BluxCosmetics Sp. z o.o.

Trzciana

Opinie o BluxCosmetics Sp. z o.o.

well,well, well......

Takiego braku profesjonalizmu i podejścia do drugiego człowieka nie widziałam ! zostałam oszukana przez kogoś kogo pozycja powinna dawać gwarancję tego że wypowiadane przez nią słowa i deklaracje są prawdziwe i godne zaufania. Ufam ludziom bo zakładam że jeśli coś obiecują to dotrzymują słowa tak po prostu ze zwykłej uczciwości i szacunku do drugiej osoby, ot taka naiwność.....Nie sądziłam że można wycofać się ze złożonej deklaracji zatrudnienia zostawiając kogoś bez pracy !! obiecywać zatrudnienie z zapewnieniem że poczekają a tuż przed jego rozpoczęciem wycofać się z tego , mając świadomość że ktoś zwalnia się z dotychczasowej pracy po to żeby u nich pracować , dla mnie szczyt braku profesjonalizmu !! Nikomu nie polecam tego pracodawcy , a zachowanie Pana P. świadczy tylko o nim .......

kandydat

miałem to samo, facet miał wątpliwości co do poziomu znajomości mojego j. angielskiego, dzisiaj jestem dyrektorem handlowym w tożsamej branży i jakimś sposobem udaje mi się podpisywać umowy handlowe z zagranicznymi firmami;-) proponuję Panie Prezesie wyjechać na kilka miesięcy np. "na Wyspy" i wówczas krytykować!

Byłem tam na rozmowie w sprawie pracy. Rozmowa została przeprowadzona z prezesem. Proponowane wynagrodzenie to minimum. Ogólna wizja prezesa : mglista. Kariera ścieżki zawodowej pracownika nie do końca przemyślana. Człowiek rekrutujący w zadanym pytaniu o mój poziom znajomości języka angielskiego zadukał w języku królowej Elżbiety jednym zdaniem do tego z błędami zadając prymitywne pytanie o moją osobę, po czym podsumował odpowiedz , że mój angielski jest ulicznym bo używałem skrótów z " I have got..... do I've got...... super gratuluje i życzę samych sukcesów - jaka firma taki angielski Jako pracodawca nie polecam;-(

Zostaw opinię o BluxCosmetics Sp. z o.o. - Trzciana

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BluxCosmetics Sp. z o.o.