Opinie o Smart Cargo Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Smart Cargo Solutions Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Smart Cargo Solutions Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smart Cargo Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

Galia

Pracowałam w Smart ok 3 lata temu, odeszłam bo zmieniłam branże. Mam pozytywne odczucia, firma mała ale pieniądze były niezłe, atmosfera ok.

Marysia
@Galia

Jak długo pracowałaś na magazynie?

Lola Nowy wpis

Na stronie firmy widziałam właśnie ofertę pracy dla specjalisty ds sprzedaży. Niestety w ofercie nie znalazłam informacji na temat zarobków - a są one dla mnie kluczowe. Ktoś może orientuje się jakie są widełki płacowe na tym stanowisku?

Ola Nowy wpis

Dzień dobry, Czy mogę prosić o zaprzestanie publikacji dziwnych postów na naszym profilu? W rodzaju powyższego albo ofert pracy w Dąbrowie Górniczej? Właściciel firmy

Galia

Marysia Nowy wpis
@Galia

Jak długo pracowałaś na magazynie?

Edward

A pracownicy firmy to czym się mogą pochwalić? Można z tej wypłaty, jaką tu się płaci, coś odłożyć, na zakup mieszkania, czy auta?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Smart Cargo Solutions Sp. z o.o. na stanowisko Kontroler biletów Zduńska Wola bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Iza

Mnie interesuje praca tu jako Junior Key Account Manager. Na liscie wymagań jest komunikatywna znajomość j. angielskiego. Komunikatywna, oznacza B2 czy wyżej? I jeszcze dają możliwości rozwoju zależne w 100% od samego kandydata. I czy w tym pakiecie rozwoju, sa tez jakieś kursy językowe do poprawy znajomości języka?

B

Niestety, nie. Brak ubezpieczenia pzu , brak Medicover, płatność opóźniona, i wszystkie co się powie dociera do właściciela.

@B

Niestety Ania nie podajesz prawdziwych informacji. Nie oferujemy PZU, Medicover etc. pracownikom na umowie probnej. Wynagrodzenie nie jest placone z opoznieniem. Prosze o wstrzymanie sie od szkalowania naszej firmy. Nie bede sie odnosic do Twoich komentarzy w stosunku do innych; wlasicieli, pracownikow i firm zewnetrznych. Troche wiecej kultury by nie zaszkodzilo.

Joanna

Polecacie składać papiery na spawacza? Firma ma teraz taką rekrutacje a mój chłopak akurat szuka takiej pracy. Proponują tam widełki 3800 - 5800 zł, ale nie wiem czy netto czy brutto? Poza tym jak teraz z atmosferą w firmie? Czytałam tutaj i niektórzy to kiepsko opisywali, ale nie wiem czy spawaczy też to dotyczy.

Olga
@Joanna

Dzień dobry, Chyba Pani pomyliła firmy. Nie oferujemy takiej pracy.

Czym w Smart Cargo Solutions Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Kazik

Mają ale Ci nie dadzą

Wiktoria
@Kazik

Czemu mieliby nie dać? To jakaś forma nagrody? To jakie obecnie tu są?

Xyz
@Wiktoria

Jak byłem jeszcze niedawno to nie było żadnych dodatków (nie było kart sportowych, pakietu opieki medycznej, itp. ), a jest to obecnie norma na rynku pracy, także odradzam.

Xyz

Nie polecam pracy w tym miejscu. W niektórych działach ludzie nie wytrzymują psychicznie, krzyczą i wychodzą z płaczem. Dodatków brak. Właścicielowi i menadżerom przydałoby się szkolenie z zakresu zarządzania ludźmi. Na tym samym rynku można dostać o wiele lepiej płatne oferty.

Kazique

Jeśteś młody i imbitny? Pragniesz czegoś w życiu? To nie jest miejsce dla ciebie. Stanowczo odradzam. Albo masz problem z pięniędzmi, masz nóż na gardle, to śmiało. Na produkcji będzie znacznie lepiej niż w tej firmie.

