WELMAT

Rzeszów

Opinie o WELMAT

Czy ktoś by mógł napisać swoje opinie na temat obecnej pracy w firmie w Rzeszowie - przy ulicy borowa 24D? Dziękuję

ghh

@lusia nie ma faktycznie, to prawda, bo teraz firma ma komplet ludzi i nie potrzbeuje nowych pracowników. Jak coś sie zmieni, na pewno damy tutaj znać

lusia

ja szukam ogloszenia do tej firmy aby zlozyc CV na przedstawiciela i jakos nie ma nigdzie? jak w takim razie przedstawic swooja kandydature do pracy? pojechac i osobiscie zapytac sie czy maja wolne miejsca? MOze ktos napisze w jaki sposob sie tam dostal do pracy ?

Mojżek

Prawdopodobnie wszyscy są zajęci rozmową i zdobywaniem wiedzy od klientów. Swoją drogą zastanawiające czy są w miarę spokojnymi klientami czy roszczą sobie prawa do wszystkiego, ale przy okazji należałboy poćwiczyć swoją asertywność w syutacjach stykowych. Tylko żeby takie rzeczy miały sens musi ich być mało aby się przemocną nie pokońcyło :)

Adam

no widzę, że nikt nie chce za bardzo rozmawiać w tym temacie tutaj, a szkoda. Może to jakieś dziwne, ale nie bardzo rozumiem osoby, które wiedzą coś a nie podzielą się taką wiedzą w tym miejscu - na prawde to się komuś w przyszłości może przydać i ułatwić życie. Liczę, że ktoś pomoże i pokaże, żę nie ma teraz znieczulicy.

a co teraz Pani S i Pan T porabiają, słyszałem że oświetleniem sie zajeli

Nowy

Masakra.. Jak zawsze unikam forum tego typu i opini o pracodawcach bo wiadomo jak jest tym razem musze napisac... Nie ma zadnej podstawy jet tylko prowizja, o poeniądze trzeba się dosłownie prosić, ciężko o jakąś pomoc z strony pana T bo sam nic nie wie co do czego.. Ciągną tylko poebiądze i kłamią... A pani S zgrywa tylko groźną a rak naprawde również nie ma pojęcia o niczym... Jesnym słowem makabra.. Jezeli chcecie się odrnsrwieać ze nie dostajecie wypłaty na czas a jezeli już ją macie po wielu chidzenia h i proszenia o nią to prosze bardzo.. Wszystko ladnie wyglada na poczatku ale nie warto sie tam zatrudniac....

FOCZKAAAAA

:) pozdro dla dziewczyn z telemarketnigu :) Foczka the best hehehe :))))

kolessssssss

A czy pan Paweł ten rajdowiec tam pracuje- jak tak to PRZYPOMNIJ MI SIE.........CO ROBISZ CO LUBISZ....

pracownica

Witam pracowałam w firmie Welmat nie warto sobie głowy zawracac kierowniczka do kitu normalny tylko był szef potracali za byle co z dniem wolnym to była masakra nawet chorowac nie wolno było(usunięte przez administratora)

anonimus

wolalby jakas firme z rzeszowa ,tylko jakas normalna wiem ze istnieje chyba z 4 ktora mozecie polecic .

info

do anonimus: Jeżeli potrzebujesz pracy to polecam firmę z Krosna Zdrowy sen

anonimus

czy firma welmat jeszcze dziala ? bo szukam pracy

ddddd

nie polecam, praca po 12 godzin, praktycznie z roboty nie wychodzisz. spotkania są wciskane, a nie umawiane "bo pani mówiła,że zostałam wylosowana do prezentu", ludzie juz przewaznie wszystko mają.NIE POLECAM

anomin

Nie zawracajcie sobie głowy tą firmą Praca po 12 h lub wiecej to norma !!! Wynagrodzenie wyłącznie od wyników pracy nie łudźmy się co drugi to "(usunięte przez administratora) klient" przez inne firmy tego typu... Sprzedajecie jeszcze dodatkowo naczynia w ogłoszeniu o prace ani słowa o tym ! Szefostwo Masakra jak lubisz być poniżany oraz opluwany na każdym kroku proszę bardzo ... A sprzedaż polega na wciskaniu kitu Starszym wiek przeważnie 60+ pracowałem nie tylko w Welmacie ale i Welmaxie jeden czort. Produkt warty 500zł sprzedajesz za 2500 tyś zł !!!! Nie polecam !!!

dzik

Ludzie zaglądam średnio raz na miesiąc na strone PUPu w Rzeszowie żeby zobaczyc co słychać w rynku i zawsze (sic!) jest ogloszenie z WELMATU. Chyba gorszej firmy z pkt'u widzenia pracownika nie ma.

?

a jaka firme polacasz bo szukam pracy od juz , dzieki za info

?

Na pewno w Rzeszowie coś się znajdzie na handlowca- ja znalazłem-byle nie welmat!!! Niczego się tu nie nauczysz! A prędzej czy później tak jak to napisał mój przedmówca albo się sam zwolnisz bo będą jechać po tobie jak po dzikiej świni albo znajdą coś na Ciebie! Atmosfera pełna fałszu

?

a czy w Rzeszowie sa jakies inne firmy z tej samej branzy do ktorych warto zlozyc cv na handlowca? jesli ktos zna prosze o info

raczej nie na dluzej predzej czy pozniej zrezygnuje sie samemu albo cos znajda na Ciebie. Moja rada nie marnowac czasu i szukac czegos normalnego

byly

Kto teraz zatrudnia na czarno !!!!! jeszcze w takich firmach !!!!!!!

anoinm

umowy raczej nie dostaniesz a zarobki.....nie tak atrakcyjne jak w ofercie nie ma podstawy zadnej tylko prowizja dla przedstawiciela z obotu z alego miesiaca. Szczerze nie polecam jedyna normalna osoba byla Pan [usunięte przez administratora] i chyba tylko z nim mozna bylo normalnie porozmawiac. Tak jak komentarzach wyrzej 3 miesiace popracujesz i sie przekonasz ze ludzie nie chca tego kupowac wszyscy to maja jest coraz gorzej

kora

to fakt, nikogo nie szanują w tej firmie- zwyzywają cię od najgorszych! A pani [usunięte przez administratora]. hehe wielka beka- to zwykłe popychadło pani [usunięte przez administratora] Na początku ładnie pięknie, a potem... PORAŻKA!!! Gorąco odradzam jak ktoś się szanuje!

rudy 102

firma typu krzak, nerwowa atmosfera, każdy jest baranem, debilem itd pracowałem tam ,i nie polecam ,duzo pisze sie tu o Jus.choć my w naszej grupie ją lubiliśmy, tak jak [usunięte przez administratora] który ma pojęcie i duzo sie nauczyłem na pokazach z nim. Przy wypłatach dowiesz sie za co i dlaczego ci ją obetną. Firmy nie polecam,szkoda czasu i nerwów

wt

brak podstawy, auta to bippery, a zarobki tak koło 900-1500 zarobisz jak sie starasz... a i tak pani derektor cie [usunięte przez administratora].

tytan

Ile placa?jest podstawa? Jakie auta sa dla przedstawicieli?

(usunięte przez administratora)Anonim: Byles/as moze na rozmowie kwalifikacyjnej tam? Czy pracowales/as w tej firmie przez jakis czas w tej firmie? Bardzo zalezy mi na odpowiedzi!

Zostaw opinię o WELMAT - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WELMAT