counter
2 6 107 5 1
Prawo i porządek

Zero kontaktu ze sprzedającym... Zgłaszam na Policję i na tym nie po przestanę... W tym tygodniu jadę do Rzeszowa... Nie zostawię tego tak... Uruchomiłem wszelkie kontakty do odnalezienia (usunięte przez administratora)

JS

Smartfon kupiony 14.12. Dostałem tylko informację że przesyłka gotowa do wysłania. Telefon wyłączony.

Tak4Nie

Kupiłem dwa smarfony w anx. Niestety w jednym z nich ujawniły sie wady. Wysłałem telefon miesiac temu na gwarancję z powodu usterek na adres do Krakowa jak wskazał mi sprzedawca z anx. Telefon odebrali i na tym koniec urwal sie kontakt. Poczekam jeszcze dwa tygodnie na zwrot pieniędzy po czym zgłaszam zawiadomienie do prokuratury. Allegro nawet mi nie oddpisalo na zgłoszenie jeszcze przed wysłaniem smarfona gdy anx ordynarnie ignorował moje reklamacje w przedmiocie wymiany telefonu. Czyli ludzie z Allegro chociaż biorą prowizje olewaja nas tak samo jak ten cały sprzedawca (usunięte przez administratora) W konsekwencji nie mam ani swojegi telefonu ani swoich zaplaconych pieniędzy za niego ani żadnej informacji. Aż strach pomyśleć co gdyby drugi z zakupionych przeze mnie smartfonów uległ awarii gwarancja 24 miesiace = fikcja. Ale nie podaruje tych pieniędzy nawet gdybym miał stracić. Czytajac tu komentarze widzę ze zbierze sie tu konkretna suma pieniędzy i ludzi oszukanych by posadzić kogoś za kratkami. Warto pomyśleć o pozwie zbiorowym. Może by tak zaangażować procz organów ścigania media?

Martyna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.
Klient

Cześć. Poradźcie co zrobić. Mam telefon xiaomi i dzisiaj przestał działać. Jest jeszcze na gwarancji do marca 2021roku. Na fakturze jest info że dystrybucja telefonu była z Hong Kongu, a gwarancja w Krakowie...no ale jak wiadomo to już raczej nieaktualne. .. Co teraz? Macie jakieś rozwiązanie?

Adir1702 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 70 dni.
Klient

Dzień dobry. Zakupiłem telefon w styczniu zeszłego roku, obecnie telefon przy 30% baterii się wyłącza. Bateria nie wytrzymuje nawet pół dnia. po sprawdzeniu firmy okazuje się że jej nie ma. w jaki sposób mogę dochodzić swoich praw i naprawić telefon na gwarancji?

Alojzy
Klient

Witam ja też się dołączam do pozwu zbiorowego. Telefon przestał działać mi jak należy i jest na gwarancji której nie mogę zrealizować.

Ania Nowy wpis
@Alojzy

witam, ja również chce w tym pozwie zbiorowym uczestniczyć. proszę o kontakt, czy ktoś składa pozew?

TheJaskier
Klient

Witam, jakby ktoś tworzył pozew grupowy mogę się dorzucić, telefon się rozkleił i padł dotyk. Allegro jest bezradne bo minęło 180 dni więc nie włączam się do POK.

rozwścieczona
@TheJaskier

Witamja w Listopadzie kupilam telefon i juz mi nie działa chetnie podłącze się do pozwu zbiorowego

Karola Nowy wpis
@TheJaskier

Czy temat ruszył? Mi telefon też się rozkraczył a jest na gwarancji.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 100 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w FDX Sp. z o.o.?

Xiaomi

Telefon padł po 3 miesiącach, konto allegrowicza zablokowane. Zgłosiłem sprawę na policję i wysłałem info o tym do allegro, od razu zaakceptowali wniosek z programu kupujących i zwracają pieniądze. Ciekawe czy da się tak też z zakupami powyżej 180 dnia

TakNie1
TheJaskier
@Xiaomi

nie da się, napisali mi że jestem wykluczony z POK i muszę się ubiegać prywatnie.

