z umowa prac\e. Widziałem że mile widziane jest B2B. Trzeba mieć swoją działalność żeby zacząć pracować czy jest szansa na umowie o prace?

Czy duża jest rotacja w firmie? Czy zawsze jest towar na stanie? Ile można miesięcznie wyciągnąć?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Krystyna

Witam, Jak często odbywają się szkolenia, czy pracownik ma dostęp np do dodatkowych lekcji językowych?

Profesor
@Krystyna

Odbywają się setki szkoleń, czasem po kiladziesiąt godzin dziennie, pracowałem tam 25 lat i zdecydowanie polecam.

Byku
@Profesor

Przecież ta firma działa działa od 2015 roku wg CEIDG :), wiec jakie 25 lat pracy

Kamila
@Profesor

A co tak najbardziej Ci się nie podobało w firmie?

Nie

@Byku

@Alaniasty

nie łapię rozbieżności w opiniach z wątków. Chyba, że tych językowych ostatecznie nie ma? A jakie inne proponują, skoro pisał, że podobno setki? one to po godzinach się odbywają?

Czy w KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Jola

NIE

Krystyna

Witajcie, czy pracując dla KGK Trade można liczyć na dodatki w postaci zniżek na produkty, których firma jest producentem? Pracodawca zapewnia coś takiego swoim pracownikom? Czy jakieś inne benefity obowiązują? :)

Rafał Trembecki
@Krystyna

Tak, można skorzystać z dużego rabatu jeśli jest się pracownikiem firmy.

Rafał Trembecki
@Krystyna

zapomniałem dodać, że firma oferuje prywatną opiekę medyczną ( PZU ) oraz od niedawna jest karta Go Sport ( ala multisport ).

@Rafał Trembecki

Super, czy np. do prywatnej opieki medycznej można, za ewentualną dopłatą, dołączyć partnera i członków swojej rodziny? Istnieje taka opcja w KGK Trade? :) Czy karta Go Sport jest bezpłatna?

Mambo
@Krystyna

Ciekawi mnie który z pracowników to wszystko pisze, by podreperować ocenę firmy. I jeszcze używa imienia i nazwiska pracownika, który nie pracuje już od x lat. Nieładnie…

jaja
@Mambo

Myślę, że tamten pracownik mocno zalazł za skórę m.in wypisując bzdury na gowork obrażając pracodawcę, pisząc nie prawdę i teraz zbiera żniwa swojego hejtu. Karma zawsze wraca :)

Mirosław
@jaja

Hej, powiesz mi co sądzisz o pracy w KGK? Widzę że wiesz co się dzieje w firmie, więc na pewno będziesz w stanie mi pomóc. Jakie są tu zarobki? Jaka panuje atmosfera? Warto tu obecnie aplikować Twoim zdaniem?

@Mambo

Dział marketingu prężnie działa;) zapewne opinie pod produktami też sami tworzą;))

@Alaniasty

ciekawa bym była z perspektywy którego stanowiska to piszesz i dlaczego masz takie podejście do tematu. Z tego jak to ujmujecie wynika, że między działami się nie lubicie zbytnio? Wiadomo jak z aktualną atmosferą?

Andriej

Dzień dobry. Proszę o informację na temat rotacji w firmie, kolega mówić, że ogromna rotacja, warto aplikować?

Jan
@Andriej

Nic nie słyszałem o rotacji. Też zamierzam aplikować i trochę zaskoczyłeś mnie ta informacją. Byłeś już na rozmowie? Jak tak to daj znać czego się dowiedziałeś.

No chyba lekko przesadzasz :) Pracowników o stażu większym niż 2 lata jest o wiele więcej jak piszesz, baa są pracownicy co mają staż większy niż 3 4 5 lat. Tak jest sporo nowych osób bo firma się mocno rozrosła, na 1 zwolnionego lub pracownika co sam odszedł przychodzi kilka nowych osób tak, że obecnie firma przekroczyła ponad 50ciu pracowników. Młodsi ? pokaż mi tych młdoszych :) średni wiek zatrudnianych nowych osób jest bliski 30tce ( w sumie to są jeszcze młodzi ludzie:) ) ale maja przede wszystkim lepsze doświadczenie od poprzednich, brutal. Jest fajnie :) zapraszamy

EjMać

To się zwolnij :) a nie rób jakiejś chorej toksyny :) ja w firmie wiedzę uśmiechniętych ludzi :) pozdr

Jake
@Jan

Nie zgadzam się z tą opinią.

Jake

Podobno w rok zmieniło się 60% zespołu więc ciężko powiedzieć jaka rotacja

Edyta
@Jake

to chyba jednak duża rotacja, 60% w roku to bardzo dużo. pracujesz w tej firmie Jake? możesz coś więcej opowiedzieć o warunkach pracy?

Kwaśny
@Edyta

60% zespołu ilu osobowego ? nie róbmy dramy bo odszedł jeden, dwóch ludzi z zespołu kilku osób, w ich miejsce przyszli nowi ludzie ? może powiedzmy tak. w roku 2019 firma miała około 20-25 ludzi , dziś zatrudnia 65 ? chcesz mówić dalej o rotacji ? dziękuję.

Franz
@Andriej

W ciągu ostatniego roku, zmieniło się 65% zespołu.

@Franz

Aż? No jakby nie patrzeć to dość sporo. Jak to wpłynęło na ich organizację pracy? Jest przez to gorzej?

