XPO Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Stryków

Opinie o XPO Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Dominika

@Grinch zarobki często są uzależnione od doświadczenia jakie się posiada a także od wykształcenia. Najlepiej dowiedzieć się samemu i iść na rozmowę. Czy aplikowałeś może do firmy XPO Supply Chain Poland Sp. z o.o. ?

Grinch

A ile płacą takiemu kierownikowi zmiany? ile realnie można zarobić?

Dominika

Poszukują właśnie pracownika na stanowisko Kierownik Zmiany. W ofercie napisali, że zapewniają stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki socjalne w postaci opieki medycznej, ubezpieczenia na życie „wczasów pod gruszą”, świątecznych bonów towarowych, wsparcia finansowego dla osób w trudnej sytuacji życiowej. Może ktoś jest zainteresowany aplikowaniem do XPO Supply Chain Poland Sp. z o.o. ?

Szukasz pracy?

ro

czy to prawda że u państwa w firmie pojawił się wakat Garwolinie na stanowisku kierownika operacyjnego?

Zostaw opinię o XPO Supply Chain Poland Sp. z o.o. - Stryków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XPO Supply Chain Poland Sp. z o.o.