T9pro
@TheJaskier

Miałem podobnie Szukaj cyfrowego centrum serwis owego Naprawiaja telefony Xiaomi z polskiej dystrybucji

KAsia
@TheJaskier

Mi padł telefon kilka dni temu, jestem 9 miesięcy po zakupie, ale napisali mi ,że po zgłoszeniu sprawy na policję mogę się ubiegać o zwrot z tego programu ochrony kupujących

Monia

Dzień dobry! Czy ktoś z Was orientuje się czy można zareklamować produkt Xiaomi w oficjalnym serwisie Xiaomi? Skoro nie ma kontaktu ze sprzedającym, a firma jest w trakcie likwidacji

Asia
@Monia

Tak można jeśli jest karta gwarancyjna.Ja mam dokładnie ten sam problem niestety strzał w kolano bo kupiłam w owej firmie bez konta na allegro.Wiec (usunięte przez administratora) blada

kate
@Monia

nie można. Dziś kontaktowalam się z autoryzowanym serwisem xiaomi, telefony które dystryubował fdx nie są objęte serwisem xiaomi w PL bo pochodzą z Indonezji. Serwis może zapewnić tylko sprzedajacy, który jak wiadomo, się zawinął

Xyx

Kupiłam telefon od firmy fxd telefon na allegro, chciałam wysłać telefon na reklamacje,ale nie ma kontaktu ze sprzedającym. Też zgłosiłam sprawę na allegro i czekam na odpowiedź. Jutro chyba wybiorę się na komisariat policji

Subsonic
@Xyx

Czy cos udalo sie zdzialac ? Wlasnie padl mi telefon kupiony u nich na allegro i zastanawiam sie jakie kroki podjac.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 201 dni.

Wiecie czy w FDX Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

marcin ksg

witam, ja zakupiłem tel za 3500 nota 10 na snapdragonie puki co działa ale chciałem dowiedzieć sie co z gwarancją czytając komentarze widze że już mam po gwarancji ,czy ja moge ubiegać sie o zwrot poprzez ochrone kupujących ?

Asia
@marcin ksg

Witam, czy kupil Pan telefon z kontem czy bez konta na allegro?

marcin ksg
@Asia

przez swoje konto z allegro zakupywalem telefon, co jakis czas wyskakuje mi komunikat ze bateria ma -20 °

marcyy

ja niestety też padłam ofiarą sklepu FDX. po aktualizacji telefon nie chce się włączyć. mam go niecały rok i myślałam, że z reklamacją nie będzie problemu. chyba też będę musiała zgłosić to na policję. masakra

KubaJakis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 270 dni.

Witam, kilka miesięcy temu kupiłem Xiaomi Redmi Note 7, niefortunnie w dniu dzisiejszym przypadkowa osoba wytrąciła mi go z ręki, upadł na ziemię, mimo zabezpieczenia w postaci etui szkło nie wytrzymało i na ekranie pojawiła się pajęczynka, czy zostanie on przyjęty na gwarancję? Kontakowałem się z supportem Xiaomi, zalecili skontaktować się z sklepem w którym kupiłem telefon.

TakNie

Telefon kupiony 3 miesiące temu po włączeniu w momencie wygaszania ekranu ciągle się wyłącza. Brak jakiegokolwiek kontaktu z osobą sprzedająca, nie polecam banda (usunięte przez administratora)

@anonim

niestety podobna sytuacja pisałem do sprzedawcy przez allegro a ten w mailu zapewniał, że należy pod adres krakowski emaus6 wysłać uszkodzone urządzenie niestety 2 tygodnie i ani urządzenia ani informacji

Dm
@Tomek

Witam, Ja kupiłem ponad rok temu telefon (grudzień 2018). Końcem listopada 2019 odesłałem do serwisu (Emaus Kraków). Do 12 grudnia kontakt, informacje email owe o postępie reklamacji. Ostatnia wiadomość 12 grudnia, że nie uznają reklamacji i że niebawem telefon będzie odesłany i na tym koniec. Nie mam telefonu ani pieniędzy.

