Alvare Andrzej Lacek

Opinie o Alvare Andrzej Lacek

Kate

Współpracowałam z firmą alvare ponad rok a teraz znalazłam jeszcze lepszą propozycję w anglii. Alvare to świetna firma pod każdy względem, która jest nastawiona przede wszystkim na jakość materacy stąd dużo nagród i certyfikatów. Jedyne co to tracą trochę kontraktów bo nie chcą obniżyć ceny bo musieli by zejść z jakości. Ale jeżeli nawiążą już współpracę to na stałe. Żaden klient z tego co pamiętam już nie szukał innych materacy u innych producentów. Jeżeli wrócę do Polski co raczej wątpię to pierwsze cv złożę ponownie do Alvare. Dziękuję za świetną współpracę i życzę mnóstwo kontrachentów

ALVARE

To chyba pomyłka od 2007 roku nikt nie został zwolniony z firmy alvare Więc Państwo pomyliliście firmę. W naszej firmie nikt nigdy się nie uskarżał na pracę ani na warunki. Proszę najpierw poczytać opinię o naszej firmie. Zanim napiszę się jakiegoś negatywa to proszę to robić konstruktywnie a nie od tak chyba, że to konkurencyjna firma z materacami Pozdrawiamy zespół ALVARE http://alvare.pl

mata

FIRMA DRAMAT-nie polecam tam pracy- czysta kpina

Zostaw opinię o Alvare Andrzej Lacek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alvare Andrzej Lacek