Opinie o FDX Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FDX Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w FDX Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FDX Sp. z o.o. w Rzeszów

Koneser

Na czaszkę właściciela krowa spadła jak zbierał na golasa siano na paszę dla dzieciuchów

Laqa

Mam to samo. Telefon zakupiłam 16.12 na allegro. 16.12 był już gotowy do wysyłki, lecz nadal nie jest wysłany. Typ nie odpowiada na maile. Nie chcę jeszcze zgłaszać sprawy na allegro ani na policję, bo mam nadzieję że telefon jeszcze dojdzie, ponieważ na allegro są komentarze od różnych użytkowników, że ich towar dopiero dzisiaj doszedł, a był zamówiony ponad miesiąc temu, jednak kiedy czytam wpisy stąd mam wątpliwości czy telefon dojdzie cały i zdrowy. Co mam robić?

@Laqa

W poniedziałek po równych 2 tyg zgłoś się do programu ochrony kupujących i odzyskaj kasę.

Johny Jim

Wczoraj otworzyłem wniosek do programu ochrony kupujących Allegro i już otrzymałem potwierdzenie, że został zaakceptowany i muszę czekać do kilku dni na zwrot pieniędzy (zależny od sposobu płatności).

Mp

Nie wiem co robić to miał być prezent na gwiazdkę.. czy allegro odda kasę? Proszę o pomoc. Odkładałam na to cały rok. ????

@Mp

Po 2 tygodniach od zakupu można zgłosić się do Programu Ochrony Kupujących Allegro. Raz skorzystałem i akcja przeszła bardzo sprawnie - po 2 dniach miałem pieniądze na koncie. W Twoim imieniu Allegro zgłosi sprawę na policję.

Laqa
@Jim

Dzięki, mam taki sam problem, na pewno spróbuję

Pettitka23
@Mp

Zgłoś do programu ochrony kupujących na allegro. Towaru już nie dostaniesz , to (usunięte przez administratora) Przed świętami zebrał kasę i zamknął firmę. Wcześniej połapał trochę pozytywów ,żeby potem okraść ludzi. Allegro na szczęście Ci zwróci kasę.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie FDX Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
Sprawa

Zakupy zrobione 11 grudnia, do dziś zero kontaktu. Słyszałem, ze ktoś organizował pozew grupowy- mam nadzieje, ze zbierze się spora ilość ludzi, a po samych opiniach widzę ze jest Was sporo, a (usunięte przez administratora) dostanie swoją „nagrodę” pod choinkę

Florek

Niestety ja również dałem się zwieść ponad 1400 pozytywnym opiniom a tu ch.j ale na szczęście allegro na program ochrony kupujących, co do osób które brały na raty to pewnie ciężej będzie odzyskać pieniądze. W każdym razie powodzenia i odradzam jeżeli znów pojawi się na allegro

Eve
@Florek

Mnie również zwiodły liczne pozytywne komentarze i z zakupu nici, oby kasę allegro oddało. Poradzcie lepiej samemu zgłosić sprawę na policję czy przez Allegro, wzywają wtedy jeszcze na policję w celu złożenia wyjaśnień, pierwszy raz mam taką sytuację.?

Xxxxewaaa
@Eve

Lepiej samemu zgłosić .. ja to zrobiłam dziś .. trzeba wysłać do allegro potwierdzenie zgłoszenia na policję plus zdjęcia dowodu jeśli chcemy odzyskać pieniądze.. Ze sprzedającym nie ma żadnego kontaktu mimo prób emaili i kontaktu telefonicznego.. Musimy zgłosić to wszyscy na policje Osób poszkodowanych jest bardzo dużo

@Xxxxewaaa

Coś wiadomo sam się chyba wybiorę na policję z tym faktem co gościu zrobił art 286kk Suma summarum i się zbierze niezła kwota. Oby poszedł siedzieć za te przekręty

Dorota

Witajcie w klubie. Ja jestem następną , którą zwiodła ilość pozytywnych komentarzy.Telefon za 1000zł i zero kontaktu. Ale sprzedający loguje się regularnie na Allegro . Jadę dziś zgłosić to na policję , nie ma na co czekać. Liczyłam jeszcze ,że może zwróci mam kasę na konta ale chyba jestem naiwna. No niestety tacy ludzie liczący na naiwność innych istnieją.ALE PAMIĘTAJ PANIE SPRZEDAJĄCY ŻE KARMA WRACA .

@Dorota

Coś wiadomo w sprawie ?

Kotlet

Cos już wiadomo jeśli chodzi o tych ludzi pieniądze to allegro zwróci po 14dniach od kupna ale i tak powinien po (usunięte przez administratora) dostać za to co zrobił

jarswi

A może doradzicie co ja mam zrobić - telefon doszedł włączyłem aby skonfigurować zanim przekażę prezent żonie - dzień po tym padł włączyć się go nie udało - odesłałem go jako wadliwy z rezygnacją z kupna. Pewnie teraz nikt go nawet nie odbierze z paczkomatu. Czy allegro też w jakiś sposób pomoże?

poszkodowany

Zakupiłem przedmiot 13.12.2019, paczka została przygotowana do nadania w dniu 16.12.2019, ale nie została wysłana. Lepiej zgłosić sprawę na policję osobiście, czy poprosić o pomoc allegro?

Grand1989

Witam , poleciłem teściowej ten sklep i kupiła Xiaomi 9T ,jak się okazuje brak kontaktu oraz wysyłki telefonu, telefon został zakupiony 15.12.2019 w systemie ratalnym.Nie rozumiem jak moglo dojść do takiej sytuacji tyle pozytywnych opinii.Jak tu zaufać teraz przy zakupie na allegro.Mam nadzieję że pieniądze zostaną odzyskane przez wszystkich allegrowiczow a osoba zostanie srogo ukarana przez organy scigania.

Florek

Z tego co się orientowalem najlepiej samemu zgłosić się na policję, tak czy siak pewnie wezwali by żeby zlozyc wyjaśnienia, druga sprawa żeby skorzystać z tego zwrotu najwcześniej po 14 dniach od "zakupu" można wypełnić formularz o zwrot pieniędzy z programu ochrony kupujących. Pieniądze na 100% zwrócą chodzi o to żeby ten gościu odpowiedział za to jak nas wydymał.

Patrycja

Podobnie. 13.12 zakupiony xaomi.zero kontaktu. Przesylki nie ma sprawa zgloszona na allegro i na policje . Nie bójcie sie wszyscy zgloscie to

No jest nas sporo. Otworzyłam spór. Czekam na możliwość kolejnego kroku. Kupiony telefon za prawie 1400 zł.

@Ania

Ja popłynąłem na 2800....

Jim

Jeśli jakimś cudem sprzęty dojdą to róbcie zwroty - firma krzak w upadłości, bez żadnego kontaktu. W razie problemów gwarancja to fikcja.

Tandetaa

To samo. Zamówiony mi max 3. Dzisiaj 5ty dzień roboczy-zero odzewu...

Xitam

13.12.2019 zamówiony smartwatch Samsung active i (usunięte przez administratora) koniec, ja nie będę się patyczkowal wczoraj sprawa poszła na policję

Ehh

U mnie to samo. W zeszły piątek zamowilam telefon na raty... W poniedziałek telefon został nadany , ale do tej pory nie odebrany przez kuriera. Zero jakiego kolwiek kontaktu , konto na allegro usunięte. A pieniądze poszly się je*bać. Teraz musze spłacać cos czego nie mam.... ????????????

Ariel
@Ehh

Ochrona kupujących allegro działa b.sprawnie i oddadzą za nich pieniądze. O to nie ma się co martwić. Jednak brak prezentu na czas jest jest mega irytujący.

aluzsru

Super, ja też kupiłam synowi zegarek za 977 zł !!!!! Brak wiadomości ,brak zegarka!!!!! Ciekawe kto mi odda pieniądze !!!!!

adam

https://krs-pobierz.pl/fdx-i6711557 chyba zbierali na swięta

Zostaw merytoryczną opinię o FDX Sp. z o.o. - Rzeszów

FDX Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Reformacka 6
    35-026 Rzeszów