@anonim

Jak w powyższym sprostowaniu Przepraszam Allegro i dziękuję za wsparcie - ogromny szacunek za pomoc! Nie olewają klientów tylko pomagają i wspierają!!!:) Anx, Fdx niestety o tych nic dobrego nie można nadal napisać.. a szkoda.

bigsnick
@anonim

czyli wychodzi na to że gwarancja to fikcja i w razie usterki telefonu zakupionego przez ten sklep telefon będzie służył jako ozdobny przycisk do papierów na biurku?

Bogdan.

Po moim wpisie Allegro zadziałało bardzo szybko. W ciągu trzech dni miałem zwrot środków za telefon na moim koncie.To świadczy,że Allegro jest porządną firmą i potrafi działać z nieuczciwymi sprzedawcami.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 302 dni.

Czy FDX Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Bogdan

Kupiłem 12 listopada 2019r samsunga galaxy A80 ,po miesiącu przestała działać kamera przód chciałem zareklamować ale podany adres nie podaje nr. telefonu a sprzedającego telefon jest nieprawidłowy. Chciałem aby w tych okolicznościach sprzedający zapewnił mi reklamację w serwisie samsunga ale nie ma z nim żadnego kontaktu mimo,że spółka działa od dwóch lat. Allegro mimo,że pisałem milczy.

@Bogdan

poniżej pisałem o podobnym problemie - wysłałem telefon na gwarancji do naprawy - jeszcze w grudniu mailowo sprzedający zapewniał mnie że tak mam zrobić po ponad 2 tygodniach ani odzewu, brak kontaktu, brak telefonu sprawę zgłosiłem na Allegro, skorzystałem z programu ochrony kupujących - na drugi dzień otrzymałem pieniądze za telefon!!! Allegro mnie po prostu zaskoczyło - szybko, pomocnie, sprawnie - to chyba najlepiej załatwiona reklamacja jaką składałem życzę innym podobnych rozwiązań - nie rezygnujcie walczcie o swoje - może jeśli sami nie możecie poproście o pomoc Allegro!

GILBERD533

Witam, wszystkich zawiedzionych oszukanych przez FDX.PL dzwoniłem pisałem ani żadnego odzewu a miałem wysłać im smartfona bo zaczoł szwankować a tu gwarancja 24 miesiące cóż aparat do śmieci .

Tomek

Witam pisałem już wcześniej, że jestem osobą która odesłała urządzenie do Krakowa na ul. Emaus 6/2 niestety ani informacji ani urządzenia prawdopodobnie jeśli nie zadziała program ochrony kupujących to również nabywcy nowych urządzeń nie otrzymają ani urządzeń, ani pieniędzy jeżeli nawet otrzymają telefony to co z gwarancją której nikt nie będzie im świadczył? musimy wspólnie składać skargi na prokuraturę - wygląda na to że w Rzeszowie - tam była zarejestrowana spółka niestety na czele stał jakiś Mykola - możliwe, że ukrainiec - słup co nie zmienia faktu, że pieniądze przywłaszczyli ilość skarg = większa siła przebicia

Prawo i porządek

Xxxxewaaa
@Prawo i porządek

Jestem w takiej samej sytuacji :( Dziś zgłosiłam spór na allegro... Nigdy nie miałam takiej sytuacji..

Xxxxewaaa

Proszę zgłosić spór na allegro, on się raczej nie odezwie.. allegro zwróci pieniądze mam nadzieję , sprawę trzeba zgłosić na policję , a jemu założą sprawę sądową.

Anna
@Prawo i porządek

To proszę mu przekazać parę niemiłych słów ode mnie. Wszyscy dostaną prezenty a ja ty ciulu! Założyłam spór na allegro... Pozdrawiam

Głowa
@Xxxxewaaa

Też jestem w tej samej sytuacji zgłoszona sprawa do allegro Ta firma to jest fikcja w tej spółce jest parę innych spółek, a o ludziach którzy w nich są nie ma żadnych informacji w internecie. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Pettitka23
@Prawo i porządek

Oddaj mu więcej razy,za mnie też. (usunięte przez administratora)

Ala
@Prawo i porządek

Witam , i już po wizycie ??

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o FDX Sp. z o.o. - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad