Opinie o FDX Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FDX Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w FDX Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FDX Sp. z o.o. w Rzeszów

JS

Smartfon kupiony 14.12. Dostałem tylko informację że przesyłka gotowa do wysłania. Telefon wyłączony.

Emilia
@JS

Jestem dokładnie w tej samej sytuacji... Zakup z 13 od 16 status przesyłki oczekuje na nadanie.... zero kontaktu ze sprzedającym...

Niezadowolony
@JS

To samo w moim przypadku. Sprawa zgłoszona do Allegro, w piątek najprawdopodobniej na policję

Typek456
@Niezadowolony

ten sam problem o co zrobić ? proszę o radę bo pierwszy raz mam taki problem

Niezadowolony
@Typek456

Jeśli kupno przez Allegro to warto zapoznać się z Programem Ochrony Kupujących. Bez wizyty na komisariacie się nie obędzie.

@Emilia

CO z tym można zrobić teraz?

moniks10
@JS

Ja nawet nie dostałam informacji o nadaniu przesyłki.Aukcje zakończone i zero kontaktu

@moniks10

A co zrobić, kiedy brałem coś na raty, przyszedł mi już formularz spłaty rat, a towaru oczywiście nie otrzymałem?

Js
@Szopa

Jeżeli minął termin dostawy to piszesz w dyskusji do sprzedającego że chcesz zwrot pieniędzy za towar z powodu upływu terminu dostawy jeżeli przez 14 dni nie zwróci ci kasy to piszesz wniosek do allegro oni rozpatrują wniosek do 7 dni roboczych i zwracają pieniądze. Następnie allegro się z nimi sądzi

Xxxxewaaa
@JS

Ja zgłosiłam spór, facet nie odpisuje .. uda nam się odzyskać pieniądze?

xyz
@Xxxxewaaa

Jak najbardziej, Allegro w takich przypadkach zwraca pieniądze (jeśli zgłaszasz się do nich z prośbą o pomoc) z programu ochrony kupujących. Nie ominie się bez wizyty na policji, ale pieniądze odzyskasz w 100%

Cinek

Tak samo ja koledzy u was 14 telefon zakupiony status przesyłki nadany a nie dostarczony do UPC gościu leci w hu....... zgłaszam na policję

Pol

Zakupiłem 15.12.2019 Xiaomi Amazfit Stratos 2 Czarny Smartwatch zero odzewu na kontakt ze sprzedającym i jeszcze zawiesił sprzedaż. Ciekawe jaki cudem ukazują się nadal pozytywy ?

rendzers5@onet.pl

Również kupiony telefon na allegro 13.12.2019r i zero odzewu. Napisane, że oczekuje na nadanie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie FDX Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Kris

Brak jakiegokolwiek kontaktu ,lekceważenie klienta ,podany telefon nie istnieje ,za zapłcony telefon na szczęście przez allegro Payu nie mam zadnej informacji o przesyłce, to jest kpina ,sprawę kieruje do allegro.

A

Też 15.12.2019 kulilam telefon i do dzisiaj żadnej informacji. Pisałam emaila ale nikt nie odpowiada. Telefon też nie działa. Masakra co robić.

Janek

Również kupiłem w piątek 14 grudnia telefon i czeka na odbiór przez Inpost.Ale firma na stronach nic już nie sprzedaje.Dzisiaj 17 XII ktoś na stronie opinii się logował.Prawdopodobnie bez interwencji na Allegro się nie obejdzie

Szopa

Totalny brak kontaktu. Kupiłem przedmiot z allegro w sobotę i do tej pory nie został nawet oddany kurierowi. Pisałem maila, też zero odzewu. Nie pozdrawiam

@Szopa

Mam tą samą sytuację kupiłem smartwatcha w piątek a paczka nie trafiła jeszcze do kuriera ze sprzedawcą zero kontaktu masakra jakaś jakby ktoś miał jakiś namiar na tą firmę to udostepnijcie

Józef

Proszę o szybkie wysłanie kamerki GoPro zakupionej na adres w Dębicy.

@Józef

Czy firma zrealizowała wysyłkę zamówionego przez Ciebie produktu? Zapytałeś o tym na forum, więc przypuszczam, że był jakiś problem ze skontaktowaniem się z firmą FDX.

@Adam

Witam pytanie czy ma pan jakiś kontakt z ów tą firmą

Czy dyżury międzyświąteczne w FDX Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Rusek

Witam mam pytanie czy otrzymał pan swiom przesyłkę od tej firmy i czy ma pan jakiś nr kontaktowy do tej firmy

wiesiek

masakra ,pytanie gdzie się odbywa naprawa smart fonów Note 5 odpowiedz firmy w całej Polsce no wybaczcie pełne oszustwo i przekręty. Żadnego telefonu żadnego maila serwisu

Rozczarowana

Kupilismy telefon. Masakra.Opakowanie od telefonu otwarte a w srodku nieoryginale sluchawki, adapter. Firma wyslala dokument wedlug ktorego sprzet zostal wyslany z hong kongu. Unikanie podatkow i oszustwo na kliencie w jednym.

Łukasz

Witam moge jedynie napisac (usunięte przez administratora)i tyle brak slow co do ludzi jacy tam pracuja.

Zostaw merytoryczną opinię o FDX Sp. z o.o. - Rzeszów

FDX Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Reformacka 6
    35-026 Rzeszów