Ola
@Kazique

Andrij, informuje Cię w tym miejscu, że zlożyliśmy na policji zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Przygotowujemy także pozew cywilny przeciwko Tobie o naruszenie dóbr osobistych. Nie zgadzamy się na nękanie nas i naszych partnerów biznesowych przez Ciebie.

Wiktoria

Faktycznie nie dają tutaj żadnych dodatków jak ktoś napisał? Pytam, bo widziałam na stronie, że szukają specjalisty ds sprzedaży i chciałam się upewnić co do warunków. wszystko to co opisali się zgadza w rzeczywistości? i na jaką stawkę można liczyć, bo nie podali?

Kazik
@Wiktoria

Rzeczewistość bywa różna. Spróbój zaaplikować, jeżeli Cię nie wezmą nic w życiu nie stracisz.

Xxx

Pracuje ,ale nie jest do robota marzeń. Średnio oceniam.

Michael
@Xxx

Ale jak warto i polecasz,bo dużo ludzi już przewinęło się przez magazyn. To chyba coś jest ma rzeczy?

Czy pensja w Smart Cargo Solutions Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Księgowa, ich ogłoszenie jest 14 listopada na Pracuj.pl.

ESPI

A o co dokladnie chodzi?

Bożena
@ESPI

Też jestem ciekawa jak to wygląda. Może ktoś wie jak wyglądają kwestie finansowe

ESPI
@Bożena

Jak ktos aplikuje o prace, to pewnie sie dowie. Generalnie, to w internecie nie udostepnia sie takich informacji.

Ex

Pracowałem w tej firmie rok czasu i o rok za dużo.Człowiek chciał coś dać od siebie,jakieś doświadczenie przekazać… To w podziękowaniu został zwolniony słysząc beznadziejne tłumaczenie… Nie polecam nikomu tej firmy… No cyna że ktoś ma tak zwany nóż na gardle,bo został chwilowo bez roboty…To na chwilę jako przetrwanie jeszcze ujdzie… Dał mnie to żenada…

Kate
@Ex

Czyli zostałeś zwolniony za to, ze chciałeś dać od siebie „jakieś” doświadczenie….? Ciekawe :) A co podano jako powód?

Janusz
@Ex

Bardzo dziwne, bo z reguły firmy szukają pracowników z doświadczeniem, których nie trzeba prowadzić za rączkę. Może za bardzo próbowałeś kierować zespołem i wszedłeś w czyjeś kompetencje? Przyznaj się!

Łukasz
@Ex

Panie @Ex + po pierwsze z tym doświadczeniem nie było tak doskonale + po drugie istnieje coś takiego jak kultura pracy i organizacji i tutaj było jej u Pana po prostu brak + po trzecie - nie radził Pan sobie z sytuacjami niestandardowymi, zamiast skupiać się na rozwiązaniu prościej było popadać we frustrację, która była uzewnętrzniana - a to nie przynosi nigdy pożądanego efektu. Mając na uwadze dobro Firmy podjęliśmy jedyną słuszną decyzję o zaprzestaniu współpracy. Życzę powodzenia i więcej cierpliwości w nowym miejscu pracy.

tomk

Dajcie znać o tej firmie jakieś słówko, bo nie można nic znaleźć. Z góry dzięki za pomoc. Pozdro ????????

Marzena
@tomk

Ale co byś chciał wiedzieć o Smart Cargo Solutions? Chcesz tutaj pracować? Na jakim stanowisku?

Gogol

Czy firma normalnie działa? Dlaczego nikt nie zagląda na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Smart Cargo Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Smart Cargo Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Smart Cargo Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smart Cargo Solutions Sp. z o.o.?

Smart Cargo Solutions Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Bokserska 66
    02-690 Warszawa

Smart Cargo Solutions Sp. z o.o.