@Andriej

Rotacja pracowników w tej firmie to norma, Firma to taka mała pijawka....wysysa ludzi i wymienia na nowe ogniowo;)) jak dla mnie szkoda czasu na tą firmę.

Andrzej Kolikowski

W latach 90 tych pracowałem z tymi ludźmi przez długi czas - doskonała atmosfera, super relacje, stara sprawdzona szkoła managerska, długi kredyt kupiecki z niskim oprocentowaniem a wsoką stopą zwrotu.

Maniek

NICK_DICK
@Andrzpej

RACJA

@Andrzpej

18h? Tak można było? Dla ścisłości teraz tutaj ile godzin tak naprawdę wychodzi?

kog3

Od kiedy firma ma zamiar startować z działem księgowości? Widzę cały czas ogłoszenie o pracę.

Jolanta
@kog3

Startować? To znaczy że wcześniej księgowość obsługiwała firma zewnętrzna? Pytam bo nie jestem w temacie. Wiesz może na jakie stawki można liczyć?

@kog3

a to ogłoszenie nie może wisieć cały czas ? :) co za bzdura.

Awsel

Dzień dobry, na jakie zarobki można liczyć w firmie KGK Trade? Istnieją jakieś systemy premiowe lub regularne podwyżki wynagrodzenia?

Ali

gwarancją, serwisem, certyfikatami, customizacją produktu, opieką handlową, infolinią doradczą itd. Proszę śmiało kupować produkt na Aliexpres, zapłacić podatek od tego oraz koszty transportu. Jeśli produkt sie uszkodzi, proszę odesłać go na swój koszt do Chin i czekać na produkt. Pozdrawiam, Zespół Aliexpres

Blake

Cześć, Czy to prawda że w firmie jest (usunięte przez administratora)

Brak informacji zwrotnej po rozmowie kwalifikacyjnej. Nie polecam. Szkoda czasu.

Dodatki

Czy istnieje możliwość pracy zdalnej? Czy jest multisport?

@Dodatki

to zależy od działu w jakim pracujesz, część handlowców pracuje zdalnie ale również musi odwiedzać regularnie centrale a reszta działów to już raczej jak jest sytuacja lososwa, covid itd. z założenia praca w biurze multi ma być jak rusza siłownię itd.

xyz
@Dodatki

Niestety nie i nie

ups

tylko czemu firma cały czas się rozwija, zatrudnia co raz więcej pracowników i to z coraz wyższymi kompetencjami. Jeśli w ciągu roku pożegna sie z 2 3 pracownikami a zatrudni 5 6 to twoim zdaniem źle ? czy w innych firmach nie zwalnia się ludzi ? ;) Pracuje tu od kilku lat i NIGDY nie było tak dobrze jak jest od ok. 2 lat... Zapraszamy:)

snake

chciałbym zobaczyć jak stosujesz się w życiu do przekonań, o których mówisz. rozumiem, że używasz i kupujesz produktów tylko z najwyższej półki ekologicznej, jeździsz tylko rowerem. świat nie jest czarno biały, obudź się i wyprowadź od rodziców.

Wynagrodzenie

Jakie wygrodzenie na stanowisku księgowej?

@Wynagrodzenie

wszystko zależy od komptenecji

Krystyna

A czy próbowałeś ponownie się z nimi skontaktować w tej sprawie? Może zaszło jakieś nieporozumienie. Jeśli nie to faktycznie, trochę nieprzyjemna sytuacja.

Jak sama nazwa portalu Gowork wskazuje dotyczy on opinii o pracodawcy, pracy w danej firmie a nie opisu reklamacji produktów, które on sprzedaje ... Od poniższych opinii ma temat produktów są inne portale internetowe. Radzę tam kierować swoje żale.

sss

Co za komplet bzdur i mam nadzieję, że zarząd firmy oficjalnie coś z tym zrobi i skieruje sprawę do odpowiednich organów przeciwko Pani. Wszyscy wiedzą, kto to mógł napisać i mam nadzieję, że do 10 czy 15 sprawy sądowej dojdzie kolejna. Nie ma Pani kompletnie pojęcia o firmie, w której przepracowała Pani raptem kilka godzin i została zwolniona za utajenie oszustw oraz faktu, że jest wytoczonych przeciwko Pani kilka spraw cywilnych i karnych. Mam nadzieję, że prędzej czy później trafi Pani do więzienia.

Rik

Aż dziw bierze że firma Komputronik ryzykuje swoją marką sprzedając taką chińszczyznę.

Krzyś
@Rik

No właśnie. Ale nie ma grabi które by grabiły od siebie.,po drugie jaki to serwis w Xblitz, skoro przysłali z powrotem uszkodzony -może? z krótką lakoniczną informacje że jest sprawny.Po tym drugim sparowaniu te same objawy utwierdziły mnie że to szmelc.pozdrowienia.

Autoryzowany serwis KGK TRADE
@Krzyś

Witam, zapewniam Pana, że urządzenie to jest wysokiej jakości oraz cieszy się bardzo dobrymi opiniami użytkowników. Odnosząc się do kwestii Pańskiego zgłoszenia reklamacyjnego cieszę się, że finalnie sprawa została zakończona pozytywnie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Kraków

• Jak się pracuje w KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością?

KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
3.8/5 Na podstawie 6 ocen.

KGK Trade Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością